• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj všem,

Sven, já to málem přehlédla!!! Obrovská gratulace!!! To ti moc a moc přeju!! A jak se cítíš? Co přítel/manžel? A fotečka testíku by nebyla? :grinning:

Didi: budu na tebe kolem 10hod. myslet!!! A večer mrknu, jak jsi dopadla :slight_smile:

Mě bylo dneska ráno pěkně šoufl, ale najedla jsem se a dobrý...
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,

o víkendu jsem se sem nedostala, vy jste toho nakecaly :grinning: :grinning: .

sven: moc moc gratuluji :dizzy_face: . To je super další těhulka mezi námi :dizzy_face:

didi21: také držím palce ať vše dobře dopadne :wink:
19. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojte hojky, tak je po vikendu a ja jsem zase mezi vama :slight_smile:

Ted si o me mozna budete myslet, ze jsem pako, ale ja to dneska nevydrzela, udelala si test a mam //. ta druha je uplne slaboulinka, takovy duch. Ale kdyz jsem si poprve delala test nekdy minuly tyden jen ze zvedavosti, byla jen / a zbytek byl uplne bily a ted je tam proste naznak tech //. Nedelala jsem test uplne z te prvni rannii moci, ael i tak to tam proste vidim. Zitra si ho zkusim udelat jeste jednou a hned z te prvni moci. takze jsem zvedava. Jinak ta druha / se objevila ani ne do minuty. No jsem z toho uplne v soku a zatim tomu ani jeste nijak neverim, ze by to hned napoprve mohlo vyjit. Ocekavam behem dneska MS, tak snad teda nedorazi. A jinak me poboliva v podbrisku, ale je to jine jako u MS, takze jsem opravdu zvedava :slight_smile:

Sven:GRATULUJI!!!!!
19. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Avally - ahoj :slight_smile:

Katulline...tak tomu říkám samé pozitivní zprávy po ránu :slight_smile:. Gratuluju moc!!! Asi nemůžeš testík vyfotit, že bychom ho tu prozkoumaly společně, že?
No pokud nebyly // a teď jsou (i kdyby duch....koneckonců v den vynechání MS bych ani dvě tlustice nečekala :slight_smile:), tak to vidím taky nadějně. Tak držím palce ať ta druhá rychle sílí!!
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Holky díííky, jste hodné. Dnes jsem se zase oc nevyspala. Asi 5x jsem se vzbudila bolestmi v podbříšku. No dalo se to rozdejchat, ale nic příjemného to teda není :angry: Tak doufám, že mi s tím doktorka nějak pomůže.
katulline: tak Tobě taky velká gratulace!!! To je dnes ale úspěšný den na těhulky. // už budou určitě jen a jen sílit!!! Já to měla úplně stejně jako ty a dnes už mám krásnou dálnici :slight_smile: Takže si myslím, že se můžeš pomalu začít radovat.
daee: taky mi po ránu nebývá dobře, ale dočetla jsem se, že si večer máme dát něco k posteli a úplně první, co ráno uděláš, tak to musíš nejprve sníst, chviličku ležet a pak už je to OK. A pomáhá to :wink: A poté musš pravidelně něco papat, pak Ti nebude zle. Jak máš hlad, tak místo hladu se objeví nevolnosti.
19. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
ted momentalne test nemam jak vyfotit, jsem v praci. Ale zaitra vemu sebou fotak, teda pokud najdu kabel :slight_smile: Delala jsem si test z Pepina, jine tady v tesku nemaji :frowning2: Vlastne meli tam jeste nejake drazsi, ale do tech jsem nechtela strkat prasule. No ale kdyz to tak vidim, tak si na zitra koupim asi ten srazsi test. No uvidime, jestli to neni jen nejaky klam a jestli treba MS behem dne a nebo zitrka nedorazi. ..
19. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
katulline: jéé, také moc gratuluji, ať čárka pěkně sílí :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
daee: my to máme podobně, v mém okolí mám jen jednu kamarádku, která má půlročního chlapečka, jinak široko daleko nikdo nic. Ale z přítelovo strany je dětí docela dost, také je starší...
19. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, GRATULUJU!!!! A všem ostatním držím pěsti. :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
nazdar holky.....
no to jsou krásné zprávy po ránu, sven, katulline - holky, vy jste mě potěšily......tady se fakt šíří nějaký těhu vir, když to tak krásně všem vychází......
podle toho vašeho odkazu nám vychází holčička, tak jsem zvědavá.......
19. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Teda to jsou novinky poránu :slight_smile:
Sven: blahopreju ke // :slight_smile: a přeju ať vydrží :wink:
Katulline: preju at sili o 106:wink:
19. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holciny, tedy dalo mi to praci to aspon trochu procist :wink:
sven, katuline - gratulace! a drzim pesti, at vse dobre probiha :slight_smile:

