• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
berusko, velká gratulace!!!! :slight_smile: Psychika asi opravdu dělá mnoho...tak přeji, ať se vám s miminkem daří :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
robiee: Tak to gratulace, přeju hodně štěstíčka a zdravého cvrčka :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
dekuji za gratulace ,psychika dela hodne ,ja sem pred dvemi lety potratila ve 12 tydnu a ted je to takova radost.daschiki a annieanne jak jste na to ted vy ,nemela jsem cas si precist vsechno
13. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Robiee taky moc gratuluji. A pokud budeš chtít za náma chodit častěji, klidně Tě přidáme do tabulky. Napiš až budeš chtít jít za náma těhulkama.
13. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Berusko alias robiee :slight_smile: já jsem v 17. týdnu a čekáme chlapečka :slight_smile:...zažila jsem si dva samovolné potrátky (cca v 6tt), takže vím, jaké je to zklamání a bolest, i když to bylo u mě jen takto v počátcích...teď už všechno bude určitě jen a jen dobré :slight_smile: a miminko bude v pořádku, uvidíš :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
robiee: Já jsem 16. týden a čekáme překvápko :grinning: Teda zatím překvápko, doufám, že se to teď ve středu dozvíme :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem zpátky z Brna,nebylo to tak hrozný lidí akorát,takže jsme si vyzkoušeli Quiny speedi a nechali v klídku ukázat X-lander a rozhodli jsme se jít do X-landeru XT,protože se nám líbilo že se dá odepnout vrch korbičky a přetáhnout přes celou korbičku takže se dá miminko celé zakrýt,což nám bude vyhovovat na balkóně jako clona před sluníčkem,trojkombinace stojí 12000kč
jak jsem si ty kočárky prohlédli samozřejmě se mi udělalo špatně z toho vzduchu a musela jsem pak už jít ven si sednout na obrubník a už jsme se tam nevrátili :grinning:
13. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
lauri - me zbyl test na priste, tedy prespriste
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

no co, dnes jsem se zabavila v kuchyni, delala jsem teleci po vinarsku, ted jeste segedin na zitra, spenatova polevka.... a pak nas navstivili znami s dvema malyma deckama. takze v ramci moznosti bajecny den :wink:
13. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Maki: našla jsem si typ XT na netu...to je 3kolka, že? A jakou barvičku?? :slight_smile:
Mě se X-Lander líbil moc na začátku, ale Concord je prostě moje láááska :grinning:

Robiee: gratulace!! Ať se už jen daří!!!

Vecernicko: já grafům moc nerozumím, ale ten pokles asi znamená, že vítězný bude až duben, že? :frowning2: Tak to je škoda, ale já ti držím palce moc moc dál, to už se prostě brzy musí povést!!
...to tvoje budoucí mimi se tady mezi námi pak bude mít - taková spousta tet-radilek tu na něj čeká!!!
13. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
daee - si zlata. a presne tak. brezen pohov, a v dubnu zas v plne sile. holt budeme mit lednatko :grinning: ale je mi dnes smutno na dusi. tak jsme si otevreli lahvinku a ja stravila vetsinu dne v kuchyni :wink:
13. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
dae,mám ho danej v albu i barvičku,ves kutečnosti je krásně křiklavě zelenej :grinning:
jinak jsem kecala s tou korbičkou,ta stříška jde prý přetáhnout jen u sporťáčku a mimi to má až u nožiček a nahoře je průhled a na mimi se vidí,takže i tak se dá použít na ten můj balkon :grinning:
13. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
hezky vecer preji
13. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Vecer: to je mi líto, že jsi smutná...ale ono to brzy přejde, dáte si měsíc pohov a relax a budeš zase plná síly do dalších pokusů (nebo nejlíp jednoho dalšího pokusného měsíce :wink: ).
Dej si vénko i za mě :grinning:, já bych si dnes dala...jéjé

Maki: moooc pěkný!! Univerzál pro kluka i holčičku :wink:
13. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Jani: ahoj :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
didaee - dnes si dam asi za cely svet :grinning: ja vim, jen ja tomu viteznymu unoru verila ... :wink: nevadi, vyjde to priste :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Pěkný večer.

