• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Maki, jestli dješ vyložene po X-landerech, tak toho tam bylo hodně...asi jeden z největších stánků...i autosedačky, vše..jen se tam budeš muset nějak prosadit mezi hromadou lidí :grinning:
12. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
daschiki: takže z veletrhu zklamání :frowning2:. Ono do toho Brna jede vždycky hodně lidí...ale jednou jsem tam byla na strojírenském veletrhu a skoro nikde nikdo :grinning:...
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
dashi - jo jdu hlavně po X-landeru,chtěla jsem i na Quinny speedi,ale ten si okouknu jinde,jak jsem znám a jsem neskutečnej nervák tak začnu zuřit hned u vchodu,že je tam moc lidí,že se tam nedá dýchat atd. a nakonec se mi udělá špatně,protože se mi dělá zle v obchodech :grinning:
takže nakonec to odnesou manžel a s mamkou,kteří určitě dostanou nadaný proč mě tam tahali :grinning:
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
teda co jsem koukala na ty odkazy na ty látkovky tak musím říct že mě to zajímá a možná do toho půjdu,určitě budu používat i jednorázovky,ale na doma nebo tak asi látkovky :wink:
12. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
achooooooojky,

tak jsem taky dorazila v pořádku zpátky na východ Čech. Jak už tu psala Daschi - veletrh nic moc a více méně zklamání, ale já po ničem kontkrétním neprahla, takže jsem to vzala jako příjemný den strávený s holkama.
Holky díky moc. Osobní setkání s Vámi bylo prima a jestli budete pořádat další akci, napište, když budu moct zase mezi Vás radá se přidám bylo mi s Vámi fakt hezky :dizzy_face: a omluvte mojí ukecanost :sweat_smile: když tak mě příště brzděte :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
Zoli - tvoje ukecanost je náhodou suprová :slight_smile:, takže netřeba brzdit...:slight_smile: Já jsem taky taková kecalka :grinning: Doufám, že ze mě nebudete mít večer nějaké bolení hlavy :grinning: Jsem ráda, že ses nám nezatoulala nikde v podchodech na cestě zpátky a že jsi v pořádku doma :slight_smile::wink:
12. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Zoli četlas tohle?!?!??! http://www.novinky.cz/krimi/194597-z-rychliku-na-morave-se-ulomila-cast-brzdy-a-proletela-tremi-kupe.html Ještěže byl sraz už v 10!!!!!! Kdybys jela pozdějším vlakem, tak mohlas mít vzrůšo
12. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Dashi - no no s tím článkem mazec. Naštěstí jsem nejela nakonec přes OLmík ale přes Svitavy a Letovice, proto i ta cesta byla rychlejší. takže tomuhle bych se vyhla. Není o co stát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a četla jsi tem článek o tom vyhozeném miminku na příbramsku? jak některá matka může být taková svině - promiňte za to slovo - fakt nechápu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Jojo četla....:frowning2: Neuvěřitelný!!! Nahý miminko ve sněhu...copak ty ženský absolutně nic k tomu miminku necítí? A když už chcou teda být svině, tak ať ho aspoň proboha dají do toho babyboxu..tohle musela být nějaká ultrasvině...hrozně mě to rozzlobilo..:frowning2: Ach jo
12. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Zdravim mamusky, skoromamusky a brzo-skoromamusky :slight_smile:
Chvili jsem se odmlcela,byla jsem posledni tyden od rana do vecera v praci- velka rekonstrukce na rychlo. Ale pani dnes byla hrozne spoojena , uplne zarila a hrozne me dekovala a me to zas nabilo energii, i kdyz jeste predevcirem jsem z toho mela depku a chtela se vsim seknout a vrazit doktorovi vypoved.
Precetla jsem zpatky jen asi posledni ctyri stranky, na vic bohuzel nemam cas.
Vecernice, doufam, ze tabulka bude mit v lete zase jen dve casti- tam dole uz urcite nikdo nezustane :grinning: Nesmutni.
Zkousim se taky zorientovat v te materske, ale mam v tom maglajz na entou. Z ceho se pocita ten denni zaklad- z hrubeho platu? A jak se to reduje? Vzdycky nekde akorat najdu, ze se to redukuje, ale nikde nemuzu najit jak...

Z toho mereni jsem taky cela paf. Ja z toho nepoznam, jestli ovu byla nebo ne- ja bych ji v tom videla hned trikrat :grinning: Asi bud muset koupit testiky. Ale chtela jsem si aspon vymezit obdobi, kdy testikovat...

