• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jojo,to jsou berani,mám jednoho doma-manžílka,taky jde za svým cílem,neboli jak se říká :,,Jde přes mrtvoly''.
Tak nám všem držím palečky ať jsme co nejdříve ze snažilek = TĚHULKY
18. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
didi: Já jsem tak napůl beran :slight_smile: jsem ještě ryba, ale už na rozhraní :slight_smile: A tvrdohlavost mám rozhodně z beranů :grinning: Já právě přemýšlím, že první trimestr bych mimčo nechtěla stresovat, a tak, pokud se potvrdí, budu prostě psát diplomku podle toho, jak se budu cítit. A když na konci listopadu zjistím, že ji nemám hotovou, tak prostě neodevzdáma prodloužím. Pro mě to malý by bylo nejdůležitější. Když tak Mgr. doděláme pozdějc, no. A nebo bude stačit Bc. :slight_smile: Prostě nějak to bude...:slight_smile:

nathali, my jsme taky v podnájmu. Ale je pravda, že 1+kk nám začíná být už dost těsné...S manžou jsme se ale shodli, že nás to určitě vyburcuje ke koupi aspoň 2+kk nebo tak...Nějak se to vždycky dá udělat. :slight_smile: I já si užívám života...pro mě je užíváním života i to, že budu třeba čekat miminko a že mám úžasného milujícího manžela...A myslím, že takového partnera tady máme všechny - jinak bychom tu asi nebyly :slight_smile:. Takže ať si ostatní trhnou nohou :grinning: Kdo může říct, že má takový štěstí jako my?
18. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Děkuji za pěstičky :slight_smile:,už se s vámi děvčata loučím,jdu dělat večeři a pustit manžílka na net.
Hezký večer a ještě krásnější snaženíčko :grinning:,papa
18. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Jéééééé holky, vy jste se mi rozjely :grinning: :grinning: :grinning: , slíbila jsem přitelovi, že na net půjdu jen na chvilku, abych Vám napsala a teď tu půl hodiny dočítám, co jste zplodily :wink: .

Vrátím se k tomu, co jste probíraly tk stránku dvě zpátky. Já jsem osobně horzně moc ráda, že jsem na Koníkovi našla diskuzi, která nebyla moc rozjetá a kde si můžu s váma o všem popovídat. My jsme se totiž s přítelem rozhodli o snažení vůbec nikomu neříct. V okolí se o miminkách dost muví, dost známých je těhotných, několika se nedaří a tak jsme se rozhodli nechat si to pro sebe, než se zadaří. Chtěli jsme se vyhnout neustálému vyptávání, radám těch těhotných jak na to atd.
Naštěstí se snad zadařilo relativně brzo (na čtvrtý pokus), ale přiznám se, než jsem začala chodit za Vámi, tak mě dost trápilo, že to nemůžu probrat s mamkou, kamarádkami. Hodně jsem to sledovala.....ovulku, nikdy jsem se neubránila obrovskému tešení jestli to vyšlo a pak i zklamání když to nevyšlo. A nebylo to komu říct....jen příteli a ten k tomu má takový zdravý přístup, hodiny to se mnou analyzovat nechtěl :slight_smile:
Moje kamarádky, myslím ty nejbližší, se o mimi zatím nesnaží...a já začala mít v hlavě jen mimi a ony by to porostě moc nechápaly resp. bavily by se se mnou pět minut a pak bych je přestala bavit.

Mně je 28 a příteli 34...myslím, že je to tak akorát. Sice nestihneme svatbu, na kterou jsem se na jaře hooodně těšila, ale nevadí, posuneme ji až bude prcek větší a užije si ji s námi. Koukám, že budu mezi Vámi asi skoro nejstarší...a přesto mám holky pocit podle svého okolí, že jsem ujetá a do mimča jdu strašně brzo. Spolužačky nemají děti žádná, kamarádky ve stejném věku taky ne. Děti mají spíš známí přítele, protože on je starší.

