• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Mater: já měla stejnej přístup - těhu není nemoc - cvičila jsem - a potratila. Asi to nebylo tím, víš, ale ten pocit hlodal, a podruhé jsem se na cvičení vyprdla. Začnu až v tom 15tt přímo těhu cvičení. Ale to je jistě jen jedna zkušenost z mála.

Daschi: to jsem ráda, že jsi to načala. Mě nějak nenapadlo se zeptat tady, ale už to mám napsaný do poradny jako otázku - přesně jak píšeš, každý den po ránu plný nos a smrkám s krví. Takže asi podle reakcí tady všech - normálka :wink:

Annie: nemáte spoření? My brali úvěr ze spořitelny a vyšlo to o moc lépe (na stejnou částku). Fakt se s někym poraďte.
10. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
A katu přeji nádherný zážitek a hlavně zdravé miminko :dizzy_face:

Tan Emitex prošťournem tedy na výstavišti... jupí, já budu asi nakupovat :grinning:
10. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Didi: proč blbý? Obrázek je pěknej, otázka ale je, jak bude na tom bříšku velkej....kdyby dost (jako přes celý třeba), tak už bych text asi nedávala, kdyby menší...tak by se to s potiskem Filípek moc líbilo.
Nebo teda mě se ještě líbí nápisy typu "rozbalím to v červnu" spíš než "naše největší štěstí" (což Matýsek nepochybně je, ale radši nápis vtipný, než přeslazený). Ale toto je můj osobní vkus, tím se případně vůbec nenech ovlivnit :wink:. Někomu se zrovna může líbit to, co mě ne...
10. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Daee: děkuji za názor :wink: Asi si tam nechám jen ten obrázek bez ničeho a napíši jim, ať je trošku větší :slight_smile:
A ty sis tam něco vybrala? Mě se strašně líbí, že to jsou trika z Litexu. Jednou už jsem si triko s potiskem objednala a hned jsem ho vracela! Byla to strašná hadra, jednou bych to vyprala a bylo by po tom. A bylo ještě dražší než tady to z Litexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
tak co holky, poradte mi s tou pohotovosti :unamused: Jan nevim, co delat... Jestli pockat az do toho patku nebo jit uz dnes? :sweat_smile:
10. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Orchi: hmmm, t yse s tím špinením teda natrápíš!! :frowning2: :frowning2: , četla jsem si ten tvůj příspěvek 3x, abych to dobře pochopila....mno já bych asi hned volala našemu Dr. (sama jsem to takto 2x udělala u slabého hnědého špinění v I.trimestru a ještě ten den mě vzal), ale on tam dneska sakriš není co? :angry:

Ono po ránu je výtok vždycky víc, jak ležíš, pak vstaneš a co se tam nahromadilo vyhrkne ven....a u Tebe obarvené tím špinením, tak to vypadá hůř....ale tím to nezlehčuju...já si jen nepamatuju, čím to podle Antona u Tebe vlastně teda je to špinění???

