• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásný den holky....dočítám dočítám dočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Materad: ukázkové //...vítej nahoře v tabulce a žádný strach z toho....každá jsme tam hupsla hned jak se // ukázaly trošku líp :wink:

Lauri: já si nechávám dávat gel na svoje vlastní nehty (u kamrádky)...taky se mi moc líbí, jak jsou ty nehty upravené, bez námahy...Svoje lvastní nehty mám celkem dobré, ale nalakované mi pěkné vydržely tak 2dny, dýl jedině, že bych nic nedělala, což dost dobře nejde :grinning:
Ale teď plánuju nechat si od př.týdne svoje vlastní. Do porodnice a na začátky s Matýskem ty drápky raději nechci :unamused:
14. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Jo a holky, poprosím Vás o názor....definitivně jsme se doma rozhodli pořídit Concord Fusion Travel Set, ale!!! Nemůžem se rozhodnout pro barvu :frowning2:
Buď variantu Lava (černý), který si nakombinuju se sytě barevnou dekou (fusakem atd.)...limetkovou, oranžovou atp.

http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=825030

Nebo variantu Bamboo (béžová s černou), kde už se tolik v barvách doplňků neodvážu, ale zase je světlejší, jakoby elegantnější...

http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=825042

Co myslíte Vy?
14. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Daee - já bych šla asi do Bamboo...:slight_smile: akorát tam hrozí, že bude vidět každá špína na tom béžovém..takhle na černém by to moc vidět nebylo a třeba by sis vybrala barvu doplňků, která by se taky moc nešpinila...na druhou stranu ta celé černá bude hodně táhnout sluníčko a působí tak smutně (i když vím, že doplňky by byly veselejší)...No, to je těžký, mně se líbí obě, ale šla bych asi nakonec do té béžové...
14. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Nathalko - doufám, že přítel bude za chvilinku v pořádku...A máš pravdu, třeba tím, že musíte řešit teď jiné věcičky, se vám pak hned zadaří...
14. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Dashiki: díky za názor. já bych šla i do nějaké veselé barvy, ale jediná jasná a výrazná je u Concordu modrá a tu nechci, protože chci kočár (snad doufám) pro obě děti a to druhé bude, jak už je předem rozhodnuto samosebou holčička :grinning:. Jiné barvy (zelená, oranžová), jsou u Concordu bohužel dost vyblité :frowning2:

Nath: ať je přítel brzy ok!!!
14. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
daschiki no prave snad sa nam podari hned :slight_smile: ale snazenie dava zabrat a on je po dost vazenj operacii tak za mesiac to asi nebude ale uvidime co nam zivot prinesie :wink:
14. bře 2010 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyy nesu dobré zprávy!!!! Pro ty, kdo ještě nečetli !!! http://www.novinky.cz/domaci/194670-zima-konci-pristi-vikend-bude-18-stupnu.html juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Nemusím se bát, že mi bude už definitivně malá bunda!!! :slight_smile:

Daee - já vím, no...právě jsem se taky dívala na ty barvy...a taky bych nevěděla, kterou vybrat...ale pokud se ti líbí i ta modrá, tak já bych klidně šla i do té...protože u nás samozřejmě druhý bude taky holčička :slight_smile: a myslím, že podědí po bráchovi i hodně modrých oblečků a myslím, že ani ten kočárek nebude úplně na závadu..modrá je dobrá i pro holky :slight_smile::wink: a navíc ji měli různě ve slevách...a tu bys pak taky mohla kombinovat s veselejšíma holčičíma doplňkama :slight_smile: Je to těžký..ale je super, že ses už definitivně rozhodla pro Concord...to byla tvá láska skoro od začátku :slight_smile:
14. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Dashi: jak jsme si řekly už na srazíku...když cítím, že o je ON (kočárek), tak je asi dobré se toho držet...viz. Tvůj Jané (Orchin Bugaboo..atd.)...já myslím, že i s 3kolkou s náma budeš kočárkovat o sto šest (určo i v zimě) :wink:
14. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
:slight_smile: už se těšííííím :slight_smile: My se v pátek už definitivně stěhujeme a je to strašně zvláštní pocit, že už nebudu v Brně....trošku se bojím, aby mě to pak nějak výrazně nepřekvapilo...asi mi to ještě pořádně nedošlo..vím, že je to kousek od Brna a vím, že cesta mi bude trvat mnohdy rychleji, než co mi trvá z Vinohrad na nádraží...ale přesto je to zvláštní pocit, že mi už spoje nepojedou každý 4 minuty a že se budu muset dívat do jízdních řádů, kdy přesně mi jede vlak...No, bude to asi opravdu těžké si zvyknout, ale doufám, že tam budeme šťastní...

