• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
orchi - krasne si nas tim popisem navnadila :wink: no vsak uvidime, ono to vyjde v ten spravny cas. koukala jsem na tvy testiky, jen bohuzel neumim priradit DC k DPO :astonished: ten prvni citlivy je z toho 9DPo ci 12? :wink:
tak at vam to se svatbou vsechno krasne vyjde. je jaro, venku krasne, idealni cas na vdavky. my mame za par dni prvni vyroci, jen ja zrovna zdrhnu na hory :grinning:
9. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Lauri - já si koupila ten bavlněný, S, myslím, že mi bohatě stačí při mé výšce 159 cm :slight_smile: a ty kuličky posílají k tomu...celej velkej pytel...:slight_smile: Máš na výběr asi ze 40 vzorků, já jsem si vybrala tmavě modrý s medvídkama...:slight_smile: No a stál mě i s poštovným asi nějaký 400 Kč. http://sedaci-vaky.kampet.cz/zbozi/3508/Kojici-polstar-KamPet-Classic-vel--S-+-nahradni-EP.htm Mám přímo ten vlevo na tom největším obrázku (tmavě modrý + medvídci :slight_smile: ). Ještě si ho musím vyprat a pak na něm začnu taky spinkat :slight_smile: Už se těším
9. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Orchi: dneska jsem poprvé viděla Bogaboo, docela jim to jelo :slight_smile: Docela jste mě s Daee nahlodli, ale mě se fakt moc nelíbí to nepolohovací lehátko a i ta kolečka jsou prostě malá.

Děkuji též všem za odkazy na polštáře. Už nevím, jak bych se v posteli položila. Když já spím buď na břiše nebo na zádech a to se mi teď nechce ani jedno :astonished:

Venku je krásně - ale zima, brrrr. No budu muset jít venčit, tak snad neumrznu...
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Holky, já jsme vždycky spávala na břiše...a teď, když se ráno vzbudím, tak mám to břicho celý otlačený...takže už to asi není moc dobrý...mně právě už docela vyskočilo, takže už mě to samotnou více méně přetáčí na bok..ale vůbec jsem netušila, že se nemá spát na zádech!!! :confused: :fearful: Já na boku asi spát nevydržím..doufám, že s kojícím polštářem jo...já většinou skončím právě na břichu a usínám na zádech...
9. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Orchi- krásný popis. jsem se zasnila a zavzpomínala :dizzy_face: :dizzy_face: byl to nádherný čas. Holky snažilky,máte se na co těšit, to první zjištění, nával radosti, strachu, obav, otazníků a otázek co bude? je toho v tu chvíli tak moc a jste toho tak plné... už aby jste tam ty 2 // měli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jin: malý kolečka jsou, ale odpružený naprosto nejlíp, co jsem kdy viděla....nicméně u mě pořád vyhrává Concordek :grinning:

Lauri: mám sadu Comfort (polštář,2x povlak,2x náhr.náplň)....
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
daschiki: děkuji za super odkazy. Ten na ty trička je fakt perfektní...jdu vybírat :slight_smile: A co sis u nich objednala ty? Nemáš fotku?
lauri: já řeším to samé co ty...jestli má cenu na ten veletrh jezdit. Nechala jsem si na sobotu prodloužit vycházky od Dr., ale teď když už máme kočárek, tak nevím... Holky, byla jste tam už některá? Mají tam i jiné potřeby? Jako lahvičky, odsávačky, lehátka, postýlky, dečky, oblečky....? A dávají tam nějaké slevy? Protože jinak nemusím platit vstupné, parkovné a koupím si to na netu. Holky, že nám tu dáte v pátek večer info? Děkuji moc :wink:
9. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Dashi: ne že by se nesmělo, ale od III.trimestru se to moc často nedoporučuje, kvůli utlačování tepen v břiše....

Orchi: jéééé to už je tak dávno, co jsem našla //.....a když mi Dr. poprvé ukázal našeho flíčka....strašně to letí!!!
9. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
holky hážu odkaz na pěkné svetříky a krátké svetříky pro těhulky. A za rozumné korunky, tak omrkněte :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=268

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=209&men1=240
9. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Didi - nebudou tma jen kočárky, ale vše včetně oblečků a potřeb, výživy...atd...POsílám odkaz na profil veletrhu, dke se to píše... http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAllPDocsID/VVEA-6FDCG9?OpenDocument&NAV=1

a tričko vydfotím a hodím do albíčka :slight_smile: Teď chci objednávat modré dupajdy, na kterých bude ten potisk s tím chlapečkem, co vypadá jak čertíka pod ním napsaný: Jsem andílek. A ještě chci koupit dupajdy s potiskem "Já a mamkinka milujeme tátu"...:slight_smile: Tak já jdu fotit...

