• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee - fujtajksl - to ti nezávidím. Já právě ještě nebyla a už se teda netěším teď. Tak mi napiš pak jaké to bylo. Já půjdu asi za 14 dní, kontrolu na gyndě máj 22., což je podnělí a tak ten týden myslím ve středu bych měla jít - nesmím zapomenout, aby mi to doktor napsal - on je starý popleta :slight_smile:. Od kamarádky vím, že u nás v nemocnici se ten hnus pije tak jak je, žádný citron ani že se to dá do čaje - fujtajbl. A zapít ti to dají jen troškou vody.

Jessika - super! Já takhle měla džungarského křečíka a vyskočil mi z akvárka a už jsem ho nikdy nikdá neviděla :slight_smile:. Teda žádná škoda - měla jsem ho asi 2 dny a byla to mrcha kousavá. Asi se nějak prokousal stěnama v podkroví na půdu nebo našel nějakou dirku, protože už jsem ho nikdy nenašla. Pak jsem si pořídila jiného a to byl mazlík, nechal se hladit a byl to můj miláček.
10. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Holky, hlasim, ze jsme s prckem obe v poradku. V Bohunicich jsem si kvalitni 2h pockala, ale stalo to za to. Spineni bylo ze sexiku. Kvasinky uz jsou prej prelecene tema ATB, takze ted mame na 14 dni zakaz tuleni :unamused: , ale co bychom pro mimco neudelali, ze?:slight_smile: Jinak nase slecna je naprosto v poradku, jsme uz 15+1, zmerena srdecni akce, obvod hlavy a stehenni kost. Vsechno ok :slight_smile: Dr. mi taky rikal, ze pri kazdem takovem vydatnejsim spineni je na miste zkontrolovat, zda je tehotenstvi vitalni a mimco v poradku,... tak jsem rada, ze jsme tam zasli.

Jinak se mnou v cekarne ambulance sedela jeste jedna pacientka s manzelem vypadala, ze je ji tak kolem 35, mozna o neco vic a podle toho, co rikala, jsem pochopila, ze uz dve deti ma. U evidence plakala a rikala, ze je v 9tt, ze jeste nema prukazku... Pak celou dobu v cekarne popotahovala a smrkala... vsude se tam producirovaly maminy s obr-pupikama na monitory a ona pokazde zacala potichu plakat... pak vychazela z ordinace, jelikoz ji vzali prede mnou a byla jeste vic urvana, takze bylo jasne, ze asi nema zadne dobre zpravy. Pupik na ni byl uz trochu videt a tak mi ji bylo strasne lito. Taky si tam se mnou pekne pockali, protoze meli nejake akutni prijmy a tak mi to proste prislo desny, ze tam takhle nechaji lidi cekat v nejistote a bezradne.
O to stastnejsi jsem pak odchazela s tim, ze je vse ok....
10. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jess - jůůůů já mám radost!!!!! :slight_smile: Víš, co bych udělala já? Já bych se teď různě léčila bylinkama a manžela a tak...a prostě bych tak nějak ten sexík nesměrovala k ovulaci a moc se nesnažila..a až nastoupíš, to stejné bych dělala tak tři měsíce..s tím, že bych tomu dávala pomalu volnej průběh...a až se to chytne, tak se to chytne...Navíc..v práci se to stejěně říká až tak ve 3. měsíci, takže to už tam budeš dostatečně dlouhou dobu, aby ses necítila provinile...prostě dokud nenastoupíš, tak bych to teď moc nehrotila..a až nastoupíš, pozvolna bych začala se snažením..to je můj názor :slight_smile: A ještě jednou strašně moc gratuluju!!! Je to úžasný!!!!

