• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
s tím pohlavím je to takové zrádné.......ale já teda zatím pořád věřím, že my tam toho pindíka nemáme.....ono je to jedno, zvlášt u prvního dítěte, ale stejně - už se těším, až to bude na víc procent, abysme mohli už opravdu začít nakupovat v holčičkových barvičkách.......už se na to strašně moc těším..... :wink:

materad. to příjmení štastný je sice fajn, ale jak napsala to matyáš, tak malou vadičku na kráse to má - že bude jméno končit stejným písmenem, jakým bude začínat příjmení.......ale jinak je to pěkné......

vecernicko: už se těším až budeš testíkovat........
11. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Bluem - já bych doporučovala čípek radši nesledovat...já jsem ho sledovala a už jsem byla těhotná a taky s emi zdálo, že je vysoko a otevřený (což by měl být před MS), v těhu by měl zůstat dlouhý uzavřený....ale jak říkám, těhu jsem byla a čípek je naprosto v pořádku..zvlášť pokud nejsi zvyklá čípek sledovat, tak se tím jedině vydeptáš, protože ještě nebudeš umět porovnat jeho jednotlivý "fáze". Já bych radši tohle fakt nezkoumala, zbytečně se stresuješ...Zkus v neděli testíka a já opravdu držím pěstičky, aby vše vydrželo jak má...a pokles teploty o 0,1 ještě nic neznamená :slight_smile: Mně jednou klesla před MS a pak zase vyletěla nahoru..takže i výjimky můžou existovat :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Matyáš Šťastný není zrovna dobré na výslovnost, ale jsou i horší :slight_smile:. Já měla za svobodna ve jméně a příjmení 3 R a ještě dohromady 18 písmen, takže taky to nebyla výhra, ačkoli mi to nevadila. Ale představa, že bych ráčkovala - nic moc. Teď jsem si to sňatkem výrazně zkrátila, ale to jméno se mi nelíbí tolik jako to za svobodna. Holt člověk si nevybere. Hlavní je, aby se jméno líbilo rodičům. I když teda někteří rodiče nemají soudnost - jako třeba Patrik Balík, Pětiletka Koniprdová, Winnetou Milenko, Lenin Syrovátka, Revoluce Vítězná, Vinetue Chlupatý, Malvína Krepsová, Biserka Vondrušková, Kevin Ledvina, Rahula Janiš, Pravomil Medvídek, Vsevolod Kozel, Filomena Borecká, Wednesday Mašková, Anděl Oukrop, Sergej Omrd, Winona Poláchová, Joshua Zrzavý, Mejbelína Šustrová, Kelly Řezníčková - ale to už jsou fakt extrémy a zasloužilo by to lobotomii mozku rodičů :slight_smile: :grinning: - chudák děti!
11. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
jo lauri - budu vas napinat az do nedele :grinning: tedy pokud driv ten krasny grafik nezkazi nejaka nevhodna teplota :grinning:
11. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Sven - naprosto souhasím...rodiče se chtěli dětem asi pomstít...jinak to nevidím...to je děs běs!
11. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoooj holky, tak hlásím, že jsme s Matýskem přežili OGTT (zátěžový test na cukrovku)....bez omdlení, bez zvracení.....první hodnoty krve v normě, tu poslední budu vědět zítra....

Nedočítám, běžím na oběd, umírám hlady (nejedla jsem od 18h včera večer a pak jen při odchodu ze špitálu banán)....dočtu si Vás pak :grinning:
11. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
sven: ty jo, kde jsi to našla ty jména - já už většinu z nich slyšela......ale ted jsem se zasmála teda.......

k čípku - já bych ho teda taky nesledovala, pokoušela jsem se před otěhu a je to na nic, akorát na stres......

vecerko: tak já do neděle vydržím......ale zatím to vypadá nadějně......

daschiki. netipovala jsi náhodou u katulline kluka?
11. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Lauri - ne, Daee tipovala kluka a já holčičku...:slight_smile: U Avally tipuju kluka a Daee holčičku...jinak se myslím shodujeme..jo, ještě u Macioal jsem tipovala holčičku a Daee kluka...jinak jsme všude jednotné :grinning:
11. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
daschi. aha, já právě myslela, že jí všichni tipovali kluka......
11. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Ne, já právě jako jediná ne...Kdyžtak můžete nahlížet do mýho albíčka...mám to tam všechno vypsaný...
11. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček...................Matyášek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........holčička.................???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 42DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 32Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 31DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 25DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 15DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 14DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
11. - Daschiki - tripple testy
12. - Charlott - velký utz ve 20 tt
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
9. - Daee - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.
11. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
holky co jdtete zítra na ten veletrh,kdyby jste si všimly že tam mají kočárky X-landery a Quinny speedi,mohly byjste mi pak napat kde asi se nachází,já na veletrhu tam nebyla tak nevím kde to pak hledat
11. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Lauri - jj,to máš pravdu...já si to neuvědomila,že uvažují o Matyášovi....no na výslovnost nic moc dvě Š u sebe,ale je pravda,že může být hůř.....

