• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daschiki, ani nevis, jak bych si to prala, ale jak rikam, nemam absolutne zadne priznaky.... A tady jsem se skoro s nikym nesetkala, kdo vubec zadne priznaky nemel....a taky si myslim, ze jsme se netrefili do ovu - (do grafu jsem to uz neznacila, ale naposledy jsme se milovali v den pred ovu a 2 dny po ovu...to me trosku nehraje, protoze minule cykly to bylo vazne obden a nic... Uvidime, treba jsem si tu carecku ( nepatrny stinecek, ktery je vazne videt pod hodne ostrym svetlem) nenamluvila
Nevis nahodou, kdyby nebylo vajo oplodnene, tak by teplota nestoupala na tech 37?
9. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
dobré ránko,

Dae - Mona - krásné kontroly a samé hezké zprávičky z nich :dizzy_face: :dizzy_face: a myslím že magnézko se může brát poměrně dlouho :wink:

Avally - držím palečky at je vše v pořádku

holky a kdo všechno teda jede na srazík? :dizzy_face:

a máme tady další favoritky na 2// takže mocinky držím pěstičky ať se tlustice objeví :dizzy_face:

Maciol 23 mám UZ ve 20 tt

a 29 poradnu :wink:
9. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pěkný den,

Dae+Moa..samé příjemné zprávy z kontrol :slight_smile:

Bluemchen: taky si myslím, že podle teplotek a příznaků / nepříznaků je to téměř jasné :slight_smile: , měla jsem hodně podobný konec grafu :slight_smile:

a u Večerničky jsem se taky dívala, že by to mohlo vyjít :slight_smile:

Držím všem snažilkám pěstičky...to bude asi listopadových miminek :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
bluem - a jakou citlivost mel ten testik?
9. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré dopolko koňotety :grinning:

Srazík platí u schodů.

Jinak Daee: já nemyslela, že je jako malé, ale spíš, že ještě klíďo může růst :slight_smile: Všechno jen v dobrém, však já budu určitě velryba. Ale jak Zolik (myslim) posílala to svoje těhu bříško z minula... tak je prostě vidět, že máš ještě rezervy :wink: Tak mě děsí, že už s poměrně malým, ještě takovým krásným roztomilým těhu bříškem, se cítíš neformná - prostě mám starch, jak to pak bude v devátým měsíci :unamused: (a to nejen u Tebe)

Anie: špek?!? S tím běž do jiné diskuze! Máš postavu jak modélka :wink: A na tetůvku se těším :slight_smile: A Vašemu potkánkovi držím taky u Dr. palečky.

A samozřejmě i Daee a Monaberušce a jejich prďolkům přejem samé uklidňující příjemné zážitky :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
bibi - hod nam sem tvuj vitezny grafik :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Jůůůů - a moc držím pěstičky další možné těhulince Blue :dizzy_face: Jupíííí, jen tak dál.
9. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
dasch - ja i kdybych to vyfotila, tak tam neni nic videt...Nevim, jak to popsat, ale prislo mi, ze ten duch je skoro neviditelny.... Nevim, jestli se ti to taky nekdy stalo, ze si udelas test a hypnotizujes druhou carku, jses ji 10 x zkontrolovat, jestli tam nahodou neco neni? a neni, pak jdes za hodku znova a zacnes tak hrozne koukat, az tam vidis nejaky naznak - a rikas si, je to neco jako naznak, jebo je to fakt negativni?
A jak by vypadaly teploty, kdyby se nejednalo o tehu? kolisaly by, nebo by nevyskocili takhle rychle?
9. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
vecernice, ja prave nevim, myslim, ze je to znacka dr max... nebo nejak tak, jiny nemely v lekarne a nikde jsem se to tam nedocetla.... mrknu na net, jestli tam o nem neco zjistim...
9. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
tak pro zhodnocení, můj těhu grafík:

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
(doufám ,že to šlo otevřít) :grinning:
9. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
bluemchen - já jsem v tomto realista, takže neříkám hop dokud nepřeskočím :slight_smile: - zatím to vypadá dobře, den před ovu styk je v pohodě, to by mělo stačit a je úplně jedno, že cyklus před jste na tom pracovali obden :slight_smile:. Co se týče ovu, resp. DPO, tak záleží kolik obvykle tuto luteální fázi máš - já bych 8. den nic nepoznala a 8. den u mě všechny grafy vypadaly těhotně - měla jsem LF delší - až v momentu, kdy jsem měla MS zpoždění tak jsem teprve testovala - teď nevím přesně už kdy, ale tak 3 dny po očekávané MS? No a byl tam pididuch - sice byl vidět, takže jsem ho nemusela hypnotizovat, ale žádná extra čárka to teda nebyla. Testovala jsem Mammatestem. Takže radím - mrknout jak dlouhou máš obvykle LF a až po meškání zopakovat test a zatím moc nejásat.Teď tu nemám rychle tabulku abych se podívala na délku posledního tvého cyklu, ale ono je to vlastně jedno, protože koukám, že tys měla hodně posunutou ovu a nebyla v půli cyklu. Možná to zní tvrdě, ale v tomhle jsem tak trošku nohama na zemi a i když bych ti to hrozně moc přála, aby to těhu bylo, tak raději zatím nic neříkám, že to máš jisté. Ono taky hodně těhu skončí biochem. těhotenstvím, tzn. že se něco děje ale pak to nevyjde a objeví se MS buď v termínu a nebo s malým meškáním. Kdyby nebylo testů, ani o tom nevíš.
Takže držím palce, moc ti přeju, aby to vyšlo, ale radím pár dní počkat s dalším testováním a ono se to nějak vyvrbí :slight_smile:.
9. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Bluem - já jsem příklad, že těhu můžeš být i zcela bez příznaků.... :wink:. Žádná nalitá prsa, žádné píchání v podbřišku (až potom během prvního trimestru)....prostě jen // na testu (den po termínu).
Takže já držím palce!!!!

Jin: no prááávě...já vím, že ještě poroste :unamused:....a v ideálním případě ho budu nosit od tohoto pátku ještě další tři měsíce....ufufuf
9. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
melo by to na nem byt napsany. asi tipuju na citlivejsi, kdyz uz 8DPO ukaze dusika :wink:
tak drzim palce, at to vyjde

jinak tepltoy vypadaji slibne. ale ani tento narust jeste nemusi znamenat tehotenstvi. ted se musi udrzet okolo teto hranice do doby ms. coz je u tebe myslim do nedele.
9. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
bibiska1 - nejde tvůj grafík otevřít, musíš zkopírovat tu řádku pro diskuzi - teď nevím, myslím, že je někde v okýnku pod grafíkem. Kdyžtak mrkni na merenibt.xf.cz - tam je přesně napsáno kde to najdeš. Já už na svém FF dlouho nebyla :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
bibi - je to v Sharing - HOme page - a tam nahore je link, ktery nam sem zkopirujes :wink:
9. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
vecernice - jo, máš pravdu, dole pod grafem je to asi na těch německých stránkách :slight_smile:

Jo a ještě co se týče příznaků - já na sobě nic teda nehledala (některé holky jsou schopné 3 dny po ovu na sobě hledat těhu příznaky - no a co si budem povídat, psychika a sugesce je svinstvo :slight_smile: )
Já měla klasické příznaky jako před MS, tzn. citlivá prsa a bolení v podbřišku, jako že už se to každou chvíli musí spustit (i když to bylo trošku jiné, ale fakt nepatrně). Jinak nic. Prsa začala růst až později - a že teda narostla :slight_smile: A dlouho to byl jediný příznak těhu. Až pak se dostavily nevolnosti, zvracení a tak. Zvracení už je zaplaťbůh v háji, ale šoufl a divno v puse mám furt, i když asi míň než to bývalo, ale je to hnus. A to jsem doufala, že to kolem toho 12.tt přestane - hahaha :angry:
9. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
takhle zatim valcim ja. cas se mi tedy pekne vlece ...
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
9. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
vecenrice - sice se to vleče, ale grafík máš moc pěkný :slight_smile: Moc přeju, aby to pokračovala dál do dalekých výšin a nepadalo dolů :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
teda než jsem dopsala příspěvek, tak se nám tu objeví možná další těhulinka - Já grafíkům nerozumím, ale i dušíkům věřím. Bluem - moc Ti přeju aby to vyšlo a bylo to těhu. :dizzy_face: :dizzy_face:

Večer - a kdy Ty budeš TEstit? už se ti to taky blíží?
9. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
sven - ja jsem taky docela realista, lutealni fazi jsem mela podle myho ty predchozi cykly 7-8 dni.... Tedy nemerila jsem teplotu...cyklus mivam tak 31-35 dni...