Orchi - no paráda!!!! Gratulace, že jste holky v pořádku..Ten příběh o té holce je strašný :frowning2: Ach jo...to je vážněhrozný v 9tt :frowning2:
10. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
jess: to je super zpráva, budu Ti držet pěsti, aby Ti to opravdu vyšlo! Pak už přijde mimi samo :wink:
orchi: jsem ráda, že je vše v pořádku, tak se chvíli šetři! Chudák holka :frowning2: Bohužel, tak to někdy chodí :frowning2:
holky, o striích mi ani nemluvte. Mě začalo bříško praskat hrozně brzy a teď už je to fakt dost vidět a to jsem teprve začátek 26tt :frowning2: Něco jsem si o tom četla a je to každému hodně dáno a krémy jsou jen podpurný prostředek (to mi řekla i má Dr., když viděla moje břicho :frowning2: ) Ale co nadělám...hlavně, když bude Filípek zdravý. A to mažeme od začátku těhu 2x denně.
10. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
orchid.....tak to je super, že je vše v pořádku,,........

strie se mi snad vyhnou, fujky fuj, to by bylo pak retuší..... :grinning: :grinning: :grinning: mamka je neměla, tak uvidíme no......

holky, večeře se mi tak povedla, úžasná, ted jsme si dávali meloun s limetkou a ještě si dělám chut na zmrzku..... :grinning:
10. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
10. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
ja uz ted vypadam jak pani na tech fotkach v 28tt :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
orchid. depky měla spíš jin a anie, ale teda já mám taky už větší, ale než ta paní ve 32tt................kde jsi to našla, to je šílené - vždyt ona kdyby šla rodit, tak by se jí mohli ptát, co potřebuje..................ta by to schovala hned......to je šílené................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
no prave... takze rijnovecky, co vam zatim jeste pupicek neleze... zadne strachy... hlavne, ze se tam mimcu dari. Aspon si budete moct dyl ostrihat nehty na nohou. Kamaradka ma za 2tydny TP a uz je zoufala. Pribrala 19kg a je jak slune, moc moc se ji rozjely boky a melounek ma uz teda poradny... takze cim pozdeji pupik zacne rust, tim lip, myslim ja... :wink: :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Holčeny, já Vás nestííííhááám :grinning:

Daee: lístečky jsou super, jsi nejhodnější, děkujem

Za nalezeného křečka jsem ráda, za Orchid ještě raději, že jsou obě v pořádku a Jessulce móóóc gratuluju, je to super, že jsi konečně našla správné místečko*

Někdo se ptal na kvasinky: hlavně výtok, svědění a někdy častější močení - ale poznat to nemusíš, záleží jak je zánět silný. Já akutní poznala, ale že trošku "zbyl" bych neřekla. Možná po sexíku, že to bylo takové podrážděné (ale to jsem připsala těhu)

Jaro: HURÁÁÁ - já to říkala, že zvířátka to vědí! Jen škoda, že to půjde tak pomalu. Ale hlavně, že už nebude přes den mrznout... :slight_smile:

Holky depky z bříška už nemám. Jednak ten odkaz je brutus - to je teda plošina! a druhak mi pupik předevčírem totálně splaskl asi aby povyskočil. Včera i dnes už je to těhu pupek :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ze mě trošku spadlo a raduju se.
10. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :wink:

ashle, jo:slight_smile: no uvidime, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vecernicko, teda ja spouhlasim s laurinkou, tady to zaváí novou těhulkou :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka - jo taky se mi líbí, no jsme zvědavá manža že si napíše jména apak vybereme :slight_smile: jeste je cas, :slight_smile:

jinak s těma urokama a tak, lauri je to tak jak píšeš, ono ted je opravdu lepsi kdyz mas něco v kapse, protože celá hypo...je pak urok nejvyssi... ale kdyz neni neda se nic delat, :slight_smile: :wink: nám asi ale taky nic jinýho nezbyde nez si vzit hypoteku, jesi se opravdu tchan s tchyni neprestuhou dolu akdyz nebudeme mit to patro cele nahore..tak jdeme pryc...
10. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
orchid. ty jo, ale říjnovečka je asi jen bibi myslím, jin, já, ty, anie, jsme všechno zářijovky.....

