• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Didi: jde o to se správně natočit do toho foťáku :wink: :wink: :wink:. Já jsem taková ta typická "krev a mlíko", malá a s většíma prsama...ale právě taková se naštěstí Michalovi líbím :grinning:
Ale to víš, sama jsi to tu psala...že před těhu jsi byla nějaké to kilčo v mínusu....já taky, cítila jsem se dobře a teď vždycky zírám na tu váhu, co ukáže za číslo :astonished: :confounded:. Pas raději neměřím.....prostě Matýsek roste a roste...a to je to nejdůležitější...kvůli němu budu nějakou dobu klidně i velryba!! :grinning:
8. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj prdky moje :slight_smile:
Už jsem se docela sebrala, byla to jen taková malá krizovka... Večer jsme s manžou trošku blbli a fotili jsme pupíky, tak jsem dvě fotky dala do albíčka, kdo se chcete juknout :slight_smile: Jinak už asi vím, co je můj těhu úlet - mlíčko od Lipánka :wink: Ale to neochucené. V podstatě normální mléko, ale chutná mi víc než obyčejné.
8. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
daee: tak já se budu snažit do toho foťáku dobře natočit :grinning:
Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jakou barvu máš tu postýlku? My máme včechen nábytek ve světle hnědém dřevě (buku) a většina postýlek je tzv.přírodní (ta je strašně světlá) a nebo pak olše (to už je zase tmavší). Na netu jsem našla tu Tvoji a tam bylo uvedeno : barva medová. Vzhledově vypadá taková, jakou chceme, ale nevím... Kdyby se Ti některý den chtělo, tak mi ji prosím prosím vyfoť.
8. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Hm, tak další pozitivní zpráva - Browniemu popraskali stehy ( a odmítám tvrzení, že si je vykousal, protože rána je čistá, bez jakýchkoliv známek manipulace ), a rána se mu rozšklebila na cca 2x1 cm. Tak jsem volala na veterinu, a na devátou tam máme být... To už je podruhé, co mu to prasklo, se z toho po... Bojíme se, že už mu to nesroste, dnes je to týden od operace...
8. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
anie: to mě mrzí :frowning2: chudáček.... :frowning2: Snad už mu konečně pomůžou. Fotečky máte krásné!
No nic, už jdu hledět na TV, tak zase zítra... :wink:
8. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jéé, didi, vy máte stejná bodýčka jako my :slight_smile: Ta s medvídkem, fotka 20 :wink:
8. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
daee: ty jsi trubka, já jsem spíš vychrtlinka, a byla jsem odjakživa malý vyzáblý prcek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase jsem třeba nikdy neměla pořádné prsa víš........až ted..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už mám o sedm centimetrů víc, tak jsme s manžou nadšení.......................
a na svatbě budeš krásná, neboj.....a ještě s prdolkou malým, to bude úžasné. víš jaký problém byl pro mě třeba sehnat šaty - a ty se v dětském neprodávají............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže nelam si hlavu, budeš nádherná nevěsta, a nejvíc pro svého manžela.........................
jinak podle fotky mi přijdeš hezká, bříško úžasné.....................

anie. koukala jsem do albíčka, ty jsi taky dobrá vychrlinka že? a dobrý tetování.....................jinak bříško nikde nic zatím.......já jsem na tom skoro stejně.............ale zase si říkám ,že je to fajn zatím........aspon nezavazí, i když se na pupík pořádný samozřejmě těším..........................

mě dneska zase přepadla depka, že to hrozně rychle utíká, že už jsem ve čtvrtém měsíci, ani se nenaděju a porodím a hned pak mimčo rychle vyroste a vůbec si ho nestihneme pořádně užít....................je to kravina, ale tak mě to napadlo.....................
8. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
nevite někdo co mužou těhotny na nachlazeni?,boli me v krku a mam rymu. :frowning2:
8. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Daee a Zolik mají tak krásná bříška, jůůů! Ale teda vůbec mi Daee nepřijde, že by Ti už mělo nějak moc zavazet, vždyť je docela malé, pořád... oproti některým v albíčkách tady na koníkovi... má ještě asi rezervy kam růst :grinning:

A podle toho Tvého počítadla nebudu mít metrák, jupííí! :sweat_smile:

Sven - Ty jsi přebornice v hledání :slight_smile: Smekám. Až budu něco chtít, poprosim Te a vubec to nebudu řešit :grinning:

Daschi - ty pohyby Ti věřím a závidím a máte za sebou super zážitek - to budete sehraná rodinka :wink:
Já právě už pár dní nic necítím... a k tomu to malé bříško (teda Anie má menší, ale takový já neměla už od 18ti :grinning: ), no raději na to nemyslím, nic nečtu a prostě věřím, že Pupík není žádné béčko a zvládne to.

