• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jé, vecernicko, ty máš ale krásný grafík................to musí vyjít......je fakt tabulkový.............. kdy máš dostat MS ty?
9. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
teda vkládám ještě můj grafík, je teda spíš netradiční......

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=69986/nummer=6
9. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Didi: mno, vydržíme....co nám zbývá :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zolicku: taky nejraději spávám na břiše...což mi samozřejmě už pomalu od 12tt nejde...na doporučení Sven jsme pořídila kojo-polštář a je to můj nejlepší kamarád!!! na sezení, na ležení, na podložení nohou....paráda!!! Michal ho moc rád nemá, říká, že spím věčně omotaná rohlíkem a on se ke mě nemůže přitulit :grinning: :grinning: :grinning:

Jééé holky, tak já doufám, že se nám to tady všechno pěkně otěhulí a opravdu nám vyjde to heslo, že říjnovky rodí prostě všechny v roce 2010!!! :grinning: :wink:
9. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
daee - jsem ráda, že se ti polštář osvědčil. Já s ním furt nějak válčím - můžeš mi napsat jak si ho omotáváš? Já spíš používám na sezení, ale furt nevím jak s ním usínat - a teda už by bylo načease se to naučit, prtoože bříško začíná překážet jak se večer mrskám a nemůžu usnout.
9. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Večerničko - grafík hezký - takový ukázkový - ale prd tomu rozumím, ale vypadá hezky a teplotky se drží nahoře :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - jj. vypadá to jako rohlík ale spí se na tom bájo. Já ho používám ty dny, kdy manža není doma a když je tak místo kojo polštáře používám na obtulení jeho. A polštář je na druhé straně když se otočím, :grinning: aspoň ho nemusím v noci přehazovat ze strany na sttranu

a v roce 2010 tu budou určo všechny těhulky. MUsííí ale únor a březen to jistí. :dizzy_face: :dizzy_face: ať to všechny stihnem do konce roku - ty uzlíky a kočárkování
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
lauri - asi v sobotu. ono ty cykly byvaji trosku rozdilny. ale testu se zacinam bat. ale co aspon by to konecne vypadalo na vyrovnany hormony. to po 9 meisicich hormonalni lecby neni spatny vysledek, ne? :grinning:
drzte mi palce
tvuj grafik uz jsem si rano vyhledala a studovala :wink:

bibi - ja vim, na brzke testovani moc neverim. jedine co by me k nemu primelo je to, ze ted nemam brat utros, a tak bych byla nervozni, pokud by to nahodou vyslo, ze by se to neudrzelo. uff :astonished:
9. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
kojo polštář chci taky co nejdřív pořídit, už se na něj těším, zatím spím s takovým plyšákem - medvědem.........je to taky pohodlné a moc, jsem o něj opřená, ale ještě nemám pupek, takže to je spíš jen na ted...............no a nebo taky na manžovi............ :grinning: :grinning:

vecernice: já myslím, že právě po té tvojí léčbě už by to stálo za to ne? já ti držím palce moc, a hrozně ti to přeju............. podle teplot je to skoro jasné, takže pokud by to nevyšlo, tak musí být někde ještě nějaká příčina, proč to nejde..................ale doufám a věřím, že už budeš konečně těhule....
já asi měla ten problém menší, protože clostil zabral hned, ale když si představím, že tady ta ovulka byla zatím moje první a poslední v životě, taky nic moc pocit......... :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
lauri - s tou ovu nevis. obcas muzeme mit kazda jeden cyklus bez ovu, takze zrovna to moh byt ten pred tim viteznym :wink: ale hlavne, ze closik zabral, a pekne roste pupik :wink:
9. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
jinak holky snažilky asi je to zvláštní, ale já měla vždy cykly s ovu, kromě předposledního, ten byl anovulák jak podle grafů,tak podle testů a další měsíc na to, buch a chodím v tandemu :grinning:
9. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
vecernice. to jo, ale já to fakt neměla občas, ale i podle dr. nejspíš fakt nikdy, vždycky byl cyklus padesát i šedesát dní...... i v patnácti, a po vysazení HA totéž znova................tak jen se můžu modlit, aby i druhý prcek šel takto po nasazení léků............................
a na tebe fakt moc myslím................ :slight_smile: takže v sobotu už budeš testíkovat? když budeš mít mammatest, tak by to mohlo jít..... :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Sven: no nejčastěji s ním spím na boku spodní cíp mezi stehna a horní cíp pod hlavu a o prostředek si podpírám pupík...to je nejpohodlnější.
Pak si občas lehnu na chvílu na záda (já vím, že se to moc nemá,ale taky je to pohodlný) a dám si ho pod stehna, oba cípy mám po stranách směrem nahoru a krááásně se mi uvolňují kyčle a vůbec celý nohy (ležím jak rozpláclá žába břichem nahoru)
NO a na sezení to znáš, prostě za záda.
Trošku se mi splaskl, ale v návodu psali, že je to ok. Dosypala jsem tak 1/5 z toho náhr.balíku a je zase pěkně naducanej :sunglasses:
9. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
bibi. já myslím, že to není zvláštní, že to je naopak normální a tak by to mělo být................. :slight_smile:
jsi zdravá holka, to je důkaz.......

