• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
no holky tak já mám střevní chriparnu od zacatku tehu asi :grinning: :grinning: :grinning: me bliti ejste neupustilo, a nemuzu dat do pusy maso :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi mimí bude vegetarián nebo já nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím jíst jen to na co mám opravdu chut..jinak bych jela na zachod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak holkky ja jdu spat, dobrou :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak právě jsem poobědvala rizoto a k tomu sterilovaný okurky,cibulky a kapii a od každýho trošku páč jsem se nemohla rozhodnout co si ktomu vzít :grinning:
11. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
taky jdu spat.jak jsem ted nachlazena,tak nemam na nic chut,když neco snim tak si připadam že jsme přejezena. :rolling_eyes: .
11. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Tak já dneska ráno málem v obchodě leštila podlahu - udělalo se mi šíleně mdlo. Určitě to znáte - tma před očima, hučák v uších, a už jedete... Tak naštěstí jsem se nezřítila nekontrolovatelně, ale stihla jsem dojít ke zdi a sesout se podél ní. A že by se někdo zeptal, jestli mi něco není, jestli nepotřebuju pomoct ? Pch, ani prd... Tak jsem si tam pár minut zafuněla, počkala jsem, až mi přestane hučet v uších a zlepší se vidění, zvedla se a šla. Ale bylo to fuj nepříjemný.. Jo, a včera mě dostala tchýně. Dle ní mi neroste břicho, protože kynu do boků. No tak to jsem měla chuť po ní skočit. Já vím, že těhule kynou i do boků, ale naštvalo mě to.. A taky mě včera docela dostalo - jejich čuba čeká štěňata, a na mě se tchýně sotva podívala, ale o čubě mluvila celou hodinu, co jsme tam byli. No co, za 14 dní porodí, za další dva měsíce půjdou štěňata z domu, a snad se zase uklidní - teď na ni šišlá a říká ji moje miminko :grinning:
11. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Holky Vás dočíst teda....to je hrůůůza :astonished: :slight_smile:

Katy: gratuluju ke kontrole a k téměř jisté holčičce. Jsi můj první špatný tip...Dashiki vítězí...je to naše vědma :grinning:

Jin: z průjmu si nic nedělej, už teda píšeš, že jsi ok, ale mě taky docela často potrápí. Párkrát jsem brala i živočišné uhlí (to se celkem bez omezení může.... :wink:

Maki: ty kočárky na výstavišti určitě najdeš...veletrh je jen v jednom z pavilonů....tak se půjde lehce zorientovat. :wink:

Mater: záchody na BVV jsou určitě v každém pavilonu...žádný strach :grinning:
11. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jo a ten test....jakej byl....mno dovedu si představit příjemněji strávený tři hodiny teda :confounded:.
Pro mě absolutně nejhorší byla ta hladovka od 18h včera večer. V pokynech bylo nařízeno 12-14hodin lačnění, tzn. žádný jídlo, jen neslazený a nebublinkový pití (voda, čaj). Pít se naopak má hodně....
Poprvé mi vzali krev (auauau sestra nešikovná)...20min. čekání na vysledky, jestli budou v normě a můžem pokračovat (byly jsme tam tři a jedna z nás měla hned první test špatný a dál to nepodstupovala :frowning2: ). Pak zhruba 4dcl toho pití....podle mě není sladký, spíš sladkokyselý, jako vyprchaná hodně sladká čepovaná limonáda...dají vám to zapít troškou normální vody...

Podle mě holky, nejhorší není to vypít, ale ten hlad před tím (mě už v půl osmé chytaly úplný křeče z hladu)....jak se člověk napije té vody, ta glukóza hlad zažene a bylo mi fajn...pěkně jsem si dvě hoďky četla a bodli mě ještě jednou a šli jsme (Michal byl se mnou) domů.
11. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Daee - a kdes na tom byla? Já jsem právě byla na Viniční na odběry na endokrinologii a taky tam dělali testy na glokózu a tam teda ta sestra byla taky hrozně nešikovná..strašně to bolelo a měla jsem modráka ještě týden...Jsi statečná..naše hrdinka :slight_smile:

Jooo a stou vědmou ještě pomalu :grinning: Já myslím, že nakonec dopadneme stejně...u té Makinečky jsem zariskovala :slight_smile: Takže myslím, že ani já určo nebudu stoprocentní :slight_smile:

A jak se domluvíme na zítřek? :slight_smile::wink:

Holky, jinak dneska ze spořitelny poslali peníze :slight_smile:, takže my budeme cca do týdne oficiálně majitelé bytu :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
charlott - tak já si klidně typnu, protože si myslím, že zatím typuju vždycky blbě - takže že by klučík? :grinning:

s tím průjmem je to OK, měla jsem to teď 3 x během 3 týdnů a miminko je OK, pokud člověk nezačne krvácet nebo extrémně tvrdnout břicho, jen bych nasadila dietku ať se to zklidní