Holky uvidim, a dam vam vsem vedet :slight_smile: A kdyz to nedopadne ted, tak pristi mesic, protoze jak rikam v 2010 mam vozit kocar :slight_smile: podle kartarek :confused:
9. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Tak pokus č. 2 a uvidíme, jinak mám ten graf ve své galerii (většinou přelšstí počítač mě, nežli já jeho) :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
jééé, tady jsou zase krásné zprávy po ránu. Blue malinko gratuluji, ale pssst, ať to nezakřikneme :wink: !!! Já měla to samé, ale můj první test byl 9DPO a neměla jsem tam nic - negativní. I přes to jsem ho schovala, ať mám příště porovnání, jak vypadá negativní test. Přišla jsem druhý den a ten jemný duch tam vylezl přes noc. Takže...určitě bude sílit! Přeju hodně štěstí....
Holky snažilky, vidíte to? Už to tady zase jede... :slight_smile: Tak šup, všichni nahoru do tabulky :grinning: Já bych to všem tak strašně móóóc přála. Večerničko, nechceš nám tu hodit i Tvůj grafík?
Daee: přesně vím, o čem jsi psala....bříško je sice na pohled pořád krásné, ale ohnout se, přetočit se pohodlně v posteli atd. To už moc nejde, že? O holení mi ani nemluv, už jsem taky upozornila manžu, že bude muset pomáhat :wink: Funěla jsem u toho jak lokomotiva a trvalo mi to snad hodinu... Jde to, ale je to prostě nepohodlné. A nejhorší je, že bude ještě daleko hůř, ale ty 3 měsíce to nějak vydržíme, ne?
bluem: já jsem testovala až v den vynechání MS a druhá čárka se objevila až po limitu a byl to jen duch....držím palce ať to vyjde :wink:. A co se týče příznaků, jen mě bolelo břicho jakoby měla příjít MS....
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
no tak ad holení - je to sranda ,ale mám nacvičeno z prvního těhu, tam jsem se holila sama ještě v 38 tt a to že už jsem měla slušný buldozer, bylo to přes zrcátka ale šlo to. A teď už si tam taky nevidím a to se s Daee nemůžu srovnávat, jsem 2 měsíce po ní :grinning: :grinning: ale je to sranda i tohle k těhu patří a musí se to brát s humorem

No a já nejradši spím na břiše, takže už to nešlo, tak přišel na řadu kojopolštář. Krásně si ho omotám kolem těla a spí se mi nádherně na boku :dizzy_face: moc doporučuju
9. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
DR.max je totéž co mamatest, akorát v jiném obalu...................
jinka zatím to vypadá na těhu, ale osm dpo je fakt ještě brno.... styk stačí, jak psala sven..............a já teda taky vykoukala ducha ještě před termínem MS,a vyfotit taky nešel..............takže jen držím palce, at sílí
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
vecernicko: ten graf vypadá přímo ukázkově :grinning: Moc bych Ti přála, aby to "konečně" vyšlo!!!
A ten test Dr.Max je vlastně Mamatest (jen je vyroben pro lékárnu Dr.Max.) Měla jsem ho také.
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
bibi - furt ne. Mozna jsem to spatne napsala - Sharing - Home Page - a pak je tam okenko pod
Your Charting Home Page Web Address:
a tu adresu z okynka si prosim sem :wink:
9. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
vecernicko-ahaaaa, no tak to je jiná, teď už to určitě bude vypadat nadějně :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/aritipod

tak co? povedlo se společnými silami??
9. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
hura - bibi, uz ho vidim :grinning:
peknej grafik :wink: ale koukam, pozitivni test az 13DPO

ja se testovat nejak bojim. nechci zas najit jednu osamelou carecku, ktera chybi jeji lepsi ja :wink: ale uvidime. testy doma nemam, takze pokuseni se da odolat :sweat_smile:
9. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
večerničko: no osobně bych ti radila počkat. Já když mi vyšel test pozitivní (myslím že měl citlivost 20) tak tam byl ještě jakýsi duch a ukázal se né deset minut po ale až tak hodinu, a jsou to zbytečné pochybnosti, zda je to pravda, nebo omyl. Vždyť jsi vydržela několik měsíců, tak nějaký ten den už to taky zvládneš, co? :slight_smile: Ikdyž já moc dobře vím jak jsem byla nedočkavá :angry: .

Jinak holky, z mých největších a jediných příznaků bylo...normálně mám citlivá prsa a žádný výtok... a pro poslední měsíc..citlivý prsa nebyly a výtok ten byl dost krémovej, jo a úplně malilinko, asi jen kapička krve, byla asi tak šest dnů před měsíčkama. Toť z mých těhu příznaků vše :dizzy_face: . A jinak každá jsme to tady, jak jsem četla měla jinak. :sweat_smile:
9. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.