• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, vy jste dobré teda, já jsem teda byla vždycky štíhlounká, ale cvičení mě nikdy nebavilo, takže taky budu tlačit u porodu spíš silou vůle - ale daee, myslím, že ty svaly má každý, akorát ne každý je má vytrénované.............takže já ani po porodu cvičit nebudu a ted taky nic neplánuju, nějak mě to nikdy nechytlo, a pravidelně už vůbec ne.......
maki: a proč ne okna? ty jsem zase já nedávno myla :grinning: :grinning: ..............bylo to za chviličku hotové, máme teda nové plastové, to je taky rozdíl oproti těm starým a nedejbože ještě šroubovacím, ale to mi teda nijak neva.....
15. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Lauri: tak snad tam ty svaly taky mám schovaný :grinning: :wink:

Okna taky nemyju (jsme v prvním patře a je potřeba po nich různě šplhat)....a teď už vůbec, protože 19.4. nám je budou měnit, takže zbytečná námaha :wink:
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
lauri,já nevím nějak se bojím že bych na té žídly zavrávorala a spadla dolů,já jsem strašný jelito a navíc mi to mamka a manžel zakázali že to za mě udělají,ty panelákový jsou dost vysoký a já malá takže musím na židly a shýbat se pro vodu a tak a třeba by se mi zamotala hlava
15. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Anie: tak to je super kup, cena víc než pěkná :slight_smile:

Jinjin: jj, pořád svoje džíny a myslím si, že je ještě dlouho budu nosit, už se nevejdu jen do svých nejoblíbenějších (velikost 32), teď mám vel. 34 a je to OK. Pořád si říkám, že ani snad žádné těhu oblečení nebudu potřebovat, za chvilku bude hezky, tak přijdou na řadu sukně, šaty…

Co se úklidu týče, my nemáme žádné koberce, takže nevysávám, vytírám jen o víkendu, přes týden jsme oba od rána do večera v práci, takže není čas ani nálada…
15. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
lauri: Okna by se neměla mýt z důvodu, že se porůznu natahuješ, a mohla by se odloučit placenta..
15. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
daee. tak to se ani nedivím........
maki: aha, tak to jo........v paneláku a ještě třeba vysoko bych se taky bála......my máme právě nové okna a hodně široké parapety, takže stojím i na tom, a je to fakt rychlovka, přetřu hadrem, stříknu clin, vyleštím, utřu rám, hotovo..............šup šup, takže všechna okna za hodku a půl hotová......a to fakt pomaličku v klídečku.......ale samozřejmě by je zvládl i manža, jen že zrovna mytí oken mě i celkem baví, tak to mi neva.......
avally: my taky nemáme koberce, všude plovoučky, ale já to ted zametám a manža vysává......

avally: s oblečením jsme na tom stejně, já ještě obleču i ty dvaatřicítky, ale máme podobné velikosti, mám sukýnky a tak nakoupené a na dobu před porodem na bříško super dvoje plátěné světlé kalhoty, které jsou netěhu, ale úžasné.........ale na to teplo a ty šatečky a sukýnky se už moc těším........to nám začne to nejhezčí období těhulkování........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
já když si po sobě čtu co sem píšu tak tam mám úžasné hrubky,až se stydím,budu se muset s prckem vrátit do školních let :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Lauri: já se také moc těším na teplíčko až vezmu jen šatky a žabky…jinak já celkově přes léto skoro vůbec nenosím džíny, nejraději mám sukně a šaty a některé šaty, které mám jsou takové zavinovací, nebo volnější, že se tam vejde i velké břicho….no uvidíme, zatím jsou to jen plány :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
:slight_smile: Maki...má mamka je bývalá češtinářka...takže mě cepovala neskutečně...a na češtinu jsem měla vždycky hlavu...ale kolikrát, co udělám za chyby, nestačím se divit...hned si to uvědomím, ale teda fakt někdy hrůza :grinning: To dělá ten internet...prostě člověk tak nějak má tendence sklouzávat mimo..dokonce i má mamina občas udělá hrubku, když mi píše na ICQ...pak to půl hodiny řeší, že jak to mohla napsat :grinning: Člověk v tom spěchu prostě někdy ujede...
15. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Tý jo, tak to jsem exot.
32 je už dámská velikost nebo ještě dětská :grinning: :grinning: :grinning: Ne nic ve zlym, mluví ze mě závist, já oblíkla staží 40cítku, teď jsem na 44 :angry: No so už.

