• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dashiki: celý nakupování výbavičky je návykový....máme 2kufry oblečků plnou postýlku ostatních krámů, za zády v kanceláři mám matraci do postýlky, co zrovna přivezli a na cestě jsou ještě další dva balíčky...mno spíš balíky (kojící košile + druhej s povlečením+peřinkama, prostěradlama atd.)
10. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Dashi: neboj, ty těhu elasťáky budou mít skladem nejspíš. Já chtěla tehdy normální sportovní obleček z katalogu, abych byla krásná na power józe a asi ho moc často nikdo neobjednával, tak byl problém
10. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky....tak já dneska měla divočejší noc...synátor se několikrát vzbudil a plakal,tak jsem lítala k němu do pokojíku a při zpáteční cestě vždy na záchod...třikrát za noc to je něco...ráno jsem si zkusila udělat test,jestli ta druhá čárka nezmizela....je tam,ale zhruba stejně silná jako v pondělí...s tím čůráním v noci totiž nemůžu mít ráno koncentrovanou moč,ve které je hCG nejvyšší :frowning2: a tím pádem by to bylo víc jasnější...dneska jedu do města,tak koupím nějakej jinej test,třeba citlivější a zíra to zase zkusím....

Ale teda nervozní su docela dost...včera večer jsem zase špinila...vím,že to je u těhotných možné,ale já měla dvě těhu naprosto bez krvácení,špinění,bez bolestí břicha,prsou atd...a teď si to asi vyberu...břicho pobolívá,špiním...ještě abych začla zvracet.... :unamused: Jinak prsa teda zatím nijak nereagují na těhotenství,těhotně se nijak necítím,tak snad to taky přijde....k Dr. půjdu nejdřív za 14 dní,aby už bylo vidět na UTZ srdíčko a já byla snad trošku klidnější....
Dneska jsem chtěla zase začít jezdit do posilovny po třítýdenní pauze (dcera měla neštovice,pak ta oslava,tak nebyl čas)....za poslední měsíc jsem nabrala totiž asi 3 kila,tak musím cvičit a hlídat jídlo,abych nebyla jak megavelryba,páč jako velryba už jsem teď...v posilce jezdím na rotopedu,běhám na páse a cvičím na stepperu...myslíte,že se na to mám radši vyprdnout skrze to špinění nebo to mám hodit za hlavu????
No a ještě so myslíte sexík...vím,že ségře ho zakázal Dr.,pokud bude krvácet nebo špinit....tak zatím jsem to nepokoušela a pro klid v duši radši vydržím do kontroly....????
10. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,

daee, mona: také moc gratuluji ke kontrole :wink:

mona: holčičku bych si také přála, doufám, že Daschiki ten tip u mě nevyjde :grinning:

katulline: užij si dnešní 3D a snad se prcek ukáže :wink:

Jinak dneska už je středa a nikdo mi nevolal, tzn. že výsledky z NT by měly být OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
materad: super, uvidíš, že čárka bude jen a jen sílit :dizzy_face:. Jinak já bych do posilky asi nechodila, pro jistotu a pro klid duše, posilka se v těhu moc nedoporučuje... Raději bych zvolila nějaké nenáročné cvičení :wink:
10. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Daee: Daschiki má pravdu...je to návykové, já už celý druhý den vybírám a vybírám a nemůžu se rozhodnout. Holky, chtěla bych poradit....Když se dám na triko tenhle motiv:
http://www.babytricka.cz/detail.php?zbozi=1359929
nechaly by jste k tomu ještě něco napsat? Mě napadlo: Filípek, ale nevím.... Napište mi prosím Váš názor. Nemůžu se rozhodnout :frowning2:
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno..
Zase na mě padla nějaká depka, momentálně z hypotéky... Včera jsme byli v bance, a tam nám paní trošku vyrazila dech, když řekla, že oni si tam pošlou svého odhadce, a že ať nepočítáme, že se trefí do té kupní ceny, že to vždycky tipne níž. Z toho odhadu že se to pak ještě sníží o 0,95%, takže je možné, že vůbec byt mít nebudeme, protože nebudeme mít dostatek vlastních zdrojů.. I kdyby to prý odhadl na ten 1 290 000,- tak to necelý procento bude 64 000,-, který budeme muset dát ze svýho. Což by se dalo, ale jestli to odhadne na míň, tak jsme víte kde.. V nejhorším bych poprosila dědu, aby nám děch třeba 200 000,- půjčil, ale to se mi moc nechce.. Navíc jak dlouho bysme mu to spláceli ? A já mu nechci být dlužná... I kdyby nám tu hypo dali, tak by to bylo za deset měsíčně, k tomu čtyřka poplatky, do toho já na mateřskou... Jsem z toho prostě v háji, najednou mám pocit, že to nemůžeme utáhnout... Fakt, tenhle stát je nastavenej jen pro bohatý a pro cikány, ostatní jsou v loji...
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
anie - neni to jednoduchy. ale vzdy muzete a to bych i radila obejit vic bank a srovnat jejich nabidky. stejne tak se jejich odhadci mohou mirne lisit. takze sup do dalsi a nechat si poradit a nechat si to tam i schvalit (pokud to maji bez poplatku).
jinak to snizeni o 0,95% mi prijde divny. bud posyktuji banky 100% hypoteku - tedy do vyse 100% trzniho oceneni, nebo ten koeficient je prisnejsi. ale o snizeni o takovouto castku - o tom jsem neslysela.
jakou vam nabizi sazbu? a na kolik si to davate let? projed internet, myslim na www.mesec.cz lze nechat porovnat jednotlive bankovni produkty. jo a pozor, co banky pisou na strankach, to jsou vetsinou sazby od, nebo za predpokladu podilu vlastnich zdroju ...
kde jeste byli?

