• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki. krásné věcičky, moc moc, i ten polštář je pěkný, taky ho jdu asi objednat.......za jak dlouho ti asi přišel? a měla jsi to na dobírku?
a kolik stálo to těhu tričko? taky moc hezké........mě štve, že tady ty věci nemají v obchodech, nebo jsem aspon nikde neviděla, že jen na netu.......................

tepláky - já mám legíny, nebo elastáky z takka, a super holky.......pás mám pod břichem, takže mě nic netáhne a vypadá to super...............a na jaro a léto už mám spousty kratásků......

myčku taky zatím nemáme, asi sem nechci, až do nového domečku, do nové kuchyně...... :wink: mně zase nádobí až tak nevadí, myjeme ho oba a postupně, průběžně, takže haldy moc nejsou....
9. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Maki: mám Dove, není ani tak drahý a mě super vyhovuje - moc nsmrdí (mě teď všechno smrdí :grinning: ) a rychle se vstřebává... a hlavně pomáhá, že.

Holky oni teď hlásili v rádiu, že má mrznou do konce března. To ne! Já jim nevěřim :cry:
9. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
anieanne - já se asi půjdu podívat, když to stihnu nějak během vycházek. Zatím jsem moc nekoukala kdo tam všechno vystavuje, ale dost mě zajímají látkovky, ty by tam mohly být.

Jinak ještě zajímavá akce: http://www.respektkporodu.cz/ Určitě se na něco půjdu podívat (jestli mi pupek dovolí :slight_smile: - vloni jsem se byla mrknout na promítání filmu Porod doma :slight_smile:
Program je tam bohatý, přednášky, ukázky, projekce.

Makinecka - já si koupila klasickou modrou indulonu - používá se i na miminka:slight_smile: - blbě se teda roztírá, ale myslím, že promastí dobře.
9. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Lauri, já jsem nechtěla platit za dobírku víc, tak jsem ho zaplatila předem na účet...a došel mi docela brzy...myslím, že do týdne určitě...a volal mi přímo kurýr, aby se domluvil, kdy mi ho doveze...takže fakt super služby a ještě si i ověřovali, který ten vzorek chci...takže jsem byla spokojená

To těhu tričko stálo celkem asi 350 Kč, ale nevím, jestli už s poštovným nebo ne...myslím, že jo :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Já píšu čím dál hůř :angry: Nějak mě tam scházejí písmenka a přeskakujou, kam se jim zachce. Pardón. Doufám, že to vždycky doluštíte :sweat_smile: Nechci se pokaždé opravovat, páč to bych psala všechno dvakrát :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
ja pouzivam znacku Palmers (kakaove maslo), ale co vim, tak se jejich vyrobky daji koupit jen v Makru nebo tady http://www.prijemnapeceoplet.cz/kremy/ To jedine dokaze jakz takz promazat moji suchou pokozku. Navic jsem alergik a tohle je fakt super.
9. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
jestli mluvíte o krému na ruce, tak já mám taky červený garnier, na obličej mám od dermacolu princess a na tělo ted akorát ten elasti Q a střídám ho s Mammastrie.......
9. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Maki: na svoji krokodýlí kůži používám Panenský kokosový olej.....po normálním krému jsem za hodinu opět šupinatá jako krokodýlek :wink:
9. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
dala jsem do alba dvě fotky pupenda,ale myslím že nic moc :grinning:
9. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Jinak jsme zpátky z kontroly....Matýsek ji opět celou prospinkal....ale dneska už jsme ho neprohlíželi UTZ, ale jiným přístrojem mi Dr. přes břicho poslouchal matyho srdíčko (kráááásně a pravidelně bouchalo :slight_smile: ).
Matýsek má už skoro kilo!!! a měří prý přes 30cm!!!!
Jinak čípek nezkrácený a uzavřený (kontrola pohmatem i UTZ), kvasinky nemáme (světe div se), další kontrola 9.4.

Jo a ptala jsem se na Magnesium....dostala jsem přednášku o tom, jak největší nebezpečí pro mimi je předčasný porod a pokud můžeme, byť preventivně udělat něco pro to, aby k tomu nedošlo, tak proč to neudělat. Spojitost mezi přenášením a užíváním magnesia pprý nikdo neprokázal (a prý jsou to typické řeči z netu... :grinning: ). Takže já teda nadále preventivně užívám, dle něj naprostou mini-dávku 1tbl. ráno a večer.
9. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Jee Daee, tak to je fajn, ze je vsechno v poradku :slight_smile:
A co porodka? Kterou doporucil?
9. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Daee - gratulace ke kontrole. Téda, prcek už není prcek, ale velké miminko:slight_smile: - no však teď už bude jen růsta a přibírat.

maki - hezké pupendo :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Maki - hezký mini-bříško :slight_smile:

