• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
9. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
to jsou ale blbouni..... ach jo... tak jeste jednou: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3883968&vReferer=
9. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Orchi - krásná fotečka a i Terinka k ní hned měla proslov - jéééééé kytika a bačorky :dizzy_face: :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Orchi: taky se staršně těšim na teploučko. Tohle už nedávám, došla mi baterka a dokud nevisvitne sluníčko, asi se ani nehnu. Mám pohon na solární články :slight_smile:
Ty velký kolesa jsou pěkný. Kdyby tam byly nastálo, a otáčivý, dalo by se uvažovat :grinning:
9. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
orchi - moc krásný hyacint i capáčky :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
orchid. no právě, jak ti píše zolik, v půlce nakrmit, protáhnout, a pokračovat, my chceme jezdit s prckem do prahy a to jsou od nás tři čtyři hodky, takže taky tak..................ale nejdřív ve třech měsících tuto dálku, dřív asi nee.....

holky, nevím co dneska je, ale mě tak bolí hlava, že je mi z toho úplně blbě............jdu si odpočinout....
9. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Orchi - krásnááá kytika :slight_smile:

Terinka je roztomilá..zrovna před chvilkou jsem se nad ní rozplývala u Zolinky v albíčku..to je taková krásná babulka..to aby sis pořídila vzduchovku an ty nápadníky :slight_smile: :wink:

Já už jsem nafotila nové věci ("nové" - od kamarádky) pro miláčka a ještě to tričko, co jsem o něm psala...ale neumím fotit a navíc jsme jako jediný v úvahu přicházející pozadí měla stůl s puzzlem, tak nevím, jestli to půjde pěkně vidět...
9. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
tak za chvilku přidám
9. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Lauri - něco je ve vzduchu..mění se tlak nebo tak něco..já už od rána úplně grogy
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Dashi - děkuju za pochvalu malé. Dítko je to hezké, ale které mamince se nelíbí její brouček, že.Pro každou mámu je to její dítko nej :slight_smile:
Ale nejlepší jsou ty řeči těch dětí, to jsou fakt záseky - se s manžou zasmějem

Byla u nás malá sestřenka - jmenuje se Kateřinka a já povídám Terce- jdi si hrát s Kačenkou a ona - důležitě to odkývá a říká jo jo ga ga ga :grinning: :grinning:
Nebo jsem nemohla najít klíče a říkám fakt nevím kam sem je dala, jsem blázen - a malá bázen maminka báááázen :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
no my jdem načesat culíčky a vyrazíme do Mateřského centra. Na lítání po venku je dneska moc mrazivo. Tak to vezmem jen do lékárny pro magnézko a kousek odtud je Mateřinka. A máme odpolko o program postaráno

nakouknu později a těším se na krásné zprávičky z kontrol
9. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
:grinning::grinning::grinning: tak přesně na tohle se moc těším...i když mám pocit, že takovýma řečma spíš oblažujou holčičky, protože kluci si to mluvení nechávají spíš na pozdějc... třeba ten náš bude mluvit brzy a taky mě takto občas rozesměje...je to krása...:slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
daschi: máš krásné věci pro Davídka, úplně se mi zalíbil i ten kojící polštář a tričko taky objednám. Už jsem jim psala dva dotazy, tak snad odpoví :wink: Děkujeme za fotečky
Holky, tak třeba se bude měnit počasí (když Vás tak bolí hlava), třeba už odejdou ty mrazy a bude teplíčko :slight_smile: Kéž by...
orchi: kytička je fakt krásná
Zolicku: už se taky těším, až mi Filípek bude dělat takové komentáře... :slight_smile: Musí to být roztomilé.
9. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
No mladá je na ty záseky hroznej kolík :grinning: :grinning: a mluvila teda docela brzo, je to hold ženská ukecaná, ale nevýhodou zase je, že všechno okecá :sweat_smile: klučíci mluví fakt asi později, ale aspoň Ti v tomhle věku neodmlouvaj, no vyber si co je lepší? myslím, že varianta B je mnohem snesitelnější a jednodušší :grinning:
9. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
daschiki - ta modrá souprava pro prcka je tááák krásná - úplně vidím, jak je to krásně měkkoučké a heboučké :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
Didi - děkuji za pochvalu...:slight_smile: Škoda, že není doma ještě manža..ten by to vyfotil mnohem líp..takhle ta žlutá vypadá strašně bledě, ale je moc pěkná :slight_smile: Ségra mi tam teď bude objednávat právě k narozkám pro malýho a ještě asi i pro mě...mě tyhle blbůstky děsně baví :grinning: Fakt si to užívám :slight_smile: Vím, že pak mi ty trička asi budou už na nic...ale tak prodám třeba přes aukro nebo tak...ale prostě jsem je musela mít :grinning: jsem hrozná...

