• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jojo taky taky :grinning: to vim ale to cislo.... hihi jaky jste meli :grinning: :grinning: :grinning: ale cim vetsi tim lepsi asi en??
9. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
jo číslo :grinning: tak to já nevím mě dr akorát řekl že mám negativní a čísla naštěstí nee,což je dobře já bych to pak moc zkoumala :grinning:
9. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
no nám taky cisla nerekla :-d mam je na netu ve vysledkách :grinning: jak sou :grinning: :grinning: :grinning: ale je to negativni takze se otom nebudu dal zajimat hhi, ale mi tam jeli havne na to srdicko prave, dlouhej ultrazvuk,
9. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Daee - no paráda!!! To je teda chlapák!!! 30cm! To zní až neuvěřitelně :slight_smile:

Moni - no velikáááááááá gratulace!!!! Velikááá! Holčičku závidím :slight_smile: Znovu se mi ověřilo, že nemám nic měnit ve svých tipech, protože hned jsem ti tipovala holčičku, jednu chvilku jsem to změnila na chlapečka, ale pak jsem to dneska zase vrátila, když jsme zjistila na NT...prostě mi k tobě ty dvě holčičky seděly :slight_smile:...ale musím přiznat, že jsem váhala...takže pokud to bude holčička, asi to bude další úspěšný tip :slight_smile:Uvidíme, jak to dopadne s makinečkou, protože tamn si za tou holčičkou stojím i přes to, co říká NT :grinning:
9. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
oprava: když jsme zjistila, že jdeš na NT...Já nějak vynechávám části vět,....zas mě bolí hlava :frowning2: Doufám, že zítra nebude ráno 20cm sněhu...protože se opravdu ais mění tlak...uf
9. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Moni, jinak NT jsem měla 1:17 000
Maki - krásné břišulko!
9. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
moni. no obrovská gratulace, to je paráda........
maki. pěkný pupík, řekla bych, že mám podobný, už i ráno je větší....................

holky, ta moje hlava, to je radost dneska, udělala jsem jen pár fotek dopoledne a hotovo, jsem neschopná, na hodku jsem usnula, a ted se jdu najíst, ale je mi celkově fakt divně..................

daschiki: a umě si taky stojíš za tou holkou? ještě to taky nemám stoprocentní...............

daee. ty jo, třicet centáků, tak to je krása......
9. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Maki: krasny pupicek:slight_smile:
Mona: gratulka ke konrole. My meli vysledek NT 1:39000

Prave jsem si objednala 2 paradni tehu pásy, po 190,- za jeden, juchuuu! Mrknete do albicka. Kdyby nekdo chtel, šije je jedna šikovná paní na fler.cz. Jeste by to chtělo na jaro nejakou sukni
9. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
daschinko, :slight_smile: moc děkuji, jo jsi tipovala holčičku :grinning: :grinning: no já si to trošku myslím :slight_smile: že to bude holčička :grinning: :grinning: jesi ano, manža opravdu bude mít doma babinec :grinning: :grinning: :grinning: co ted az by holky dospivali hi :grinning: :grinning: :grinning: to penezenka nebude nikdy plna :grinning: :grinning: :grinning: no jsem zvedava teda... uvidim ve 20 tt to jedeme jeste jendou na to srdicko :slight_smile: :wink:
tak to jo, to je teda dobry ne vid?? ja mela 1: 50000 ale ja vubec tem vsem cislum co tam mam vubec nerozumim prave.... :grinning: :grinning: ale tak havne ze je to negativni.. :slight_smile: :wink:

laurinka - děkuji :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
orchid. pás mám taky, ale černý a ne takto velký, jako na délku........a sukýnky jsem pořídila v terranově, riflovou i dvě látkové......s gumou v pase, ideální.......
9. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Daee: gratuluji ke kontrole. To je už macek, že? "Nedávno" to byl jen váček a za chvíli to budeme počítat na kila :slight_smile:
Mona: Tobě taky gratuluji! Tím bubákem jsi mě teda pobavila...jsem se tu nahlas smála a musela jsem to přečíst i manžovi. Ty děti jsou fakt kouzelné :grinning:
Maki: bříško už se klube, že? Pěkné :wink:
Já jsem teď byla ve městě a u našich. Za 14 dní mám narozeniny a naši mi už přáli (prej abych dárek mohla využít). Dostala jsem těhu tepláky od Litexu a řeknu Vám...je to paráda!!! Úplně jsem hleděla, že mamku něco takového napadlo.
Ještě jsem si byla vyzvednout v internetovém obchodě fusak pro Filípka. A SUPER!!! Teď je mají všude v akci (protože končí zima) a i když se Filípek narodí na léto, tak je to fusak až do 3 let věku, takže ho určitě využijeme. Je fakt strašně kvalitní a propracovanej. Takže doporučuji.
http://www.e-broucek.cz/fusaky-zavinovacky-deky/zimni-pytel-emitex-combi-3v1
9. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
didi, no to mi povidej :grinning: :grinning: já s etam taky tlemila a dr taky práve takze na chvilku aji ultrazvuk prestala delat, pac nemohla :grinning: :grinning: jojo ty deti jak uz mluvi co ty umi vymyslet to je teda vec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ju budes mmit narozeniny, jsi březnátko jo?? :slight_smile: :wink: darecek potesil vid :slight_smile: :wink:

