• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dasch - :slight_smile: :slight_smile: vzdy kdyz jsem mela nejaky problem, tak jsi mi dokazala poradit, fakt lepe nez doktor...tak ted jsem byla znovu na zachode a ten vytok je fakt bily kremovy a minimalne "naslizly"...

Laurinka 22 - Doufam, ze jsem si to nevsugerovala, ale ted mi poboliva brisko na jedne strane, na druhe a uprostred... Nebo taky jsem mela k obeku vareny kvetak - tak je mozny, ze je to z toho :astonished: :slight_smile:

Ja vim, ze jsem hrozna, a vse resim, ale spousta z vas me urcite pochopi!!
10. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
bluem - jsme na to vsechny (nektery tedy uz byly :grinning:) podobne, kdyz se jedna o cekaci fazi. jenze bohuzel spousta tech znaku muze byt to i ono. me bolelo bricho predminule myslim nastridacku nekdy od 5 ci 6DPO a pak prisla ms. takze radsi nic nehledam a vyckam :wink: ale klidne povidej, aspon si trochu ulevis od toho premysleni :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Vecernice- ma merenibt - mam uz vse najete snad i po zpatku :slight_smile: .... Je pravda, ze jsme tomu zrovna v obdobi ovu nic moc nedali, protoze jsme zrovna o tomto vikendu prestavovali takze v sobotu vecer naposledy.. ale to mi i pobolivalo bricho ( patek odpoledne a sobota) a pak jsme na to vlitli az v utery...
10. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
jo a jeste, me v minulych cyklech silene bolely po ovu prsa - do menstruace... To jsem taky nikdy nemela... A tento mesic vubec nic...
10. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Bluem: čekací fáze jeslti //budou nebo ne, je fakt na hlavu....příznaky, nepříznaky....člověk se sleduje a nejradši by věděl, hned a jistě, jestli se zadařilo (nejlíp hodinu po sexu :wink: ).

Takový výtok jako popisuješ, by mohl být (ale taky nemusel) těhu příznak....krémový, nažloutlý atd....
10. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
bluem+ večernice:holky, já si myslím, že je jaro. Prostě plodné období, věřím že to vyjde a vám zůstávájí už jen asi dva dny čekání, to už se dá vydržet. Teď to chce pohodičku, miminko potřebuje vědět, že jste v pohodě a že se u vás bude mít hezky aby tak v tom pupíčku zůstalo. Takže jak píše večernčka: nečíst, nehledat, vyčkat a ono se ukáže. :grinning:
10. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
bibi - ja tomu mimcu dala dnes takovou pohodu, ze jsem ho vzala na spinning. takze pokud tam neco je, tak z nej bude sportak :grinning: proste dokud //, tak se nebudu stresovat a omezovat :wink: nezodpovedny pristup, uznavam, ale zas je ten zivot takhle strasne prima.

a jinak vsem moc diky. jste zlate. je prima nebyt v tom sama :grinning: at tak ci tak :grinning:
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček..................Filípek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........holčička.................???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 41DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 31Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 30DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 24DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 14DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 13DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Holky jenom jsme opravila tabulku, u Zolik mi něco chybělo.

Blum a Večerničko bud vám držet palečky, aby tento cyklus byl opravdu vítězný a zároveň taky poslední.
10. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Bluem - neboj, kočko, vypadá to nadějně! :slight_smile: Určo to dopadne skvěle!
10. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
vecernice: v pohodě, já šest dnů před tím než jsem zjistila že jsem těhula vyšlapala asi 17000 schodů a tady se proďous udržel. Ono je někdy horší psychická námaha než ta fyzická :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
bibi - souhlas. co se ma stat se stane. prilisne omezovani naopak podkope psychiku.
tak aspon ten vas mrnous tusi, co ho jednou ceka :grinning: taky to bude muset byt sportak :grinning:
10. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
bibi: no já už se taky jara a tepla nemůžu dočkat, jak bylo ten předminulý víkend teplíčko, byli jsme v zoo, bylo to super, na stránky jsem dala nové fotečky zvířat, prostě paráda.....ale jak se vrátila tady ta hnusná zima, já trpím, jsem jen doma, protože venku umrzám...........prostě sundat teplé věci a chodit jen v kalhotech a mikče nebo tričku, to já miluju..................takže taky se na to těším - a neboj, i když budujete, ten večer na terásce s nealko drinkem se dá, at už na vlastní zahradě nebo ve městě na zahrádce u kavárny, jde o tu atmosféru........

