• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Holky, já teď nevím, jestli budu reagovat úplně na všechny, ale:

Orchi - to je dobře, že ti to řekli, taky bych radši jela, protože i když si říkáš, že nechceš hysterčit, vem si, že stejně tě to stresuje...a stres miminku škodí mnohem víc, než překousnout případně pár hloupých poznámek od personálu. Navíc myslím, že tohle si snad ani oni nemůžou dovolit, takže určitě jeď. Mně doktorka i říkala, ať na tu hlavu radši vezmu algifen, než miminko stresovat..Ten stres je vůbec nejhorší...

Didi - obrázek je suprovní a určitě to bude vypadat moc moc dobře. Jinak to tričko je vážně senzační, strašně pohodlný, strečový, úžasný...Fakt je děsně pohodlný...Didi, za jak dlouho ti poslali ty tepláky? Já mám příští čtvrtek už poprvý kurzík, tak to asi ještě nestihnu,a el doufám, že to stihnou poslat než budu muset na druhou "lekci" :slight_smile:

Jo a s tou kontrolou jsi mě teda pekelně vyděsila...!!! Noooo tak asi zapomenu na nějaký toulky mimo vycházky. Včera jsem zůstala úplně překvapená, když můj taťka řekl, že mu to připadá strašně nelogický a nefér, že těhotný musí mít vycházky...Nechápala jsem...on je totiž jindy na takový věci rázný a přísný...Ale má pravdu. Včera mě přestala bolet hlava hend jakmile jsme vypadli na vzduch...Uvidím, co mi řekne doktorka, zítra sestřičce řeknu, ať mě objedná na pondělí a s doktorkou se půjdu domluvit...
10. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Vecernicko, tak koukam, ze jsme na tom stejne :slight_smile:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=77718

Doufam, ze nam to vyjde... Zkousela jsi uz test?
Toto je muj prvni graf... Tedy musim rict, ze tento cyklus je podivny, ale vypadaji ty teploty takhle vzdycky, nebo to vypada nadejne? ( tim myslim, jestli se jine cykly nejak teplota po ovu pohybuje jinak)?
10. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Verernice - Sorry, ze jsem zase posilala graf - vim, ze se meni automaticky - ale alespon ho nemusis hledat :wink:
10. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
vecernice: ten graf je fakt krásnej, kéééž by z toho byl malej prcek :slight_smile: . Jsem na Tebe moc zvědavá a strašně bych ti to přála, tak nás informuj.
daschi: no já si ty tepláky neobjednávala přes net, včera jsem je dostala od našich a Ti je koupili u nás na prodejně. Úplně za stejnou cenu, co na netu. Kdyby jsi chtěla třeba tu objednávku zrušit, tak napiš velikost a já bych Ti je třeba zašla koupit a poslala Ti je (pokud by je měli), chci se tam zajít podívat i na tu mikynu, co mají na netu.
A ta kontrola mě taky dostala....jsme cca 15km od Olomouce a jim se chce za mnou štrachat :angry: Přitom mám stejný názor jako Tvůj taťka...ale co už, hlavně že mi poslali peníze :grinning: Musím to vydržet!
10. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Didi - jééé ty jsi zlatíčko. No, já uvidím..kdyby jim to mělo trvat nějak dlouho a psali by nějaký blbosti, tak bych to stornovala a kdyžtaks e pak na Tebe obrátila. Jsi moc hodná! Ještěže jsi byla doma, co? To je hrůza fakt..Ta vaše sociálka, to je vážně děs. Prachy posílají pozdě a ještě taková buzerace a nepravdivý údaje...To je fakt síla.

Bluem - grafík vypadá moc dobře...:wink: určitě s eta druhá čárka objeví do limitu za pár dní...ještě vydrž :slight_smile:

Večerka má nádherný grafík, tak doufám,že to výjde a strašně moc držím pěstičky!!!