materad - pohyb bych volila mirnejsi. takze pokud uz posilka musi byt, tak zadny otresy a zadnou velkou namahu. spis ten rotoped nebo stepper, a hlidat si tep. nebo to nahrad dlouhou prochazkou venku, pohyb to je taky a to dokonce pro lidsky organismus nejvhodnejsi :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
vec: Byli jsme v ČSOB. Právě že jsme jich několik porovnali, a ČSOB vyšla nejlíp. Ještě koukám na hypo přímo od realitky, ale zase nevím, jestli se takové hypo dá věřit..
10. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
materad: já bych s posilovnou raději také počkala...moc se nedoporučuje a dokud Ti ji nedovolí Dr., tak bych raději neriskovala, ne?
avally: gratuluji, prcek je určitě v pořádku!!!
anie: to mě mrzí, vím jak Ti asi je. Taky to na mě občas přijde, že mám pocit, že to nezvládnem finančně. Ale neboj, nic není tak horké, jak se to uvaří, ne? Ještě vyčkej, třeba to odhadnou na těch cca 1 300 000 a hned to bude růžovější. Nebo se třeba děda nabídne sám, nebo někdo jiný z rodiny.... Ale je pravda, že banky teď moc hypotéky dávat nechtějí. To ta hnusná krize!
Holky mě to krvácení z nosu trápilo u Tomíka celé těhotenství, dokonce se mi i pár týdnů před porodem ta krev z nosu spouštěla sama. Už i teď vysmrkávám s krví, jsou to spíš takové žilky. Tenkrát jsem to řešila s Dr. a pokud to není nějak moc, je to v těhu normální, opravdu jde jenom o překrvení sliznic.
anie my máme hypotéku skoro rok a původně nám ji v jedné bance nechtěli dát,ale realitka nám doporučila finančního poradce a ten to všechno zařídil,stál nás tehdy asi 5000 a měsíčně platíme 6500 a neměli jsme vlastní zdroje ale ručíme bytem manželových rodičů.
já jak jsem teď na nemocenské,tak veškerý peníze co mi přijdou jdou pryč,takže z mé výplaty není nic :frowning2: ,je to jen nájem,internet,mobily,elektřina a nějaký pojištění a 7000 v prdeli,takže vím jak ti asi je,dlouho jsme se o tom bavili a nakonec jsme se rozhodli do toho jít i stím že nebudeme mít peníze,no a žijeme z manželovi výplaty tak nějak normálně,ale nesmíme utrácet,ale já bych něměnila,máme svůj byt a to nám vyhovuje
10. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Neříká vám něco Gepard - http://www.gpf.cz/ ? Přes tuhle cosi to zařizuje přímo realitka, a vyšlo by to o tři tisíce líp. Ale zase chci nejdřív zjistit, co jsou zač.
10. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak já radši nebudu pokoušet osud....a počkám po kontrole....a vyšlápnu si na nějakou tu prochajdu,i když teda u nás je mrazivo jako sfiňa....sice sluníčko svítí,ale pofukuju a jak se jde,tak to pěkně štípe...
V tý posilce já nijak nebejčím...jezdím na rotopedu,stepper,čili bez otřesů ,akorát na běžícím pásu by šla jen rychlá chůze,běhání by nebylo asi vhodný....ono když se řekne posilovna,tak si každej představí kdovíco,ale tohle je taková malá,spíš pro ženský,ne nějaký činky a pod.....a já se prostě doma nedokopu k nějakýmu pohybu (kromě domácích prací),proto musím chodit cvičit,jinka bych měla rázem metrák a víc...a pokud to nebudu přehánět a budu se cítit OK a po gynekologické stránce budu taky v poho,tak si myslím,že cvičení nevadí do doby,dokud to udejchám...toť můj názor....přistupuju k tomu tak,že těhotenství není nemoc...
Jinak ještě jsem začala před 3 týdny chodit na Pilates...každý pátek...cvičitelky jsem se ptala,pokud by těhu nevadilo,že ho plánujeme a ona říkala,že jestli mi nebude špatně,tak proč ne a že by mě případně v některých cvicích navedla jinak...
10. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
anie - no csob vylsa nejlip? a zkouseli jste Majordomus? (UniCredit bank). vim, ze ma dobry podminky. jinak pres realitku - no proc ne. muzou mit s bankou domluveny lepsi podminky pro sve klienty. takze minimalne nabidku proc ne. nebo nejsou spatni ti poradci, treba OVB (mohla bych ti dat kontakt). znaji produkty na trhu a umi poradit, co se s tim da vymyslet :wink: takze hlavu vzhuru, nebude to mozna lehky, ale urcite to neni nerealny. na kolik let si ji chcete vzit? prijde mi 10 tis. tak na nejakych 20 let?
10. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
V ČSOB jsme si to předběžně domluvili na třicet. Na dvacet by to bylo víc..
10. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
dobré ránko,no tady už je toho zase popsáno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to abych vstávala v 6 :unamused:

Didi fusak krásnej -máme stejnej jen já mám celooranžovej a je fakt vymáklej. Pro mimi menší varianta, pro starší delší a nebo potom do kočárku s botičkama bez toho spodku aby se to nešpinilo. jsem s ním max spokojená :dizzy_face: takže dobrej kup a i za bezva penízky :slight_smile:

Katu - ať se prcek na 3D krásně natočí a ukáže se v plné kráse :dizzy_face: :dizzy_face: a pěkně potom pořiď něco hezkkého :dizzy_face:

Annie - snad to odhadnou dobře a nebudete si musete půjčovat. Je to fakt, že byty jsou hrozně drahý a schválení hypoték čím dál náročnější. :frowning2: a nebo jak to říká Maki - zkusit finančního poradce. Snad pomůže :wink:

já se v tomhle moc neorientuju byt jsme kupovali před 7 lety ještě že tak. Dneska by jsme asi nebydleli, ceny jsou o 100% výš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
materad - ja proti cviceni taky nejsem. pohyb je zdravy, a pokud nejsou komplikace, tak proc ne :wink: jen zvolit vhodny. a doporucuje se hlidat tepovka, aby se organismus neprehrival, a my tem mimcum nezatapeli pod kotlem :grinning:

anie - to mi prijde vysoky, asi napalili krasnou sazbu. tak 6%?
10. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
anie: taky bych doporučovala finančního poradce, mnohdy dokážou divy.
Holky, představte si, já si tu tak v poklídku ležím, čtu koníka a najednou zvonek. KONTROLA ze sociálky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jsem si pořád říkala, kdo by se tady na dědinu hrabal....A už byl tu :angry:
10. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
več: Přidej. 6,69%.
10. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
anie - kontakt v IP.
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
didi21 - no vidíš, a pak že prý na těhule nechodí. Ujistila jsi mě v tom, že dodržovat vycházky má svůj důvod. (jak máš vlastně psané vycházky ty?)
10. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
sven: přesně tak, raději budu čumět doma....vycházky mám až od 14 do 20 hod. No ty 2 měsíce už nějak vydržím, potom už nastupuji na mateřskou.
10. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Anie: peníze teď taky řešíme pořád :frowning2: ....sice tedy nebudeme splácet koupi domu, ten už je náš (ale daň za toto jsou doživotní závazky vůči rodině...myslím morální a rodina "na dožití" v přízemí, což je mor a bydlení není přesně podle mých představ...ale nemáme dluhy do důchodu). Ale čeká nás dost náročná rekonstrukce tak za milion celkem, teď mimi do toho a moje výplata půjde do háje....taky se občas děsím, jestli to zvládnem. Proto chci co nejdýl (i když z domu) pracovat, abychom na tom byli co nejlíp.
S hypotékou neporadím, ale jak doporučují holky a co vidím kolem sebe u kolegů, co teď kupovali dům a byt....finanční poradci často umějí vymyslet zajímavé věci....
10. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
didi: děkuji :slight_smile: . Jinak k tomu tričku, já bych tam dala jen obrázek, obrázek je dost velký, tak, aby tam toho pak nebylo moc :wink:
Ty kontroly jsou na prd, já určitě taky budu dodržovat vycházky. Holky nevíte jestli ty kontroly chodí i o víkendu?
10. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Didi: a ty chceš tento obrázek na těhu tričko jo? Jako na bříško?
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
annie: s hypotékou nemám zkušenosti...ale také bych doporučila finančního poradce. Přeci jen je to závazek na celý život, tak, aby jste vybrali nějakou co nejvýhodnější...my máme bydlení vyřešené, ale také máme půjčku, která byla potřeba na rekonstrukci a která se pořád splácí....
10. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
avally: děkuji za názor. No já si myslím, že ty kontoly chodí různě (záleží na sociálce). Laurinka tu psala, že u nich chodí kontoly jen dopoledne v pracovní dny a třeba maciol psala, že sousedku kontrolovali i o víkendu. Tady u nás v Olomouci si myslím, že chodí pořád a všude. Doufala jsem, že na dědinu nikdo nepojede a vidíš to... přijeli :angry: Takže, než aby mi sebrali peníze, tak budu sedět doma.
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Daee: přesně tak, chtěla jsem ten obrázek na bříško. Nebo myslíte, že je to blbé? Já jsem strašně nerozhodná....
10. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
dobre ranko, kecalky,