No, to by bylo super, kdyby se měnil tlak rpoto, že přichází jaro...zatím to chci vydržet bez toho algifenu..snad se to povede...no a na diplomku dnes teda nemám sílu..holky, já to snad nenapíšu...fakt už mě občas chytá panika...konec dubna je za chvilku...
9. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Sven - přesně jak píšeš :grinning: Je to fakt heboučké...úplně mu budu závidět, že může takové krásné věcičky nosit :grinning:
9. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Zoli - já sama jsem byla vždycky děsně velká rebelka, takže já bych asi právě spíš uvítala tady ty vtipné záseky a užvatlanýho prcka... :slight_smile: Asi jde hodně poznat, že jsem chtěla holčičku, že? :grinning::grinning::grinning: No...každopádně, bude v druhém kole a aspoň ji náš miláček Davulka pohlídá...:slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
tak vyrážíme -

daschi - nádherné věcičky- a ta soupravička je z Tesca, že? na Terinku jsem měla takovou podobnou. Je to nádherný matrošek a dětičky v tom vypadají úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: a myslím, že to neutrální tričinko s Medvídkem máme stejné.
No a na nákup těhu triček bych už se měla taky vrhnout, zatím mám jen gaťky :sweat_smile:

A neboj holčička bude v druhém kole a Davulka jí bude dělat velkého brášku a ochránce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a navíc věcičky po klučíkovi se nosí mnohem snáz, než kdyby to bylo obráceně, má to své výhody :dizzy_face: :dizzy_face:

tak pááá
9. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj kecalky moje,

vy jste toho zase nadrbaly. Za necelou hoďku prchám z práce, a jdeme do banky vyřizovat hypo na byteček :slight_smile: Tak se těším, už se bytečku nemůžu dočkat. A nejvíc se ho nemůžu dočkat, když doma vidím haldu nádobí ve dřezu a vybavím si v bytečku tu myčku :grinning:
9. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Jojo, bude jaro. Včera mamka viděla táhnout husy a ve sklepě už lezou mravenci. Nevim, jak naše slavné předpovědi počasí, ale zvířátka se nemýlí, jde sem jaro, teplo, sluníčko, vlhoučko, rozkvetlý stromy a ten vlahý větřík, kterému člověk rád nastaví tváře .... jáááá se táááááák těšííííííííííííííííííííííím :dizzy_face:

Daschi: nemaj tu soupravičku aji na 180cm :grinning: ? Vypadá to tak měkounce a příjemně, že bych se do toho sama zabubala a šimpala a šimpala...a kdyby mě tak ještě někdo vozil v kočárku... jééé to by sem se měla fajn. Už se asi taky těšim až budu toho našeho broučka moct rozazlovat :dizzy_face: Malinkatý miminka se můžou, ne :sweat_smile:

Anie: myčka Božena je naše moc dobrá domácí kámoška :grinning:
9. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
holky, ja tady druhy den valcim ve starych dzinach a prave jsem se nastvala a jdu hledat na net tehu-teplaky... takhle to dal nejde! :fearful: V tech dzinach chodim na doma s rozepnutym poklopcem a stejne me to tahne na pupik, kdyz sedim u stolu. Tak jsem potupne vytahla ze spinaveho pradla jedine domaci teplaky, ktere jsou mi dobre a sup, uz tady v nich vegetim.... a citim se mnohem lip :slight_smile: Takhle uz by to fakt neslo...
Jin: jaro je tady, to je jasne!

Annie: my mycku nemame a desive me to stve! Tesim se na novou kuchyn, tam mycka rozhodne nebude chybet, ale to az tak za rok... :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
jj já potřebuju taky tepláky těhotenský,mě už táhnou ty co nosím,ale na netu jsem našla jen za 600 a to se mi zdá za tepláky zbytečně moc,nenašly jste někdo nějaké levnější,pokud nenajdu budu muset objednat ty drahé
9. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Holky, prosím taky o odkazy na co nejlevnější těhu tepláky...přidávám se do klubu..teď většinou lítám s holým zadkem, protože tohle se už nedá vydržet...moje normální tepláky mě táhnou...Ale na holý zadek je ještě zima :slight_smile: A navíc tak nebudu moc běhat jinde :slight_smile:

Orchi - jak seš na tom? Já 25 000 znaků....ale dneska ještě ani ťuk...
9. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
daschi vidím že máš s teplákama stejnej problém,já je zatím nosím ale v půlce zadku aby mě netlačily,jinak by mi byla zima :sweat_smile:
9. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
K tomu veletrhu v Praze - půjdete tam někdo ? Já o tom uvažuju, ačkoli co jsem četla webovky, tak mě tam toho zaujalo velice málo... Kočárky jen od dvou značek, a víceméně hlavně věci pro již větší děti...
9. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Dashi: ani mi nemluv, dneska mi to moc nejde... U me je to tezko. Te stare prace mam 27000. Tu se snazim tak nejak prepracovavat a koukam, co bych mohla pouzit v nove verzi. Te dalsi verze mam noveho textu 7000, ale jde to teda sakra pomalu:frowning2: Potrebuju mit pristup k online slovnikum a to svadi samozrejme hledat blbosti na netu, kdyz mi zrovna nejde myslenka... :unamused: a nebo cist konika :grinning:
9. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Dashi: a jsi nejak v kontaktu s vedoucim prace? :sweat_smile:
9. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
holky jakej používáte krém na mazání,teď nemyslím na strie,prostě na suchou kůži,já mám teď niveu,nějaký ovocný tělový mlíko a to mi moc nevyhovuje,je moc parfémovaný a nevím co koupit
9. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Orchi - maily si píšeme asi tak jednou za měsíc :grinning: Takže zatím veškerý náš kontakt..ale ona je skvělá..já mám senzační vedoucí...No, budu muset s tím nějak pohnout...:frowning2:

Maki - já mám Garnier červený, ale je asi drahý..to jsem dostala jako dárek...a ještě jsem ho nevypatlala,a le je dobrej :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.