jin. ty jo, že bych měla kvasinky.....výtok mám bílý krémový, ale žádný smrdutý nebo svědivý, na wc jsem pořád, mohla bych se tam odstěhovat.......a jak tady psala minulý týden anie, že ji jako by bolí zvenčí, tak to mám taky...jen občas, většinou po sexíku, ale dneska i normálně odpoledne......tak nevím, co to je, nebo z čeho to je, prádlo nosím většinou bavlněné........ještě jsem si říkala, že si koupím nějaký gel na intimní partie, abych nepoužívala klasické sprchové gely - možná to pomůže........nemám s tím vůbec zkušenost.......a ani nevím co ty kvasinky jsou a kde se berou......atd....

mona. to máš pravdu, my máme zase jasno pro holku, ale jestli se to ještě změní, tak teda nevím, jak bysme mu říkali........ :grinning:
10. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Lauri to asi ne. Výtok spíš nažloutlý a smrdí. Ale o zánětu Tě spolehlivě informuje Dr. ... asi začervenání či co, nevím, ale já už nic necítila a ona mi okamžitě, jak mrkla, řekla, že tam ještě něco je. Podle toho jak mě léčí to mimiska neohrožuje (dá mi čípky na 10 dní a nekontroluje to, až za měsíc v poradně). Pokud Tě nic nesvědí, bude to ok. Mě teď občas taky dole píchá. Ale to je jiné. To z toho zánětu pálí spíš uvnitř, jako by jsi byla "odřená".
Záněty bývají ze zpocení (intimky, cyklo vložky, sedla) nebo bazénů nebo dlouhého nošení mokrých plavek (neoprenů), nebo po antibiotikách (páč to vybije dobré bakterie v pochvě). Víc mě nenapadá. Já bohužel mívala občas problémy... ale není to nic vážného a je to většinou snadno léčitelné. Když jsem nebyla těhu a poznala to sama, šla si koupit gynopevaryl -čípky a mastičku a za pár dní to bylo v poho.
10. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jo a jak už tady psala Daee - dole je nejlepší omývat pouze a jen vodou. Žádné gely, mýdla, ani na intimní partie se nedoporučují!
10. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Lauri: nebude to v tvým případě spíš normální těhu výtok? popis sedí...a já mám stejnž od začátku těhu a dle Dr. je ok....
10. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Já jsem záněty mívala ze spodního prádla...nesedl mi prací prášek...a taky tanga mi to dělaly...takže já musím úplně klasika bavlněné kalhotky, maximálně nohavičkové..nesmím nic umělýho ani vykrojenýho nebo s nějakým švem uprostřed...a taky mi to dělaly těsný kalhoty...A přesně jak píšou holky - svědění (ale kolikrát fakt tak hrozný, že je ti jedno, jestli jsi mezi lidma,ale prostě se musíš poškrabat), výtoky a taky někdy i zvenku můžeš pozorovat, že je ta kůže úplně zarudlá...Já jsem na to trpěla dost a divím se, že v těhu mě to ještě nechytlo...To sjem čekala jako první z problémů...Naopak jsem vůbec nečekala migrény, na které sice trpím, ale myslela jsem, že to bude pořád stejné..
10. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Kde máme tu Katulline? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Daee ty trojčátka jsou mojí spolužačky, bydlí tady kousek ode mě. Mají doma opravdu veselo. Ale holky jsou zlaté a úžasné. Míša nemohla dlouho otěhotnět, tři roky po sobě byla na umělém a čtvrtý rok se podařilo a hned tři. Mohla jít na nějakou redukci, ale měla strach, že by mohli poškodit i zbývající děti, nechala si teda všechny tři. Skoro celé těhu byla v nemocnici, ale ničeho nelituje, je strašně šťastná. Akorát jí chudince zůstalo mega břícho a s tím se nic dělat nedá, může jít jedině na plastiku.
10. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
laurinka, já si teda myslím že to máš taky klasický výtok, já sme na toto cíta a normální sprchové gely ani nemůžu používat, používám na intimní partie LACTACYD pouzivam ho od te doby co sme otehotnela s malou, pac od te doby sem zacal byt hrozne tam dole na vse citliva :grinning: :grinning: takže klidne pouzivej nejake intimni mydlo, avse se spravi :slight_smile: :wink: ale taky si myslím ze to je v poho :slight_smile: svagrovka ma kvasinky ted v tehu a je to svedivy dost a tak....takze toto ty nemas
10. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ty tročátka - to musí být záhul. Ale tak je super, že mají mámu, která to psychicky zvládá a jsou milované :dizzy_face: Já bych to asi nedala :unamused: Představa, že je kojíš (jestli to vůbec jde), přebaluješ, odkrkáváš, krmíš, učíš na nočník - a to všechno zároveň třikrát... ufufufuffff
10. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Já ujíždím už pár dní na melounech. První jsem před týdnem dostala od kamošky - žlutej - a od té doby musím mít žlutej nebo červenej denně :sweat_smile: Ale tak docela dobrá těhu chuť, lepší než chipsy nebo hlína, že :grinning:
10. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
čekám čekám na Katulline,ale asi se jí nedočkám,m už se mi zase chce spát a zítra vstávám v 5:30, abych v 6:30 byla v laboratoři :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maci: kamarádka je teda moooc šikovná, protože já mám nahnáno z péče o jednoho prcka, nazož o tři!!!
10. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
holky, aha, tak já to vlastně nikdy nezažila......takže nevím.....
ano, ten výtok mám jen klasický těhotenský, taky od začátku........
ale mě teda nic nesvědí, ale spíš jak psala jin, jako bych byla odřená, ale ne uvnitř, ale zvenčí........ale s těma kalhotkama to budu muset udělat tak, že opravdu jen bavlněné........a jen vodou se mýt - no nevím, to bych asi nezvládla.......
intimky nepoužívám, radši si vyměním prádlo, nemám to ráda, ani vložky nemusím......
a zarudlé nemám taky nic........