bluem. vsugerovat to jde hodně, proto bych na to moc nemyslela a hlavně to až tak nezkoumala, už děti máš ,tak je to pro tebe zase něco jiného, než třeba pro mě, kdy čekám první..........

a k pupíku - já ho taky nemám, a zítra začínám šestnáctý týden.........takže klídek, je vidět jen když se najím, a jsem doma a mám upnutý tílko........třeba......ale jak se tak vidím, tak já snad ještě v sedmém měsíci to budu moct maskovat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale když chci bříško na fotky, tak to jde no - večer..... :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
A je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu http://www.novinky.cz/domaci/194370-vyraznejsi-otepleni-prijde-pristi-tyden.html

Jinak...Lauri - Bluem nemá dítka...ne? Nespletla sis ji s Materad? Materad má holčičku a chlapečka a nyní už polehoučku potichoučku čekají třetí :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
daschiki. o tom oteplení jsem četla...................super.........

a ano, spletla....a v tom případě i materad byla ta, co má pozitivní testíky že? sice slabé, ale má......a já to pořád vnucuju bluem - jsem je tak pojala za jednu osobu.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže se omlouvám........jsem z toho už zmatená.....
10. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
maciol,až budeš aktualizovat tabulku tak mi přepíš jmeno,nebude to filip ale matyáš.ukecala jsem manžela :grinning: .
10. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Maciol: a já mám další kontrolu 9.4....už jsem to psala, ale asi to tu zapadlo v tom povídání :wink:
10. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
juj tak nakonec tu budou 2 Matyášci :dizzy_face: :dizzy_face:

my se provětrali, posvačili a je nám fajn :dizzy_face: :dizzy_face:

a já už vyhlížím Kattulinu :dizzy_face:
10. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
zoli. akorát jsem taky chtěla napsat, že už se těším na zprávy katulline.......jsem zvědavá, jestli fakt chlapeček a nebo holka..........

já akorát jdu vařit, masíčko jsem si už naložila a čeká v ledničce......už mám hrozný hlad.....dělám manžílkovi vepřový steak se salátem a rajčátky, s dresingem a pečivem.....mnamky...... :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Daee Ty jsi teda úžasná s těma volňáskama, to jsi nám udělala radost.
Kontrolu jsem ráno četla, ale nějak mi to vypadlo.

Holky vy strašně povídáte, to se vůbec nedá dočítat. Maminky, jak se vám daří tu sedět s dítkama? my jsme dneska byli na plavču, pak kupovat jarní botičky a celé odpoledne bylo pryč.
Zítra vyrážíme do Brna. Už se moc těším na pátek, až vás některé potkám. Foťák už mám nachystaný v tašce, tak uděláme nějaké veletržní foto :slight_smile: .
10. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
tak jsem šupla do alba vorvaně obecného :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Sven: možná vorvaňátko :wink:, hezkej pupík....!!!Aspoň tu nejsem pupkatá sama...

Já dneska na tom svým objevila asi první mini-strii :frowning2: :frowning2: :frowning2:. Odteď mažu 2x denně!!!!

Vyhlížím Katy a Orchi......jakpak dopadly na kontrole a pohotovosti???
10. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
holky, mrkněte...trojčátka....a jaký krásný!!!

