• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
vec: To mě mrzí... Ale důležité je, že to bereš tak, jak to bereš, a ono to přijde a bude to super :wink:
daee: Já si volala na socku, a MD se mi bude počítat jen z nového zaměstnání, tedy od toho 1.3. ... Nefím, já tomu vůbec nerozumím..
12. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno holky,
užijte si dnes veletrh a určitě nám přijďte povykládat. Já se podle Vašich dojmů rozhodnu, jestli tam s manžou zítra zajedem :slight_smile:
Večerničko: To mě tak moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já už si představovala, jak se budu radovat!!! Vidíš, už i ten ff Ti fandí a nechce tomu přestat věřit... Ale graf je fakt moc pěkný (až do dnešního dne :cry: )
Ale určitě už na sebe mimi nedá dlouho čekat. Zdá se, že hormony funfují jak mají, ne?
12. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
didi - po tech davkach, kterymi se laduju, tak jeste aby nefungovaly :grinning:
no brouzdam po ff, a nasla jsem si podobny grafik, jako ten muj, propad teploty 11DPO :wink: takze nadeje umira posledni, sice uz jsem za timto cyklem zamackla slzu, ale uvidime vikend :wink:
jste moc hodny. ja vim, ze to jednou vyjde. jen se clovek vzdy musi oklepat. a to dlouhodoby nevyspani mi moc sily nedodava. od pondelka se budim okolo ctvrte a od peti skoro uz neusnu. to usinam okolo pulnoci (driv zas nezaberu, ac chodim spat v jedenact). tak to aspon snad o vikendu dospim, a nacerpam silu, optimismus a dobrou naladu :wink:
12. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
vercernicko - jak uz tady holky psaly, nadeje umira posledni - na merenibt jsem videla i graf, ktery padal v dobe ms a pak najednou vystrelil nahoru...
:wink:

Me zatim graf preje http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=77718/nummer=1
ale uprimne si myslim, ze to tentokrat neklaplo, protoze to proste nejak citim...a do dne ovu jsme se poradne netrefili 2 dny pred ovu - to by musel byt vazne zazrak... A nemam vubec zadne priznaky - vse v naprostem normalu...

Ale jestli nam to klapne pristi mesic, tak budeme mit krasny vanocni darek pod stromeckem :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
bluem - my nechceme vanocni decko. takze nas prcek se narodi holt v roce 2011 :wink: ale vanoce s nami oslavi, ac ten stromek neuvidi, my mu ho popisem :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
anie. to je úplná blbost, co ti řekli na té socce, MD se fakt počítá za uplynulých dvanáct měsíců před nástupem na mateřskou. a pokud nastoupíš předtím na neschopenku, tak z dvanácti měsíců před nástupem na neschopenku. to by si potom našel každý před nástupem na nemocenskou práci na jeden měsíc, kde by bral třeba čtyřicet tisíc a aby se mu to z toho počítalo, věř, to je opravdu blbost..............................
spíš mě zaráží, jak si to plánuješ, že budeš na neschopence a přitom chodit do práce - to dělám ted já, ale chodím do práce jen s manžou, pomáhám mu a neberu výplatu, takže je to vlastně jen výpln mého volného času...............ale jak ty budeš jako brát peníze? jak to budou danit? pokud ti to pošlou na účet, tak si zaděláváš na docela průšvih - jediné, co mě napadá, že by ti dávali peníze načerno na ruku........
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky....tak že by to sluníčko z Brna došlo i k nám na Vysočinu???? Nebylo by to špatný...už mám toho sněhu po krk...včera zase kydalo,hnus....a silnice kloužou jak čert...

Já jsem se od včera docela uklidnila, teplotka ráno byla 37...na záchodě taky v klidu, i když tak nějak tuším,že během dne zase budu špinit nebo trochu krvácet...ale není to žádný drámo,tak věřím,že to bude v cajku...čípek mám taky vzadu,uzavřený...břicho zatím moc nepobolívá...večer jsem mimíškovi domluvila,ať nedělá neplechu,že su pak nervózní,tak snad mě uslyšel a bude v pohodě :sunglasses:

Vkládám svůj grafík....snad vítězný :slight_smile:

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nnJ9fr4nDCnKRG5Zb7qZtY2YJ05hxCBBphA6AcgWEp2P3qwafkwPVhkwj4p5jOgnFcrtQU%2fAJolqU%2f1U7zXNXLw%3d

A do albíčka dám fotečku testu,pro srovnání...jeden je z pondělí, 29 den cyklu...ten červený ze dneška,stejná citlivost a čárky jsou už skoro stejně růžové,zesílila ta druhá potvůrka...dnes bych měla být 19.den po ovulaci...