Taky jsem moc ráda, že vás mám
:sunglasses: :grinning: :wink:
18. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Ale jinak holky....jsem taková docela vystrašená, protože pořád špiním. Jeden den byl úplně klid, ale včera zase trošku a dnes zase. Tak nevím, Dr. říkal, že když to do týdne nepřestane, že mám přijít. Takže k němu nejspíš hned v úterý naklušu (on má ord.hodiny jen út-čt-pá, jinak je v nemocnici). Asi si bude myslet, že jsem magor, ale já jsem díky tomu hrozně neklidná. :frowning2: :unamused: :frowning2:
Celý den jsem vždycky v pohodě, sipovka čisťounká a odpoledne/navečer ze mě vždycky odejde trošičku světlouncehnědě zbatvený výtok. Jen malinko, tak dvětři kapky, ale není prostě bílý :frowning2: .

Vím, že mě prohlížel a řekl, že je to z jizvy po po HPV podrážděné kvasinkami, ale prostě stejně mám strach a chci, aby to nějak léčil.
Co když to zesílí a o mimi přijdu, co když se rozkrvácím víc? Co když toto mimiskovi ublíží?
Přítel říká, ať jsem v klidu, že pokud se to má stát, stejně to neovlivníme, ale že věří, že to bude ok.
Já měla zrovna dnes tak dobrou náladu a když jsem se mrkla na WC na vložku, tak se mi chtělo zase brečet strachy, proč už zase špiním. úplně mi to zkazilo náladu :frowning2:
18. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
jj daee to mame podobne..ja jsem taky z meho okoli jedina co snazilkuje..nemam moc s kym o tom mluvit..manzela nechci zatezovat podrobnostmi abych mu to neznechutila..tak jsem rada ze se tady obcas muzu vypsat..
18. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Daee, neboj se! Určitě to dobře dopadne! A vůbec si nepřipadej hloupně a klidně tam zítra naběhni. On má takových pacientech spousty, ale miminko je Tvoje a je první a je naprosto přirozený, že se bojíš. Takže když se ti to nezdá, klidně tam jdi a nemusíš se cítit vůbec hloupě. Ale jinak pro Tvoje uklidnění jsem četla, že špinění v těhu je docela častá věc, dokonce i krvácení...ale chápu, že když se to zrovna týká Tvého mimíska, tak Tě neuspokojí, co píšou jiné holčiny na netu. Takže pro svůj klid bych tam zašla. Ale věřím, že to bude v naprostém pořádku :wink: :wink:
18. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Dashiki...díky!!! No prostě tam zajdu...řekl, když to neustane, zavolejte a přijdete, tak zavolám a přijdu. Ať si kouká...
(myslím, že se mnou si během těhu ještě asi užije :slight_smile:)

Jinak psala jsi tu myslím o píchání v podbřišku...mě už dva dny píchá s přestávkami vpravo dole...a jelikož já určo žádnou cystu nemám, tak to bude asi normální průvodní jev u rozpínání dělohy :slight_smile:.
A dnes jsem zasae tak nafouklá, že si ode mě odsedává už i pes a to je nějakej smraďoch :grinning:

Jo a taky jsem psala o těch pohlavích....a jsem zvědavá, jak to vyjde u nás....sexovali jsme dva dny před ovu, v den ovu, den po a ještě následující :grinning: :grinning: :grinning:

Charlott: přesně, jak píšeš, oni to ti chlapi mají trošku jinak. Těší se, ale neprožívají to tolik.
A co vy? Prosnažili jste OVU poctivě :grinning:? myslím, žes tu psala o pozitivním OVU testíku, že jo?
18. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Daee: Přesně tak, normálně tam naběhni a ať dělá, co umí :grinning:. Mě píchá porůznu, někdy uprostřed břicha, ale ne úplně dole a někdy vlevo, z čehož mám trochu strach, protože vlevo jsem měla i tu cystu. No, prostě uvidím. Ve středu testnu, uvidím, jak se bude vyvíjet síla čárky a ve čtvrtek na krev k doktorce. A když se cokoliv pokazí, zkusíme příští cyklus. :wink:

My jsme sexovali dva dny před ovu, v den ovu a den po ní, takže jsem taky zvědavá, co z toho se popřípadě chytne :grinning:
18. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
daee: neboj se, určitě to bude v pořádku! Pro Tvůj klid za Dr. zajdi, ale hlavně se nestrachuj. Příčinu Ti přece řekl, horší by bylo, kdyby nevěděl co to může být a nebo Tě nějak vystrašil. Takže hlavně KLID, ať se mimouškovi u Tebe líbí.
Hodila jsem do albíčka ty pozitivní testy, ale poslední 3 se mi zdají úplně stejné :angry:
18. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Dashiki"
Tak jsem našla na netu z legrace čínský lunární kalendář početí...a podle toho my budeme mít chlapečka :slight_smile:)

Co ty?

http://www.babygenderprediction.com/chinese-gender-chart.html
18. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
daee: já holčičku :slight_smile: jsem zvědavá, jestli to někomu z nás vyjde
18. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
didi: díííky moc! JSem asi poděs, já vím, ale nedá mi to! :unamused:

Jinak testíky máš pěkný...mezi prvním a posledním je véééélikej rozdíl. Jinak když testuješ každej den, tak ten rozdíl nemůže být velkej....Já prostě myslím, že jsou testíky moc pěkný už, žádní duši :grinning:
18. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Já bych si holčičku přála moc! Ale přítel zase kluka - fotbalistu juniora po tátovi. Upřímně je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdravý mimi :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
daee: no tesne pred ovu jsme snazilkovali a dokonce v den ovu taky, tak uvidime:wink:citim se trosku zvlastne a obcas me bodne v podbrisku tak nevim...testovat muzu nejdrive v patek..
jinak co se tyce toho spineni, tak to jsem slysela ze to byva bezne na zacatku tehu..pokud to neni moc tak se to snad uklidni..ale jak rikas..jistota je jistota..radsi zajdi za doktorem a uvidis :wink:
jeste mam jit 29. rijna na darovani krve..takze tam mi doufam reknou presne zda jsem tehotna ci ne :slight_smile:

didi21: me se teda zda testik 18.10 silnejsi nez ty predesle.. :wink:
18. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Daee: tak já kluka :grinning: Tak nevím, uvidíme. I když já to u nás na kluka tipuju.

Didi: docela jsi mě teď testíkama uklidnila, protože koukám, že ty první třis e ti taky minimálně lišily a pak byl vidět velký skok...mezi prvníma posledním je velká změna...takže určitě je vše v pořádku !!! Snad se mi taky tak pěkně zbarví :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
holky děkuji, snad z toho něco bude. Zítra dopoledne jdu k Dr., kéééž by tam viděla aspoň malinkou tečku :wink: Já bych si taky přála holčičku, i když u prvního mi to bude více méně jedno, hlavně chci páreček :slight_smile:
charlott: to vypadá nadějně, ne? Že by další těhu? Moc Vám to holky přeji.
18. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
daschiki: tak to jsem ráda, proto jsem tam ty testíky dala, aby jsi byla klidnější.... :slight_smile: Žádné mega pokroky vidět nejsou, ale hlavně že jsou tam!
18. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak Charlott...budu držet palce, ať jste to trefii :wink: .
Stran toho špinění...jojo, vím, že to může být uhnízďování, on Dr. mluvil o "zatím neuzavřených listech, které taky můžou ještě zašpinit, než se uzavřou". To souviselo se zavrtáváním mimi do děložní sliznice.
ALe když já prý špiním z čípku resp. z jizvičky na čípku, kde mi dělali zákrok na odstranění tkáně změněné HPV. No a teď prý mám kvasinky (s těma bojuj celej život) a ty tu jizvičku dráždí.
Tak mě to štve, chci, aby mi ty kvasiny léčil, ať je čípek OK a ne rozdrážděnej. Bude toho muset ještě dost zadržet a na dlouhou dobu, tak musí být v kondici. Zkusili jsme to nechat vstřebat bez léků, ale si to nepůjde, ona je ta tkáň čípku asi teď překrvená, tak je citlivější, ale prostě radši ať si myslí, že jsem šílená hysterka než abych něco zanedbala a pak si to vyčítala.

