• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
mona - ráda bych používala látkovky, tak jsem se holek ptala, jestli neuvidí něco na veletrhu.
12. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky tak se taky hlásím.....už asi hodinu \vás dočítám kecalky...takhle se rozjet v sobotu|!!!To koukám :astonished:

Veletrh už popsala Dashi...souhlasím na 100%...jen dodám pro Maki, že kočárky Quinny jsou tam taky :wink:. Jinak ale fakt nic moc....davy lidí, šrumec, žádný klid na vybírání, málo prostoru a všechno drahý (prdlajs veletržní slevy :frowning2: ). Ulovila jsem akorát katalog Emitexu, abych věděla, jaký mají sortiment, ale koupím si to na netu, tam sjem na to neměla nervy.
Nicméně taky jsem MOC ráda viděla všechny holky, byl to super den s Váma a doufám, že se zase brzo uvidíme...už teď se s Matýskem těšíme :wink:

Jdu omrknout Jin pupíka :grinning:
12. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Dashi, pises jeste?:slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Orchi: Daschi říkala "OD zítřka" :grinning: Přeci! :grinning:
12. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jin: krááásnej pupík...moc hezká fotka :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Dík :slight_smile: Ona mi trošku fandí :slight_smile: Teda Pupikovi :grinning:
12. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
daschi: děkujeme za vyčerpávající info o veletrhu :wink: Takže jsme se s manžou rozhodli, že tam zítra nepojedeme. Nemám ráda, když mi někdo dýchá na krk a stejně se na nic nemůžu podívat :grinning: Raději nakoupím na netu.
Celej den jsem měla super náladu, než jsem našla ve schránce dopis od Dr., že mi při posledním stěru našli nějakou bakteriii Gardnerellu vaginalis a poslala mi recept na nějakou mast. Hned jsem hledala na netu a nakonec zjistila, že je to vcelku běžný zánět, bohužel pro těhotné nebezpečný, že způsobuje předčasný porod :frowning2: Jsem z toho dost špatná :frowning2: A příčina vzniku prý není známa :frowning2: Ach jo....já jsem v životě na nic netrpěla (žádné kvasinky, mykózy) a v těhu musím chytnout tohle :frowning2:
12. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Orchi - já dneska ještě nic nenapsala :grinning::grinning::grinning::grinning: Od zítřka - správně Jin :grinning::grinning::grinning::grinning:

Didi - nebuuuuuj to bude dobré...žádné čtení na internetu!!!!!! Já myslím, že kdyby to mělo nějak ohrozit mimísa, tak by si tě doktorka hned zavolala a řešila by to podle mě mnohem akčněji..mastička určo zabere a potvroy zmizí...!!! Možná by to došlo k předčasnýmu porodu, kdyby ty bakterie pořád bakteriovaly..ale ty je budeš likvidovat mastičkou, takže to dopadne určo dobře :slight_smile: Ju? Žádný strach....pěkně s Filípkem jděte spinkat a netrapte si hlavičku...
12. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
čauky drbničky, copak probíráte?
my tady máme kamaráda už od sedmi, tak už začínám být docela unavená....................ale jako dobrý večer, udělali jsme si místo večeře obložené talíře, tak pohodička........uklizeno mám, zítra jdeme k dědovi popřát mu k narozeninám a k svátku, pak k našim a pak má ještě dojít další návštěva, takže taky nabitý den.......no a neděle odpočinek.
12. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
dobré ránko holky,tadyj e opět hnusně :unamused:
za chvíli vyražíme směr Olomouc a pak směr Brno,tak doufám že to na tom veletrhu přežiju,ale pak mě čeká dobrej oběd :grinning:
já tam jedu kvůli kočárkům,ať si je můžu prohlédnout a rozhodnout kterej chceme,takže když se tam neprocpu tak manžel má za úkol se tam narvat,protože je hubený,prohlídnout,rozhodnout který je lepší a já si pak vyberu dle katalogu barvičku,takže tak :grinning:
13. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko, holky,

v Brně je pekně hnusně, zase padá bílé svinstvo z oblohy. Ale prej se má od pondělí oteplit, to psali minulej týden...tak to ještě budu tolerovat :grinning: Ale od pondělí je pro mě jaro ať se děje co se děje :grinning:

Mějte se tu dneska fantasticky, já asi tady moc nebudu...manža už se zlobí, že nepíšu vůbec diplomku, takže mám zákaz cokoliv jiného dělat a rozptylovat se - jak mě uvidí na koníkovi, bude zle :grinning: Je hodnej :slight_smile:

Tak se mějte krásně dneska, ennechte si zkazit náladu počasím...:slight_smile:

Maki, pěkně si užijte veletrh a doufám, že tam pořídíte líp než my :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček...................Matyášek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........holčička.................???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 44DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 34DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 34Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 33DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 33DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 28DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 27DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 19DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 17DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 16DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
9. - Daee - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

Pěkné sobotní ráno holky,
včera jsme přijeli až po osmé hodině a než jsem uložila Tomíka a trošku vybalila, už se mi sem nechtělo.