Sven - kde jsi prosím tě ta jména vzala....no to je děs...s tou lobotomií bych plně souhlasila....chudáci děti,až budou ve škole...děcka dokáží být hodně zlý...

Mně se třeba strašně začalo líbit jméno Viktorie (zrovna včera měla svátek),ale k tomu mýmu příjmení teda nevím,nevím.....no a pak mám ještě v záloze Sárinku a docela se mi líbí Ela,ale to ani nevím,jestli je v kalendáři...dalo by se jí říkat Elinka...ptž Elišek je tu docela dost a navíc sousedi mají jezevčíka Elišku...a já si vždycky nějaký jméno s někým spojím a pak mi to prostě nejde pojmenovat tak dítě....

Daee - no vidíš,jak jste šikovný...zvládli jste OGTT bez újmy....se Matýsek poměl takovýho sladkýho,co??? :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
dobré ranko děvčata :slight_smile: :wink:

katuline, teda obrovská gratulace.. super výsledky Uz a k pohlaví, 90% je opravdu dost tedaaaaaaaa :slight_smile: :wink: věřím že budete mít holčičku :slight_smile: :wink:

zolik.. už sem to aji někde řesila, u druho roste pupek driv :grinning: :grinning: :grinning: já sem tim taky dukazme hele :grinning: :grinning: mám pupek jka blazen :grinning: :grinning: :grinning: a sem na zacatku vid??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky.. malá za chvilku půjde spát a já pujdu sní,,, chodím ted sni odpoledne... :grinning: :grinning: :grinning: pac sem porad ospala jako no....
11. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás vše v pořádku, lehce jsem krvacela ale nyní už jsme v pořádku.Zítra jdu na velký utz a doufám že už uvidíme co nás v bříšku čeká. Můžete tipovat:wink:
Tripl testy vyšly v pořádku. Až teď ve dvacátém týdnu je konečně už trošku vidět bříško. Pohyby jsem zatím necítila a už se na to moc těším :wink:
11. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
jéé charlotka a my myslely že už za náma nechodíš,tak to jsem zvědavá co ukrývá bříško,pak se musíš pochlubit a holky můžou zase tipovat,jsem zvědavá :grinning:
11. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Jo holky Brňandy - praktický dotaz....je v každým pavilonu na Výstavišti záchod?....trávím tam teď docela dost času,furt musím čurat,tak abych nemusela lítat přes celý výstaviště...ten Veletrh je v pavilonu F,hned někde blízko hlavního vstupu,že?
Jo a registrovala jsem se,jak tady dávala dasch nebo kdo ten odkaz...a něco tam píšou jako že to je pro odbornou veřejnost....no snad budou chtět jen ten papír a ne už občanku nebo něco...jsem totiž odborná veřejnost jak noha :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
makinecka: no já měla poměrně náročnou práci, tak jsem moc nestíhala, teď mám napsanou neschopenku takže už za vámi zas budu chodit:wink: no ja doufam ze broucek rozhodi nozicky a uvidime :grinning:
11. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
no holky to by mě zajímalo jak je to stím registrováním,to můžu i manžela a mamku?a pak si vytiskneme ty vouchery a ty ukážem a pustí nám za polovic jo?
11. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Já abych byla upřímná, tak si u Charlott totiž asi neodvážím tipnout...jako můj soukromý tip je asi chlapeček, ale potřebovala bych aspoň vidět nějakou fotku a navíc je strašně těžké to posuzovat..já jsem hlavně třeba tipovala i holky podle toho, jak se tu projevují a jak je tu znám..prostě nevím, podle čeho to tipuju, ale vždycky mám u každé nějaký pocit a fotky mi pomůžou...Třeba u Katulline jsem se rozhodla podle fotek, co má na Facebooku z Řecka...prostě jsem vedle ní viděla holčičku...u Laurinky podle svatebních fotek...u Ashlee jsem se spíš rozhodovala na základě toho, jak se mi jeví povahově...prostě to nedokážu moc popsat, podle čeho se rozhoduju... No a právě proto mi třeba dělalo problém se rozhodnout u holek, co už jedno dítko mají, protože jsem vedle nich vždycky viděla už to jejich dítko - ale zatím i u Monči i u Maci se zdá, že jsem se trefila...Nějak to nedokážu vysvětlit - nerozhoduju se podle břicha ne bo tak, to vůbec ne..a většinou mě neovlivní ani to, co jíte...i když někdy to pomůže...ale prostě celkově jak na mě působíte z toho, co píšete nebo jak vypadáte...podle toho se rozhoduju...Zatím to zázrakem vychází, tak jsem zvědavá u koho ztroskotám :grinning:
11. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Ty záchody by mě taky zajímaly, to nám určo pomůže Daee...