Dashki: já si taky myslím, že budeme mít chlapečka, ale nějaký jako vnitřní pocit nemám. Určitě si to ale necháme říct až to půjde. Na překvapení až u porodu se teda necítím :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
didi21: ja se hrozne bojim v neco doufat, abych to nezakrikla..ale zatim i BT stoupa tak uvidim..ja snad do patku nevydrzim :wink:
18. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
dekuju, no v patek budu referovat :wink:
18. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
charlott: to znáááám, já vždycky když jsem testila před vynecháním MS, tak jsem měla sněhobílej test (a to i když v den vynechání už byly //), ale zase holky tady jsou důkazem toho, že // můžou být i dřív :slight_smile: .
Tak je to na tobě...držím všechny palce ať jsi těhu a jsem zvědavá na průběžné hlášení stavu :wink:
18. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
didi: Já bych taky strašně chtěla holku a kluka...staršího kluka a mladší holčičku, aby se o ní mohl bráška postarat :slight_smile: a hlavně je chceme hned po sobě. Manžel je se svojí ségrou jen o rok a vždycky si hrozně rozuměli...Takže to chceme taky vzít hned z jedné vody :slight_smile: (ne tak doslova :grinning:)

Daee: Zítra tam zaběhni, ať si doktor myslí, co chce. Náš zákazník/pacient, náš pán. Myslím, že tam mívá horší pacientky, takže buď v klídku. Sám říkal, že když nepřestane, máš se ozvat. Tak to nemá říkat :grinning: Tak tam hned s tímhle naběhni a řekni: Tak jak jste říkal, že se mám ukázat, když to nepřestane, tak nepřestalo....A seš z obliga :grinning:

Taky si určitě nechám říct pohlaví...Překvápko to přece bude i když se to dozvíme od doktora ne? :grinning: Tak jaký pak čekání...:grinning:
18. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
jeeeej a ja si len odbehnem a zas je tu popisane ze nestiham ani citat ;) ale uz som tu
18. říj 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, já se pro dnešek loučím, přítel mi tu koulí očima, že místo s ním trávím večer s Konímek :slight_smile:, tak jdu za ním.

Didi: zítra moc držím palečky u Dr. a hned napiš, jak jsi dopadla!!!

Ostaním díky moc za podporu, dobrou noc a zítra ahoj :wink:
18. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
daee tak si uzi vecer :slight_smile: a snad zajtra sa uvidime :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Já taky pádím. Jsem docela unavená, tak ať jsem zítra v práci použitelná :slight_smile:

Všem Vám přeju krásný večer!

Didi, zítra dej vědět, jak to dopadlo u doktora!

Dobrou
18. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky moc díky za podporu, půjdu tam v 10hod, tak na mě myslete. Určitě dám vědět, ale k netu se dostanu až večer :angry:
Na jednu stranu se moc těším a na druhou mám obavy...
Tak zatím pá a dobrou noc.
18. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dobré ráno po víkendu, děvčata, vy jste toho teda nabrebentily :slight_smile: - nemáš teď šanci dočítat, dočtu snad večer.
Tak vám popřeju krásný den a aktualizuji tabulku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 43DC
dujinka..........24let............1.snažení / 40DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 37DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 35DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 33DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 29DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 28DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 26 DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 24DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /24DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 24DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 30DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/18DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /15DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/13DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 10DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 7DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/7DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 7DC (posl.cyklus 27dní)
19. říj 2009 v 07:04  • Odpověz
dobré ránko holky,
no sven: hned taková dobrá zprávička po ránu??? Velká gratulace!!!! Snad těch dobrých zpráv bude dnes víc. A jak se cítíš? Zatím v pohodě?
19. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.