holky, a z kama si mám ten kojo polštář objednat a jak dlouhý stačí a za kolik? cca....
9. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
bibi - to se mi libi, chodit v tandemu :wink: ja chci taky :grinning:
9. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
jo tak já ten kojo polštář mám omotanej stejně jako Daee. tak se na něm spí nejpohodlněji :dizzy_face:

Lauri - omrkni mimiobchůdky. Já ho teda kupovalav globusu za pár stovek a vyhovuje, nemám problém. Ale přece jen je to už nějaký ten pátek :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Lauri: já mám s kuličkovou výplní (přjde mi to trvanlivější a hygieničtější, ale možná ti ostatní holky poradí ještě jinačí)....délku jsem neřešila (ani jsem nevěděla, že jsou různé délky :confused: )
Sada polštář + 2x balení náhr.výplně + 2x povlak za 699,-
http://www.kojicipolstar.cz/
9. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
večrničko no můžu ti říct, že ti to těhu moc přeju, ikdyž ony ty nevolnosti, nechutenství, změna oblíbených jídel, únava, asi bych měla popřát, ať jsi těhulka, která to prožije v naprosté pohodičce. No teda jestli budeš testovat o víkendu, tak jak sem moc nestíhám líst tak sem teda tenhle víkend vlezu. :grinning:
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=197 taky stránky na koj polštářky

a výplň mám taky kuličkovou je fajn :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Holky já se zblázním! Já jsem vám napsala tak dlouhej vzkaz a on zmizel !
9. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Dashi - já už jsem tady vyléčená, když mám dlouhý vzkaz radši kopíruju, by mě asi mrsklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Dashi: jak píše Zolicek.....to je zákon schválnosti, radši tři kratší vzkazy nebo fakt kopírovat :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Takže já mám výplň kuličkovou a krásný tmavě modrý s medvídkama...a docela za levno..myslím 400 nebo tak nějak...plus náhradní náplň..našla jsem to přes mimibazar nějaký stránky....taky jsem si udělala radost a objednala si originální těhu tričko s packama, kde je napsaný "Nešahat, kopu" :grinning: Mají tam krásný i dupajdy a tak a můžete si sami vybrat, co na to chcete natisknout...:slight_smile: Trička jsou to od litexu a moc pohodlná..

Bluem - mně nejde ani tak o ty teploty, že ti šly nad 37, ale spíš o to, že byl jeden vzestup po ovu a pak druhej 8 DPO...to vypadá totiž na trojfazickou těhotenskou křivku...samozřejmě nechci ti dělat nějaké naděje nebo tak, ale podle mě si jasná...a i když k tomu ještě našlas ducha...mně to taky začínalo duchem v tom prvním těhotenství...A těhotná jsem byla...určitě zkus testnout třeba za tři dny a měl by být už zřetelnější :slight_smile: Budu držet moc pěstičky!!!

Večernička je velmi reálný adept na další těhulinku, graf je naprosto skvostný :slight_smile: a asi se nedočkám víkendu :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Jo a příznaky - já měla jen nalitý prsa s žilkama...jinak taky nic,..ale prostě jsem věděla, že jsem těhotná...Všichni mi říkali, ať se na to neupínám...ale já věděla svoje :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
tak to já asi jediná mám kojo polštář s molitanem,ale mám ho zadarmo od ségry tak pohoda,pěkně jsem si ho vyprala nastlala novým molitanem a teď se mi zdá že je moc nacpanej a blbě se mi s ním leží,ale už ho mám pár dní v posteli a pak ho skopnu dolů,musím ho nějak udusat ať není tak přecpanej a pak se sním bude super spát.
ráno jsem byla venku se provětrat a málem sem umrzla,tam je tak hnusná zima,já už chci teplo :unamused:
dneska vařím rizoto,už se mi vaří rýže mňam,sem zase nějaká mlsná :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
daee: díky za tip, a máš standart nebo comfort?
zoli. taky díky, chci to omrknout v obchůdkách taky, ale nevím, kde to vyjde levnějc.............a jinak chci určitě s kuličkama...................
daschiki. tak dej taky odkázek.....
a já moc příznaky taky neměla, bradavky mě bolely, ale to i vždy před ms, měla jsem krémový hlen (ten mi mimochodem konečně skončil, už jsem myslela, že se z toho zblázním......) a byla jsem unavená víc, ale prostě jsem to cítila...............jako daschi............ :grinning: :grinning: :grinning:

dneska vás vždycky chvilkama budu dočítat, protože mám hrozné resty ve fotkách, musím máknout víc, a manžílek mi vaří k obědu česnečku, mnamky..... :wink:
9. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
já se těším na sobotu,projdeme si pěkně veletrh,potáhám si konečně nějaký kočárky a pak zajdeme na oběd do KR.Pole do jedné restauračky,která nevím jak se jmenuje,ale mají tam šíleně velký porce a nikdy jsem to tam nesnědla a vždycky si půlku vezu domů,ani manžel nesní a to je docela nenažranec :grinning:
9. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
no tak ja se necitim nijak :grinning: zadny priznaky, prsa furt stejny (ale me ani nic nepredvadi pred ms), takze dle priznaku absolutne netehu :grinning:

bibi - moc dekuju. dam vam urcite vedet, at uz to dopadne jakkoliv :wink:
9. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Lauri - tak odkaz tady. Objednala jsem si velikost S...a jsou fakt ochotní, mockrát mi psali a pak to dovezli přímo do domu...a můžeš si vybrat ze strašně moc vzorků plus máš ještě pytlík s kuličkama k tomu http://sedaci-vaky.kampet.cz/KOJICI-POLSTARE/

No a k té originál módě http://www.babytricka.cz/ Můžete si vybrat střih trička, barvu, velikost, potisk..to stejný s dupačkama, bryndákama..prostě myslím, že moc hezký dárek třeba i pro budoucí tatínky k narozkám nebo jen tak pro radost pro mimi :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Jéé holky, byla jsme s malým na cvičení a už tady čtu krásnou zprávičku. Bluemchen, nechci to zakřiknout, ale tentokrát to určitě vyšlo, tiše gratuluji. A Večerničko Ty musíš Blum následovat.
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
dobre ranko kecalky, teda spis uz skoro poledne... zase jsem vas pul hodiny docitala :grinning:

Blum: teda moc drzime s prckem pesticky :dizzy_face: vypadas nadejne. Ja jsem taky mela napred duchacka asi 9DPO, ale kdyz test uschnul, tak zmizel. Pak jsem teda pockala a testovala az 12-13DPO a vysledek je v albicku :slight_smile: Priznaky jsem nemela absolutne zadne, krome husteho hlenoviteho vytoku, ktery pak jeste nabral postupne na sile drzel se az skoro do poloviny 3.mesice.

Vecernicko: ty teda vypadas na dalsi adeptku :slight_smile: :dizzy_face: Moc ti drzim palecky, moc, moc bych ti to ze srdce prala :dizzy_face:

Holky snazilky, ted jsem zavzpominala nad fotkama testiku, jake to bylo zvlastni najednou tam ty vytouzene // videt, nechtelo se mi tomu nekolik dni verit, az kdyz zacaly co dva dny silit pomalu mi to dochazelo :grinning: Je to zvlastni, clovek se na to tak trepe a tesi a najednou je to tady a mne osobne zaskocil ten fakt, jak me to zaskocilo, ackoliv jsem mela velikanskou radost... Najednou se to vsechno zhmotnilo do tech testu a me zacaly hlodat obavy, jestli to zvladneme, ale to je hudba davne minulosti :grinning:

Nam se zacina krasne klubat pupicek, takova pevna koulicka dole v podbrisku a vecer to teda uz nejde vubec skryt nebo zatahnout:slight_smile: Pritel mi vcera rekl, ze mi to moc slusi, tak me moc potesil. Jinak to vypada, ze dneska se dokonci vyroba naseho svatebniho oznameni a konecne to budeme moc rozeslat mailem pozvanym hostum a vsem ostatnim pak jeste po vytisknuti postou. Tak mam radost, byla to uz posledni vec, co nam jeste zbyvala na seznamu veci, ktere jsou potreba udelat. V patek rano frcim do Zidenic na matriku podat tam konecne ten jejich formular zadosti o snatek, hehe, uz se nam to blizi :grinning:
9. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
daschiki. taky moc děkuju za odkázek, teda super ceny, a který přesně máš ty? a ty kuličky na dosypání jsi objednávala k tomu, nebo jak to mají - je tam psané něco že jsou zdarma?
9. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.