Jo a Daee - máš můj obdiv, jsi statečná!!!! Povídej, jaký to bylo? Fakt to chutná tak hnusně?! Jsi šikulka..mě na tom možná víc než ta sladká hrůza děsí ty odběry :frowning2: Dneska mi brali jen jednu ampulku, už jsem asi zvyklá..ale třikrát po sobě..to nevím, jestli rozdýchám

Didi - ty vycházky mi zůstávají ty 4 hoďky odpoledne, ale paní doktorka mluvila v tom duchu, že kdyby nastal dopoledne nějaký problém, tak ...není problém :grinning:
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
tipuju že bude mit charlott holku
11. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Daee: jsi pašák! Trošku závidím, že to máš za sebou :wink:

Holky co myslíte s tím průjmem a křečema v břiše? Měla jsem to jen tak dvě hoďky v noci, ale teda moc. Myslíte, že to mám nějak řešit s Dr. nebo tak?
11. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
souhlasim s daschki :grinning: :grinning: taky se neodvazim tipnout, co má charlotka v brisku :slight_smile: :wink:

hihi no zachody si ted taky dost hlidam, clovek porad potrebuje co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
ashlee poděl se snáma o první pocity s kopanečky miminka,jaké to je?my co na to ještě čekáme,teda aspoň já :grinning: jsme zvědavé,aspoň já jsem na to šíleně zvědavá,už se nemůžu dočkat :grinning:
11. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
včera jsem řekla manželovi že se mi libí jmena alexandr,matyáš,matěj nebo richard.alexandr a richard se mu nelibí.libi se mi i jmeno jakub ale to ma moje kamaradka.

Kdyby to byla holka tak by se jmenovala Sabina,vybral manžel.
11. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Jin - neboj, já to mívám taky...už se mi to mockrát stalo...teď řádí střevní chřipky, ale myslím, že to není ono..spíš prostě nějaká dietní chybka..asi něco mimču nechutnalo :slight_smile: Taky jsem měla u toho křeče...a hlavně když jsem měla zaražené větry..to byla taková boelst, že jsem nemohla ani chodit...takže je možný, žes to měla taky a pak se prostě spustil průjem..jako mně už několikrát...
11. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
jin a nesnědla jsi večer něco špatného nebo tak?pokud ti teď nic není tak tě třeba něco jen prohnalo a teplotu snad nemáš,tak by to nic nemlo být :unamused:
11. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Není mi už vůbec nic. I když teda teď ráno jsem si dala jen dietku. Tak to řešit nebudu. Díky za radu :angry: Asi jsem něco snědla, ale já mám pocit, že už předevčírem... byla jsem taková nafouklá, jsem myslela, že roste mimis a on prd :frowning2: Chodim teď tak obden :sweat_smile: co jsem těhu...
11. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
charlott - tipuju kluka a vím, že jsem se určitě na 50% trefila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Daee - gratulace k OGTT - napiš jaké to bylo - mě to teprve čeká, tak ať vím, na co se připravit. DOufám, že budu mít výsledky v pořádku. Teď začínám ujíždět na sladkým, tak se budu muset krotit. Dělala sis předtím nějaké "preventivní opatření" - jako že nejedla třeba sladkosti a tak?

A co se týče těch jmen - vygooglila jsem si Pětiletku Koniprdovu (na tu se fakt nedá zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes: a našla články právě o příšerných jménech a z toho to vytáhla. Jsem ráda, že jsem vás pobavila - já když to četla před časem poprvé, tak jsem myslela, že mě trefí :slight_smile:. Jo a já v pracovním životě potkala pána co se jmenoval Lev Brabec :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.