Holky, mě zas bere hlava..asi se zas mění tlak..mě už toho asi hrábne..musím ale vydržet, protože jsme dneska nenapsala ani čárku k diplomce :frowning2: jenže s tou hlavou nemůžu dělat vážně nic tvořivýho...sem na koníka ještě napsat zvládám..ale to je tak vše..
9. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Holky...jak se tak dívám, tak bych si asi měla vzít s sebou opravdu hodně peněz..budou tam hračky, knížky, potřeby pro miminka, potřeby pro nastávající maminky, prostě...všechno...

Dokonce jsem se zaregistrovala...že prej může být pak třeba výhodnější vstupné nebo co já vím...nic to nestojí a třeba z toho budou nějaké výhody :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Hehe...tak já díky té registraci budu mít poloviční vstupné 50 Kč :slight_smile: Holky, nechcete do toho jít taky? Ať to máte levnější...
9. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Dashi - hoď jsem odkaz na tu registraci :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Dashi: mno uvidíme...zase to je jenom jeden pavilon, ale je pravda, že to Fko je nové, ještě jsem tam nebyla a nevím, jak moc je velký...
9. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
tý jo no to jo to chce hodně peněz, ale nemám to ráda tahat u sebe větší hotovost nebude tam někde bankomat?
9. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
http://registrace.bvv.cz/cs/veletrhy

Zoli, budou se ptát, jestli ti mohou zasílat novinky ohledně dalších veletrhů..tak tam jsem zaškrtla, že ano,....protože jinak by to asi taková sleva nebyla, ale stoprocentně to pak půjde zrušit, kdyby tě to třeba nějak otravovalo... Jen abys věděla...:slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Zoli: u vchodu je tuším bankomat KB
9. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
didi: no budou tam sice i potřeby pro děti, ale my tam chtěli vyloženě pozkoušet kočárky, kdyby náhodou nás oslovil ještě jiný...................a to ted je už k ničemu, a hadříky mám, takže to bych neřešila, postýlku, lehátko atd. objednám na netu, takže já na to asi kašlu........
navíc ted se mi utrácet nechce, protože musíme zaplatit daně a mexiko zítra, koupili jsme za desítku kočár, takže z této výplaty už nám toho moc nezbývá...................

daschi: tak já objednám z té stránky jako ty, moc děkuju, ty čtyři stovky jsou ideální............
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Vecernicko: ten 26DC byl prave az 13DPO, ale byl to testik vecer, takze proto to byl asi takovy dusicek. Rano 27DC uz tam dalnicky krasne vyjely na testu s citlivosti 20, tusim Rapiclear nebo tak neco. Ty silici carky uz jsou pak na mamatestech.

Jin: ta mala kolecka nas taky ze zacatku dost odrazovaly. Ale pak jsme prisli na to, ze ma 3stupne odpruzeni, zalezi na tom, jak stare miminko se v kocarku vozi a po jakem se jezdi povrchu.
http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?idzbozi=113405000024 tady na tom obrazku je videt ta bila cast s pruzinou, ktera se da stisknout a nastavit do tri ruznych poloh. To se mi moc libilo, zkouseli jsme to i v obchode.
Navic se na misto prednich malych kolecek daji jeste prikoupit neotaceci predni kola do snehu, aby byl kocar normalni stabilnejsi ctyrkolka, kde kolecka pekne drzi stopu, a ty uz tak malinkate nejsou: http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?idzbozi=113404000068 Daji se kdykoliv prehodit:slight_smile:
A nepolohovaci lehatko je holt nepolohovaci:slight_smile: ale po dlouhem pruzkumu jsem zjistila, ze s tim uzivatele kocarku ani jejich ratolesti nemaji zadny problem. Ja jsem treba byla zklamana, ze u Jané nejdou zadicka taky uplne do lehu, jak jsem si naivne myslela, kdyz jsem jeste hledala a vybirala. Navic mi neni moc jasne, jak se tam deti vleze muzou pohodlne uvelebit, kdyz jsou stejne vetsinou pripoutane tym 5-bodovym bezp.paskem... Ten nepolohovaci sportacek hodlame stejne vyuzivat az od doby, kdy bude prcek chtit sedet a pediatr rekne, ze ted uz teda jo, aby se neposkozovaly zadicka.