A s mopem a vysavačem se tahám. Jestli se tomu dá říst tahání :grinning: Já před těhu nosila běžně (jako skoro denně) věci kol 20kg, vyjímkou nebyla 40kg, takže mě to nějak nepřijde vůbec jako tahání :sweat_smile: To mě ani nenapadlo. Dala jsem si limit cca 10kg, ale někdy se zapomenu, např včera jsem zachraňovala před psam neteřinku a vzala ji do náruče, nu, má 1čkg :( Já prostě nemám ráda, když za mě všechno někdo nosí, mimču ublížit nechci, ale ani mě prostě nenapadlo "netahat" kyblík s vodou :frowning2: Bych si přišla uplně nemocná :frowning2:
15. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
14kg, pajdon. A chyby - já češtinu neumim doteď, tak mě sim omluvte :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Jin: vel. 32 je už dámská :wink:, já mám běžně vel. 34, akorát ty jedny moje oblíbené džíny jsou vel. 32 :slight_smile:

kyblík s vodou také tahám, já si většinou dávám vodu jen do půlky kyblíku a přijde mi to v pohodě....
15. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Po delší době ahojky holky :slight_smile:

Tak hlásím, že jsem byla v pátek na kontrole - hnusný tlak v břiše při milování, nedostavila se ovulace, řezání v podbřišku a tak. Popsala jsem to všechno svému doktorovi. Byl pátek a on měl za půl hodky padla :slight_smile: Vyzval mě na kozu, prohmatal, a už přesně věděl, kde to bude bolet. Zabolelo. Strčil mi tam UTZ a našel cystu na pravém vaječníku :frowning2: Ten na kterém jsem měla cystu, co mi v roce 2007 praskla a mě dovezli do nemocnice za pět minut dvanáct s krvácením do dutiny břišní a pro jistotu mi vzali i slepák ...
Ten den jsem si ráno, nevím proč, dělala ovu test. 26DC a byl pozitivní jako nic. Cysty ovu test neovlivňují. Teploty potvrzovaly vzestup a dneska normálně zase pod hranicí .. tak snad to vyleze.
Doktor tedy navrhl počkat 14 dní jestli se nedostaví MS a pokud ne tak začne léčba.
HA rozhodně odmítnu páč to není žádná léčba, jenom to prostě zabranuje ovulaci a tak by se cysty tvorit neměly, když vznikají folikulární, což je asi ta moje ted. Ale u mě se tvořily vždycky i přes HA.
Mám fakt strach, aby nepraskla a nebo se to nějak neobtočilo kolem vaječníku .. bože nechci ani domýšlet.

Od té revize jsem furt nemocná. Komplikace po revizi, hrozící další revize, pak se to uklidnilo naštěstí. Začátkem února jsem dostala šíleného housera-nemohla jsem se vůbec hýbat, ležet, sedět, prostě nic. Léčba z neurologie veškerá žádná, jen mi předepsala léky se salicylem, na ketrý jsem alergická a ona se mě na to ještě ptala - no padám!
Po 14ti dnech jakštakš dobrý .. týden klid a dostali jsme s přítulem oba rotavirus - já celý den horečky 38,5 večer totálně dehydratovaná na pohotovosti. Pak na druhý den už mi bylo lépe a do týdne v pohodě. týden zase klid a teď v sobotu zase - teplota 37,8 večer, průjem ..

Na to už fakt nemám nervy. Psala jsem na institut klasické homeopatie a jdu s tím něco dělat. Není normální, že jsem pořád takhle hin ... sakra :frowning2: Od malička pořád lítám po doktorech a nikdo s tím nedělá nic jiného, než že mi pořád předepisuje ty samé léky :frowning2: Homeopatie mi kdysi pomohla, tak snad to pomůže i teď ... jsem z toho už fakt na prášky :frowning2: za dva měsíce svatba, s cystou bych nemohla na svatební cestu ani náhodou ...chtěli jsme se začít snažit od svatby a jestli to bude "léčit" nějakýma hormonama nebo laparkou, tak na to můžem zapomenout. Ale upřímně? mi už je to asi jedno .... já se chci hlavně vyléčit a hodit se do pohody. uf ...

závidím vám ... :frowning2:
15. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
hehe :grinning: teda ja jsem na tom s velikostma obleceni podobne jako Jin. Az na to, ze moje normalni velikost treba kalhot byla 44 a prodlouzene verzi, pac mam proste dlouhe nohy:slight_smile: a pri tehu jsem zjistila, ze oblecu i 42, coz me potesilo, ale verim, ze se urcite vysplham i na jine velikosti, az bude rust brisko a boky :grinning:, ale uz to nejak neresim.