Budeš kočárek objednávat přes internet? Holky, tímto vás trošku chci poprosit, kdybyste měli tip na nějaký levný internetový obchod, kde by to Janéčko vyšlo za dobrý peníz, byla bych moc ráda...ještě si ho půjdu někdy vyzkoušet do nějakého obchodu, ať vím co a jak...ale asi jsem taky více méne rozhodnutá po tom co o něm říkala Zolinka a paní na veletrhu :slight_smile:
14. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
*měly....vy holky :grinning: fuj..taková hrubka!
14. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
medakote, dash - v případě spermiogramu je možné vzorek odebrat doma vždy, to není jen u některých center. my jsme to měli také tak.
meda - to je mi moc líto, podle toho, co píšeš, mi to ale spíš případá jako psychický problém - takže spíš možná nějaký psycholog? případně sexuolog?
sven - co se týká běžné urologie, já bych na ní zas tak nezanevírala. myslím si, že dobrý a taktní doktor může dělat kdekoliv i malé ordinaci. naopak já mám ykušenost i z okolí, že v CAR jsou doktoři dost neomalení a v očích jim blikají jen kalkulačky.

jinak my jsme zpět ze super obídku v naší svatební restauraci a pak z koupání v termálním bazénu na Mušově. nááádherný den :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Dashi: kupovat ho budou naši....učitě jim dám odkazy, kde je nejlevnější, ale do objednávání už jim mluvit nebudu
14. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
daschiki: kočárek si vyhledej na seznamu ve zboží, tam najdeš přesně, kde to je nejlevnější, a může to být komplet i jednotlivě (to taky mnohdy vyjde levnějc - překvapivě).
daee: mně se víc líbí ten černý a s výraznýma doplnkama, ta béžová se mi nelíbí vůbec...........takže je to asi na tobě no.......tobě se víc líbí co?
k těm nehtíkům - gelík je právě super, jak píšeš, a možná si je nechám i na mimi, protože budou kratší, nebudu nechávat dlouhé drápky.......ale já to mám ještě za dlouho....
ale už se nemůžu dočkat úterka, až mi ta sada dojde a budu si je moct udělat sama doma konečně, hrozně mě to baví..........
jinak máme s manžou dneska dvouchodovou véču - já si jdu dát chlebík s máslem a tunákem, mám na to hroznou chut, manža od včerejška čočkovou polévku a večer si dáme spolu krupici - jste mě tady tak naladily minule, tak jsme ji koupili taky...... :grinning: :grinning: :grinning: jíte ji taky jen se skořicí a grankem nebo máte nějaké další tipy.......?
14. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Jojo, na seznamu jsem hledala, ale nemám zkušenost s tím, kolik může stát přeprava už tak velkého zboží... myslíte, že se vyplatí kupovat třeba v Brně, kde už to může být dražší, ale třeba by byl možný osobní odběr? Nevíte, jak je to s tím poštovným?

Jess - tak to jsem nevěděla! Tak to je skvělý, že to takto jde všude..to je pak pro toho chlapa úplně jiná zkušenost...
14. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
daee: Monžná spíš černý s výraznými doplňky, ačkoli já osobně černý kočárek nechci. Ale z těch dvou možností mi to vyšlo sympatičtěji.
daschi: Kéž by to vyšlo, ale ten týden, co teď byl, mělo taky být jedenáct, a místo toho sněžilo...
lauri: Já miluju krupici se skořicovým cukrem :slight_smile:
daschi: Většinou dává e-shop k objednávce nad... ( a to kočár bude stopro ) poštovný zdarma.
Jinak holky, mě celý odpoledne pobolívá jedno místě v podbřišku.. Vždycky mě tam trochu píchne, pak chvilku nic, zase píchne... A takhle už asi tři hodiny...
14. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
daschiki. co jsem našla já, tak právě u kočárků, protože jsou právě drahé a velké, byla většinou doprava zdarma - třeba při nákupu nad pět tisíc atd........
14. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Daschi myslím si, že hodně obchodů má při odběru zboží třeba nad pět tisíc dopravu zdarma. Mělo by tam být uvedeno kolik je poštovné.
14. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Lauri Ty mi teda čteš myšlenky.
14. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Jo holky, vlastně jo!!! Máte pravdu!!!! Já jsem si to vůbec neuvědomila!! To je pravda, to bude asi doprava zdarma!!! Tak to mám pak po starostech :grinning: Teď jen získat ty penízky :grinning:

Anie - já myslím, že teď už je to tutovka..do středy má být ještě chladno a pak už to příjde...jaroooooo :slight_smile: Už je na čase :slight_smile:

Daee - koukám, že s náma to budeš mít těžký :grinning: Ale jak říkám, líbí se mi obě varianty...takže klidně bych šla i do té černé s hezkými veselejšími doplňky...přece jen ta béžová se fakt snadno zašpiní..stačí trochu neplánovaných procházek v dešti a kdoví, jakou barvičku to pak bude mít. Vím, že se to dá asi vyprat, ale v tomhle případě možná ta černá bude nejjistější :slight_smile: Takže ti ulehčím rozhodování a přikládním se k holkám tedy k té černé :grinning:
14. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: moc ted nestihám ..jdu se mrknout na FB a to je trak celý.....ted mám tady dva koše žehlení..jo to je že se mi pořád nechtělo a ted??josu ztoho da koše který přetíkají ještě ke všemu.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Pěkný večer kecalky.

Ja jsem pro zelenou Daee a z těch dvou pro bamooo. Mě ty celý černý kočárky připadaj jak z nějákého hororu... ale jak vidno, je můj názor hodně menšinový :slight_smile:

Anie: me taky dost casto picha ruzne v brisku. Vzdycky chilku a pak nic... a taky poboliva podbrisek. Ptala jsem se na sraziku - ma nas to vic stejne - takze to bude v pohudce :wink:
14. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
anie. myslím, že se ti normálně roztahuje děloha...............mně to takto dělá občas, když třeba sedím dlouho stejně, že mě začne píchat.......
maciol: ty jo, jsem telepat......... :grinning: :grinning:
mona. ty jo, ted jsi mi připomněla, že mám vlastně žehlit...........už na to zapomínám asi týden................no tak jdu na to no.............. :unamused:
14. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky, já žehlení nesnáším...to je snad jediná domácí práce, které se vyhýbám jak čert kříži...nevadí mi nic jinýho, ale žehlení strašně...

Anie - jak píšou holky, je to normální...mně to taky občas dělá...:slight_smile:
14. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Já mám žehlení za sebou, jupííí

A že bude jaro já to řikala, řikala, já to věděla, jupííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:

Meda: to je škoda, že má Tvůj přítel pocit, že když půjde k psychologovi, je na tom něco divnýho :unamused: Mě to přijde, že by to mohlo doooost pomoct. Podle mě není vyrovnanej s tim, co proživa a do toho "se pridal" dalsi porblemek a to snaha otehu. No, drzim palecky, at Vam to vyjde. Musi to byt pro Tebe narocne, ale jde to. Chce to cas, trpelivost, lasku... a snahu z jeho strany.
Ja mela take nejake problemky se sexikem, kdyz jsem zacala s manzou, a diky jeho uzasne podpore a trpelivosti, tomu, ze prave na sobe nedal nikdy nic znat, se tomu dnes i zasmejem primo v posteli, kdyz se treba zase neco vyvrbi :wink: Ale jsem o to vic presvedcena, ze je to hodne psychicky problem.

Me jste zase nacali s pastikou, musela jsem si taky jendu koupit :grinning:
14. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
holky díííky za názory :wink:. Já už byla taky skoro rozhodnutá pro černej (úplně k němu vidím tu barevnou deku + nějakou hračku přicvaklou na boudičce nebo na sporťáku na madle obtočenou spirálu a v zimě výraznej fusak), ale nahlodali mě naši....prý bude prcek koukat moc do černýho (v hluboké korbičce :frowning2: ), nevím oč je lepší koukat do béžové, ale budiž. Mě se poměrně líbí obě varianty, naživo jsem prozkoumala obě...
Takže si asi hodím korunou :grinning:
14. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
daschiki: tak mně teda vadí vytírání, to dělá manža, takže v poho.....ale vyhýbat se žehlení - to nevím teda, jak bych dokázala.......................jenom manžovy košile do práce, těch je.........a celkově oblečení potřebuju mít vyžehlené, nechápu, jak někdo nežehlí třeba ani rifle nebo spousty triček.................a jak to chodí u vás, žehlí manža? zase nechápu ani opačný extrém, kdy někdo žehlí pomalu i kalhotky a ponožky a ručníky.........
já už to mám teda dneska taky za sebou, spíš nemůžu žehlit dlouho v kuse, protože mě pak bolí záda a i ruka, jak je žehlička napuštěná vodou, je docela těžká.....................ale celkově mi to nevadí, pustím si k tomu filmík a jde to samo..................

