• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno,
dneska jsem byla na krvi na endokrinologii a zdá se mi že ty odběry co jsem těhu nějak hůř snáším,vždycky mám modřinu a bolít to,to se mi předtím nestávalo :frowning2:
dneska budu uklízet a leštit stoly atd,moje oblíbená činnost,já pořád leštím :grinning: ,protože zítra přijede mamka s mojí skoro 6ti letou neteří Sofinkou,takže budu dva dny trénovat výdrž :grinning:
15. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ránko,

Anie - neboj, oni říkali, že do středy ještě bude zima, ale od středy už má začínat být 11 stupňů a v sobotu 18 :slight_smile:...U nás je taky trochu nasněžený, ale svítí sluníčko a vypadá to nadějně :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,

koukám, že jste tu řešily kočárky :slight_smile:

Daee: můj názor znáš, mě se jednoznačně líbí černý kočárek, viděla jsem jich několik ve městě a vůbec mi nepřijde, že vypadá nějak smutně, s barevnými doplňky vypadá moc hezky :wink:
15. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Jinak holky, kdo chcete jukněte do albíčka, včera jsem vyfotila pupík, už se pomalu začíná rýsovat :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
anie. já to nemyslela špatně, to ses na to měla takto pozdě a unavená radši vykašlat......a je logické, že když má manža trička pod mikinou a válí se po zemi, že to nemá cenu žehlit........
ale myslela jsem to spíš tak, že kámošky třeba nežehlí rifle a taky to jde poznat......... a jinak utěrky žehlím taky.......
a máme podobné manžílky, manža taky vysává, vytírá, ale to i normálně se mnou na střídačku, ale ted to dělá sám.......a když chci odnést žehlicí prkno, tak mě vraždí pohledem a hned mi to bere z rukou.......takže dobře jsme si vybraly co? :wink:

maci: tak já držím palce.......
15. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tady u nás tedy přes noc zase nasněžilo - fuj, tak doufám, že se předpovědi vyplní a opravdu koncem týdne přijdou ty jarní teploty
:sunglasses:

K uklízení....žehlení taky nesnáším...vždykcy si říkám, že si to prádlo nesmím nechat přerůst přes hlavu a žehlit průběžně, ale vždycky se na to vykašlo a pak tři hoďky žehlím mega hromadu :confounded: :confounded: :confounded:
Michal s úklidem hodně pomáhá....vytírání podlah nebo luxování je teď 100% na něm. Jinak je to ale typickej chlap....mohla bych za ním celej den chodit a skládat a rovnat a uklízet (má ve věcech typický chlapský systém :grinning: )
15. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jo a holky, včera jsem v Tescu pořídila dva mega packy Pampersek (New Baby 108ks). Mají akci, že když koupíte 2bal. tak jedno stojí "jen" 350,-.....což je asi dobrá cena, jak jsem průběžně porovnávala na netu. A ještě multipack čistících ubrousků Pampers Sensitive (taky v akci).
Takže my už kromě kočárku a přebalovací podložky máme výbavičku snad komplet :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Mě se zdá že ten čas strašně rychle letí,už je půlka března :confused: to se ani nenadějeme a budeme mít broučky u sebe,včera jsme si s manželem říkali že za půl roku tady s námi v novém bytě už bude drobeček a už budeme tři,ještě mi to pořád připadá zvláštní :wink:
15. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Maki: no my tu prcka budeme mít už za necelých 12týdnů....když to takto řeknu (napíšu), úplně se děsím toho, jak to uteklo a jak se nám ten porod blíží.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
dae,taky jsem si říkala že se ti to blíží,když si vzpomenu jak si nám tu poprvé hlásila // a teď už máš 28 týden,páni to letí :confused: a já začínám příští týden 5 měsíc :confused:
15. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
jojo, leti to strasne rychle... Az bude ta nase veselka, budeme s prckem presne v půlce a mne to ani neprijde. Nekdy si rikam, ze to snad ani neni normalni, ze mi to obcas az TAK jeste nedochazi...
Daee, kdy sis to zacala uvedomovat fakt uz vic? Jako ja myslim, ze si to kazda uvedomujeme, ale me prijde, ze dokud nejsou poradne pohyby... mam pochyby:slight_smile: Ale je fakt, ze bublinkovani uz teda bezpecne poznam :sunglasses: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Daee - dneska jsem zrovna nad tím přemýšlela, když jsem koukla, že jsi v 28tt :slight_smile: Mně se za chvilku objeví už 18tt...fakt to letí neuvěřitelně! Ale ty jsi už pěkně připravená, výbavička skoro nakoupená...to je fajn...já teď mám spíš hlavu plnou té diplomky...i když musím holky přiznat, že mě zase sem tam chytají hloupé nápady a už se hrozně těším, až Davulku zase uvidím...nebo kéž by už začal kopat tak, abych to spolehlivě poznala...jsem hrozná...ale zase mám pochybnosti a zase s ebojím, jestli je vše tak, jak má být...Strašně bych si chtěla to těhotenství užívat, ale už jsem skoro v půlce a zatím mám pocit, že se spíš pořád strachuju, jestli je vše ok...
15. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Dobré ranko