jinak ja merim BT (doktor mi nakazal, aby zjistil, zda vubec ovuluju - coz jo :grinning:), takze si tento mesic nadeje nedelam, teplota klesla, tak se zitra asi zaradim na konec tabulky. ale i kdyz jsem to cekala, tak si clvoek delal malicke nedeje, ze treba preci ... no tak snad pristi mesic :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
pajula - tabulka super! tak u me prosim doplnit: bydliste Praha, snazime se od rijna 09, jmeno pro holcicku: Rebeka, kluka netusim :wink:
19. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
jinak jsem si prisla o vikendu uz jako cvok, me uz se o tom zdalo .... jen ten sen dopad peken pozitivne :wink:
19. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
vecernice: tak uvidíš no.....a ovu byla? možná jste ji nepropásli, jen to prostě nevyšlo.....a třeba i jo....i když mně když klesla teplota, tak MS hned dorazila....ale ještě ji nemáš, tak vyčkávej.....
19. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
no ovu jsme asi nepropásli :wink: ale tak to vyjde příště, aspoň doufám. a taky doufám, že mi koncem měsíce doktor potvrdí, že i sliznice už je v pořádku .....
19. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak jsem vás rychle proletěla, tak snad na něco nezapomenu.
Předně děkuji všem MOC za gratulace :slight_smile: .
Nějak mi to mozek ještě nepobral, považuji to za neuvěřitelné, že se to povedlo tak brzo, vůbec jsem s tím nepočítala! .
Jinak se naštěstí cítím naprosto „netěhotně“ :slight_smile: - jediné co, tak mě pobolívá občas břicho a mám citlivější bradavky - ale to jsem před MS mívala taky. Další příznaky se doufám nedostaví a tak jsem si zakázala na sobě cokoli hledat, abych si je nepřivolala. Doufám, že nevolnosti nejsou dědičné a vyhnou se mi (kdybych byla po mamče, tak bliju jak Alík :frowning2: )
Na kontrolu jdu ve čtvrtek (a to kvůli nálezu v moči a stěru, jak jsem již psala) a jako „bonus“ pro pana doktora budou ty // :slight_smile: Jinak bych se tam tak brzo jen kvůli těhu nehnala.

Já se přidávám ke gratulaci Katulline! A přeju, ať čárečka sílí.
A kde je Vanillka? Ta už taky přetahuje a jestli se nemýlím, tak říkala, že bude testovat?

Všem, co mají nějaké návštěvy doktorů či se chystají testovat, držím palce. (dnes snad k MUDr. šla didi21, že?) Mám v tom celkem už hokej.

Jinak ještě pár věcí, na které jsem chtěla reagovat.
Testy nemá cenu porovnávat každý den – to pak žádný moc velký rozdíl neuvidíte – takže jak to tu někdo srovnával – vzít první a porovnat ho s aktuálním - a hned je vidět rozdíl v sílící se čárce :slight_smile:

Já testy nafotím a hodím do alba, až budu doma a bude chvíli čas, ať můžete na toho mého ducha taky juknout :slight_smile: .

Pajula – otěhotnění není možné mimo ovulaci (+- den dva kolem). Je možné otěhu jindy, než v půli cyklu, jak obvykle ovu bývá, ale ovu se může běžně z nějakého důvodu šoupnout úplně jinam než doprostřed cyklu, ale bez ovu otěhu prostě nejde. A ne každý má ovu uprostřed cyklu. U mě ovu naprosto normálně chodí až tak kolem 19.DC. Takže spolíhat na "v půli" cyklu je sci-fi. Já si šoupnutou ovu ověřila měřením BT.

Katulline – jak jsi psala o kamarádce, co je těhu a má problémy s močákem – tak bacha na urologické čaje – ty se v těhu nesmí !(alespoň ten od Megafytu ne – tam je to i přímo psáno). Já teď s tím taky zápasím a zjistila jsem to, tak jsem čaj vysadila. Na močové cesty jsou dobré brusinky – buď přírodní, ale lépe "koncentrované" prodávají se v kapslích nebo prostě hodně pít. Jde o to, aby člověk furt chodil čůrat,aby tam ta moč nestála a ty bestie se tam nemnožily.

Taggy – super úlovek v Tescu – no nech to tam za ty prachy :slight_smile: . Já když jsem něco nakupovala, tak většinou na netu na mimibazaru nebo mimiaukci. Tam se dají ulovit úžasné věci za pár kaček :slight_smile: Našla jsem super holčinu, co má bodýčka (nošené z Anglie) za super ceny – kolem 12,- Kč za kus a jsou moc pěkné, jako nové. Tak kdyby chtěl někdo kontakt na její bazárek, tak pište do IP.

Jinak co se týče knih o těhu, tak také je na to dobrý internet – nové knížky dle mého nemá cenu kupovat. A jestli u vás máte někde Levné knihy, tak tam mají o těhu určo taky něco od Miriam Stoppardové za rozumný peníz.