Jestli se ti ale zdá, že to má vzrůstající tendenci a nelepší se to, tak já bych se asi šla někam ukázat. Pro klid duše i mimi, taky ti můžou poradit jiný lék než Anton a ty se zklidníš, že je vše ok. Jako že určitě je!!
A co případně budou/nebudou říkat, na to se vyprdni. Ty špiníš víc a víc a dr. není dostupný a nechceš nic zanedbat. Howgh.
10. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
holky, nejste některá zaregistrovaná v DM drogerii jako těhulka. Tam máte na jednom lístku asi 20% slevu na objednávku z litexu. To už by se vyplatilo, pokud si od nich budete něco kupovat. Já to mám jednodušší, litex je v Litomyšli, přímo i podniková prodejna, takže je to levnější :dizzy_face:
10. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Daee: Jasne, diky moc, zajedu dneska asi do Bohunic... Je to na prd, jelikoz on mi rekl, ze je to z kvasinek a kdyby neco tak mam nabehnout na pohotovost a pak byl tyden na dovci. Ted se to tak o vikendu celkem uklidnovalo, az to uplne ustalo... a v nedeli uz vubec nic, tak jsme samozrejme hned celi lacni sexovali. Jenze v pondeli k veceru zase trochu a v utery rano uz zase klasika po ranu, kdyz jdu na malou hrrrk... :frowning2: Anton mi rikal, ze ty antibiotika samy o sobe kvasinky jeste zhorsi, protoze proste vymlati vsechno i to dobre a posevni prostredi je pak chudak bez tech dobrych bakterii bezmocne a tudiz nastoupi vic ty kvasinky i proto jsem mela predepsany ten Clotrimazol, abych ho brala pri tech atb, aby to nebylo jeste horsi. Jenze jsem ho brat nemohla... Samozrejme si rikam, ze to reba patri k veci a nevadi mi ti nijak, kdyz vim, ze mimco je tam bezpecne zaspuntovane a nic mu nechybi, tak to klidne vydrzim, ale ja mam samosebou strach, aby to tak opravdu bylo... :frowning2:
10. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Orchi - radši jeď -lepší 10 x plašit než 1 něco zanedbat :wink: bude lepší když se na tebe někdo koukne a ty budeš v klidu že je malá v pořádku :wink:
10. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
orchi: také bych radši jela, pro klid duše ať víš, že je vše OK :wink:
10. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Orchi neváhej. Přeci kvůli pár blbým poznámkám personálu nebudeš nervní, co se děje. Navíc v Bohunicích jsou hodní. Jeď. I když je to ok, nic nevadí, když tam zajedeš.
10. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Orchi: aha...tak v tom případě já bych jela. Bude tě to stát 90,- Kč a sezení v čekárně,a le budeš mít klid na duši a tím pádem i malá....to si říkej v duchu, kdyby měli blbý kecy (ale to snad nebudou).
Já byla na pohotovosti na Obilňáku a až na čekání (asi hodinu) na Dr. byli opravdu strašně milí a hodní. Nemůžu říct křivý slovo!

Jo a teda být tebou, když tě to špinění tak trápí....na sex zapomenu :frowning2: ...se divím, že ti ho Dr. nezakázal (mě obratem hned při prvním zašpinění a do odvolání op kontrole u něj)
orchi: přesně jak píšou holky, aby jsi byla klidná, tak bych jela. A sexík bych raději vynechala, když máš takové problémy :frowning2:
Didi: pak napiš, co jsis objednala, jestli ti to teda neva :wink:. Já zatím nevím, ale určo něco pro sebe a i Matýskovi...po obědě tu bývá větší klid, tak se budu mít čas tím prokousat...dám vědět.
Jo a je super, že trička jim dělá Litex, protože to jsou fakt kvalitní věci, alespoň ty, co jsem od nich měla vydržely roky
10. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Daee: tak už jsem odeslala objednávku :slight_smile:
Objednala jsem si modré těhu triko s krátkým rukávem s tímhle obrázkem (bez textu):
http://www.babytricka.cz/detail.php?zbozi=1359929
a pak černé těhu tričko s dlouhým rukávem, s tímhle motivem:
http://www.babytricka.cz/detail.php?zbozi=1303798
Jsem zvědavá, jak budu spokojená, ale doufám že jo. Pokud ano, tak objednám i něco Filípkovi :wink:
10. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
zolicku: kde se mám registrovat v DM jako těhulka? Přímo zajít do drogerie? Já bych chtěla od Litexu tu mikynu, co mají na svých stránkách, ale je drahá :frowning2: , tak sleva by se mi určitě hodila :wink:
10. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
ahojky holky, teda vy jste kecalky :grinning: :grinning: :grinning:

katuline držím pěstičky na 3D :slight_smile: :wink:

daee jo??ty taky si tipovala holčičku hihi :grinning: :grinning: no me moje mamka, moje švagrova moje segra moje babička, a manžova holčička tipujou taky holčičku :grinning: :grinning: tak uvidíme, jesi opravdu ano :grinning:

jin jin, jojo bubáček, :-d :grinning: :grinning: jojo to teda jsme si užili, krásný opravdu moc :slight_smile: :wink:

holky já amje tupy hihi jsou jako no tipy :grinning: :grinning: :grinning: ale taky u lauri tipuju holčičku, za tou si stojím :grinning: :grinning: :grinning: ale u ashle sem taky tipovala holcicku..a budou mit kloucka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale teda bude problém se jménem, manža chce si na holčičku zas vybrat jméno, a mě se líbí Eliška a Nátalka a nebo Nikolka :grinning: :grinning: :grinning: a jemu se líbí ztěhlech jmén jen Nikolka :grinning: :grinning: :grinning: no uvidime teda, na kluka máme jasno, ale to jsme u prvního taky meli jasno, Michálek prostě :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak jsem vcera psala, ze jsem mela na testu ducha, tak dnes rano tam nic nebylo... Ale jsem 10DPO, tak je snad jeste nadeje :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
V tom Litexu jsou fakt krásné věci. V Brně zde: http://www.litexbrno.cz/prodejny.html
V zásadě Alfa pasáž a Campus Squere
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
tak ja nevim jaky jmeno vyberem pro našeho mimiška.Filipka ma už kamaradka,...
libí se mi jmena alexandr,matyáš(ale to není v kalendaři),matěj,richard.ktery jmeno by se hodilo ke přijmení šťastný.

monaberuska,tipovala jsem ti kluka tak jsem zvědava co ti řekne dr. na velkym utz
10. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
didi21 - ta registrace v DM drogerii - buď přes net a nebo tam zajdu, v prodejně si najdi přihlášku - většinou ji mají pověšenou někde u dětských věcí - tu vyplň. Když jsi těhule, budou po tobě buď chtít kopii přední části průkajdy - já jsem jim jí jenom ukázala tuším, oni si tím ověří, že jsi opravdu těhulka a pak to šla dozadu někam prodavačka asi do PC zaregistrovat a přinesla mi takovou tu knížečku se slevovými kuponky - určitě si to pořiďte - je to zadarmo a jsou tam slevky na různé věci. Po porodu pak jim napíšeš, že mimčo se narodilo - buď zas snad v prodejně nebo přes net pošleš kopii rodného listu (RČ můžeš vyčernit, když nechceš aby bylo vidět) a pak už ti posíllají další ty slevové knížečky - vždycky je to na určité období prcka.
Snad jsem to napsala srozumitelně :slight_smile:.
Já se ještě přihlásila do mimi klubu co je v Globusu, tam mají taky dobré slevky (na vybrané druhy zboží máš lepší cenu) a nabídka se obměňuje. Registrovala jsem se tam na informacích taky chtěli vidět průkajdu.
10. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Didi - ano -. zajdi jen do DMky s těhuprůkajdou a oni Tě zaregistrují. Hned dostaneš takovou knížečku. Máš tam slevové kuponky nejen do litexu ale taky na nákup třeba vlhčených ubrousků, plínek, krémů proti striím a další kuponky. A nestojí tě to vůbec nic. Jen ukázat těhuprůkajdu :wink: a ta sleva je tam opravdu 20% a platí to na nákup přes jejich www. strany. :wink:
10. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky, tak ja nevim.... asi nikam nejdu. Po spineni uz zas ani pamatky... Jsem z toho fakt jelen a nechci hystercit, zase si rikam, ze do zitrka se uz nic nestane a nas dr. uz zitra ordinuje, tak mozna zajdu primo k nemu,...
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky holky,
dřív jsem se sem nedostala, tak mám zase co dočítat.......

jess: my měli taky jen morče, ale kámoškám utekl zásadne bud do vysavače, za skřínky nebo se prokousal zezadu do sedačky.....takže jedině návnadu až bude klid, aby vylezl.....

katulline. u tebe si tipuju chlapečka, ale je to taky takové zrádné, takže uvidíme......a už se těším, až přijdeš s nějakou zprávičkou...................a zkus aby miminko nespinkalo kousek čokolády nebo něco sladkého před tím vyšetřením.......u mě to zabírá........

tu stránku daschiki mám taky v záložkách, i na kojící polštář i na emitexový fusak atd, ale rozhodla jsem se, že na to ještě ted kašlu a až mi dojde první sociálka, tak začnu objednávat hromadně - beru to jako peníze navíc, ne součást rozpočtu a nebude mi to tak líto objednat třeba víc věcí naráz za několik tísíc nebo koupit v obchodě......tedka bych brala vše za pět šest stovek za kus a je to ještě zbytečně brzo, navíc bych už chtěla mít potvrzené to pohlaví - pro jistotu, takže já (ač nerada), tak počkám........ dneska jsme poslali penízky na tu dovolenou, tak se už nemůžu dočkat........ :slight_smile: a pak to začne i u nás....... :grinning: :grinning: :grinning:

holky, budete si kupovat nějaké těhotenské plavky? nebo stačí normální? dovču zvládnu v normálních, ta je za měsíc a kousek, ale nějak nechápu rozdíl mezi normálníma bikinama a těhotenskýma bikinama.......plavky v celku nechci, ale nevím, jestli ty dvoudílné těhu plavky na něco jsou? nevíte?