jinak jdu mrknout na ordinaci :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
didi: super fusak. Ta cena tady na tech webovkach uz je ta akcni? Nebo jsi ho nekde jeste nasla levneji?
9. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
mona: jj, jsem v březnu a z dárku jsem měla velkou radost :slight_smile:
orchi: ta cena už je akční, našla jsem ho i o něco malinko levnější, ale tam už mají jen některé barvy (já mám ten černý se světle modrou) a ještě je to obchod v OL, tak jsem neplatila poštovné. Ale je opravdu kvalitní, uvnitř krásně měkoučkej i manža na něho hleděl, že je krásnej a vymakanej. Když jsem se na ně dívala ještě před cca 3 měsíci, tak stály od 1000 Kč nahoru.
daschi: jak jsi tu dala ten odkaz na ty trička na zakázku...já bych jim to tam nejraději vykoupila :grinning: Líbí se mi tam toho strašně moc :grinning:
9. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky, Mona a Daee gratuluji k super výsledkům a Moni Tobě k holčičce, to by bylo super.
Děti jsou opravdu suprové, moje Dr. ukázala Tomáškovi fotku z ultrazvuk ua on jí na to řekl, JÉ KOČIČKA.
Holky a co další data kontrol?
9. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
didi - za dva týdny kočko? No vida vida :slight_smile: Já jsem 20.3. :slight_smile: Tak že bys byla někde poblíž mě? :slight_smile:

Lauri - u tebe jsem si holčičkou jistá naprosto...já váhám u holek, co čekají druhé, ale zatím jsem se zřejmě trefila u Maci i u Moni...akorát Zolinka bude asi tvrdý oříšek..já tvrdím holčička, dědeček tvrdí chlapeček..tak uvidíme no...:slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Didi - žeeeeeeeee? :grinning: Já jsem měla taky tendence naobjednat všechny trička, dupačky, bryndáky, overalky a se všema potiskama :grinning:
9. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Třeba úžasnej je ten potisk "Maminka papá, protože JÁ mám hlad" :grinning: nebo jak už jsme psala..ten potisk toho miminka s čertíma rohama a pod tím "Jsem anděl"...nebo ten dotazník "Papá, Spinká, Nepláče" :grinning:
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Moni: gratuluju k suprovým výsledků. Je super, že jste si to tak užili a zasmáli se :grinning: tak Bubáčka čekáš, jo? :grinning:

Maki: já s bříškem ještě neeee. Mě se nechce zatím moc ukazovat :sweat_smile: Připadám si tlustá, ne těhotná :sweat_smile:

Anie: ale já takový břicho právě měla i když jsem teď byla jen vyžraná a najezená a trochu ho vytsrčila. Ty jsi oproti mě žoužvička :zipper_mouth: Já měla už před těhu 80kg :confounded: :confounded: :confounded: Takže to nic neznamená. Ale dneska zase trošku víc leze, tak se snažím nedělat si strosti a radovat se, že roste. Ale pochyby jsou a veliké, jen je moc nepouštím "ke slovu".

Holky Vy nás tady teda zásobujte :slight_smile: Jsem ráda za tipy, ale nějak se nemůžu rozhoupat - a než si to promyslím, je tu další skvělej tip na nákup... tak já nevím :astonished: Zatím mám jen jedny dupajdy od tety Daee :confused: Chudáček můj Pupík, budem se asi muset přestěhovat do teplých krajin, aby mohl běhat hulatej :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
daschi: to co jsi psala se mi taky strašně moc líbí :slight_smile: Ale jak jsem psala, já bych objednala snad vše... Ale určitě si objednám triko s tímto motivem:
http://www.babytricka.cz/detail.php?zbozi=1359929
a pak ještě nějaké... Ale nemůžu se rozhodnout :wink:
9. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Didi - jéééé kdes našla tenhle? To vidím poprvý :slight_smile: To je super!!! :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
jo už vidím...samolepky na auto :grinning: Tahle je super!!! http://www.babytricka.cz/detail.php?zbozi=1337578
9. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
didi: ten emitexácký fusak je pěkný, mají i velký výběr barev, my máme kočárek hnědo-žlutý, takže já bych šla asi do té černo-žluté..............ale za prvé nevím, jestli jde dát i do sportáku - quinny mají svůj - něco mezi nánožníkem a fusakem do sportáku, ale stojí dva tisíce.........což je dost. a do hlubokého - já nevím, nemám totiž ponětí, jak je tento emitexový velký - připadá mi hodně dlouhý, aby se mi tam vešel - a na netu nemůžu najít nikde rozměry....... :unamused:

daschiki: tak to jsem ráda, že jsi si tím jistá, já to beru prakticky zatím taky za jasnou věc, že to je lauris, už jí tak říká i manža, ted mi pořád hladí bříško a pořád říká, miluju vás berušky moje.....je to nádherné........