Večer - pokles je docela velkej,ale já bych to ještě nevzdávala...i já jsem měla po ovulaci 36,9 nebo 36,8....akorát teď pár dnů se mi drží nad 37....pokud nedorazí MS,tak ještě není nic ztraceno...a pokud to nevyjde,tak už příště určitě....a můžu se zeptat,proč nechcete v březnu? Aby to nevycházelo na Vánoce????

Holky,užijte si to na veletrhu, já už se na zítra docela těším...ty látkovky mě taky budou zajímat...asi do nich půjdu (teda do těch modernějších kalhotkových)....jsem na ně navnaděná od kámošky...i když práce navíc,tak aspoň třeba trošku víc zdravější....samo že bych to střídala s jednorázovkama,třeba na cesty,ki doktorovi a tak...

Sven - ty to máš v plánu jak...jenom látkovat nebo taky na střídačku????

A holky veletržky...pak až se vrátíte,měla bych jeden praktický dotázek....jak moooc je v pavilonu teplo...nechce se mi tahat zimní bunda,tak jestli bych to zmákla v mikině nebo slabší bundě a zimní nechala v autě...

Maki - tu Rowennku jsem tu neviděla,co k vám chodím....a ještě tuším Dujinku a Medakote....ale třeba jim nezbýva časík...
12. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
bluem - a už jsi testila,už máš zpoždění ne?
my jsme tady hrozný zvědavky no a pořád budeme a my si počkáme až budete těhulinky :dizzy_face:
12. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
ahoj materad, já teda vidím v tvém albu jen jeden test, ale zato jasně pozitivní, takže gratulace...............................a at to vydrží........ :wink:
12. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Vecer - No ja si myslim, ze asi maloktera si preje travit pred Vanoci porodni bolesti, ale vis jak, zrovna, kdyz to tak nechces, tak to tak prijde...
I kdyz me uz je to vsechno jedno, hlavne byt tehotna a porodit zdrave mimi...
Ja jsem si prala porodit tak v srpnu, zari... Abych mela pupek pres leto - kvuli obleceni :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
materad - jojo, nechceme mimco narozeny na vanoce. doma jsme se shodli, tak holt si dame mesic voraz :wink:
12. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Blum: vsechno ma svoje... pupik pres leto muze zase znamenat otoky a nepohodli z horka... :wink:
materad to jsem ráda že už je ti líp,uvidíš že to bude dobré a budeš mít krásné zdravé miminko,jako my všechny tady :dizzy_face:
materad jj čárka sílí je to krásně vidět :dizzy_face:
12. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
bluem - nejde mi ani o to, travit nebo rodit na vanoce. ale dle me ovu bych mela TP asi tak 23. a ja nechci, aby jednou decku vanoce a narozeniny splyvaly. mam vanocni svatky strasne rada, maji sve osobite kouzlo. a to chci presne predat deckam :wink:
12. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Lauri - už tam mám fotečku...i když v reálu ty čárky vypadají jinak,takový jasnější,na fotkách je to takový mázlý...ale vidět i tak jsou a dost....

Vecer - aha,tak to jo....já mám doma Adámka,ten má svátek na Štědrý den,ale není ochuzenej,přejeme mu den předem...i když ty svátky se tak moc neslaví...narozky a Vánoce v jednom je horší...ale taky máme v rodině dvě holky,co mají přímo 24.12. chlapečky....a jak říká Bluem - když to nejmíň chceš,tak se to povede...

