• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
teda vy jste kecalky.......
jsem už zase zapomněla, co jsem chtěla.......
charlot. já teda tipuju taky kluka......
daee: jsi šikula, že jsi zvládla tu cukrovku......a jinak taky nesnáším sestry, co mi udělají modřinu na ruce, takovou mám tady u nás tady na endokrinologii, pokaždé........hrůza.......a taky to víc bolí, na těhu odběrech jsem o tom ani nevěděla, a to bylo šest zkumavek.......
anie. ta tvoje tchýně je teda fakt dobrá..........ale já to mám tady to samé - tchán taky neumí projevit radost nad tím, že čekáme jeho další vnouče, asi nezájem, hrozně mě to štve, i když vím, že to je naprosto nedůležité......
a s tím kynutím do boků - já to mám asi taky tak, některé kalhoty už vůbec přes boky a stehýnka neobleču......ale zase taková hrůza to nebude, protože spousta mi pořád padá........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holčiny, doufám, že se hezky na veletrhu pofotíte, maciol prý bere foták a že nám budete vyprávět, co a jak......my teda nakonec nejedeme, uděláme si odpočinkový víkend doma......

tady je tak hnusně, mně se z toho chce spát......fuj... :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
jo holky - tak az to na veletrhu budete oblizet, tak juknete i za me (info se vzdy hodi). ja bych jednou chtela trojkombinaci ctyrkolku s nfukovacima kolama (takovy sportak), predni otocny s aretaci, a asi prehazovaci rukojet :wink: a ostatni co je dobry, to uz vy davno vite :wink: jo a jelikoz budem mit nejdriv zimni mimco, nebo pak jarnacka, tak korbicka vlastne nemusi byt ani tak velka :grinning:
11. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
vecernice. tak s tou přehazovací rukojetí nevím, to moc kočárků nemá, ale podle toho ostatního popisu - jen tak odhadem - V-cross? třeba.........nebo xlander? ty mě tak napadly.......
kdy by ti vlastně vycházel TP, kdybys ted měla pozitivní testík?
11. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
já se ndeska nemůžu jaksi dojíst,pořád mě honí mlsná :unamused:
ráno jsem posnídani jedla zmrzlinu a teď jsem sežrala citron,mě občas popadne šílená chuť na citron,tak si ho rozkrojím a sním,jsem fakt prasák :grinning:
11. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
tady celej den sněží a mě se nechce ven a už se nudím jak sem pořád doma,někdy chodím na procházku ale v takovym počasí se mi nechce,ani uklízet se mi nechce to teď taky dělám denně jak se nudím,ale už tu moc není co uklízet,mě už by se líbilo mít prcka u sebe a mít nějaký fofry :grinning:
11. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
z nudy už sem naučila naši malou kočku aportovat míček,vždycky ho donese na gauč a zamňouká a musíme jí ho hodit do kuchyně a letí za ním a pak ho zase v puse donese a teď jsem ji učila pít vodu z kohoutku v koupelně a to jí jde pomalu taky :grinning: takže tak se baví nastávající matka na neschopence :grinning:
11. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
moc pěkná těhu sukýnka - škoda, že mám velkou pérdel :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=515915
lauri - diky. no pak se k vam prijdu poradit, vy uz budete mit praxi na zivo, az ja budu mit cas to resit :grinning:
TP bylo by to 21.11.2010 :wink: no treba by si prcek pospisil, aby to bylo hezci :grinning:

ale nevim nevim. je mi nejak divne, tak jako by na me lezla chripka. to mam z toho ze jsem se vcera rouhala, ze chci do postele a koukat na pohadky :grinning:
holky mateřská se vypočítává z platu?a teď když jsem na nemocenské vlastně celý těhu tak mi to budou počítat taky z platu,nebo z čeho?
tady na koníkovi píše jedna holka že byla celý těhu na nemocenské a má nízkou mateřskou??? snad to nepočítají z posledního odpracovanýho roku???já kdybych mohla do práce bych ráda chodila ale prostě tam těhu nesmím :unamused:
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
maki - nechci mystifikovat, ale myslím, že se to počítá z platu (asi z posledního roku) a hlavně že se tam nezapočítává nemoc. Už jen z toho důvodu, že by tolik holek nebylo v těhu na neschopce :slight_smile: Myslím, že když hodíš dotaz do googlu, že najdeš přesný postup výpočtu.
11. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
tak jsem v rychlosti googlila
kalkulačka výpočtu mateřské:
http://www.penize.cz/kalkulacky/materska-presny-vypocet-2010#materskap2010
dny, kdy jsi na nemocenské se tam nezapočítávají
11. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
maki: citron jo? tak to bych nezvládla........já jen pár kapek, ale nejíst,....... :grinning:
vecernice. pěkný datum.........a to je super, že na tebe jakoby leze chřipka - ne že bych ti ji přála, ale tento pocit má spousta budoucích maminek........i já si tak připadala než mi to došlo.......................sakra holka, že by to fakt konečně vyšlo......................já bych měla takovou radost......fakt.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maki: dny, kdy jsi na neschopence, se ti přeskočí a počítá se to za dvanáct měsíců předtím.........normálně z platu a je to něco kolem šedesáti procent, jak to ted snížili, dřív bylo sedmdesát.........
11. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
lauri - no mozna je to spis fakt chripka. diky tomu neustale spatnemu spani mam spis oslabeny organismus. a neboj, jednou to vyjde :wink: je to jen otazka casu -D
11. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
večerko .neeeeeeee, určitě není, já to vím....................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
jé holky vy ste zlaté,já už zase měla před očima scénáře že nebudeme moct platit hypotéku a já nevím co,já si musím zakázat číst cokoliv kromě říjnovek
lauri - náhodou citron je mňamka :grinning: já ho tak jedla když jsem byla malá a teď se mi to v těhu vrátilo :grinning:
11. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
jojo maki, jen chod pekne k nam :wink:

diky lauri - si zlata :slight_smile: tak uvidime v nedeli :grinning: nebo v sobotu :astonished:
11. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
ty vecerničko ty se mi zdáš nějaká podezřelá :grinning:
11. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
ja jsem v tom nevinne :grinning:
11. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
já se tak těším až nám v neděli večernička ohlásí těhu tralalalalalallaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
11. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
já dnes jak jsem sežrala ten citron,tak jsem cítila takové šmrdolení vlevo dole v břichu,ale asi 5-10 minut,to asi nebyly pohyby že? :grinning: dneska sem byla třikrát na záchodě,takže je to asi z toho :grinning:
11. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Maki, klidně to mohly být pohyby..já ho občas ucítím..fakt úplně jemně, ale vím, že je to on...je zajímavá jedna věc - před těhu jsem měla šílený problémy s větry :slight_smile: pardon, že to tak píšu..za celé těhu jako zázrakem úplnej klid..jen jendou jsem měla problém po česneku...Takže se mi daří to rozeznat celkem spolehlivě :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
a taky si myslím, že žádná chřipka na naši večerničku neleze...spíš nějaký mimino v bříšku :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
Večerničko - já Ti nechci dávat naděje, vím, že jsi realista -ale mé těhu začínalo nespavostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemohla jsem v noci spát nad ránem jsem se budila. Nic mi jinak nebylo.
A pobolívala mě hlava. Tak že by? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No byla by to teda krásná neděle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
daschiki - tak to já byla prdlavka před těhu i teď :slight_smile:.
Jinak jsem se teď strašně přežrala - měla jsem chuť na krupicovou kaši, pěkně nahoře se skořicí a grankem - mňam mňam - vzpomínka na mládí a trénink na brzkou budoucnost :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Sven - jééé tak to máme stejné chutě..my si taky koupili domů krupičku :slight_smile: a teď jsme s manžou zbouchali každej 4 rohlíky s marmeládou :grinning: a k tomu kakao :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Moc Vám všem děkuju za uklidnění :slight_smile: To bych netušila, že s tim všechny máte zkušenosti. Mě to trochu vyděsilo.