Uf, tak snad jsem reagovala na vše, co jsem chtěla, nakecala jsem toho jak Palackej :grinning:
Jdu zas makat a snad ještě přes den juknu jak dopadla didi21 u MUDr. a jak se máte při pondělku :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
jen k tem mocovym cestam - nejlepsi (dle moji Dr.) jsou Kandaské brusinky, jsou celkem drahé (50 kapslí za 316), ale jsou účinné. já se s tím docela dost natrápila, absolvovala i roční kúru na zlepšení imunity této oblasti, a teď už několik měsíců pohoda :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
tak ja se rozhodla takto, pokud mi carky budou silit, tak si pristi patek zajdu taky k dr. Nebo si myslite, ze je to jeste brzo? Jit tam po dvou tydnech, co jsem to zjistila?
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
no, ona nakonec sla na pohotovs, dostala nejake antibiotika a mela jit dneska k urologovi, zatim ale nevim, jak dopadla. Ja mela zanet mocaku jen jednou a uzila jsem si s tim tolik, ze se modlim, aby se mi to uz nevratilo...
19. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
ja brala antibiotika nakonec ctyrikrat do roka .... az pak jsem se dostala k dobre doktorce, ktera provedla celkove vysetreni a nasadila lecbu. ted uz mam pul roku klid, ale uzila jsem si s tim svoje ....

katu - doktor by to pak uz mel videt z krve, takze by ti to potvrdil. a hlavne sdelil co a jak dal, kdy prijit na dalsi kontrolu a ceho se vyvarovat. moc drzim palce, at sili!!!!

jinak se tady nesmim tolik zdrzovat, nesoustredim se jaksi na praci, a prave jsem mail kolegyni poslala klientovi .-D
19. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
sven: díky, taky jsem ráda, co jsem ulovila......
hlavně mám dneska hrozně dobrý pocit, že se vám těhulky povedl mimís hnedka, moc mě to těší a tak nějak nakopává, že i nám to může klapnout - když člověk pořád čte o těch, co jim to roky nejde, tak mu to nepřidá, tak si aspoń dělám naději, že se nám taky může povést brzo nebo hned......
sven. asi tě zklamu, ale ty nevolnosti a i přibírání v těhu bývají dědičné - já bych to měla super, mojí mamce vůbec špatně nebylo, blití už vůbec ne a se mnou přibrala 7kg a s bráchou 9kg, tak to bych měla pohádkové těhu - ale to asi nejde srovnávat s ostatníma, my jsme maličké, já měřím 160cm a vážím 44kg a mamka má tak 54 asi .....
19. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
ahoj holky,ja si myslím že tady bude vic těhulek :slight_smile: .
19. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
sven, gratuluju.
19. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
dnes jsem se měla dozvedet vysledky (dr. mi vzala krev,na test kvuli štítne žlaze),ješte je nemela,tak snad zítra.
19. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
ashlee: tak držím palce, ať jsou dobré výsledky.....a v listopadu už snad budem mít všechny pozitivní těhu testíky.......
19. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
jj taggy, verim, ze nam to vsem vyjde :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
ashlee: také budu držet palce :wink:

taggy: ještě k Těm nákupům :grinning: , asi před rokem jsem v Tescu také narazila na velké slevy skvělých mini věciček. Ale nakonec jsem odolala a nic nekoupila, bylo to totiž ještě v době, když jsme se o mimi nesnažili a ani o tom nijak extra nemluvili. Přítel by si asi myslel, že jsem blázen...Jinak já teď zatím jen tak někde pokukuji, ne že bych byla pověrčivá, ale zatím nemám takové to velké nutkání, něco nakupovat pro mimi...ale kdyby se naskytla nějaká výhodná koupě, taky bych asi nakupovala :grinning:

sven: můžu poprosit o ten odkaz na věcičky pro mimi? díky :wink:
19. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj děvčata!!! No já nestačím zírat !!!! A strašně moc moc moc MOOOOOOOOOOOOOOOC gratuluji !!!!! I když Sven, Tebe jsem považovala už za úplně jasnou :grinning: Holky, moc Vám to přeju !!!

Sven: taky bych moc prosila o ten odkaz...

Ashlee: přeju, ať výsledky jsou v pořádku!

Musím zas na chvilku běžet...uf, od rána jsem se nezastavila...jestli tam ten mimis (nebo spíš ten hrášek) je, tak se chudák pěkně natřásá....:slight_smile:
19. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
avaly: no jo no.....a teď už ti to neva nakupovat ne, když chceš od sven odkaz...... :slight_smile:
jak jsem psala, já nechodím nikam pravidelně něco vybírat, šla jsem kolem a viděla to, tak jsem to vzala a jsem moc ráda, že to mám doma.....kdybych to koupila, až bych byla v prvním měsíci, tak to na věci nic nemění, akorát by mě to stálo o dva tisíce víc - za normální cenu.....
19. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.