Maki - díky za podporu...jj,věřím,že to bude dobrý...bude to náročných "doufám 8 měsíců",ale vše se dá přežít...hlavně,aby bylo mimi v pořádku
12. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
materad - ráda bych látkovala ale nejsem takový ten zarytý odpůrce jednorázovek, takže klidně i na střídačku. Třeba na ven, k doktorovi, na cesty atd. Uvidíme co mimču bude vyhovovat.
Maki - testila jsem 9 DPO a skoro nic, asi jsem si stinecek vykoukala chybi mi jeste 2 dny do MS ale jak jsem psala nemam zadne tehu pocity...
lauri: Jojo, načerno. A na ruku dostávám plat celý rok, co jsem tu. A s tou sociálkou to blbost není, počítá se poslední zaměstnavatel. Ptala jsem se na to více lidí, volala na sociálku, ta mi to zjišťovala ze dvou zdrojů - a jen poslední zaměstnavatel.
12. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
anie. no jak chceš, tak si to mysli s tou mateřskou. Tak pokud si to myslíš takto, tak v tom máš vlastně jasno ne? :wink:
12. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
bluem- aha a v tabulce máš 31 dní cyklus a dnes jseš 33 den,tak mě to nějak zblblo
já když testila před vynecháním tak jsem tam vůbec nic neměla,ze srandy jsem nechala test na stole a ráno koukla a byla tam druhá čárečka ale slabá :grinning: tak jsem začala věřit že jsem těhu a ono taky jo a pořádná čárka se vyklubala asi 11-12 den po ovulce a z příznaků jsem neměla vůbec nic,jen jsem nějak věřila tomu že se povedlo,příznaky začaly až později kolem 6 týdnu
12. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Sven - tak já taky nejsem zarytý odpůrce...obě děti vyrostly na jednorázovkách, o nějakých látkovkách jsem neměla ani tucha...to až kámoška mě na to navedla...taky to střídá a je spokojená...starší jí chodil docela brzo na nočník,už myslím ani v noci nemá plínku a je mu 2,5 roku...to náš Adámek je počuránek občas doteď...takže já pokud,tak taky střídat,jak říkáš...ale ráda bych to zkusila
12. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
orchi - Ja vim, ze vse ma svoje - ale kamaradka mela rodit v prosinci - predcasne porodila v listopadu, ale skoro brecela, kdyz vybirala obleceni - v teplych tehu svetrech a bundach vypadala jako koule a ne jako hezka tehulka :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,

holky, užijte si to na veletrhu a těším se na vaše dojmy :slight_smile:

vecernice: věřila jsem, že tentokrát jsi opravdu jasná (ikdyž grafíkům nerozumín), ale myslím si, že dokud tady není MS, tak určitá šance tady ještě je....každopádně moc Ti držím všechny palečky ať jsi u nás nahoře v tabulce co nejdříve, ono se určitě brzy zadaří :wink: (a třeba by se zrovna zadařilo příští cyklus, když vánoční mimčo nechcete, to je zákon schválnosti...).

materad: jen tak dál, ať čárka pěkně sílí :slight_smile:

annie: nejsem si úplně jistá, ale vždycky jsem si myslela, že mateřská se počítá z platu za poslední rok a když nastoupíš do nového zaměstnání (ikdyž tam jsi třeba měsíc), tak se to počítá jen z platu z toho posledního zaměstnání....
Jinak co se týče toho, že by jsi byla na neschopence a přitom normálně chodila do práce, mě se to moc nelíbí, já bych do toho určitě nešla...přesně jak píše Laurinka, můžeš z toho mít tak akorát průšvih....
12. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
lauri: Chápu tvoji větu "no jak chceš, tak si to mysli s tou mateřskou" správně jakože jsem úplně blbá ?
12. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
maki - 31 dni byl posledni cyklus - tento cyklus jsem mela nejaky posahany.... No kdyz jsem testila ja 9 DPO, tak jsem se litala divat kazdych 20 minut, rano a pak jeste odpoledne, jestli to nevylezlo a nic moc. dnes jsem 12 DPO, myslim, ze to nevydrzim a zitra rano to testnu... Ale fakt tomu neverim... Jsem totiz hrozna a porad se sleduju, a myslim si, ze bych tehu taky nejak vysledovala :wink:
12. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Bluem - já při prvním testování byla 14 DPO a vylezla druhá v limitu a ne jen nějakej duch,byla krásně vidět...záleží taky na značce testu...včera jsem psala,že Best 2 je docela šit,ukázal mi jen slabounkou a to má být citlivější než Gravitest....a já teda nic nevysledovala moc...akorát bolesti, a trochu krvácím nebo špiním,což by taky nemuselo znamenat těhu nebýt pozitivního testu....zkus to a uvidíš... a když tam ta druhá nebude,něvěš zatím hlavu,ještě je čas....
12. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobrý, na můj poslední příspěvěk dělejte, že tady není, trochu mi ruply nervy...
12. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Jinak avally, s tou mateřskou si to myslíš správně..
12. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
bluem - já ti rozumím já se taky sledovala do té doby co jsem nevěděla jestli mám ovulku,nebo nemám a poprvé co jsem si udělala ovu test a byl pozitivní jsme se s manželem soustředili na plodné dny i když to byla docela kovbojka,zrovna jsme rekonstruovali koupelnu,záchod a kuchyň a zrovn ty dny jsme spali u manželových rodičů v jeho dětském pokojíčku a zrovna se nám to podařilo :grinning: no a tehdy jsem se jaksi uklidnila že mám ovulku tak to nehcám být a uvidíme,žádný příznaky se neobjevily a těhotá jsem byla :grinning: a než jsem našla pozotivní testík,jsem měla asi tři negativní a dokud nepřišla MS testila jsem dál a pak se objevila :wink:
12. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.