Právě jsme se zaregistrovala do toho programu DM...to je super vědět o těchto věcech :slight_smile: V globuse jsme se zaregistrovala už ais před měsícem, ale zapomněla jsem si tu kartu vyzvednout :grinning:, tak nevím, jestli to ještě vůbec bude platit..no, při nejbližší návštěvě se jich tam zeptám. Víte ještě o nějaké další takové vychytávce? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
ty jo, večerničko, podle mě jsi těhulka................ten grafík je fakt úžasný....................
bluem. a tobě doufám bude čárka už jen sílit......
10. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Dasch - ja tam prave zadnou carku dnes nemela :frowning2:

Holky, ja nechapu, jakto, ze Vecernicka ma nadherny graf a vsichni si mysli, ze je tehu a ja nic?!?! :slight_smile:
...Nepisu, ze bych zavidela :wink: ale jelikoz, jak jsem psala, je to muj prvni grafik, se v tom moc nevyznam a ten muj mi prijde skoro stejny?!..
10. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Snažilky: držíííím všechny palce....v grafících se nevyznám,ale když ostatní říkají, že jsou nadějné, tak snad ten únor opravdu byl vítězný!!!
10. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
didi: Mimiklub v Globusu mi nepřipomínej - zaregistrovala jsem se před třemi týdny, a kartička pořád nikde..

Jinak jsem ohledně hypošky trošku rozhodila sítě, KB by nám dala necelých pět procent a splátku šest a něco ( i při 100% hypo ), a zítra máme schůzku s makléřem, že prý s sebou vezme jejich finanční poradkyni. Jinak jsme dneska dali měsíční výpověď z bytu, takže asi půjdeme pod most, když to nevyjde :grinning:
10. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
anieanne - já jsem dostala kartičku přímo v Globusu - myslím, že si ji tam musíš vyzvednout.

ještě má něco Schlecker, tam jsem si taky u nich kartičku dělala (stála mě ale 30Kč), ale na co je nevím, takže spíš mrkněte na jejich stránky).
10. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Holky, co se uvidíme v pátek na srazíku na veletrhu....podařilo se mi od taťky zajistit 6volných vstupenek (snad nás bude šest a na žádnou jsem nezapomněla)...tak snad Vás potěší, že ušetříme alespoň na vstupném :grinning:....o to víc se můžete rozšoupnout uvnitř :wink:
10. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
sven: Ano, tam si ji vyzvedneš, ale nejprve ti má přijít mail o tom, že je k vyzvednutí.
10. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Anie - fakt má nejprve dojít mail? Tak mně taky nic nedošlo a už je to měsíc :grinning: Aha, tak jsem dál klidná :grinning:

Bluem - já si právěže u tebe taky myslím, že jsi těhulka...a i když psalas, že dneska čárka nic, tak podle mě to nemusí nic znamenat...ještě jsi testovala dost brzy a třeba mohla být dnes moč zředěnější..uvidíš, jak to dopadne, jestli dorazí ms nebo ne a já moc držím pěstičky, aby nedorazila...

Daee - tak to je paráááááda!!!! No ty jsi kouzelník :slight_smile: Jsi poklad! :slight_smile: Aspoň budeme mít na nějaký další obleček pro mimi :grinning: Jinak já asi do pátku budu muset udělat banku, jinak to nevidím :grinning: S výplatama to vypadá, že do pátku nebudou,t akže já se tam holky asi budu totálně deptat...ale tak kdyžtak sjem domluvená s Aďou, že bych zamluvila kočár a šla ho tam třeba pak s našima koupit v neděli, tak uvidíme...:slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Dashi: taky výplatu mít nebudu...u nás tak po 20, dřív ne....takže já případně budu muset šáhnout do rezerv
Taťka mi teď volal, že mám lístky na recepci v hlavní budově, tak tam pro ně před 10 zaběhnu....
10. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
bluem: no protože ty jsi už psala, že máš pozitivní test....... :grinning: :grinning:
a navíc jsi neměřila denně a měla jsi ovu dost pozdě, takže to není takový ten ukázkový graf......
10. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Laurinka - a jo.... tak to jo - uz jsem tu psala tehu test byl dnes uplne cisty.... ale asi fakt brzy...