Lauri: paštička výborná, super tip pro změnu :slight_smile:

Jejda, Daee, ty to máš fakt za pár, teda! Uf uf uf. To nějak uteklo kruciš! Ale jestli ten porod neboli jako zuby :grinning: (rikaly zkusene mamky na srazu), pak to urcite zvladnem. No, ono nam stejne nic jinyho nezbyde :angry:

Jinak já teda bubliky už zase vůůůbec necítím :unamused: Trošku mě to štvalo, že jsem už něco jakoby poznala a pak zase nic, tak jsem se bála a tak...ale když teď bříško leze - a ono leze ... asi jsem to s něčím zaměnila, bylo to moc brzy. Ale taky si myslim ze mi to poradne dojde teprve, až bude vetší bříško a pohyby. Ale začínám se docela těšit :dizzy_face:

A jinakk musí být prcek zdravej jako řípa. Manža má slaninu a vajíčka v oblibě, takže dlabeme dost často :o)
15. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
dashi já to mám taky tak,včera jsme zase řešila že se nic neděje,je mi dobře jeslti je to normální a dostala jsme nadaný jak od manžela tak od mamky,oni si myslí že nejsem normální a nedokážou pochopit že se bojím,mě to vždycky přepadne v půlce mezi kontrolama :unamused:
15. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Maki, přesně...já jsme zase pózovala před zrcadlem a psychicky manžela deptala, že mám malý břicho a že se mi určitě zmenšilo...bublinky cítím, ale už aby byly pořádný pohyby, protože si ještě nejsem úplně jistá, jestli to je opravdu Davídek, to co cítím...Taky to mám tak, že mezi kontrolama už začínám být na nervy...odkdy začínají ty kontroly po 14 dnech? :grinning: Asi až od 30tt co? :frowning2: No..já to mám teď extrémně blbý, protože mám kontrolu až 8.4. (takže po víc jak měsíci) a UTZ ve 20tt mám hned 4 dny nato..takže teď se dlouho nic nebude dít a já se asi zblázním...
15. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Orchi: hmmm, já myslím, že jsem si to začala naplno uvědomovat po velkém UTZ....řekli nám, že mýválek bude Matýsek, taky už byl na UTZ velké a hotové mimi, žádný pulec...náš budoucí chlapeček.
Taky pupík začne růst a zavazet, tak si to víc uvědomíš (že už to nejde zakrýt, okolí si už je jistý, že ti může říct, že jsi těhu, už to rozpozná od břicha po vydatným obědě :grinning: ) A pak hodně dodají pohyby, který nejsou bublinky, ale kopanečky, kdy se ti pohne bříško...

Jin: mě zuby nikdy nebolely.....akorát jednou mi prořezával Dr. sadista osmičku zaživa (hned jsem ho pak změnila) a to jsme mu teda na křesle brečela bolestí..... :unamused:

Jináč, jak jsme v pátek nevěděly, kdy začíná třetí trimestr.....tak je to vstupem do 28tt...takže jsem tam... :grinning:
Jo a beru trošku pozitivně, že to snad budu mít první z nás tady za sebou a pak už budu jen pročítat radostné zprávičky, jak se to tu bude koncem prázdnin líhnout :grinning: :wink:
15. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
holky, taky mi přijde, že to hrozně rychle letí........taky se mi blíží pátý měsíc, tak mi to přijde šílené, pohyby zatím vůbec, takže si pořád připadám spíš netěhotně.......kromě chvil, kdy jsem na ultrazvuku u doktorky, tak mi fakt přijde, že snad těhu vůbec nejsem.............
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
holky, ja mam taky nekdy takove ty strach-stavy, kdy si rikam, ze to preci neni normalni, ze uz jsem to lechtani od prcka poznala a pak treba 2-3dny zas nic... Jenze ono se to podle vseho dost casto prehledne a je to tak malinko, ze clovek tomu proste jeste nevenuje pozornost a prehledne to. No a pri nejake frekvenci 1x za 1-2dny, je fakt ta sance mala, ze si toho vsimneme uz pravidelne...
15. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Dashi, Maki: já to mám naprosto stejný....akorát se ten strach změnil. Teď se bojím, aby Matýsek zůstal uvnitř, co nejdýl (min. tak do 36tt)...
A jak píšete...z kontroly odhopsám radostí, pak jsem 14dní v klidu, ale jak čas ubíhá a mě všude píchá, tlačí, občas je výtok větší, občas menší atd. tak se znovu začnu trošku bát (nebo být nervózní), jestli je uvnitř pořád vše ok....
15. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
lauri: Jojo, to my manža taky "nadával", že jsem se na to měla vykašlat, že by to do příštího víkendu vydrželo. Jenže já jak si něco vezmu do hlavy...
daschi: No, tak budeme jim věřit, že to ve středu přijde :slight_smile:
avally: Krásně se rýsuje pupíček :wink:

Jinak, já jsem se zamilovala - můj favorit Camarelo, a to v barvě bílé. Nepraktické, řeknete si. Ale dopisuju si s paní, která ho v bílé má, a nemůže si ho vynachválit. Má ho od září, bahno na podzim, břečka v zimě - kočár prý pořád jako nový, stačí otřít vodou a mýdlem a všechna špína je dole. Tak jsem ji poprosila o fotky. A v srpnu ho budou prodávat - tak už jsem se jí přihlásila jako potencionální zájemce. Za čtyřku včetně autosedačky a dvou fusaků, bude rok starý, po jednom dítěti.
15. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
tak ty strachy mám stejné, týden, a ještě i ten druhý po kontrole je mi ok, jsem štastná, a pak mě začne hlodat, co když něco atd................a pak na ko zase ok, a zase nanovo.............. :grinning: :grinning: :grinning:
anie. pokud se ti kočárek líbí, názory nikoho jiného neřeš, je důležité, abys byla ty spokojená....... za čtyřku znamená jako za čtyři tisíce? hluboký, sporták, sedačka a fusaky????? no tak to je zadarmiko...................gratuluju......... vidím, že už nás přibývá, co přišly na to, že vlastně ne úplně nový kočárek může být výhodný kup.............. :wink:
15. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Anie: schválně jsem si ten bílý model našla....a mě se líbí teda moc!! Je originální, takových moc nepotkáš, což mě se líbí :wink:
A jestli máš od paní info, že údržba je ok...tím líp.
Pokud cítíš, že je to ON (tvůj kočárek šampion)...tak neváhej a jdi do něho :wink:
15. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Souhlasím s Daee...Pokud jej miluješ, není co řešit :grinning::wink: Ne fakt...já si myslím, že každá tady tak nějak už svýho favrita máme...:slight_smile: a nejdůležitější je, jak se budeme ohledně něj cítit...
15. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Avally: boulička krásná, malej těhupupíček :wink: Ty nosíš pořád obyč jeansy? To máš tedy můj odbiv!

Já bublinky necítila už přes týden :o( Proto jsem asi i měla ten strach min, týden... jak mi úplně splaskl pupik. Ale teď tam je, je krásnej a já si chci myslet, že mimčo roste a je ok (a nikdo mi nepište, že to může být i jinak :grinning: )

Daee: tak gratulace ke vstupu do posledního trojboje :wink: Určitě bude Matýsek ještě v bříšku a bude to ok.... vždyť jsi tím těhu zatím proplouvala bez potíží, není důvod aby se teď něco pokazilo. Většinou se fakt všechno ohlašuje dlouho dopředu :wink: A navíc cvičíš a to je přeci taky dobře.

Neuvažovaly jste některá o těhupasu, kterej podpírá bříško? Doporučujou to pro maminy, které nemají pevné břišní svaly jako podporu.... Nevíte o tom některá víc?

A vysávání a vytírání mi nějak moc nevadí a je to moje skoro denní činnost (se dvěma dorostama kocourama a psíkem, který courají ven a dovnitř). Doufám, že teda mimču to taky nevadí?
15. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
jin. a v prvních dvanácti týdnech jsi taky tahala vysavač a mop? samozřejmě, že když to děláš pomaličku atd. že by to snad vadit nemělo, ale většina chlapů si to radši přebírá na sebe............mně třeba nevadí zamést, ale vysávat to teda nee....to fakt nechávám manžovi.........
a to miminko si taky myslím, že si víc uvědomím na velkém UTZ, navíc hned po něm letíme na tu dovču, tak tam budu pořád v plavkách, a relaxovat, takže od té doby se asi budu brát už fakt za těhuli...............no a po návratu začnou velké nákupy, takže na to se samozřejmě těším moc, a taky budem vytvářet ten pokojíček, tak to bude taky moc fajn.......... :grinning:
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Jin: až na to, že žijeme doma oba v celibátu :grinning:
O břišním pásu jsem uvažovala, ale vůbec nic o tom nevím....akorát, že jestli nemám břišní svaly, tak jsem v pr..., bo paní na kurzu říkala, že zapojení "svalů břišního lisu" při tlačení je zásadní....

A to "cvičení" není žádná dřina, spíš protahování atd., nic proti tomu, co jsem dělala před těhu. Jsem moc zvědavá, jak se mi bude dařit návrat do formy po porodu.... :unamused:
15. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
tak to já občas vysávám,máme lehkej vysavač a nemusím se u něho hrbit protože se drží nad hadicí a zapíná se tam posunutím páčky,takže vlastně vysávám jednou rukou a jsem rovně,jinak podlahu vytírá manžel a chodbu v baráku nechci umývat tak to musí manžel chudáček ale jen jednou za pět týdnů,taky si netroufnu umývat okna to fakt nee
15. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
lauri: Jj, za čtyřku jako za čtyři tisíce :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak bude na fotkách vypadat, a hlavně jak bude vypadat v létě, až ten jejich rošťák bude řádit ve sporťáčku.
Jinak je to láska veliká :dizzy_face:
jin: Taky pořád nosím svoje obyč džíny, a myslím, že ještě nějakou chvíli budu, pořád bych do nich mohla pozvat návštěvu :grinning:
15. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.