Orchi: to se mu moc nechtělo,ale prý on osobně preferuje Obilňák nebo Bohunice...což mi moc nepomohl :unamused:
9. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
ahojky,

tak jsme zpět z MC. Malá má odřené čelo až po oko, trošku řádila a hupsla z klouzačky na koberec.Hold vysněná klidná holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

maki - krásné těhu mini bříško :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - gratuluju ke kontrole a poslechu srdíčka a je to teda macek. Hold chlap jak má být, taková váha :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
Daee: vidíš, je to v pořádku a pupendo může vesele růst :wink: Matýsek je v nejlepších rukou (a bříšku)

Maki: krásný bříško. Takový zhruba mívám odpolko taky.
9. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Zolik: nééé, hlavně nééé obříka... :grinning: :grinning: . Podle Dr. je akorát, spíš o fousek menší (logicky, nemá po kom být velkej)
9. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

dae teda moc gratuluji, ke skvělým zprávičkám :grinning: :slight_smile: :wink: :wink: to je paráda, mám velikánskou radost..

vecernicka no parada, teda tak snad to teda vyjde :slight_smile: :slight_smile: :wink:

maki- teda pěkně ti roste pupíček :slight_smile: :slight_smile: :wink:

moc děkuji všem za držení pěstiček :slight_smile: :slight_smile: :wink:

jsme naprosto v pořádku, :slight_smile: :wink: a pohlaví nám už taky řekli ale je to podle me spise odhad hihi :grinning: :grinning: :grinning: ale tak to vite sami, ale ja bych tomu verila ja se na to aji citim :grinning: :grinning: :grinning: pac u maly sem to taky citila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pani doktorka byla moc milá moc hodná :slight_smile: :wink: a vypadá to na holčičku, ale neni to sto pro.. to je jasné :slight_smile: a markétka když jí paní doktorka řekla at kouka na obrazovku že toot mimínko má maminka v bříško jako já tak moje malá paní doktorce odpověděla , že to není mimí ale bubák :grinning: :grinning: :grinning: no teda super jako, takže máme v bříšku bubáčka a ne mimí prý :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji k výsledkům z kontrol :slight_smile:
A s těma bříškama tady mě neštvěte, to ho mám jako nejmenší, jo :grinning:
9. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
mona,tak gratulace k další asi holčičce :grinning: a malá je suprová :grinning:
anie - vždyť já mám aspoň o dvacet kilo víc než ty a neboj pupendo taky bude :grinning:
9. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
jin a nechceš nám blýsnkout pupka taky,tys nám ještě nepředváděla :grinning: a já jsem zvědavá :grinning:
9. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
moc děkuji, no jako doktorka měla z malý skončení :grinning: byla moc milá měla jsme paní doktorku Drábkovou :slight_smile: byla super jako :slight_smile: :slight_smile: :wink: moc milá, a pak si s markétkou povídala a říkala jí že bude mít sestřičku, a ptala se jí jak s ejmenuje :slight_smile: a pak nás se ptala jestli mám eprý jméno už pro holčičku :grinning: :grinning: :grinning: no prostě doktorka opravdu moc milá ahodná super :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
mona - gratulace ke kontrole a k "možná holčičce" :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
monaber- gratulujuuuuuu k bubáčkovi :grinning: :grinning: jsem se od srdce zasmála :grinning: :grinning: ty děti jsou fakt suprové :grinning: :grinning: a hlavně že je v pořádku a samozřejmě i k druhé princezně :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych to tak klidně brala :dizzy_face: mít doma 2 princezničky :dizzy_face:
9. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
zolik, ono je to spíše tipy :grinning: ale říkala to tak přesvědčivě hihi, no mě je to uplne jedno, a klidne budu mit doma dve princezny, :slight_smile: a manža bude mít doma peknej babinec, to mu doktorka taky říkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on se jen smal, aji jokšírka mám efenečku víte :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Daee - já takhle taky dedukovala, že nemá být po kom velké, a malá měla bez mála 4 kg, takže na to nesázej a to ve 37 týdnu vypadala jako průměrná. A prd pak to byl fofr a byla větší a hlavně měla větší hlavu - auuuuuu :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Moni, no jestli to bude ta princezna, tak to bude doma vzrůšo :dizzy_face: :grinning: :grinning: se manžel hold s těma ženskýma pomněje
9. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
daee, ak moje malá měla 3666g taky velká hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zolik, jojo on je rád, se celej červenal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
mě se tak líbí že jsou tady samé krásné zprávičky a doufám a těším se že tu brzo budeme všechny těhulky a maminky :grinning:
9. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
a pár adeptek na těhulkování tu máme tak jsem strašně zvědavá jak to dopadne :dizzy_face:
9. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
holky jeste dotaz kdo jste mel to NT+ jaky jste meli vysledek????
9. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
mona,všichni měly NT negativní :dizzy_face:
9. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.