Prďíky mám taky :sweat_smile:

Kašičku jsme vařili minulý víkend, a co mě moc chutná, to je kakao :grinning:

Jinak pro oběd po výstavišti jsem všema deseti (nebo dvaceti?), hlad mám nonstop. Bohužel to moc taky okolo neznám, ale zkusit tu kolibu můžem a když tam místo nebude, můžem se přesunou...

A Večerničku nahoru prostě vytáhnem i kdyby nechtěla (a ona chce), prostě musíš :grinning:
11. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
holky, ja prave zbastila kaiserku s pastickou:slight_smile: Dostala jsem chut na zakazane ovoce a tak jsem v Albertu sahla po nejake luxury jatrovce... hmmm, ta byla mnam....!
Na krupicovou kasi nemam chut jak je rok dlouhy a od te doby, co jsem tehotna, jsem si ji uz 2x s chuti uvarila :grinning: :grinning:

Vecernicko, ty se mi zdas jasna.... Kdybys nemela tu nespavost, tak bych rekla proste normalne zamenitelne s PMS priznakama, ja byla dycky 1-2dny pred MS jako na chripku, ale v tehu zase ne, kdyz se blizil den predpokladane MS. No, kazda jsme jina... ale ta nespavost je fakt divna... :dizzy_face:
11. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
tady je docela pěkně napsáno vše kolem mateřské
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-dovolena.html#materska2
11. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Ach jo,holky....já mám jakejsi strach....že to těhu nedopadne....ráno jsem si dělala zase testík,byly tam //,ale druhá slabá...a to by měl být s citlivostí 20 (ty minule byly 25 a byla čárka silnější)....tak asi nějakej šit...četla jsem na Womenzone,že některý testy jsou jen lákadla a nic neukážou...a třeba ze stejné moči druhej test ukáže jasný //....hodně chválí Mamatest,ale ten jako na sfIňu v naší lékárně nemají,tak jsem vzala jiný...kvůli testu neoblítám půl okresu...
Noa a odpo jsem zase trochu krvácela,jen teda na papíře,ale jasnější krev,ne tmavá nebo sražená...a dost mě pobolívá břicho a i záda v kříži....a já kráva si přečetla,že takhle se ohlašuje hrozící potrat (krvácení,břicho,záda)...takže su s nervíkama trošku v prdelce s prominutím... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ten internet je dobrá věc,ale někdy dokáže udělat i kus neplechy,hlavně v psychice...
A tak jsem si už dvakrát za odpo měřila teplotu,i když to nic nevypovídá takhle odpoledne...a byla 37,6....tak uvidím ráno....myslíte,že pokud by vše probíhalo tak jak má,teplota zůstala nahoře,tak to krvácení nemusí vůbec znamenat problém?????? Já právě chci změnit Doktora,tak ani ještě nejsem objednana,ještě čekám...na UTZ by stejně bylo prd vidět,taky by mi řekli,že musím počkat,jak se to bude vyvíjet...tak nevím...holt asi musím čekat,ale to se budu nervovat jako sviňa....že když už se to o půl roce povedlo,že by to zase nemělo vyjít...
11. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Sven . ten odkaz na sukýnku...super,taky mám jednou zálusk na nějakou těhu sukni...líbila by se mi i riflová nad kolena,taky jsem takový někde viděla....perdel mám teda taky velkej,ale něco snad seženu... :slight_smile:

No a na véču jsem si usmažila 3 vajíčka - trošku cholesterolku do těla...už jsem měla hlad jak herec,od oběda jsem byla hlady,byla jsem na nehtech,tak nebyl časík....

Jo a na dalších 14 dní mám o zábavu postaráno, synátor právě dostal neštovice...včear se vyloupla poslední holce a dneska to má on....a má horečku 38,4,tak už spí....budu ho muset chodit v noci kontrolovat,tak bude u nás divočeji.....ale tak třeba přijdu na jiný myšlenky a nebudu tak myslet na ty moje problémy...
11. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.