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nhzKmIQDNXOk58bnZNER9Pw6Dd4i8NOfuVmU4tvbi9KDIzlB7OabIM83PRevzIplAaSaPoPWWOmMt2QGbr1kJOo%3d
12. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
Taky jsem ted dostala mail kamarada- pry budou prodavat auto- protoze se jim tam nevejde treti autosedacka! Nevedela jsme, ze planuji treti- nebo ze by na(e)hoda? :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Daschi - jo tvojí ukecanosti jsem si taky všimla. když už bylo náhodou u všech tichučko, ty jsi nikdy nezklamala :grinning: :grinning: a povídala a povídala :grinning: :grinning: ale celkově jsi jako človíček hrozný sympaták a sluníčko :slight_smile:

jinak se omlouvám, ale dočítat dneska nebudu. Je toho docela dost,na to že nás tu tolik chybělo, jde vidět, že to tohle téma žije

Večerničce moc držím palečky ať klesající teploty nic neznamenají a mrcha zrádná proradná ať nedorazí. Dokud není červená, nic není ztraceno
12. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Jééé Zoli, ty jsi hodňoušek...děkuju :sweat_smile: :pensive: Někdy ta ukecanost ale moje okolí pekně štve :grinning: pusa mi jede pořád :grinning:
12. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Dashi - hold typická ženská - ale mě to neštvalo vůbec aspoň nebyly trapné pauzy :slight_smile:

no a já jak v okolí žádnou těhulku nemám, takže to není pořádně s kým probírat, tak jsem mlela a mlela :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
medakote - mrkni sem, tam je to myslím dobře popsané co se týče mateřské.
Myslím, že se vše počítá z hrubé mzdy - kdybych se mýlila, tak mě někdo opravte.
12. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Taky jsem ráda, že vás holky mám :slight_smile: a že o tom mám s kým pokecat :wink:
12. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Dashi - jj. v tomhle vy Brňandy máte výhodu. Budete moct i spolu kočárkovat a prožívat mimi chvíle :dizzy_face: :dizzy_face: a vídat se častěji. No doufám, že tady potkám taky nějakou mamču s kterou to budu moci prožívat nastejno. Teď se nikomu do druhého kola nějak nechce :frowning2: tak jsem tu sama samotinká..
12. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
12. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
sven - teď jsem ho akorát prohlížela, nádherní broučci a ještě do párečku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Anie: já přestupuj do jiné firmy a bude se mi počítat mateřská z nového platu. Měníme se z fyz os na sro a mě se to náááramě hodí :wink: Takže podle min. našich dvou firemních učetních je to takto ok. Jen si myslím, že mě říkaly dva měsíce, ne jeden, ale to si nejsem jistá.

Veletrh nic moc (to už holky popsaly), ale i další poznané tety koníkovky jsou bajéčné, moc ráda jsem s Vámi chvilku strávila. A že povídáte mi vůbec neva, protože já zase někdy nevím o čem mluvit i když pak doma lituju, co jsme všechno neprobrali. Takže takhle to vždycky hezky načnete, probereme a prostě se máme fajn.

Jen jsem totální trdlo (nebo mám fakt těhu demenci) ale už na druhý srazík jsem táhla něco malého sladkého pro Daee za ty dupajdy a já si na to nevspomenu?!? Je toto vůbec možný. Deaa Ty asi nic nečekáš, ale já jsem Titím chtěla poděkovat, i Matýskovi, tak promiň :sweat_smile: Třeba přístě... lhůtu to má naštěstí dost dlouhou :sweat_smile:

A Saven: jediný odkaz na plínky: t-tomi.cz Veletržní sleva 10Kč, takže :unamused:
12. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Jsem si dala do albíčka první břišisko :sweat_smile: A nakonec hulatý!
12. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
holky krásný den, nemám šanci vás dočíst :frowning2: :frowning2: 7 stránek, to byhc tady byla do rána :grinning: :grinning: :grinning:

mám ted samé honky..

jin jin, teda bříško nádherný, za co se stydíš????nebo ses styděla??? :wink: :slight_smile:

zolik souhlasím, brnandy se maji, je jich tu hodne, a muzou spolu aji kocarkovat a na kafí si zajít paráda :slight_smile:

já jedu v pondělí na sraz tady s holka as koníkovkama :slight_smile: ale jsme ždárandy no, tam jezdím na gyndu :slight_smile: :wink: takže se těším, škoda že brno mam tak daleko, me to nejvic stve :frowning2:
12. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
jin no konečně :grinning: vždyť ty máš větší pupek než já a prej že žádnej nemáš :grinning:
12. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Jin, krasny brisulko... A pak ze nikde nic! Dyt mate s prckem krasnyho pupika! :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
orchi maki. že jo??pupek jak blázen už , a takovej pěknej, už ho neschovávej.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tady chybí takovej ten smajlík s čevrenýma tvářičkama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Děkuji za pochvaly, už ho schovávat nebudu :slight_smile: Když on si se mnou tak trochu hraje na schovku sám. Někdy je a někdy není :grinning:
12. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
jin jin, hihi počkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on bude za chvilku porad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
jinjin - díky za ty plíny, ale to je fakt bida s nouzí :slight_smile:

a bříško máš krásný!
12. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
a co řešíte s plínkama holky???
12. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Jinuško, no bříško je krásňoučký...Pupík je už pěkně vidět :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.