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=609437&vReferer=%2F
10. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoooj :grinning:

Já asi nejsem normální - dneska je mi celý den blivno, chvílemi mě pobolívá břicho, a já z toho mám hroznou radost :grinning:
10. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
daee - se striema jsme na tom asi stejně, dnes jsem taky něco objevila. Jakože na prsou se nedivím - mám kozy jak vozy, takže nějaké červené flíčky nahoře na kůži se objevily už před časem.
Ale teď na břiše se mi zdá, že mám takové jakoby ďolíčky (na jinak napnutém břiše) - jakoby to prosvítá pod kůži, ale není to teda červený flek, je to takové bělavé.
Od puberty mám strií požehnaně (ale jsou bělavé, takže nejsou vidět - prsa, boky, stehna). No tak asi přibudou ještě na břiše :frowning2:. No ale co, jsou horší věci na světě. Mažu večer téměř každý den. Si říkám, že prostě holt asi mám dispozice - někdo nemaže vůbec a dobrý, někdo maže jak o život a stejně mu panděro popraská.
10. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Sven: prsa neřeším, tam mám strie už od puberty, kdy mi rychle narostly... :unamused:, ale ten pupek občas ukazuju, tak je tam nechci :angry:. Tahle první je světlounkej proužeček tak 2cm....tak snad se nedočkám těch červených ošklivých :frowning2:
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
no taky doufám, že to nebude u mě tak katastrofální (jsem si myslela, že kůži mám vytahanou pod vahou špíčku dost). No ale zabránit tomu nejde, tak co se tím trápit. Maximálně si můžem zanadávat a to je tak všechno. Jen mě překvapilo že to přišlo asi tak brzo a nechci vidět, jak to bude 40tt. Ale na druhou stranu jsem četla i o holčině, která celé těhu v pohodě a udělaly se jí sviňuchy po porodu - no tak to naštve! :angry:
10. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Sven: jasný i kdybych se mazala 10x denně, tak jestli je mám mít, tak vyskočí...potvory :frowning2:.Jen jsem jaksi doufala, že jim ujdu...mamina nemá nikde po těle nic....

Já už od šesti hladovím...zítra mám OGTT...moooc se těším...už jsi byla? Nebo tě to teprve čeká?
10. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky

Takk kčřeček se našel!!!! Truhlík, zalezl za lištu pod linkou a nemohl ven. Prohledali jsme celý byt, vystěhovali skříně a tak a on pořád nikde. A pak říkám, nemohl on se potáhnout tamhle tou centimetrovou dírou? Mohl! Byl vyplašenej, v kleci se pak choulil v rohu, ale pak zase začal hrabat a hlavně pít, měl děsnou žízeň a teď už spokojeně chrupká. Manžel měl slzy v očích, když ho našel, bude z něj skvělej táta!

Jinak nestíhám dočítat.

orchi - co říkal doktor?

vecernice - fakt nadějný, kdy že to budeš testovat?

bluem - to samé :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Jess - no paráda!!! Ještěže se našel..teeeeda...to je trdlík...:slight_smile:

Holky, pokud jde o strie, kámoška mazala a je brutálně popraskaná...Takže myslím, že opravdu ty krémy to moc nezachrání, jak píšete...
10. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Už vám to musím napsat, doteď to věděla jen Dashiki!!!!!
Už je skoro jisté, že budu mít novou práci!!!! Vy, co jste byly na prvním srazíku, si možná pamatujete, jak jsem říkala, že jsem pořád ve stresu a tak a že mě práce ani nebaví. No a je to tady! Budu dělat přímo v jedné personální agentuře. Personalistika je můj vysněný obor.

Teď malinko řeším dilema, co snažení. Ono to stejně nejspíš jen tak nevyjde, ale zase bych nerada dala výpovd a třeba hned ve výpovědi otěhotněla... To by mi asi pak v novém zaměstnání smlouvu neprodloužili. No, uvidím. S konečnou platností se to dozvím na konci příštího týdne, ale to už jdu na shadowing day a to už je to vlastně jistý.
Hurrráááá!!!!
10. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.