Katuline: tak at se vam 3D libi a mimco se necha krasne vyfotit na pamatku a hlavne, at je vsechno v poradku.

Dashi: ucpany nos, po ranu a vlastne i celou noc me trapi uz od zacatku. Smrkani malych kousku krve, takovych malych zilek taky... Cetla jsem, ze je to v tehu normalni, ze se cele telo vic prokrvuje. Takze pohodka :wink:

Co me teda trapi vic je, ze zase spinim :frowning2: a to celkem dost, vzdycky po ranu na wc hodne velka davka hnedeho hlenu na papire:frowning2: Nastesti to teda neni krvaceni jasnou krvi, jako u toho clotrimazolu. Antibiotika jsem uz dobrala a ted uz to muzou byt jen ty nedolecene kvasinky. K memu dr. se dostanu az v patek. Myslite, ze mam radeji zase zajit na pohotovost? tohle se mi nelibi. Jenze pres den to vetsinou ustane a je to jen sem tam takovy malinky flicek, co nestoji ani za rec. Pak se me tam zeptaji: A spinite ted nejak moc? A co jim asi tak reknu? No, vlastne ne, jenom rano:frowning2:

Annie: hypoteka a jeji zarizovani je zlo. Ale urcite se nedejte polapit prvni bankou, ktera vam udela nabidku. My jsme to udelali tak, ze jsme si od tech internetovych portalu, kde ti udelaji prehled vsech moznosti na trhu nechali spocitat procenta a kolik kde preplatime a pak jsme je obesli a vyridili si to sami tam, kde se nam to zdalo nejlepsi. Tohle presne za tebe muze udelat i fin.poradce. (OVB, Partners, Gepard...) Ja osobne bych sla k Partners (muzu ti do IP posat kontakt na jednoho, co nam zarizuje pojistky a tak).... jsou nejvetsi a maji nejvic zkusenosti a muzou dojednat nejaky ten bodik na procentech dolu. Pozor, dobreho fin. poradce si neplatite! Ten dostane provizi od banky tim, ze jim privede noveho klienta. Poradce vam navic spocita, kolik si muzete vzit, abyste to utahli, podle vasich prijmu a vydaju. Nekdy je lepsi nejit do 100% hyposky a radeji si pujcit neco od rodiny, nekdy ne. Ty procenta jsou docela vysoke, ale odpovida to te 100% hyposce. My jsme sli do te 85% k Unicreditbank a mame 4,9% s 3-letym fixem, meli zrovna akci. A tyhle akcni nabidky maji banky urcite i ted... jen zjistit, kdo zrovna nabizi nejlepsi podminky. My jsme to obehavali sami, protoze jsme to chteli zkusit, ale uz bych takovou blbost znovu neudelala... ten poradce vam obehne i katastr a vsechno, co budete potrebovat. My jsme na ne v bance sli i s tim, ze mame moznost si to vyridit pres poradce, ale oni nas hned zacali premlouvat, ze je pro ne vyhodnejsi nam dat lepsi podminky nez platit provizi poradcum... Takze obcas se vyplati i zkusit smlouvat :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.