mona. no třeba ten lactacyd mě napadl.......a prodává se to normálně v drogerce a nebo se musí někde spešl v lékárně? a je to jen jeden druh a nebo toho mají vic? a kolik to cca stojí a jak dlouho ti to vydrží, jestli se tě můžu zeptat - tipla bych, že to bude to, co mi pomůže.........

jin. my měli akorát taky ted meloun ale oranžový guandalupe, ale žlutý je taky super a červený si ještě počkám, protože zatím jsem viděla jen pár v obchodech....
10. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
laurinka mrkni semka, je tady otom psaný hodně.. :slight_smile:
http://www.lactacyd.cz/

kupuju ho v lékárně ale myslím že v drogerce je taky :slight_smile: a stojí nějak 110 kc vsude se to lisi ja ho kupuji tady za takovy peniz, ale kdyz to apnu stoji me 99kc :grinning: a vydrzi celkem dlouho, pac to pouzivas opravdu jen na intimni partie coz je tam dole vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak presne dlouho,, hihi ti presne nereknu ale tak ten mesic a půl mi vydrzi, já se sprchuju ale teda kazdy den a nekdy aji jdu odpolko :grinning: :grinning: takze ja sme rochna :grinning: :grinning: :grinning:
hele na zkousku ho zkusit muzes, ja ho pouzivam normalne a sem max.spokojena. jak rikam bohuzel jak sme citliva na pokozku klasicky tak aji tam dole no.. hold to mam po mamce ta to ma taky od deti :grinning: :grinning: :grinning: tak neco asi na tom bude :grinning: :grinning: :grinning:

holky mě moc chutná pomelo, a ted silene hrozny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mnam :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
moni: díky, pořídím to........at mám klid.....je to fakt nepříjemné.....

tak jdeme spát, dobrou noc.... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
laurinka, jo zkus to... :slight_smile: :wink:
tak dobrou noc taky už pomlau se půjdu odebrat, do koupelny a spát :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ráno, děvčata,

Lauri, jak píše Monča, lactacyd vřele doporušuju. Je sice opravdu dražší, ale zas vydrží a je kvalitní. Nenarušuje ph uvnitř a tak...Mně při zánětech pomohl...

Tak doufám, že nás nebude dneska Katulline napínat a napíše všechny zprávičky :slight_smile:
11. bře 2010 v 06:43  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček...................Matyášek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........holčička.................???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 42DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 32Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 31DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 25DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 15DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 14DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
9. - Daee - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Pěkné ráno holky,
Daschiki Tobě dneska hodně štěstí na tripple testech, ale nevím jestli nejdeš jen na krev.