A je mi špatně v autě :grinning: Já, která absolutně netrpim na nic - v autě můžu spát, číst si, cokoli a to stejný v bořce ve smradlavé kajutě na lodi - jsem se včera málem poblinkala při jízdě po D1 :grinning: :grinning: :grinning: To tedy nevím, jestli zvládnu všechny ty svoje naplánované výlety :angry:
8. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ashlee: určitě můžeš Halls a jiné cumlací bonbóny. Není to zázrak, ale trochu to pomůže. A do nosu slanou vodu. Jestli nezvládneš propláchnout, tak alespoň čmuchat. :wink:
8. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ashlee, byla jsme před 14 dny hodně nachlazená a taky mě bolelo v krku. V lékárně mi doporučili homeopatika CORYZALIA a hned mi pomohly. Teď už přesně nevím cenu, ale nějak kolem 70,- Kč a je tam 40 tablet. První den necháš rozpustit v ústech tabletku co hodinu(já to teda nedodržela, vzala jsem tak 4 denně) a jak je Ti líp interval prodlužuješ. Vycucala jsme jich asi 12 tablet, během tří dnů a bylo mi úplně dobře.
8. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
maciol,dik,to bych mohla zkusit
8. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
Zoli prosím Tě, Ty máš toho 23.3. jenom ultrazvuk nebo i normální kontrolu nebo je to ten ultrazvuk ve 20.tt? Ať vím, co přesně napsat ráno do tabulky. Díky moc.
8. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
lauri: Jé, vychrtlinka, to mi ještě nikdy nikdo neřekl, spíš naopak :slight_smile: To jen ta fotka zkresluje, ve skutečnosti mám docela špeka. Hodila jsem do alba ještě dvě fotečky - detail tetování, abyste pak mohli vtipně porovnávat tu chudinku, co tam budu mít s pupkem a po porodu, a toho našeho válečnýho veterána - děláme si z něj srandu, že jeho babička byla fretka :grinning: Ale byl šikulka, statečně držel, pan doktor ho chválil.
8. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:

Maciol - až budeš opravovat tabulku, hoď mi tam prosím kontrolu 22.3., díky.
Co se týče pohlaví - žádná změna - bude to překvápko a o jménech jsme zatím nemluvili, takže tam taky není co doplnit.

Ashlee - na nachlazení - krk - cucat Septisan - hnusný, ale může se v těhu, pak třeba Propolki, na rýmu se nemůžou žádné kapky, tak jedině Vincentku ve spreji či mořskou vodu a na kašel Stodal - homeopatikum - na tom jsem jela poměrně dlouho od předvánoc - a na chuť mňam :slight_smile: a nebo se může myslím i Mucosolvan - sice tam píší, že jako moc ne, ale nevylučují ho, kamarádka magistra mi ho schválila.

Anie - tetování asi zmizelo z alba, tak se nemůžu pokochat :frowning2: a jsem zvědavka zvědavá. Jen jsem podle těch fotek z profilu poznala, že ho máš v podbřišku. Jsem zvědavá, co ti s ním těhotensví udělá a přeju, ať z "delfínka není velryba" :slight_smile: Kdyžtak hoď do alba méně detailu, prostě vyfoť těhu břicho zepředu a v popisku se o tetování nezmiňuj, pak to myslím nesmáznou.
9. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Nj, sven, máš pravdu, zmizeli obě večerní fotky... Nevadí, udělám je tak, aby nebyli přes pravidla :wink:
9. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
dobré ránko,tady zase svítí sluníčko ale je zima,já chci už chodit bez bundy a aby bylo teplo :confounded:
dae-hodně štěstí na kontrole s Matýskem
mona-hodně štěstí na NT screeningu
9. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko,

tak dneska 14,10 na nás s Matýskem myslete...budou nás zrovna kontrolovat :grinning:. Hodlám Dr. vyzpovídat ohledně braní toho Magnesia (oddaluje porod? kdy s ním přestat? atd.) + ohledně toho, jakou porodnici by mi doporučil....

