• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno holky,
zolik - ale ty už máš jednu princeznu doma, tak je jasný, že bříško ti při druhém těhu roste rychleji - myslím, že to má tak každá druhomaminka.
Včera večer pidižvíče zas v břiše asi secvičovalo akrobatické vystoupení, protože ani tak moc nekopalo, jako se tam různě vlnilo - asi dělalo kotrmelce a plavalo sem a tam :slight_smile:.

A co se týče chutí - nemám moc nic extra (plácalka jsem byla i před těhu, takže kombinace sladké, slané - žádný problém :slight_smile:. V krámě jsem nedávno viděla melouna, ale když jsem viděla co za něj chtějí, nechala jsem si zajít chuť - nehledě na to, že nevím, zda by byl teď v zimě dobrý, sladký a vyzrálý. Ale moc se těším na léto - jsem melounožrout. Akorát se teda budu muset definitivně odstěhovat na záchod, protože kombinace těhu, které už samo o sobě je močopudne a melounu - vražedná kombinace - budu jak průtokový ohřívač :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Kattu - gratuluju ke krásnému UZ a i k odtajnění pohlaví :dizzy_face: :dizzy_face: teda konečně zase nějaká princeznička, začínala tady být klučičí převaha :slight_smile: a teda další UZ za 14 dní to se máš :dizzy_face: :dizzy_face: a pak až nafotíš hoď do albíčka nové úlovky na miminko ať se pokocháme :dizzy_face: :dizzy_face:

sven - určitě na tom něco je, že jako druhomaminka mám ten pupan hold dřív :slight_smile:

a já se na melounek jahody a jiné ovoce taky těším a do toho to teplíčko, léto, hmmmmmm nádhera :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
zoli, dekuji. ja mam ale proste problem tomu, ze to bude holcicka uverit. Predtim jsem si ji strasne moc prala, pak jsem zacala citit, ze to bude kluk, tak nejak se s tim srovnala a tedkom uplny obrat :slight_smile: Oblecka teda behem dne nafotim a zitra, jak budu v praci, tak to sem vlozim, nemam tady kabel do fotaku... No, je to fajn, ze za 14 dni mysku malou zase uvidime. Nechavali jsem si tocit i to dvd,ale rikal, ze nejakych 5 minut nam tam dohraje jeste priste, takze super pristup od pana doktora...
11. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
ahojky kočky,
tak si představte, že nám tady nasněžilo..............no fuuuuuuuj.......jsme se úplně s manžou lekli, co že to vidíme.......tak vyrážíme, snad to bude aspon uhrnuté......

daschiki: určitě koupím, a dražší myslím moc není, vždyt normální sprcháč stojí okolo šedesáti sedmdesáti kč, a vypatláš ho dřív, protože je na celé tělo........takže fakt děkuju moc za radu holky.....

zolik: teda neštvi, já teda prase jsem taky, kofolka je můj milovaný nápoj a paštiku jím taky každý týden........ale já chci laurinku....... :grinning: :grinning: :grinning:

sven: já taky, včera, ten červený klasický, ale takový prcek a stál by sedmdesát kč, a taky jsem netušila, jaký by byl vevnitř, takže jsme vzali pěkně radši oranžový........

kači: no to je krása, holčička, závidím.........ale taky jsem se bála ještě něco růžového koupit a trpělivě čekám na další ko, mám za týden......
11. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,

sven: krásný pupík, jinak mě už pupík také vyskočil a mám ho i ráno...už to nějak ani moc nejde maskovat...o víkendu vám ho vyfotím, ale co mě překvapilo, že mi pupík roste jakoby do špičky :sweat_smile:

jess: gratulka k nové práci, teď se hodíš do pohody, nebudeš mít žádné stresíky a uvidíš, že mimi přijde samo a přijde ve chvíli, kdy to budeš nejmíň čekat :slight_smile:

katu: gratuluji k holčičce, uvidíš, že příště vám ji Dr. potvrdí :wink:

zolik: paštiku a kofolu vůbec nemusím, jediné co se u mě chuťově změnilo je to, že mi teď vůbec nechutná sladké...tak jsme zvědavá co to bude :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
katu - gratuluji k 90% holčičce :slight_smile:

Když vás tady tak poslouchám, jaké jsou to šoky, když jednou řekne doktor to, pak zas ono, neřekne vám to se 100% jistotou nebo si myslíte že to bude něco a on pak řekne že je to to druhé pohlaví, tak jsem vlastně ráda, že si to nenecháme říct a že je mi to tak nějak úplně jedno, co se z toho našeho pidižvíčka nakonec vyloupne :slight_smile:

jo a odkaz na aukci na takový ten pěkný košík pro mimi
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5031012
11. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobre rano holky, tak me dnes teplote klesla o 0,1... kdyz jsem merila poprve mela jsem 36,9 a kdyz po druhe (nedalo mi to) tak 37 ale zapsala jsem nizsi teplotu...
Tak tomu nejak prestavam verit....Doufam, ze to ted vyjde alespon Vecernici, a ja budu na rade priste :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Kattu - 90% je dost, tak třeba to ta princeznička bude.
Já u Terky byla přesvědčená o chlapečkovi - nic jiného v rodině není - takže jsem to měla spíš vsugerované, že nic jiného neumíme. NO a pak po plodovce 100% potvrzené děvčátko a já štěstím malem padla pod stůl. Takže pocity a UZ můžou být dost odlišné :grinning:

Lauri - nemusí to být pravda ale už asi u 5ti maminek jsme se na tom shodli :grinning: :grinning: tak uvidíme. A po Tvém dalším UZ nám řekneš co to teda 100% bude :dizzy_face: :dizzy_face:

sven - asi by to byl taky šok slyšet furt třeba holčička holčička a pak bác ho a kluk jako buk :confused:
11. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
dobre rano holciny, jdu jen na skok, mam zas moc prace, za chvili jednani v necmine, tak jdu nastudovat podklady a slovicka :grinning:
pro vas, co jste zvedave, tak moje dnesni teplotka:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

testovat budu asi v nedeli, pokud bude duvod :wink:

bluem - takovy pokles nic neznamena, teploty casto kolisaji. ale zatim se ti porad drzi nahore, to je hlavni. vypni a chvili hlavu a vydrz do nedele! :slight_smile:

jess - velka gratulace jak ke kreckovi, tak k nove praci. proste same dobre zpravicky. a se snazenim uvidis. nechte tomu volny prubeh, papejte vitaminy, a priroda se sama rozhodne, kdy je prihodny cas :wink:

katuline, orchi - moc gratuluju. super, ze mimca jsou v poradku a rostou primo ukazkove :slight_smile:

jo a projela jsem zbezne vase alba a mate pekne pupicky!!!!! proste vam ta briska slusi :wink:

krasny den vsem kocky :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
zolik - no právě. Já mám fakt asi obrovskou výhodu, že neupřednostňuji v přáních ani jedno pohlaví - vidím výhody i nevýhody v obou pohlavích a tak nějak opravdu necítím přání mít víc holku nebo kluka a ani nějak necítím co by to mohlo být (vím, že jsou holky, co říkají, že to cítily, na druhou stranu vím i o těch, které byli 100% přesvědčeny, že čekají třeba holku a byl to kluk). Ono z rodiny teda mám model starší brácha, mladší ségra a vidím že je to fajn, ale zas kamarádka to má obráceně a taky v tom vidí spoustu fajn věcí. Jediné co bych asi momentálně si přála je mít do budoucna "páreček", ale to naštěstí v tomto těhu řešit nemusím :slight_smile:.
Mám tipy od lidí že jako určitě to bude kluk, určitě to bude holka :slight_smile: - tohle tipování beru hodně s nadhledem - zvlášť, když mi pak řeknou podle čeho tipují - třeba tvar břicha :slight_smile:.
11. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
vecernice - moc hezký grafík, jen tak dál :slight_smile:
A schvaluju tvoje odhodlání testovat až v neděli. Víš co - budeš vědět na čem jsi, teď bys očima třeba naháněla ducha, který může, ale taky nemusí nic znamenat a nebo byla zklamaná z /, která by třeba ještě nic nemusela znamenat. A když nic jiného, tak minimálně ušetříš korunky za pár testů a můžeš si koupit něco dobrého na zub :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Večerničko - vypadáš opravdu nadějně, už aby byla nděle, snad se testík vybarví :dizzy_face: :dizzy_face:

sven - tak to cítíme stejně, já taky neupřednosťnuju žádné pohlaví a je mi jedno co to bude. A mám výhodu tu, že ani nemusím mít ten páreček. Klidně beru i 2 princezničky,hlavně když si budou rozumět a budou mít hezký vztah.Manža je naštěstí stejného názoru a není v tomhle typický chlap, co touží po synovi :slight_smile: takže i když víc se cítím na chlapečka, když to bude princezna budu stejně strašně moc šťastná :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
holky, co zítra jdete na Veletrh, do kolika to vidíte hodin? abych věděla jak si zjistit spoje :wink:
11. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Holky,

tak jsem zpět, zas mě obrali o ampulku krve. A moje doktorka je skvělá!!! Sice s těmi vycházkami to úplně nedopadlo, ale napsala mi neschopenku už od 1.3., takže ušetříme penízky za zálohy :slight_smile: a je i vstřícná, dkyby přišla nějaká kontrola, tak že to budem řešit.

Jinak se děsím sama sebe....jsem asi čarodějnice :slight_smile: Můj typ u Katulline byl - holčička :slight_smile: Já fakt zírám...100% zatím úplně u všech...Samozřejmě strašně moc moc gratuluji Katy k tak krásným výsledkům UTZ...těch cm mělo být ale asi 20, že? Ne 2cm :slight_smile: To je asi překlep :slight_smile: To už je pořádná slečna :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
sven - ja dnes testla. jen kvuli tomu ze muj dr je dnes a pak az v pondeli. a byla /, zklamani se nekonalo, nijak jsem s tim nepocitala. jak obejvim //, chci se doktora zeptat na utrogestan (mam asi nedostatek progesteronu, tak aby se zbytecne nic nepokazilo :wink: druhy test nechavam az na nedeli, nebot to uz je jedno. bud do te doby klesnou teploty a dorazi ms, nebo se mozna neco ukaze. kdyz ne, tak to vyjde priste (tedy az v dubnu).
boli me druhy den hlava a se spanim to taky neni zadna slava, uz ctyri noci se budim okolo pate a pak uz nemuzu moc spat. tak jsem jak prastena po hlave :wink:
a diky. :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
daschi - tak ty čarodějnice jedna :grinning: :grinning: ale jsi dobrá, to se musí nechat. A u mě jsi typovala druhou holku, že? :grinning: :grinning: no tak to jsem zvědavá kdo bude mít pravdu, jestli ty a nebo navlečená jehla můj taťka, každej máte jedno pohlaví :grinning:
11. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Zoli, no u Tebe teda strašně moc váhám....Ale spíš asi tu holčičku no...budu si stát vždycky za svým tipem, protože u Mony jsem od začátku tipovala holčičku a pak jsem to na chvilku změnila na chlapečka...a pak, když šla na to Nt, prostě jsem to změnila zpátky, protože mi to nedalo..:slight_smile: a je to holčička :slight_smile: Takže i když jsem trochu zviklaná tipem tvýho tatínka,r adši zůstanu u svého původního tipu...a to samý u Maki...tam sice na NT řekli, že tam teď něco jak kdyby je, ale já stejně pořád myslím, že je to ta holka...:slight_smile: jak jí i řekli poprvý...tak uvidíme..no stopro mi to nevyjde u všech...to bych se asi dobrovolně na konci března odevzdala u nějakýho táboráku :grinning:
11. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
teda dubna jsem chtěla napsat :grinning: V březnu by na mě koukali jak na debila :grinning:
11. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
vecernice - líbí se mi moc tvůj přístup - že nejsi taková ta "šílená snažilka" - že to prostě bereš tak, že když to nevyšlo teď, vyjde to příště. Myslím, že v zájmu zachování zdravého rozumu je to báječné a moc ti přeju, ať se ty potvůrky // objeví co nejdřív.
11. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Večernice - třeba ještě 2 / vyleze,má ještě čas, ne? a tvůj přístup se mi taky líbí, i když občas je to na palici :frowning2:

jdeme do Mateřského centra, dneska je tam tancování - pro nejmenší, to má Terka ráda. Takže zatím pa. Začíná to za 20 min
11. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
sven, zolik - pred pul rokem clovek byl stastny bez // a umel si uzivat zivota a hlavne se z nej radovat. sice si // preju a Dan taky, ale kvuli tomu si ted nebudeme kazit toto obdobi. vzdyt je na svete i tak strasne moc krasne :slight_smile:

zolik - je tanini - to musi byt kouzelny. co nejakou fotecku, jak to tam Terka roztaci? :wink:
11. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
dashi ty si to pleteš mě na NT řekli že to je asi holčička a můj gyndr mi minulý týden řekl že se mu zdá že tam něco vidí,ale že si musíme počkat že tam přes nožky nevidí,takže je to vlastně pořád holčička i když já sama tomu nevěřím :grinning:
11. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
gyndr mi teda přesně řekl že se mu zdá že tam vidí kousek camfulíka,tak jsem z toho zblblá,já tam viděla houby jen zkřížený nožky jako minule :grinning:
11. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
dobre ranko, holky... teda v Brnisku hnusne snezi :frowning2: ale podle me je to opravdu uz posledni zachvev zimy a pak uz bude jaro:slight_smile:

Katul: gratuluju ke kontrole :slight_smile: je fajn, ze mimco pekne roste a je v poradku :grinning: Az pak budes mit ty 3D fotecky, tesim se, ze je omrknu:slight_smile: Ja myslim, ze kdyz uz kolem toho 20tt reknou pohlavi, ze je to jasne :wink:

Sven: ja jsem byla z pohlavi prijemne prekvapena, ale stejne mi chvilicku trvalo si to vsechno v hlave srovnat a udedomit si to. Ja osobne jsem chtela vedet pohlavi proto, aby si tohle nemusela srovnavat v hlave az na porodnim sale :wink: Myslim, ze dnes uz se sikovny dr. nemuze moc splest... Jasne, nahody jsou, kdyz je pokazde mimco nejake blbe natocene, nebo ma nozky u sebe nebo je spatny utz... ale kdyz se chce, tak to vetsinou jde dobre zjistit. Jen se to proste behem tech 2-3kontrol mezi tim 13-21tt ustali a pak uz je to vetsinou jiste.
My sice ted uz resime kocarek v kombinaci s cervenou, ale berem to sportovne a rekli jsme si, ze kdyztak jen koupime jine potahy a bude z toho kocarek pro klucika, coz nastesti Bugaboo dovoluje :slight_smile:

Vecernicko: drzim palecky, tenhle tvuj pristup se mi moc libi. Na svete je moc krasnych veci i bez //, zacala jsem si to tenkrat uvedomovat v tom prosinci, i kdyz jsme se teda snazili cilene, tak mi to v hlave zacinalo tak nejak polevovat a byla to prijemna uleva... :slight_smile:

Dashi: ses jasna carodejka! :grinning:
11. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Daschi- nevis, jak by mel vypadat cipek pred menstruaci, nebo v tehu?
Ja mam cipek spis nahore a nejaky "mokry"...
11. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj vdolky

Tak z mého včerejšího a předvčerejšího bříška se přes noc vyklubaly silný křeči v břiše a průjem :frowning2: Už jsem zase placatá a navíc se trošku bojim, co takový krutý křeče můžou dělat mimiskovi? Snad nic, když je v plodové vodě, tak by se nemělo nic stát, že joooo?

Katul: moc moc gratluji k rošťandě :grinning:

Mě je to pohlaví taky úplně jedno. Ale říct si to necham. Vím, že je to otřepaná věta, ale prostě bych si přála jen a jen ať je zdravoučké. Jak píše Sven, obě pohlaví mají pro a proti...a naíc každé dítě je tak individuální, že krom těch hadříků v růžové a modré, bych si někdy podle povahy klíďo tipla opak.

Vecer a Blue: vy nás teda napínáte! Držím vám pěstičky a moc na Vás myslím, ať Vám to vyjde už teď a ne příště :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,

katulline,gratuluji k holčičce.myslela jsem si to že to bude holčička.
11. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tady to jede, už jsem zase zapomněla, co jsem komu chtěla.
katu: gratuluji Ti k holčičce!
holkám snažilkám moc přeji, aby se za pár dní ty // ukázaly!!!
daschiki: máš super Dr., ta moje mi taky slíbila, že kdyby něco, tak mi při kontrole ze sociálky pomůže, ale znáš to...zbytečné problémy navíc. A jak Ti teda dala ty vycházky?
Já za chvilku jedu do OL, mám dnes gravidjógu, těhu kurz a pak kadeřnici, tak tu s Vámi dnes nebudu. Až večer a to budu ráda, když to dočtu :wink:
Holky, podívejte se na to video, co tam má ta maminka a pusťte si zvuk...to je bomba a nááádhera!!!
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=576694&vReferer=
11. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Dobré dopoledne holčiny....vy toho teda nakecáte,to je dočítání....