ke kontrolám - u nás fakt chodí jen od osmi do jedné, dřív ani pozdějc ne, vím to přímo od kolegyně té kontrolorky.......ale olomouc je fakt proslulá tím, že se chodí i třeba minutu před začátkem vycházek atd........no svině no.......takže tam fakt radši dodržovat - já mám od osmi do osmi, takže není co řešit, do osmi stejně většinou spím ráno a večer už taky většinou býváme doma........

anie. k hypotéce - takový úrok se mi zdá až moc vysoký. skoro sedm procent, no nevím teda.......my se právě ted radši taky uklidili ke tchánovi do patra, kde je to ok, a až bude aspon půl milionu v hotovosti, budem stavět, protože banky v dnešní době nechtějí moc dávat stoprocentní hypotéky, proto možná tak vysoký úrok, menší je, když složíš aspon deset, dvacet nebo třicet procent hotově........ale zkuste se poradit i třeba se známýma, kdo jim co jak vyřizoval, at neplatíte zbytečně moc.....i když deset tisíc měsíčně splátka milionu dvě stě mi přijde tak akorát........známá si půlčovala šest set tisíc a splácí pět tisíc měsícně a má to asi na tak dlouho jako vy, takže zase až tak vysoké to není...... :unamused:

didi: myslím, že ten obrázek může být klidně i samostatně........
a nebo je pěkné něco jako psala daee......mně se líbí i "uvidíme se v červnu"..... :slight_smile:

zolik: já jsem tam zaregistrovaná, i tu knížečku se slevama mám, ale tohohle jsem si tam nevšimla, super.....

orchid. teda to ti nezávidím to dilema......já bych asi radši zavolala dr. než šla na pohotovost......

mona. nikolka i natálka jsou moc pěkný.........

ashlee. no a co, že to má kamarádka, na to se vykašli.......a to, že matyáš není v kalendáři taky ničemu nevadí, dá se slavit na matěje........a k příjmení štastný se hodí většina jmen z českého kalendáře.....
10. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
tak holky, zase zmena,...radeji jdu. Volala jsem na pohotovost a dr. mi rekla, ze mam radeji pro jistotu priijit. Ze je uplne jedno z jakeho duvodu to spineni je, ale ze kdyz je to v 2.trimestru je lepsi to zkontrolovat... pro klid vsech zucastnenych... Takze frcim do Bohunic.
10. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Holky, děkuji za radu, zajdu se tam zaregistrovat :wink: V Glóbusu v mimiclubu už jsem taky zaregistrovaná a nakoupila jsem u nich kosmetiku Nivea baby za lepší ceny než na netu :slight_smile:
bluemchen: to mě mrzí, že tam dnes // nebyly, ale je fakt ještě brzy, tak vyčkej a třeba budeš mile překvapená. Držím pěsti!
Večerničko a jak jsi na tom ty? Nechceš tu zase hodit ten Tvůj výstavní grafík?
orchi: no jak myslíš, v tomhle Ti asi nemůžeme moc radit. Tak aspoň lež, odpočívej a uvidíš, jestli to ustane. Ale kdyby ne, určitě bych raději jela.
daee: trika prej příští týden odešlou, moc se těším :grinning: (a to jsem platila převodem, což trvá déle)
10. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Orchi: super přístup na pohotovosti...Tak držím pěsti, ať je to jen maličkost a dej hned vědět!
10. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
orchid. tak to je ideální, když ti to takto poradila......tak hodně štěstíčka, at je to jen nějaká maličkost......
10. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
didi - grafik je tady :wink: mam dnes kupu prace, tak jen koukam, jak jedete :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
10. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
bluem - me dle tveho grafu prijde, ze jsi 9DPO, to muze byt opravdu na test prilis brzy. ale teploty vypadaji dobre!
10. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.