Souhlasím s holkama, veletrh nestál za nic. Ale kolektiv jsme byly úžasný. Všechny jsem vás moc ráda poznala, jste moc sympatické a miloučké osůbky. Budu moc ráda, když se ještě někdy sejdeme.

Dočítala jsem hodně letmo, snad jsem nepřehlídla nějaké údaje na doplnění do tabulky. Pokud ano, pisněte to prosím znovu.

Jinuško moc krásný pupík, já ho zatím fotit nebudu, jak holky ze srazíku viděly, není co.

Daschi a Orchi dneska žádný koník a psát diplomku!!!!!

Makinečko Tobě přeji na veletrhu dobré pořízaní a ne takové zklamání jako u nás.

Jinak všem krásnou a ničím nerušenou sobotu.
13. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko,

Jin -opravdu nádherné těhulinkovské bříško. Včera to přes ten svetr vůbec nebylo znát. Ale je tam a už se krásně rýsuje :dizzy_face: :dizzy_face:

Daschi - jen piš, at to zmákneš. Manža to takhle nechal na poslední chvíli, do toho prcek a práce a pak mi přišlo, že snad vůbec nespal aby to dohnal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky tu dneska nebudu jedeme popřát dědovi k narozeninám :dizzy_face:

takže všem přeju krásný zimní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: den - tady taky chumelí jak blázen :angry:
13. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás teda nesněží, ale hezky taky není. Zase mě chytá nějaká uklízecí mánie, tak jsem zvědavá, jak dlouho my dneska vydrží :grinning: Jinak jsem dneska ještě v posteli vyfotila pupík - no myslím, že i v leže tam malinká boulička začíná být :wink:
13. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
anie - krásná boulička :slight_smile: - já jsem tohle stádium nikdy neměla, protože mám na břiše špek, takže u mě začal být těhu pupík vidět později, kdy už si ho snad se špekem nikdo nepletl :slight_smile:. Včera večer jsem se koukala do zrcadla a začínám mít teda pěkný panděro :slight_smile:.
13. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
dobre rano holky, tak vam povim, pekne me to cely napina - jsem 1 den pred ocekavanou MS, teploty se drzi ale tehu test negativni... nejaky naznak tam vidim, ale asi jsem si ho vykoukala....
Myslim si 13 DPO uz by tam neco byt muselo, ne? Mam mama test a vcera jsem si delala ten, jak se tam objevi plus nebo minus... taky nic...
13. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
sven: Děkuju :slight_smile: Mám z toho hroznou radost, že prcek roste - už nemám důvod depkovat :wink:
bluem: A dala jsi testík omrknout ještě někomu jinému ? Aby ducha potvrdil nebo vyvrátil... My prvního ducha zkoumali s manžou oba. Jinak jestli už by tam něoc muselo nebo nemuselo být, s tím ti bohužel neporadím...
13. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Jinak já jsem včera psala dotaz do Malvíka ohledně té sady do postýlky, co se mi líbí - jestli dvanáct stovek je cena za nejmenší, nebo největší sadu, ale zatím marně čekám na odpověď... Mám šílený cuky něco prckovi koupit, ale nevím co..
13. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
ahojky holky,
u nás teda nesněží naštěstí, ale je tady pěkně šedo, zataženo.,,...
dneska jsem vstávala až podesáté a manža ještě spí, ta včerejší návštěva se trochu protáhla, tak musíme zase nabrat energii......akorát jdu vymýšlet něco k obědu, protože už po obídku mizíme k dědovi.......

maciol: a máš z veletrhu nějaké fotečky vás holek? psala jsi, že bereš foták.....

bluem: no držím ti palce, aby zítra na testíku něco bylo......
a co večernička, zítra už má testovat....... :wink:
13. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
lauri, ja tomu moc neverim.... Nebo mas nejakou zkusenost, ze se na testu objevily 2 carky az takhle dlouho?? asi ne, co?
13. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Tak se vám musím pochlubit, jaká jsem šikovná :unamused: Dělám k obědu francouzský brambory, a v půlce zapékání jsem je chtěla vyndat, abych je promíchala. No a pekáč se mi vysmek, a všechny brambory skončili na zemi... Takže jsem nasr... :angry:
13. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
bluem: neblázni, třináct dpo rozhodně není dlouho......já měla dvanáct dpo pořád ještě slaboulinkého ducha.......takže myslím, že ještě není nic ztraceno......

anie. jejda......to snad ne.......a šlo aspon něco zachrániít, nebo to letělo do koše? :frowning2: ale hlavně, že jsi se nespálila, to by byl větší průšvih......
13. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky...jdu Vás pozdravit a zase vyrážím do světa (na procházku se psem a pak fandit Mišovi na fotbal)...přijdu za Vámi zase večer...