Daschi - zítra mě uvidíš na živo, tak jsem zvědavá, k jakému pohlaví se nakonec rozhodneš. Uvidíš nejen ksichtík ale i pupendo a moje chování, jestli se budu nějak projevovat. :grinning:

jo a ještě jedna otázečka - půjdeme se někam najíst? taková nemístná pro těhule, že? budu mít už ve 12 hlad :grinning:
11. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Dashi: byla jsem v laboratoři na poliklinice na Lesné....
A hrdinka budeš taky...Vy všechny tady....kdyby nás mělo rozházet špatné píchnutí jehlou nebo pití přeslazené vody...jak bychom ty mimča porodily? :grinning: Tohle si vždycky říkám, když se nervím třeba z odběrů krve....že to vydržím, že jsem statečná (jako že nejsem....jsem posera)!

Dashi písnu Ti do IP, jak bychom se mohly potkat ještě u nás v Líšni/na Vinohradech...ať tady s tím holky neotravujem....každopádně vyzvednem Zolicka na nádraží ne?

A Dashi do třetice: s bytem paráááda!!! :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
maki - já dnes taky měla rizoto s kyselou okurkou - mňam :slight_smile: (na toto jsem byla ulítlá už před těhu a rizoto bez okurky si nedovedu představit :slight_smile: - takže žádné těhu chutě.

Daschiki - kdyby ty prachy na tom účtu zůstaly, to byla paráda, co? :slight_smile: A jinak samozřejmě gratuluju a ať to dotáhnete v pohodě bez nějakých průtahů na úřadech. A pak pěkně šup hnízdit :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tý jo holky já se budu mít, budu mít dva bříškový bodyguardy co mě vysvobodí z nádraží a dopraví až na Veletrh :dizzy_face: :grinning: :grinning: jste hodné díky
11. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Zolik: já jsem pro oběd...přesně jak píšeš...ve 12 mi bude kručet v břiše :grinning:
11. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Holky děkuji...:slight_smile:

Sven - já bohužel ty penízky neuvidím ani zdálky :frowning2: pošlou je na účet právníkovi..přes úschovnu...ale už víme, že dorazily..:slight_smile: Takže teď jen katastr a přepis plynu a elektřiny...:slight_smile: já se tak těšíííím !!!!

Brňandy, doufám, že mě nevyřadíte ze seznamu "brněnských říjnovek" a budete se mnou i na dále počítat na veškeré kočárkování a srazíky :grinning::wink:

Zoli - no jasně, dva bodyguardi...:wink:

A oběd URČITĚ ! :grinning: Já budu skučet už v těch 10 hlady :grinning: musím si něco koupit do kabelky :grinning: Já s ebudím hlady i v noci...Davídek je pěknej nenasyta :grinning:
11. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
* teda ne přes úschovnu, ale do úschovy :grinning: Vidíte, co já píšu za kraviny? :grinning::grinning::grinning: Nejlépe ještě napsat přes úschovnu zavazadel :grinning: Já jsem ale makeš :grinning:
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
daschiki: pořád doufám, že nejsi čarodějnice :grinning: a u mě se s tipem spletla :wink:

jinjin: jednou jsem měla také velké křeče, že jsem nemohla skoro chodit, ale měla jsem opačný problém - zácpu. Mimčo je určitě v pořádku :wink:

Holky, doufám, že pak poreferujete jak bylo na veletrhu a hlavně jak dopadly kočárky :wink:
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Tak fajn, obídek domluvenej . Jsem ráda, že můžu jít bez sváči, i když jeden neví, Možná dopadnu s prckem jak Daschi - svačinu s sebou oběd v restauračce. Jsem poslední dny taky nějaká rozežraná, že by druhej trimestr? :sweat_smile: :grinning: :grinning:

avally - určitě poreferujem. Snad něco zajímavého vyzjistíme :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jen holky přemýšlím, kam teda.....někam na meníčko? To bude všude přes poledne narváno, všichni koukají zhltnout jídlo a jít zpět do práce, šrumec a nebude se nám příjemně sedět :unamused:
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Bibi navrhovala tu kolibu na Lipové...ale máš pravdu, že tam bude asi dost narvaný...hmmm...Mě nic nenapadá
11. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Nebooooo co do Železné růže? http://www.zeleznaruze.cz/index2.php?language=cz Tam je hodně posezení...
11. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jo ale teď se dívám, že ceny docela mastný...
11. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
teda už teď se mi zbíhají sliny, ten odkázek vypadá pěkně, ale výběr nechám navás,když jsem cizinec :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Když já tyhle končiny moc neznám :frowning2:
11. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Já právěže taky ne..znám jen tuhle restauračku..je hned vedle pivovaru...takže úplný kousínek od Výstaviště, ale asi tomu i odpovídají ceny...že je to tak blízko výstavišti..na Mendláku mě nic nenapadá, možná bude něco na Úvoze...pak akorát vím o restauracích kolemNových Sadů..tam dělá manža, takže tam znám celkem restauračky...tak leda si zajet jedničkou pak blíž k Novým sadům - holky by to pak měly kousek na vlak...a tam těch restaurací už se dá vymyslet víc...
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Hmm a nebo si dáme langoš/párek v rohlíku nebo něco podobně zdravýho přímo na BVV :grinning:
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Dasch: Gratulace veliká :slight_smile: Já se těším, až se takhle budem radovat my. Doufám, že to do měsíce bude, jinak jsme bezdomovci :grinning: Jak dlouho to trvalo u vás ? Od podání žádosti do přepisu bytu na vás.
11. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Anie - my jsme podali žádost myslím někdy kolem 10.2., takže celkem asi měsíc a půl....ale my to máme přest stavební spořitelnu, u bank to může být úplně jinak...Navíc manžel je Slovák, takže si ho chtěli asi ještě víc proklepnout a museli jsme ještě dokládat nějaký další formuláře, co po jincýh lidech nechcou, takže tím se to taky zdrželo...
11. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
juchuu, holky, dneska jdu na postu vyzvednout nase prstynecky krasne a zitra budeme mit hotove oznamko :dizzy_face: :grinning: Taky mi dnes psala pani ze svatebniho salonu, ze pristi tyden budou hotove moje saticky, takze se muzeme domluvit na finalni zkousku na doladeni detailnich rozmeru koncem brezna... Aááá, už se nam to blizi! No, pristi tyden frcim k pani kosmeticce, doufam, ze mi udela nejakou zklidnovaci kuru, jelikoz vypadam fakt velice pubertalne, ale nastesti to jde zatim dobre zakryt :slight_smile: No, vsak zitra uvidite... Ovsem pricitam to taky tomu, ze chodim ted celkem dost pozde spat, jelikoz docitam na tu zatrapenou diplomku.

Dashi: gratuluju k provedeni transakce, to uz mate za par:slight_smile: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holčičky, to je nových zpráviček
katulline: gratuluji k téměř 100% odhalení miminka :slight_smile:
Z pupíku uý nemám strach, všakon doroste
večerničko: no jsem napnutá jak struna, co bude v neděli. Mě se tady 1 den před plánovanou menstruací ukázala 1/ a druhý den byl testík pozitivní. :grinning:

No holky, jinak mě je dneska zle. :frowning2: . Začlo to v noci, myslela jsem si taky že asi riste pupík nebo co a ono...k ránu pohyby střev, slušnej průjem a není mi nejlíp. Přišla střevní chřipka, která tady u nás řádí. :angry: Docela jsem se bála aby se něco epřihodilo mimču. Kontaktovala jsem paní doktorku, ta mi řekla že na průjem můžu vše co malé děti....takže HYLAK FORTE střídat se SMECTOU a kontrolovat, zda netvrdne bříško. Pokud netvrdne popíjet MAGNESII pokud by tvrdlo začít baštit HOŘČÍK. No raději jsem si jednu tabletku dala (jet to pod denní dávku), protože já asi tvrdnutí bříška nepoznám, navíc tak nějak na pohled nemá co tvrdnout. Jo a hodně pít.
Píšu to podrobně proto, kdyby to potkalo některou z vám, aby jste věděli. :dizzy_face:

Daee: jste oba šikulky jak jste zvládli kontrolu.

Dashi: no tak já jsem zvědavá, zda ti ten čistý štít vydrží při tom tipování až do konce :slight_smile:

Bluem: teplotka může opravdu klesnout a pak se znovu vyhoupnout, bude opravdu záležet jen na tom, jak to nakonec dopadne, a to zjištění nebude trvat už tak dlouho.
Mám kamarádku, má holčičku a teď by rádi druhé a nejde to protože přišla úplně o ovulaci. Takže myslím, že pokud u vás ovulace probíhá, což ano, je jen otázkou času, kdy bude testík pozitivní :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Orchi - no už se Vám to blíží, za chvilku budeš mladá paní. :dizzy_face: :dizzy_face: a přípravy jsou krásné, moc závidím tenhle sice hektický čas ale přesto plný očekávání :dizzy_face: :dizzy_face:

Bibi - dneska už jsi druhá, kterou potkala střevní viroza , fakt něco řádí, dodržuj klid a rady doktora a bude to OK neboj :dizzy_face: miminko se v bříšku drží dásně nehty neboj :slight_smile:

a pro Večerničku - fotečky Terky když tančí.nemám z dneška ale z karnevalu tak snad postačí :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3891698&vReferer= no moc to z těch foteček poznat nejde, ale malá je opravdu rytmicky nadaná, tak se to v ní snažím rozvíjet a navíc jí to baví, tak proč jí nepodporovt :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
zolik - peknoucka. ale stejne nejhezci fotka je ta s dvema copikama :wink: tam vypada k sezrani!
11. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.