jin. prosímtě, co to je za mindrák s tlouštkou - tím se vůbec nezabývej - mně to moje břicho taky zatím připadá jako špek než jako těhu bříško, ale užívám si to....... :grinning:
počkej co budeme říkat po porodu...............na to je času dost.....
9. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
daschi: no ten "rošťák" se mi taky strašně líbil, ale zase nechci Filípka tak "urážet" :grinning: Ale je to fakt vtipné... Psala jsem jim dotaz, jestli by mi dali na triko i to mimčo a paní mi odepsala, že cokoliv u nich najdu, s jakýmkoliv nápisem a v různých barvách a typů písma. No fakt bomba!!! :grinning: Už si jen vybrat to pravé....
lauri: tady ten fusak je právě super v tom, že je jako kdyby ze dvou částí....má tam zipy a když ho zkrátíš, tak je do hluboké korbičky, cca 85cm a když ho necháš dlouhá, tak má myslím 110cm. Na zadní části má otvory pro pásy od sporťáku, takže by měl být univerzální. Mrkni tady na ty obrázky:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/9143-emitex-combi-fusak-3v1-2009-2010
9. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
daschi: za jak dlouho od objednání jsi to triko měla? Já jen, že by se mi už hodilo :slight_smile: , tak jak dlouho budu asi čekat, nevíš ?
9. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
jé, holky, tak ty nálepky na auto se mi teda moc nelíbí......já viděla od mee to you medvídka s přísavkama, to se mi moc líbilo.............a nebo nějaké spíš roztomilé nálepky......

didi: jé, tak ta korbička jedna červená na těch obrázkách je přímo quinny, tak to je super.......
ale dívala jsem se ted na seznam do zboží a tam jsou i za pět stovek...............zimní.....ale jestli oni náhodou nevyrábí víc druhů....................no já tady s tím asi ještě počkám.....ale každopádně moc díky za tip.....

já jdu spát, mně je tak blbě od té bolesti hlavy, to je hrůza, já jen doufám, že od rána to přejde, fakt regulérní migréna, fuj...........
9. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ránko děvčátkam,já opět místo abych spala očumuju tady od šesti koníka
jestli má někdo kontrolu tak hodně štěstíčka,ještě jsem nekoukala na tabulku
10. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
dnes má katuline 3D ultrazvuk,tak doufám že se přijde pochlubit jaké miminko bříško skrývá jsem zvědavá jestli se holky v tipech trefí :grinning:
10. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
Krasne ranko holciny moje :slight_smile:

ja mam nejaky problem se spanim, mam volno a misto abych si pospala, tak jsem od sesti vzhuru a nevim do ceho bych pichla :slight_smile: Navic se strasne tesim na ten 3D a jenom se modlim, aby mimisek nespal a nebo nebyl otoceny zadama... Jdu tam az na 14 hodinu, takze poreferovat prijdu az vecer, pak se chceme jeste stavit jeste nekam po obchodech, nutne si potrebuju koupit tehu rifle a zatim jsem jeste na zadne, ktere by mi vyhovovaly nenatrefila... No a pak jedeme omrknout ten kocarek abc, tak se uz moc tesim :slight_smile:

Asi se pujdu chytit vareni a uklidu, kdyz uz mam to volno a potrebuju nejak zabit cas...
10. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Lauri, ta nálepka do auta, co tam měla Didi, se dá oprávě použít ten potisk i na tričko, takže to se jí líbilo spíš na tričko..a mají tam spoustu vtipných a nádherných obrázků...:slight_smile:

Didi - já teď nevím přesně, ale myslím to byl docela fofr. Já jsem to zase platila převodem..nebo rovnou strhla z karty, nebo teď už nevím, každopádně nějak předem..a hned jak jim dorazily penízky, tak to poslali a já to měla celkem snad asi do 4 nebo 5 dnů...Oni jsou Brňáci, takže to bylo fofrem :slight_smile:

Katy - moc přeju, ať se vám kontrola dnes líbí, bude to určitě paráda 3D :slight_smile: No a snad se ukáže, jestli čekáte holčičku, nebo chlapečka :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.