Dasch - ty jsi takova zkusena.... Ted jsem se vratila ze wc, zacalo mi pobolivat bricho na leve strane, tak jsem chtela zkontrolovat, jestli jsem to nedostala a mam docela zluty vytok? Nevis, znaci to neco nenormalniho?
10. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Bluem - hodně holek psalo, že měly silný a hustý výtok (většinou bílý) na začátku těhotenství. Já mám třeba ten výtok teď. Myslím, že to bývá častý. Pokud jsi nikdy nic takovýho nemívala, tak to může být opravdu taky příznak toho, že jsi těhotná. Žlutý většinou prý ale znamená, že jsou tam třeba kvasinky nebo tak..ale pořád to dost nahrává tomu těhotenství...kdy je všechno tak nějak náchylnější, citlivější...Však uvidíš. Teď se z toho nic moc dedukovat nedá...Musíme bohužel počkat až na den očekávané MS. A pobavila jsi mě, že jsem zkušená :grinning: Jsi hodná...No, já sice měřila BT asi 3/4 roku předtím, než jsme se začali snažit...ale přece jen nejsem žádnej doktor...takže moje rady jsou amatérský pořád :slight_smile: Grafík ale vypadá super a ten včerejší duch tomu nahrává..takže moc držím pěstičky, aby mrcha nedorazila a čárky s ezačaly objevovat zřetelněji :wink:
10. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
bluem: vím, že to nejde být v klidu, ale je fakt brzo, taky jsem už už chtěla testíkovat, a čárku jsem si tam vykoukala, sice pak sílila, ale bylo to moc brzo.......má se testovat až den vynechání ms.......a ty citlivější testy rapiclear apodobně, to jsou šmejdy, mamatest mi ukázal čárku a tady to nic........takže zbytečné vyhazování peněz.....jedině mamatest, a ten mi ukázal slabou dva dny před vynecháním ms........

a je ten výtok krémový a hustý? já mívala bílý, až dosud.....a to by bylo dobré znamení.....a to bolení chvilku na jedné, chvilku na druhé straně, to je taky znak těhu - a nebo taky blížící se ms, je to hrozně zrádné, takže nejlepší rada asi vytrvat a počkat, i když vím, jak je to těžké..... :unamused:
10. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím, přeji moc pěkný i když u nás zakaboněný den.
na mě leze jakási únava...začala včera a pokračuje. Těším se na víkend, asi bude hodně lenošivý :slight_smile:
bluem, večernice: přeji vám vítězné grafy, myslím, že je na testování opravdu brzy. Ikdyž se najdou holky co testovaly a vyšel jim pozitivní test už před měsíčky, ale já bych určitě počkala. Zdá se mi, že u těch grafů záleží hlavně na tom konci. Nechci vás znervózňovat, ale ony ty teploty potvory můžou stoupat a stoupat a pak najednou bác a jsou dole a jahodové dny na cestě.
Ale u vás bych docela veřila, když vidím jak teploty postupně stoupou a nejdou dolů, že by to mohlo vyjít. Teď už opravdu vydržet. Držííím pěstičkyyy :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
já to měla taky tak, jak píše bibi, dřív jsem ovulku neměla, přesto ke konci cyklu teploty vylezly nahoru, byly přes sedmatřicet a den před ms klesla a já věděla, že to dostanu......takže tak to opravdu je a mělo by být, že po ovu bude nahoře........

bibi. jak se máš kromě únavy, taky se tak cítím........
10. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
holky grafíky krásné a 9 DPO je fakt dost brzo, chce to vydržet.

Holky mocinky držím pěstičky ať jsou tu zas krásné zprávičky.
ať 2// na Vás kouknou a ve Vás city bouchnou,
ať v bříšku fazolka už bují, a čárečky ať tlouštíkojí
únor miminečkám přeje a a Ti co si to nemyslí ať táhnou do .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry ale nic jinýho mě nenapadlo :sweat_smile:

Daee - super, moc děkujeme za volňásky další kačka navíc se bude hodit. :dizzy_face: :dizzy_face: třeba na pěkný tričenko

