• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
pajula: hezká tabulka - můžeš mi tam napsat bydliště - Uherské Hradiště, snažení od října 09 a jména: holka Laura a kluk Samuel
18. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Pajula: Jestli Ti to ty kámošky řekly takhle, tak bych přemýšlela, jestli jsou to vážně kámošky. Já chápu, že pro ty, co se o mimi nesnaží, to může být třeba fakt otravný. Ale na druhou stranu, kamarádi by měli podpořit všechna Tvá rozhodnutí a hlavně sdílet jak bolesti, tak radosti a neříkat, že seš trapná. :angry:
Až budou ony v té situaci, tak možná pochopí.

taggy: Máš vymyšlený krásný jména! Laura je moc hezký jméno!
18. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
daschiki: díky.......chci ho už hrozně dlouho, tak uvidíme, jestli nám vyjde holčička....
pajula. tak to s kámoškama neřeš.....já to naopak s lidma v okolí nerozebírám, aby se mě pak pořád někdo neptal, jestli už nebo jestli to nejde a tak......děláme jako by nic a až to bude vidět, pak to můžou lidi kolem vědět.....to je moje představa.....a máš klid...tady se můžeš vypovídat ze všeho.......
18. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Holky,moc Vám děkuji za podporu :slight_smile:. Ještě,že Vás tady mám :slight_smile:).
Daschiki: Už to s nimi přestanu rozebírat,protože si připadám,že je tím otravuji,víš.Já vím,pořád na mimíska myslím,a já když myslím o mimískovi,tak nahlas mluvím,jaký by to bylo nádherné,kdybych jsme mimíska nadělily pod stromeček,to by se mamka a babička zbláznila radostí ,atd......
Vykašlu se na ně....
Taggy: Tvé info je v tabulce zapsané :slight_smile:).
Moc velké díky snažilky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Pajulo, já tě naprosto chápu. Kdybych mohla, tak bych obvolala svý kámošky a se všema rozebírala donekonečna, že jestli teda myslí, že jsem fakt těhu...a že jestli myslí, že mám udělat test než půjdu k doktorce...a co když bude čárka zas slabá? A že jestli myslí, že to nemůže teda fakt ovlivňovat cysta atd. atd. Mohla bych o tom mluvit pořád dokola, protože mě to trápí a nejhorší je nejistota a čekání, jestli teda jo nebo ne. Nejhorší je, že v tomhle musíme být opravdu samy...teď myslím pro naše okolí. A není nic tak nádhernýho, než když to člověk může napsat sem a pak mu někdo odepíše a povzbudí. Já někdy předem znám odpovědi, jaké se mi dostanou, ale spíš mi jde mnohdy o to prostě to od vás číst a být o tom utvrzená. Stačí málo a člověku to hrozně moc pomůže a povzbudí. To by někdo koukal, co dovede pár přátelských slov a povzbuzení. A to je v těch nesnesitelných dnech čekání a očekávání velkou úlevou a pomocí.

Jinak mně do tabulky klidně napiš Brno, snažení od října 09 a holka Jana, kluk Michal. Zatím...na tomhle jediným jsme se po projití celýho kalendáře dokázali shodnout.:slight_smile: Já bych měla těch adeptů spousta, ale manžel je v tomhle pěknej protiva a nic se mu nelíbí !
18. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
pajula.,me do ty tabulky napiš taky, bydliště hodonín, snažení od zaří 09, jmena matyáš ,aneta nicole
18. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ok,už to jdu do tabulky nabouchat.... :slight_smile:)).
Děkuji,že mě chápeš,já jsem taková,že bych to chtěla rozebírat snad se všema,ale někteří už to slyšet nechtějí.
Pak mě trapí,že se svým kamarádkám nemůžu svěřit,protože nechtějí o tom slyšet,že jen básním a skutek utek.....