Jinak někdo tu psal, že se mu moje bříško nezdá velký...mno...včera jsem se snažila na prohlídku k Dr. oholit a hekala a funěla jsem u toho jak lokomotiva. Holila jsem totálně poslepu :grinning: a zcela mě ty akrobatické polohy vyčerpaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mona: držím palce na NT!!
9. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček..................Filípek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 40DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 30Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 29DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 29DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 23DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 15DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 13DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 12DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ???
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Dobré ránko holky,
Daee určitě na Tebe a Matýska budeme myslet a netrpělivě očekávat zprávičky.
Monaberusko Tobě taky hodně štěstí na NT a hlavně samé dobré výsledky.

Holky ještě jeden dotaz ohledně toho pátečního srazíku. Ten sraz je před vchodem na výstaviště nebo až před tím určitým pavilonem? Navrhovala bych radši před vchodem na výstaviště, pokud můžu.
9. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno,
daee: ať kontrola dopadne na výbornou, pak nám přijď říct, co jsi od Dr. zjistila.
mona: taky držím palce na NT!
Mě se dnes vůbec nic nechce :frowning2: Nevím, co budu dělat, manža v práci, vem nemůžu a nechce se mi ani vstávat.... :frowning2:
9. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
ahojky holky,
anie. ty jsi špek, já tam teda žádný nevidím............

daee: taky na tebe budu myslet......a tím holením - příště si dej k vaně zrcadlo a nebo řekni manžovi......můj s tím teda počítá, že až mi to nepůjde, bude mě holit on.... :grinning: :grinning:
didi: mně se taky nic nechce, manža je doma, ale pracuje, uklízet ani žehlit se mi nechce, nic moc no.... :sweat_smile:
9. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj holčiny, přeji krásné ráno. já druhou noc po sobě pořádně nespala, tak jsem jak mrtvola :frowning2:
drzim palce na kontrolách, a doufám, že si veškeré poznatky z veletrhu budete poctivě zapisovat :wink:
9. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
holky, k tomu veletrhu - já taky hlasuju, abyste zapisovaly, fakt tam asi nepojedeme.......
nebo myslíte, že kromě kočárku, který už máme stejně doma, tam ještě něco objevím?
9. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Lauri: příště to tak udělám....protože už se to skoro nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maci: srazík bych dala před hlavním vchodem :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno,

také držím palce Daee, Matýskovi a Monaberusce :slight_smile:

Holky, já bych dneska měla mít ty výsledky krve z NT, tak doufám, že Dr. nezavolá....nervíky už pracují a zrovna dneska Dr. ordinuje celý den, takže klidná budu až večer :unamused: .
9. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
zolik, daee: máte krásné pupíčky :wink:
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobre ranko holky,,

tak jsem vcera odpoledne zkusila tehu test, a nevim, jestli jsem si to vsugerovala, ale zdalo se mi, ze tam vidim miniaturniho ducha - ale hodne pod svetlem a jen, kdyz jsem to hodne podrobne zkoumala... Dostat to mam az v nedeli, tak zkusim testovat...
Vy, co rozumite grafum, nemohli byste se podivat, co to znamena ta teplota?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=77718

A vy, co uz jste tehu, stalo se vam, ze jste nemely vubec zadne priznaky?? ( po ovulaci)?? Tim myslim, zadna nalita prsa, zadne pichani v podbrisku?
9. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Bluem - ty jsi jasná :grinning::grinning::grinning: ještě nebudu křičet, ale podle grafu velmi dobrééééé :slight_smile:

Já říkala, že se roztrhne s těhulkama pytel :grinning:

Daee, Matýsku a Mony - příjemné kontroly a snad Monča dojde i s nějakým tím tipem na pohlaví...

Já dneska opět budu diplomkovat, tak se moc mezi váma nezdržím..:frowning2:

Maci - srazík určo před hlavním vchodem, ale ještě lépe spíš u schodů před hlavním vchodem, protože možná bychoms e nemusely úplně dobře najít, kdyby tam bylo dost lidí..takže u schodů k zastávce tramvaje, které jsou u hlavního vchodu na výstaviště :slight_smile: Co říkáte holky? :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Bluem- jestli jsem to dobře počítala, dneska jsi 8 DPO...teplota vylítla o další kus nahoru..pokud vidělas ducha..fakt myslím, že je to tam :slight_smile: Zkus to vyfotit...:slight_smile:
9. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.