Annie - držím palečky ohledně vyřizování hypošky a ať vše krásně vyjde
10. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
lauri: ahoj. No upřímně, potřebovala bych sluníčko. Vždycky jak se tady zmíníš slůvkem o dovolené, tak se zasním. Už se vidím, jak mám na sobě jenom kraťáky a tričko, sedím si někde na terásce, nad hlavou jasno a hvězdičky, na stole nějaký nealko koktejl. :grinning: :grinning: Hmmm, to by byloooo, ale letos, prd, budou písky a malta, budeme začali jsme budouvat rodinné hnízdečko, taky fajn. :slight_smile:
Jinak, jsem hrozně zvědavá na veletrh, tak doufám že nezklame, taky se už nemůžu dočkat kontroly co mě čeká příští týden a zároveň mám trošku strach, no však to znáte. A jinak, jsem těhu a přesvědčuje mě o tom můj žaludek, chutě se mi mění jak na běžícím pásu, včera jsem např. měla nesnesitelnou chuť na tresčí játra s cibulí a chlebem, a to bych po nich nikdy v životě nevzdychla, druhý den namažu pro změnu chleba s máslem a medem. No a nakonec je mi těžko :slight_smile: , kdybych čekala dvojčata a rozhodovalo se podle jídla co to bude, tak mám jak kluka tak holku, fakt úplný mišmaš.
Holky, pěkně mě štvete :grinning: :grinning: , pořád čtu, kdy už vám konečně naskočí ten těhu pupík, abych jako věděla kdy už poroste asi tak u mě, a ono 12tt..nic moc, 13tt..nic moc, 14tt nic moc, teda teda, tak kde se ten prďousek schovává??(všechno v dobrým, dělám si legraci :grinning: :grinning: )
10. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Bibi - mně asi nejvíc vyskočil teď v 15tt. Zítra začínám 17tt a už to jde vidět i přes zimní bundu, kterou mimochodem už zapnu jen silou vůle...Takže jestli okamžitě nezačne jaro, tak rpostě nebudu moct vystrčit nos ze dveří...nemám si od koho půjčit nějakou větší a kupovat rozhodně na těch pár dní nebudu...No...je to zajímavý :slight_smile: Však mrkni na moje bříško do albíčka..to jsem fotila před týdnem...:slight_smile:
10. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
bibi: 15tt taky nic, jsi zapomněla napsat :grinning:
10. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Dashi: já už zapnu jen jednu bundu....a to taktak...jak píšeš, jeslti nebude jaro do 14dnů, tak budu asi chodit rozeplá :grinning:.
Mám těhu jarní kabátek, ale na ten je ještě zimáááááá :frowning2:

A k bříšku, Dr. mi včera říkal, že jsou tři období většího růstu bříška....kolem 14tt (z nuly na mini-pupík), kolem 24tt (z mini-pupíku větší, už mírně protivný pupek....tak jsme teď já) a kolem 34tt (stáváš se mega velrybou).
Samo je individuální, který týden to "vypukne", ale myslím, že má 100% pravdu....u mě to sedí, jen to první pupkovatění přišlo trošku později...
10. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
holky asi budu mít blbej dotaz,ale jak se poznají kvasinky,kromě žlutého výtoku,já se stím nikdy nesetkala,nebo o tom nevím,tak abych věděla :wink: a může to nějak ohrozit mimi?
ahoj holčiny, tak jsem vas prolitla :wink:
teda to je ifnormaci, co se budou hodit. uz si delam poznamky, ale stejne se pak budu ptat furt dokola. pamet uz neslouzi jak za mlada :grinning:

bluem - myslim, ze ty jsi teprve 9DPO, nebot se to pocita od toho dne narustu teplot, ten je prvni. takze na testovani orpavdu brzy, takze zkus jeste vydrzet. jinak grafik je pekny, ale presne, jak psala bibi, zitra muze byt vse jinak. bohuzel ty trojfazovy jsou stale 50:50 :wink: ale pozitivni je, ze se teploty pekne drzi. minimalne to vypada na vyrovnane hormony :grinning: konecne :wink:
jo a u tebe v grafiku nevidime, kdy jste na to okolo ovulace vlitli, tak se nam hur hodnoti :grinning:

jinak me ted na jednani rozbolela halva a prace mam nad hlavu. ja chci dovcu, nebo aspon chripku a valet se doma v posteli a koukat na pohadky..... :grinning:
daschiki, anieanne: no takže 15tt je to 50/50 :grinning: :grinning: , to by mohlo znamenat zlom :slight_smile:
daschiki: jaro začne musí, už jenom kvůli tvé bundě prostě musííí :angry:
10. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
:grinning: Děkuji Bibi, že jsi se mnou taková spolubojovnice za jaro...každopádně...se všema se hádám, že jsem narozená na jaře....20.3. Já vím, že oficiálně první jarní den je 21.3., ale tohle já prostě neberu :grinning: Já jsem jarní dítě...a po svých narozeninách prostě sundávám všechny teplé vrstvy..dělám to tak každý rok :slight_smile: Letos bych se bála kvůli Davídkovi...aby se nenchladil chudák, ale nakonec budeme donuceni, protože roste jak z vody a maminka už nic nedopne :grinning:
Daee - přesně..taky mám jarní budnu, kde se břicho vleze...ale jinak ani ťuk :grinning:
10. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
bluem - tady si jeste muzes projit ruzne krivky, jak mohou vypadat a co z toho muze byt :wink:
http://www.merenibt.xf.cz/priklady.html#d

jinak holky, ja chci taky jaro, ac jsem dite zimy :grinning:ted na me sviti oknem slunicko a moc se mi to zamlouva :wink: jen nesedet v praci :angry:
10. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.