Večerko: Moc me mrzi Tvoje smutneni, ale dokud neprijde Ms, ja to nevzdavam. Tak bych Ti to prala :fearful:

Maki: krásnej, barvička suprovní, mě se zelená taky líbí :wink:

Jinak já dneska strávila celej den ve škole... a nevím no, mám asi zadřená kolečka :angry: Ale tak poprve to nevzdam, ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ty jo Vecrko... nechces jeste poseckat s tim velkym pitim? :confused:
13. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
jeee prvni sklenicka, a uz jsem daee zkomolila jmeno :grinning: sakris :grinning: :grinning: :grinning:

jin - ja vim, ty si takova mila dusicka. ale tentokrat to opravdu nevyslo. ac to vypadalo slibne. ale letos mi to vyjde, a verim, ze snad driv, nez tady budem oslavovat narozeni prvniho prcka :wink:
13. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
vecernice - nevěš hlavu, grafík to byl krásný a že to holt nevyšlo teď, nevadí, vyjde to příště :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ja se v grafikach nevyznam :frowning2: Tak kdyz to tady pisete tak najisto... tak priste no. Chjo :cry: Bych si teda skoro dala panaka taky. Neco horkyho, jegra nebo tak :rolling_eyes: Jsi ta nejstatecnejsi skoromamka, kterou znam!
13. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
ja vim, holky. jen si dnes proste drzim smutek za neviteznym unorem :grinning:
optimismus ma dnes asi dovcu., ale zitra zas nastoupi v plne sile :wink:
13. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
vecernice - jojo, neboj, vyspíš se z toho a zítra budeš zas jak sluníčko :slight_smile:.
13. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
sven - ja vim. uz je lip. bajecne cervene vinko k tomu taky trochu pomohlo :grinning: ale hlavne vy tady :slight_smile: diky
13. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
vecernice - nepamatuju se, že bys tu kdy psala o manželovi, teda jesli on je v pořádku. nemůže být to vaše dlouhé snažení způsobené třeba špatným spermiem?
13. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Večerko...graf negraf...dokud opravdu nepřijde mrška, tak já věřím..někdy ani ta mrška není vlastně průkazná :grinning:...tím ti samozřejmě nedělám falešné naděje nebo tak..ale prostě jsem tomu taky strašně věřila a dokud nenapíšeš, že se MS rozjela v plné síle, asi pořád budu doufat a držet pěsti...Vždycky jsem si říkala, že i ta nejhorší věc na světě má pozitivum...a i když by mě nevítězný únor strašně naštval, tak je tu pozitivní jedna věc -tak krásný grafík jsem snad ještě neviděla...takže hormonky byly nádherně vyladěné, byla ukázková ovulka, už žádní duši na ovu testech, kteří by nejasně něco naznačovali...teď v březnu si dáte ten oddych, začneš s těma bylinkama, určitě s ehodíš dokupy...a myslím, že i psychicky...už bude víc svítit sluníčko (když nepočítám to, že ty jsi sluníčko, ale z Prahy tak nedosvítíš :slight_smile: ) a uvidíš, že se hned bude snažit lépe...Je to úmorný, dokážu si to myslím představit, i když jsem to nezažila..ale já věřím, že dlouho na miminko čekat nebudeš a pak tě tady zahrneme takovýma informacema a radama, že budeš jen v klídku objednávat na netu a užívat těhotenství :grinning: Já si to moc zatím neužívám, protože se plaším z každého nesmyslu - i třeba z toho, že jsem dneska nesmrkala krev :grinning:, když už ji smrkám měsíc :grinning: Takže...já věřím, že v dubnu společně se všemi těmi kuřátky, kačátky, velikonoční travičkou a velikonočními vajíčky nás bude těšit i pozitivní testík jedné milované Pražandy...nevzdávej to kočko, určitě se dočkáte brzy
13. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
holky - vy jste proste uzasne. a ted v pozdni vecer tu vykouklo slunicko :wink:
uz je dobre. chvilokova slabost prekonana :grinning:

jess - manzilka zatim neresime. to mozna casem. zatim se ladil muj organismus :wink: co tvoje nova prace?
13. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
jsem ráda, že v Praze zase svítí sluníčko...tak jedno se díky tomu rozsvítilo i v Brně na Vinohradech :wink:
13. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
vecernice - nechci nijak radit, ale třeba nám řešení manžílka hned ted pomohlo - víme kde je problém. navíc tvoje grafíky jsou teď ukázkové a taky se doporučuje naopak začínat u partnera (teda pokud není jasně "chyba" u ženy)m, protože jeho léčba je jednodušší, méně nepříjemná a často i levnější. takže možná je čas, ne? :wink:

jinak práce bude suuuuper, ale na 100 procent to budu vědět na konci příštího týdne, kdy jdu na shadowing day. taky nevím, jesli mě teď z práce pustejí na dohodu, chtěla bych nastoupit na začátku května, ale to by bylo o měsíc dřív, než by byla výpovědní lhůta... ale snad klapne i to
13. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
jinak vkládám i svůj grafík jen tak pro informaci :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
13. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
jeee jess - pozitivni ovu testik. no supr!!!!
jinak - my ted jsme ve fazi, kdy ja snad plne funguju. ted vypneme a pak zapneme na novo. poku do leta nic, tak se na to podivame pod lupou :wink:

dasch - nemam slov. diky :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.