Teď mám Vás... :slight_smile:))
18. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Já bych chtěla uřpímně vidět holčinu, která by zůstala úplně klidná, když ví, že je možná těhotná. Já prostě nevěřím, že to s člověkem nic neudělá. A když se nedaří, ty pochybnosti se mnohem prohlubují a je jasný, že to potřebuješ řešit. Já jsem úplně stejná. Nepřeju nikomu nic zlého a už vůbec ne v otázce těhotenství, protože to je asi nejbolestivější stránka každé ženy. Ale zajímalo by mě, jak by se totiž chovaly ty tvoje kamarádky při každém cyklu. Taky by zřejmě sledovaly příznaky a počítaly dny do očekávané MS. Tohle je věc, kterou bohužel žádná z nás nemůže nějak výrazně ovlivnit a kamarádi jsou od toho, aby byli oporou a ne aby ještě situaci víc ztěžovali tím, že ti budou připomínat, že pořád nic. Klidně to všechno piš sem. Uleví se ti a tady Tě nikdo odsuzovat nebude, protože všechny si tyhle pocity prožívají - ať už dlouho nebo krátce. Všechny víme, jaký to je.
18. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Až mám slzičku na krajíčku,jak si to krásně napsala.
Oni nevědí,jak se cítím a tíží mě to,jestli už jsem nebo nejsem těhu atd. Už to s nimi nebudu rozebírat,to jim radši řeknu,že jsme se snažením přestali,aby měli klid ode mě nebo spíš od mých keců.....:frowning2:((.
Připadá mi,jak kdyby jsme se tady všichni znali nekonečně dlouhé roky,moc si s vámi rozumím a to se známe jen po ,,virtuální stránce''.
Děkuji že na to nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
pajulo, to víš, že na to nejsi sama!!! A možná tím, že se na ty slepice vyprdneš a přestaneš jim to říkat, tak to paradoxně způsobí, že budeš klidnější, nebudeš mít hloupý pocit, že to opět nevyšlo a jak tě zase budou kvůli tomu ponižovat a třeba i to mimčo najednou bude hned :slight_smile: Já si teď třeba hrozně vyčítám, že jsem to řekla svým kamarádům. Sice oni jsou úžasní a podporujou mě (aspoň myslím), ale stejně..dokud to není jistý, neměla jsem jim to říkat. Asi je lepší ty začátky řešit s manželem a s holkama na netu, který řeší stejný problémy. Tady si nepřipadáš, že někoho obtěžuješ.
18. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
To máš pravdu,já už budu řešit s manželem a když těhu bude 100%,tak to řeknu rodičům :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
daschiki: a určitě z toho budeš mít nakonec mnohem lepší pocit, uvidíš! A cokoliv tě bude tížit, okamžitě piš sem! :slight_smile: A my už povzbudíme, poradíme...:slight_smile: Neboj, na mě to taky už přichází...ve čtvrtek mě čeká doktor a já přemýšlím, co budu dělat, když řekne, že nejsem těhotná...Asi je to normální, že člověk pochybuje.
18. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
teď koukám, že jsem už úplnej mimoň :grinning: Samozřejmě si to nepíšu sama pro sebe,a le pro Tebe pajulo :grinning: Takže tam mělo být pajula: :grinning:
18. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
daschiki neboj,budu na Tebe ve čtvrtek myslet a držet palečky,to by nebylo normální,kdyby Ti řekl,že nejsi a přitom jsi měla // a my jsme je všichni tady viděli. :grinning: :grinning:
Jinak Dr.uvidí,naskočím na vlak či bus a vyříkám si to s ním :wink: :wink:.
A mimoň nejsi,to se stane,noooo.
Normální to je,že pochybuješ ,těhu máš jistý z TT,teď to musí jen potvrdit Dr. :slight_smile:).Ty sis alespoň udělala už testík,ale já musím čekat až na příští týden a už teď mě to hryzá,jestli jo či né.
A pokud né,to bude zase pláče a nářku :cry: :cry: .
18. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
holky, je to přesně tak jak píšete... Málo kdo pochopí, jaké to je, myslet jen na mimíska. Jaké to bude, až ho budeme nosit v bříšku, jaký mu uděláme pokojíček, co mu koupíme, atd. Když jsem se o tom jen zmínila kamarádům, tak se většinou jen smáli, že jsem blázen a že oni na to mají ještě času dost a že na to teda vůbec nemyslí. Takže taky nemám nikoho, kdo mi v tomhle rozumněl jako vy. Jednou až se budou o mimíska snažit, tak pochopí jaké to je a budou rádi, když je vyslechnem.
daschiki: neměj strach...jsem přesvědčená, že tam mimi bude (třeba jen malá tečka), ale bude tam!!! I kdyby tam cysta byla, tak je to přece normální, to jsme už vyčetly, ne? :wink: Ty // tam nejsou jen tak. Taky se mi zdá, že už mi ty čárky nějak nesílí a ještě pořád nejsou stejně tlusté. Ale prostě tam jsou, tak co. Asi to k večeru vyfotím a hodím do albíčka, ať vidíte.
18. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
pajula: nesmíš se tím v žádném případě trápit, o to více by se nedařilo. Brzy se určitě dočkáš, dočkáme se všichni :slight_smile: A zatím nic nepociťuješ? Nějaké změny?
18. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
No,minulý měsíc jsem MS dostala 21.9.A to většinou tak 5 dní před MS mívám bolesti břicha jako při MS,a teď zatím nic :slight_smile: :slight_smile: .Další změna je v mém obličeji,v životě jsem neměla beďary a teď mám snad každý den jeden navíc,fujjj,taky je možné,že to mám k MS,musím si připouštět to,že se to třeba nepovedlo,abych nebyla moc zklamaná.
Zatím další příznaky nemám,tak nevím,kdy si mám udělat TT,jestli až po 21.10.nebo dřív či později?
18. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
pajula: :grinning: Já sice píšu doktor, ale ona je to vlastně doktorka :slight_smile:, ale děkuju, moc jsi mě pobavila :slight_smile: Představila jsem si, jak ji chudinku boxuješ za to, že mi nepotvrdila těhu :grinning: Pajulo, já se omlouvám, mě se tady holky i dost míchají ty info o vás. Takže ty jsi teď teda kolikátý DC? A trefili jste ovulku? Měříš BT nebo tak něco?

didi: Určitě vyfoť, jsem zvědavá :slight_smile: A děkuju ! Seš hodná ! Pokud jde o ty kamarády, tak mně bude v březnu 26 let a nevím, nemůžu si pomoct, ale nepřipadá mi, že bych s miminkem začínala nějak brzy (když už jsme s manželem 2 roky svoji a celkem spolu 5 let), ale taky se setkávám s tím, že mí přátele se na mě dívají jak na exota, že chci dítě... Samozřejmě každý člověk je jiný...Ale já neberu jejich přesvědčení jim, tak mě občas zamrzí, když proti mně vypálí s tím, že jak to chceme zvládat a že nemáme ani ještě svoje bydlení a že jsme mladí a máme si užívat a podobně. Ohledně zajištění mají pravdu, protože nejenže je ta poťapaná krize, která bere lidem práci a u manžela je to v práci nahnutý, ale zároveň je manža i docela nemocný...nejedná se o nějakou akutně fatální nemoc, ale je to chronická nemoc, s kterou už bude muset žít do konce života a není ani nějaká nevýznamná. Navíc jemu je "už" 32 let, takže on mimčo moc chce, a to taky hodně kvůli tomu svýmu zdravíčku...Říká, že si chce mimi užít dokud je ještě relativně zdravej. Take jsem pak šťastná, když vidím holky stejnýho věku, nebo i mladší, že si taky moc přejou miminko. Nepřipadám si pak tak "divně" :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
pajula: no záleží jak dlouhý máš cykly a hlavně jestli jsou pravidelný. Budeš se divit, ale já měla poslední MS taky 21.9. a // jsem našla už 13. 10! Ale u mě je to asi tím, že jsem nějkratší cyklus měla i 19 dní a jinak tak 22, 24, 26. Tak jsem to jen ze zajímavosti zkusila a byly tam už tak brzy. Jinak podle toho co píšeš, tak naděje tam určitě je :slight_smile: Test si udělej až podle svého uvážení, každá jsme jiná. Třeba by Tě to mohlo zbytečně mrzet, kdyby se nic neukázalo. Já jsem testovala fakt brzy a věděla jsem to, tak jsem si říkala, že když tam nic nebude, tak nevadí...je přeci ještě brzy. Po prvé tam nebylo nic, přesně tedy jen / , ale taky jsem si z toho nic nedělala. No a asi za 3 dny se ukázala // ale až po termínu a viděla jsem ji snad jenom já :grinning:
18. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
daschiki: ta manželova nemoc mě mrzí :frowning2: ale snad to nebude tak zlé a Vaše miminko mu obrátí život vzhůru nohama a bude si ho pořádně užívat! Jinak jsme na tom dost podobně: bude mi v březnu 25, manželovi bude 31, jsme spolu téměř 9 let, z toho 2 roky jako manželé. Bydlení už máme svoje a i přes to mě okolí přesvědčuje, že času máme dost. Věřím, že jsou i holčiny, které se na dítě necítí ani ve 35, ale já prostě mezi ně nepatřím a vím, že mateřství si budu užívat! Tak nevím, proč mě někteří o něčem pořád přesvědčují...
18. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
daschiki: Jsem 28DC,cykly mám nepravidelný.Jelikož si BT neměřím,tak nevím kdy jsem měla ovulku.
Možná zkusím testnout ve středu :slight_smile: a uvidím,co se z toho vyvrbí :slight_smile:,to abych si nakoupila tucet TT :grinning:
18. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
didi: děkuji. Oba se už moc těšíme. Moc si přeju, aby to vyšlo. Bude to znít blbě, ale je mi jedno, že mám semestr před státnicema. Je mi jedno, že ještě nemáme svůj bytík...Chceme miminko a víme, že budeme dobří rodiče a uděláme vše pro to, aby nestrádalo. Kdybychom měli pořád čekat, až pomine krize, nebo bude víc peněz, nebo vlastní byt, nebo to a ono...nikdy se nedočkáme. Proto mě přesně taky štvou komentáře některých mých přátel (naštěstí ti mně nejbližší k nim nepatří), kteří mně furt vnucují, jak oni by počkali a oni by udělali to a ono. Tak ať to tak udělají. Já si to udělám po svém :slight_smile:

Takže koukám, že jsme obě březnové - že by rybka jak já? Ryby jsou takový rodinný typy :grinning:
18. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
pajulo, tak zkus ve středu testnout! Jsem hrozně zvědavá!!! Moc ti to přeju!!!
18. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
daschiki: Úplně přesně jsi to napsala,ať si každý všímá toho svého,pokud chcete mimíska,tak ho mít budete :slight_smile:.
Mě bylo v srpnu 27 a pořád mi někdo říká,že jsem ještě mladá na mimíska,ale u sebe to mám naopak,že ve svém věku jsem už stará.:frowning2:,takže mám na čase si mimi pořídit.
Moje ségra měla klučinu v 19letech a nelituje toho :slight_smile:,ta si řekla chci miminko a do měsíce byla těhu,kéž by to takové bylo i u mě :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
To víš,že ve středu testu a bude to,už teď jsem napnutá jak kšandy :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky aky ste mali vikend?? :slight_smile:
pajula no keby to tak slo nam vsetkym tak by to bolo strasne fajn
18. říj 2009 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz
daschiki: že nemáte byteček nevadí, kdo ho v dnešní době má? A přesně jak píšeš, kdyby jsme měli pořád na něco čekat, tak ho nemáme nikdy. A státnice...to se taky dá. Já bych jen měla velký strach o mimi, abych ho moc nenervovala. Já asi týden před státnicemi jsem jen v kuse brečela, tak to by byl chudák. Ale každá jsme jiná a zvládáme to jinak. Zase znám holku, co říkala, že tím že čekala mimi, tak všechno ostatní šlo bokem, byla absolutně v pohodě, úplně vyrovnaná a státnice udělala i bez nervů levou zadní :slight_smile:
Já jsem beran....tvrdohlavej, takže ať si každej říká co chce. Jdu si za svým... :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj nathali, původní plán byl psát diplomku. No, ale v závěru sjem celý víkend doslova "proflákala" u internetu, v posteli. Ale nebylo to špatný. Kupodivu to ale rychle uteklo :grinning:

pajulo, budu moc držet pěstičky. Zřejmě budu taky testovat ve středu, pokud to vydržím a očekávám pořádné dálnice !!! :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: A doufám, že i ty je budeš mít!!!
18. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
pajula: no tak to jsem zvědavá, móóóc bych Ti to přála. Třeba to fakt vyjde!!! Musíš nás hned informovat.
nathali: u nás je celý víkend škaredě, takže se nic moc podniknout nedalo, ale koník to vždycky jistí... :slight_smile: takže prohlížím albíčka, čtu příspěvky a různé články na netu a jsem spokojená.
18. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
daschiki kasli na to ze nemate este svoj byt to ani mi sme v podnajme a to niektory ludia odsudzuju a neviem preco??sak teraz je taka doma neda sa kupit si byt ci dom za miliony a vsetko zvladat!mne vravia ze som mlada mam si uzivat zivota (ved to robim )a chcem byt uz mama viem ze tomu malickemu dam vsetko co budem moct
18. říj 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.