Teda vysavani ani uklizeni taky nejak neresim... Proste na to, na co mam pocit, ze stacim, to delam. Az budu mit pocit, ze je to na me moc, tak to delat nebudu. Skoro denne zametam a jednou tydne vytreme cely byt a slus. Do umyvani oken se mi nechce, jelikoz mi nedela dobre se nekam natahovat, ani kdyz treba potrebuju neco podat z hornich polic v nasi obrovske skrini....
15. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Janko to je mi děsn líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Moc moc moc držim palečky, ať alespoň ta homeopatie zabere :cry: Tfuj tfuj.
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Orchi, Avally: to jsem ráda :o) Já už si přišla skoro divná :unamused: Ale mi to tu máme o třech dnech jak v útulku pro opuštěná zvířata když nevytřu :grinning: Ale mě to neva. Já ty chlupáče strašně miluju :grinning:
15. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Janko - přidávám se k Jin a taky moc držím pěstičky, ať homeopatika pomůžou...já vím, že ty jsi i taková bylinkářka...moje prababička díky bylinkám ségře jako úplnýmu miminku zachránila život...takže určitě příroda je mocná čarodějka a dáš se brzy dokupy...Moc ti fandím...a za dva měsíce na svatební cestě znovu zasnažilkujete a budeš zase mezi těhulkami...:slight_smile::wink:
15. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
janka: také držím palečky, ať jsi brzy v pořádku. Homeopatika dokážou dělat divy...
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
ahojínky holky .-) ted sem vlozila foto pupíčku, můžete mrknout :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Mony, to je krásnej pupík!!!
15. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
jankabry - ahoj, jsem ráda, že ses ukázala, akorát teda ty zprávičky nic moc. Snad se to brzo zlepší a bude dobře. Držím palce, ať homeo pomůže a máš klid. A co přípravy na svatbu - jak pokračují?
15. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Teda Mony ! Ty máš Pupendo grando :o)

Dae: protahování umí divy. Svaly se aktivují a zpevňují. Navíc nosíš celé těhu o 6-10kg víc. Non stop. Vem si v aerobiku, když přidáš na kotníky dvě jedno až kilča, co to udělá! A to je na hodinu. Takže když v porodce většin necháš, myslím budeš kondičku mít v poho. Víc se bojí návratu do původního tvaru... a tomu by teoreticky mohl ten těhu pas pomoct.
No a porod? Holt zatlačí i sestra, nu... Toho se taky trošku bojim, ale někde tu sílu najdem, určitě :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
holky, kdy se delaji ty tripple testy? Ja mam totiz jit na dalsi kontrolu k dr. az 25.3. a to uz budeme s prckem teda presne na zacatku 18tt... nevim teda, jestli to dr. nejak nezasklil... proste minule, kdyz jsem byla na kontrole 25.2. rekl, at se objednam na dalsi kontrolu za mesic a basta... a ted jsem si k nemu byla prevadet neschopenku a on rika: aha, takze priste budeme brat ty tripple testy....ja myslela, ze se to musi udelat presne v tom 16tt... Moc tomu teda nerozumim :unamused: :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
anie. neříkej, že tomu věříš.......to je stejná blbost, jak jsme se bavili s PA na kurzu, že se nemá věšet prádlo, aby se nezvedaly ruce a nezamotala se PRÝ pupeční šňůra, jak se to říkávalo dřív......to jsou fakt nesmysly........ :wink:

avally: to jaro a léto bude super........úplně to vidím.......

jin. ty jo, a co jsi tahala dvaceti nebo čtyřicetikilovýho proboha? to zní šíleně, vždyt čtyřicet kilo a čtyři k tomu jsem měla ještě nedávno já................takže takovou váhu bych fakt neunesla......................
15. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
mona: pěkný pupík :slight_smile:

orchi: já jdu na tripple testy v 15tt+5 a někde jsem četla, že se mají odběry na tripple testy dělat v období 15tt - 18tt :wink:. Akorát nevím, jak dlouho se pak čeká na výsledky?
15. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Avally, tak to by nam jeste vyslo, toho 25.3. budeme akorat 17+0, takze na zacatku 18tt. Tak asi dr. vi lip, co dela....
15. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Orchid: mě je dělal taky v 18tt...a taky se o nich vůbec předem nezmínil... :wink: (výsledky byly zhruba za 10dní, volala jsem si)
15. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
orchi: jj, to je OK :wink:

jinak už vidím, že mě můj Dr. zase řekne, že výsledky budou na další kontrole a pokud dopadnou špatně, že mě zavolá :unamused: ....
15. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
ok, holky, tak to jste me uklidnily, dal to neresim:slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
jeej, ja uplne prehlidla Janku. Doufam, ze se ti uz brzy zacne darit lepe... Snad pomuzou bylinky a homeopatika, hlavne nepropadej skepsi a mysli pozitivne,... i kdyz je to asi tezke. To ti pomuze nejvic.
Co pripravy na svatbicku?
15. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.