Celé dopoledne jsem dávala dohromady Matýskovu výbavičku...do plastových boxů, třídila jsem dupačky, overálky, soupravičky atd....no máme toho požehnaně :grinning:. Pak to někdy vyfotím, abyste se mohly zhrozit, kolik jsme toho s mamkou nahromáždily
Co je na větší mimi jsem uložila do skříní, aby nám to tu nezavazelo....ty menší věci chci už brzo vyprat a nachystat.
13. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jo a holky...včera na srazíku jsem to říkala, ale v té spoustě povídání to asi zaniklo :grinning:. jeslti máte v plánu některá pořizovat kojící noční košilku (do porodnice i pak na doma), tak mrkněte na
www.tehotne.cz
já si z tama objednala dvě...už jsou doma...krásný materiál a barvy. A oni teď udělali "jarní akci", že ty košile mají za 299,- což se mi zdá hodně dobrá cena (já to samo pořídila dráž, že... :angry: )
Tak třeba se odkaz bude některé hodit :wink:
13. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj hoky, musím se pochlubit. Zítra máme první výročí a manžel mi dal náááádherný dáreček. Miluju ocelové šperky a tak a nejvíc oblíbenou mám značku Morellato. No a tady je odkaz.
www.morellato.cz
Daroval mi přesně to, co má ta žena na krku na titulní stránce. No není boží????? Já ho MILUJU!!!!
Jen mě trošku kazí náladu, že já mu nic nedala.On nic nechtěl, říkal, že njvětší dáreček bude, když co nejdřív našetříme na Peugeotka. Tak jsem myslela, že to tak bude, a teď odstanu špěrk za několik tisíc.... Ach jo. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jess - jůůůů to je krááása! No ty máš doma takový zlatíčko! :slight_smile: Tak výročí máte zítra, tak třeba zkus vymyslet na zítra nějakou dobrůtku, co má rád a něco mu uvař nebo upeč a určitě mu to udělá velkou radost.

Já jsem se zase dozvěděla, že manža pro mě plánoval k narozkám překvápko. Chtěl pozvat všechny kamarády do jedné restaurace na tajnačku...a tam měl už pro mě objednaný dort (já hrozně miluju ale ty nepečené dorty s tropickým ovocem). Tak přesně ten mi chtěl objednat. To mě těší víc, než cokoliv jinýho, když ví, co mám ráda. Stejně jako třeba, že manžel Jess ví, že Jess miluje tyhe šperky. To je na tom asi to nejkrásnější, že se o nás ti naši miláčkové tak zajímají. Nakonec teda to překvápko padlo, protože budeme zrovna ten den stěhovat...a navíc ty vycházky hloupý...ale to nevadí..mě už jen těšilo to, že si s tím lámal hlavičku...:slight_smile: Máme to skvělé manžílky všechny tady...

Daee - košilka už je objednaná :slight_smile: Děkuju za odkázek

Dneska jsem jela s DP jako drak...mám napsané tři stránky, tka pro dnešek mám toho plný zuby..anglický slovíčka mi lezou už i ušima...:slight_smile: Tak jdu asi kouknout na nějaký filmík, chvilku s epověnovat Davídečkovi, aby věděl, že maminka umí mluvit i česky :grinning:
13. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Teď mě napadá...14.3. mají výročí i moji rodiče :slight_smile:
13. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Laurinko, fotečku nemám. Foťáček jsem sice brala, ale holky se nechtěly fotit. A na veletrhu byl takový šrumec, že by ani focení nebylo možné.
13. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
lauri: Něco se zachránilo, vysypalo se to na velkou hromadu, takže to se posbíralo. Do koše letěly takové ty rozlítané kousky.
daee: Jé, tam mají hezkých věcí :slight_smile:
jess: Páni, šikovný mužík :slight_smile: Mooc pěkné. Taky mám ráda ocel - viz naše snubní prstýnky :wink:
13. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
ahojte holky ,pred nejakym casem jsem s vami psala jako beruska31,.chtěla jsem vam napsat ,že jsem vcera zjistila //carky a jsem s toho moc stastna tak vas chci aspon takhle podporit .to cekani je hrozne ja sem to pred 3.měsici vzdala a najednou takove stesti,tak vam preji brzke //
13. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.