Vkládám svůj grafík, teplotky se zatím drží nahoře,tak doufám,že dolu už nepolezou...se špiněním pořád občas bojuju,třeba celý den nic a pak večer toho je trošku víc...jsem z toho vždycky nervozní,ale to je tak vše,co můžu...na UTZ by stejně nic vidět ještě nebylo,tak musím vyčkat,jestli to ustane...i když v dnešní době špiní v těhu pomalu každá druhá ženská...akorát já tohle ani u jednoho dítěte nezažila,tak su z toho taková vybzikaná :frowning2:
Jinak na tu posilku včera jsem se vyprdla,počkám fakt až po kontrole,...akorát zítra mám to Pilates,ale to je v poho...hlídám si jídlo,zařadila jsem víc ovoce a zeleniny,menší porce a zdravější,tak snad to nebude s tou váhou tak horký...ono když se začíná na 50,60 ti kilech je něco jinýho než na 80...tam už pak furt hypnotizuju váhu,ať už se zastaví....no ale metrák mi myslím nehrozí,což mě těší...při prvním jsem přibrala 12,při druhým 2 kg a z porodnice jsem šla pokaždý o 9 kg lehčí....no,hlavně aby bylo vše v pořádku,mimi zdravý,kila pak už kdyžtak holt budu muset shazovat...hubeňour ze mě nikdy nebude,to bych si musela do smrti utrhovat kdeco od huby a trávit 4x týdně nějakou hodinku cvičením...ale c o bych pak z toho života měla,ne?????

Lauri - včera jsem četla,že sis nám spletla s Bluem,že jsi jí přisoudila moje dvě dítka :wink: ... je nás tu hodně,taky občas musím přemýšlet,kdo je kdo...

Bluem - ta jedna desetinka stupně u teploty nic neznamená...mrkni na můj graf,po ovulce jsem to měla hoooooooooooodně divoký a testy mi už 3xukázaly //,tak to snad klapne...

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nnJ9fr4nDCnKRG5Zb7qZtY2YJ05hxCBBphA6AcgWEp2P3qwafkwPVhkwj4p5jOgnFcrtQU%2fAJolqU%2f1U7zXNXLw%3d

Vecer - tvůj grafík je fakt krásnej,až ukázkovej...myslím,že to opravdu klapne...a když ne,tak určo příště...máš fakt super přístup k tomu...

Katuline - gratuluju ke "snadholčičce"... i když myslím si,že u prvního to je každýmu víceméně jedno...a někomu i u druhýho a třetího...já už párek mám,tak teď by mi PánBůh mohl poslat druhou holčinku...ale i kluk by byl fajn,pokud by nebyl horší éro než Aďas
:frowning2: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Orchi - to je fajn,že jste v pořádku,ty i mimi...zákaz sexíku měla ségra v 1.trimestru 6 týdnů...si dělali srandu,že mají nácvik na šestinedělí ....ale co by člověk neudělal a nevydržel v zájmu mimča,že? :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Didi - teda to videjko je super...taky máme pesana,je mu rok a 2 měsíce, barevný boloňák..akorát je to potvora,když blbnemtak nás cvaká zubama...a vše nám jaksi doma kouše a trhá...no tak jsem zvědavá,jak by reagoval na mimouša...já si psa pořídila vloni místo dítěte,páč jsem byla přesvědčená,že už žádný dítě nechci...ale kdeže loňské sněhy jsou....Jo a jméno Richard se mi moc líbí....u nás mám hoooodně ztíženou situaci při výběru jmen blbým příjmením....

Ashlee - ty ses včera ptala,co se hodí k příjmení Šťastný - absolutně vše,co já bych dala za takový krásný příjmení :frowning2:
11. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.