Ja spis valcim s autosedackou.... Netusim, jakou vybereme... Chtela jsem nejakou, aby vydrzela dyl a mela polohovani az do lehu, abychom mohli vyrazet i na delsi cesty. Jenze presne nevim, co se tim jako mysli :sweat_smile: :rolling_eyes: Mozna by poradily zkusenejsi maminky... Zoli nebo Mona? Jee, ja uplne zapomnela napsat, ze drzim Mone palce na dnesni NT.....
A taky drzime palce Daee na kontrole. Jsem zvedava, co ti dr. rekne na vyber porodnice. Slysela jsem, ze zorvna ten nas ma jeste pusobiste v Bohunicich, tak jsem zvedava, jestli je doporuci.
No a k tem autosedackam,... proste nechapu, jestli to jako ma byt sklapeci zadicka jako treba u autosedacek Jané nebo jestli tam ma byt moznost sedacku v te pevne zakladne v aute posoupnout do lehu, aniz by se neco menilo na tvaru sedacky samotne... Prosim vas, poradte, jsem z toho jelen :frowning2:
9. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Pro zájemkyně o pražský baby veletrh - nějak koncem března - http://www.forkids.cz/2010/cz/intercept.asp - tam se lze taky zaregistrovat a mít vstupenku za půlku.
9. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Dashi: tak jsem se registrovala, ale neni mi jasne, jak pak muzu uplatnit tu slevu. S tim PDF potvrzenim co mi poslou na mail?
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
orchid. s tou sedačkou bych poradila ráda, ale netuším...................my máme klasickou maxi cosi a pak pořídíme normální pokračovací do auta................dvě hodky v kuse v tom mimi být může a pak se stejně vytáhne na přebalení a nakrmení při delší cestě.................
9. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
NO tak já asi taky neporadím, kupovala jsem to v kompletu Jane. takže jsme měli jane rebel a co bylo v tom to malá odjezdila. Ale chválu jsem slyšela na ty maxi cosi :wink: víc bohužel neporadím
9. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
orchidie - pokud to funguje stejně jako v Praze, tak to potvrzení si vezmeš s sebou k pokladně a prokážes se tím a dostaneš slevku.
Tak my frčíme holky....navečer za Váma přijdem s novinkama :slight_smile:
daee -hodně štěstí a ať se Matyášek pěkně předvede :dizzy_face:
Orchi - přesně, jak píše Sven...prostě vytiskneš to z toho pdf a vezmeš tam a pak půjdeme přes spešl pokladnu pro tyhle elektronické registrace
9. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Lauri: jenze my mame pritelovi rodice v Liberci a tam cesta proste trva pres 3hod., kdyz je dobry provoz :frowning2: Mame takhle kamarady s dvojcatkama, co maji oboje prarodice v severnich cechach a sami ziji na Morave a s detmi vzdy jezdi na vecer, aby deti cestu prospaly. Asi se budeme muset zeptat jich. Vim, ze meli na nejmensi miminka autosedacky Jané, protoze meli ten twin kocarek. Pokud budeme jezdit treba na vikend, urcite to budeme vyjizdet vecer, az pritel prijde z prace, aby to prcek proste zaspal, takze zastavky mozna budou resenim spis na zacatku, ale no jeste proste asi uvidime, jestli vubec s tak malym mimcem budeme nejak dal cestovat, jestli treba nebude stat za to pockat az mu budou treba 4mesice nebo tak...
9. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Orchi byli jsme na tom stejně. my z východních čech a rodiče - mamku mám v Chomutově - takže cesta 4 hodinky. A dokud byla malá malá :slight_smile: tak cesta OK na půli jsme zastavili, přebalili,nakrmili a frčelo se dál. Prospala to. teď co je starší jezdíme navečír,nebo místo odpoledního spaní a zbytek cesty je sváča hraní prohlížení :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky, tak mi krasne na okne tady v obyvaku rozkvetl bily hyacint, ze jsem si to musela nafotit. Az se mi to podari zmensit, frknu to do albicka. Vyfotila jsem to radsi s tema malyma detskym capackama pro nasi berusku, aby mi to nemohli smaznout :grinning: :wink: Jeziiiiss, ja uz se tak tesim na krasne teploucke jaro, juchuuu!!!
9. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.