jin. souhlasím s tvým názorem ohledně manžílka medakote, bych řekla, že psycholog by zvládl daleko víc než odběr spermií - zatím. je to důležitější bych řekla i pro váš vztah, vždyt takovýto problém souvisí s psychikou a pořád se vám to točí ve vztahu dokola. já teda žádný problém jako jin nikdy neměla, tak nemůžu přímo sama posoudit ze své zkušenosti, ale mám kamarádky, které jsou právě v posteli tak hrozně nesebevědomé, že to je hrůza........a pak se tím trápí, užírají a mají naprosto zbytečné komplexy......a pomáhá jim o tom mluvit, a překonávat to........

jin: jaká byla paštika? já už na tu krupici kašlu, manžílek mi nakrájel ještě oranžový meloun s limetou, tak pro dnešek stačí............... :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Lauri - nene :grinning: manža teda rozhodně nežehlí...žehlím já...musím...ale spíš jsem to myslela tak, že obdivuju to, že dokážete stoupnout k prknu a žehlit třeba dvě hory prádla..já to dělám tak nějak průběžně..manžovi košile žehlím a sobě smaozřejmě trička a kalhoty taky..ale s velkým odporem a většinou těsně předtím, než vyrazím do práce :slight_smile: Mám to tak trošku nekoordinovaný...
14. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
daee. tak jsme ti moc nepomohli že, ale myslím, že právě když budeš mít světlou nebo krásně barevnou deku a hračky, tak moc do černého koukat nebude......... :wink:
daschiki: aha.....tak to bych zase nezvládla já, já radši ty dvě hodky v kuse, ale musím mít náladu, to pak jde samo, ale když se mi nechce, radši to nedělám (jako se všemi činnostmi), protože to mi pak trvá třikrát dýl........... ale nejhorší je, že my máme tolik hader, že já bych teoreticky žehlit ani nemusela, když už se k tomu odhodlám, protože ve skříních jsou hory oblečení, které můžeme nosit - takže mě vlastně nemá co nutit - kdybych věděla, že nemám v čem jít další den, asi bych se dokopala častějc........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem hrozná.......dneska mi to připomněla až mona...

no jdu spinkat, zítra zase do práce, v úterý přijdou ty věci na nehtíky a ve čtvrtek dr......tak už se těším.....
14. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček...................Matyášek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010........holčička...............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim,Aron
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........holčička.................???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???
materad........29 let.........8.3.2010................................nevíme................???/???
robiee...........30 let........12.3.2010...............................nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 46DC (poslední cyklus 38 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 35DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 29DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 19DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let....pauza - bez snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
bluemchen......26 let.................5 snažení / 2DC (poslední cyklus 34 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 2DC (poslední cyklus 33 dní) - tento cyklus zamerne nesnazilka

KONTROLY:

BŘEZEN:
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
29. - Katulline - kontrola
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
9. - Daee - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

KVĚTEN:
3. - Maciol - kontrola
24. - Maciol - kontrola

Pěkné ráno všem,
dneska jsem si přivstala, jdu s Tomáškem na zápis do školky, tak na nás myslete, ať ho vezmou. Ale moc tomu nevěřím.
15. bře 2010 v 06:20  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak teda nevím, nakolk v půlce týdne bude těch osmnáct - nám tu přes noc zase sněžilo...
Včera jste mě tak nějak navrtaly, že jsem šla tak ještě žehlit - bylo toho požehnaně. Ale přesně jak píše lauri, že nechápe - vykašlala jsem se na džíny, manželova pracovní trička ( je autoelektrikář, takže si přes ně vezme montérky a válí se po zemi ).. Normálně žehlím i utěrky, ale včera jsem je nechala, nebylo mi dvakrát nejlíp, tak jsem to chtěla mít co nejdřív za sebou.. Ale se zbytkem domácích prací si vůbec nestěžuju, manža hodně pomáhá, a co jsem těhu, tak nesmím na lux nebo mop ani sáhnout :grinning:
maci, držím palce, ať Tomíka vezmou :wink:
15. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.