Dnes vedu Tomíka do školky a po obědě odjíždíme do Brna, tak se odpoledne a zítra už nedostanu na internet, prosím zítra ráno o tabulku. Holky veletržky děším se na vás. Daee Tobě už předem díky za lístek, to by jsme se Ti s holkama aspoň mohly složit na obídek.
11. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
dobré ránko všem,

sven - krásné těhu bříško - žádný vorvaň a ty co mě zítra uvidí, tak mi potvrdí, že adept v tomhle týdnu těhu na vorvaně, jsem já :grinning: :grinning: ale co, hlavně že má prcek dost míst, že se pěkně kroutí a je mu tam dobře

Jess - super, že se křeček našel a z manžela bude opravdu dobrý táta, když už teď je takovej starostlivej a dojatej :dizzy_face: :dizzy_face:
a gratuluju k vysněné práci a myšlenky budou te´d stranou a třeba i ten mimíšek příjde snáz :dizzy_face: :dizzy_face:

Orchi - to jsem si oddechla, že jste holky v pořádku :slight_smile: a stím zamlklým - bohužel častý případ :frowning2: :frowning2: chudák maminka

jin - známá ujížděla na melounech celé těhu a má krásnou princeznu :slight_smile:

Nedávno jsme se otom bavili s holkama na jiném tématu - porovnání chutí a pohlaví? a zjistili jsme , že kdo je prase :sweat_smile: a ujíždí na paštikách a kofole, převážně čekal chlapáka. NO tak nevím, ale tahle prasárna mi teď i když bych neměla, v lednici rozhodně nechybí. A mám ji poměrně často. Je tu taky některá s takovýma chutěma? :grinning:

snažilečkám našim - držím palečky ať jim teplotky zůstanou vysoko a objeví ty 2//
11. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky, moc moc se predem omlouvam, ze jste vcera cekaly a ja uz nedorazila, ale hned po kontrole jsme jeli jeste mimcu nakoupit a tam v tom obchode jsme se tda pekne zdrzeli :slight_smile: Juuva, tam bylo tolik krasnych vecicek, ze jsem nevedela co koupit drive :slight_smile:
jinak dr nas pochvalil, miminecko je v poradku, meri neco okolo 2 cm, ale nerekl mi presne. Ukazoval nam zaludek, moc mechyr,, branici, pak meril obvod hlavicky a stehenni kost. No, porad jsem se ho ptala, jestli vidi neco mezi nozkama a rikal, ze vubec nic :slight_smile: Tak jsem byla zklamaana, ze mimi se schovava,ale pak rekl, ze to na 90% vidi na holcicku :slight_smile: ja zustala lezet uplne v soku, protoze jsem uz tak nejak mela vsugerovane, ze to proste bude chlapecek. ja sama to tak citim a hlavne vsichni z okoli mi to taky rikaji a najednou takova zmena :slight_smile: Ale jsem moc rada. jen jsem jeste nemela odvahu nakoupit neco ruzoveho, co kdyby nahodou :slight_smile: Takze zase vyhraly moje milovane barvy-zelenkava a zluta :slight_smile: Fotecku z D zatim nemam zadnou, protoze mimi melo pres ocicka pupecni snuru :frowning2: Takze jsem objednana jeste na 29.3. protoze dr by chtel videt poradne tepny na srdicku a tedkom jeste tak dobre videt nebyly. Takze uvidime, jestli i na te dalsi kontrole mi tu holcicku potvrdi a pak uz zacnu s poradnyma nakupama :slight_smile: Jinak miminko sebou silo, kopalo me do briska, uplne jsme se smali s manzou na tom ultrazvuku :slight_smile:A porad si davalo rucicky pred pusinku. Ale co jsem pochytila, tak ma malinky nosanek, takze nejspise po me :slight_smile:. No a v tom obchudku jsme pak nakoupili zavinovacku, dupajdy, polodupajdy a nejake kosilky,ale krasnoucke, a dudliky avent. pak jsme to jeste doma dloouho zkoumali a rozplyvali se :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.