• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Orchid: on říkal, že když dobře vyjde NT, tak triply jsou takový doplněk...a on vypadá, že to neřeší, že zapomněl, ale všechno ví, mě už mockrát takto dostal....nicnic a pak bum..ukažte ruku, berem tři ampule :confounded:

Janka: jsem ráda, že ses po delší době za námi stavila :slight_smile:, jen doufám, že homeopatika pomůžou a už nám sem budeš nosit jen samé lepší zprávičky :frowning2:

Jin: včera jsme byli na procházce (takové trošku delší) a do kopce jsem funěla jak lokomotiva, jak tahám těch 7kilo navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale hezky jsi mi to vysvětlila....hned se cítím víc ve formě :sunglasses:

Mona: jůůů, krásnej pupík :grinning:
15. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak jsem prave resila tehotensky kurz a vypada to, ze budu opravdu teda chodit do Devitky na Údolní. Zjistila jsem, že kombinovany kurz teorie+cviceni nezvladam kvuli casu, kdy se to kona. Takze budu chodit jen na cvicenicko od 18tt a pak na zrychleny kurzik teorie (7lekci) kolem 28-30tt, coz si myslim mi bude bohate stacit. Navic uz pak asi budu doma a casu bude teda urcite vic i na takove veci. Holt jinak to nevychazi. No a ja mam stejne takovy pocit, ze podle tech popisu jednotlivych lekci se tam sejne nedozvim nic moc noveho, co bych uz nemela odnekud nactene, spis se tesim na to cviceni :grinning:
15. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Dae: to jsem ráda :wink: Ale segra i svagrovka to tak mely. Ony moc nepribraly, co jo, nechaly v porodce a byly pak vysmátý :wink: Jinak já si taky trochu portahuju vycházky - když už nic jinýho nemůžu, tak se trochu zadýchám v lese.

orchi: jdu taky 17+2 na ty tripple a na kurzik se taky tesim hlavne na to portahovani :slight_smile: Já se doma bojim, co muzu a co ne a uz bych nekdy fakt poradne protahla telo. Je treba rada visela za tyc (normálka za ruce nad hlavou) a ted teda do toho nejdu... A to povidani... no zakazala jsem si krome knihy od Porizka cokoli cist, radeji, takze na to se taky trochu tesim, ze uslysim jinej názor :wink:

Lauri: sportovni nacini :o) Ale ja jsem dvakrat takova, takze to pro me zase takova vaha neni :grinning:
15. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem vás po nějaké době pozdravit, jakože stále mezi vás patřím :slight_smile: U nás bohužel stále nic nového, ani co se práce týče, ani mimča....teď ale stále beru jako prioritu tu práci, tak uvidíme...nicméně snahu o mimi pořád máme :grinning:
Dočíst vás asi nemám šanci, tak jsem aspoň proletěla vaše alba, a máte fakt krásná bříška, radost pohledět :dizzy_face: Venku to vypadá, že už se snad konečně vyjaří, tak to bude paráda...všem vám přeju krásnou jarní náladu a těšení se na potomky :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
A já si teď užívám miminka mojí sousedky, jak nemá muže doma, tak chodím pomáhat s koupáním, a dnes je budu mít doma na hlídání, tak už se těším :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Tý jojo, a mě o triplech nikdo nic neřekl... A pochybuju, že by mi na ně brali krev teď ve středu, páč nemusím být nalačno..
15. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Anie: mě bral krev na triply odpoledne...nalačno jsem nebyla ani nááhodou, takže to asi nebude nutný
15. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Anie: já jdu hned ráno, ale nevím jestli se musí nalačno, tak koukni do průkajdy, mě tam Dr. napsal AFP - to jsou ty triply...
15. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Aha holky, ttj. Tak to mi ji možná i vezmou :grinning: Ačkoli minule se o tom ani půl slůvkem nikdo nezmínil...
15. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zdravím po víkendu. Nakoukávala jsem, ale nějak jsem neměla sílu se připojit..trošku jsem smutnila s Večerničkou a Bluem, že to nevyšlo, ale pevně věřím tomu, ž to vyjde příště :grinning: .
Gratuluji novým těhulkám, moc hezky se nám ta tabulka rozšiřuje, co?
Krásná pozitivní zprávička ze včerejška, že přijde jaro, mně dodala pohon, ikdyž dneska po shlédnutí zaprášené cesty sněhem trošku eurofie opadla, ale ono jaro příjde :slight_smile: .
Byla jsem v sobotu na veletrhu, musím konstatovat, že jsem od toho čekala asi trošku víc, ale přeci jen, jeden úlovek máme, koupili jsme MANDUCU, kvalitní nosítko pro miminko, můj mužík si ho moc přál a tam byla 10% sleva (mám je v albumu) :grinning: .
Ve čtvrtek (jak jsem psala) mě chytla střevní chřipajzna, v pátek jsem sice byla v práci, ale kolem 4 hod.jsem s radostí upalovala domů, sobotní výlet byl na mě ještě náročný, shodila jsem asi 2kg a zatím, se nevrátily zpět (nechutenství od začátku chřipky trošku ještě přetrvává) :angry: ale dneska už jsem statečně obědvala.
Holky kukla jsem do vašich alb, vy máte všechny už tak pěknýýý popíííky :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
orchid. já mám taky spoustu věcí načtených, takže na kurzík ani ne tak kvůi tomu, abvy mě poučili, ale už máme za sebou s manžou jednu lekci a je to takové fajn, spíš popovídání, jako tady s váma......a taky se mi líbí, že je to s PA, které se můžeš na cokoli zeptat, a ona ti vysvětlí, ještě nám na sebe dala mobil a mail, že jí můžeme psát dotazy, taky paráda................a na mobilu že je čtyřiadvacet hodin denně......což opravdu ocením ke konci těhu....... :slight_smile:

jin: aha, takže to bylo jako cílené cvičení.............no já se právě vyděsila, že bys tahala třeba pytle s cementem.... :grinning: no tak ale přece pokud jsi taková sportovkyně, tak nemůžeš mít (jak ty říkáš) špek na břichu ne?

janka. teda docela hodně tě toho trápí a trápilo.....................doufám, že dr. brzo na něco přijdou nebo se to nějak spraví, abys byla ok a mohla si s manžílkem užít jak svatbu tak svatební cestu a i ten potomek aby brzo brzičko byl.....................

anie. mně budou brát krev ted normálně na KO, ale dr. se o tom zmínila na NT jen tak náhodou, takže nalačno být určitě nemusíš......... a budu 16+0, takže taky ne přesně šestnáctý týden, ale spíš začátek sedmnáctého...... anie, ono spousta doktorů ti to ani neřekne, že ti to budou dělat, protože spousta mamin ani neví, co to je (protože nejsou takové, jako my, aby si to všechno zjištovaly a věděly dopředu...) a spousta dr. to dělá jako samozřejmost......

luciena. no ahojky, jsem si říkala, že si tady už dlouho nebyla......a v práci dobrý?

bibi: ahojky, jak se máš? taky už to jaro vyhlížím seč můžu, ale když mi tady za oknem svítí sluníčko a do toho šílená chumelenice, no fakt apríl.............
a pupík můj se nějak ztratil a nic se neděle, na to že za týden budu už v pátém měsíci, tak si fakt připadám, že si to těhotenství vymýšlím..............nikde není nic vidět.............. :unamused:
15. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
lauri: čau, no s tím pupíkem, aspoň budeš mít pohodovější cestování, a vsadím se, že domů se budeš vracet s pořádným glóbuskem :sweat_smile: . kdy že to vlastně letíte?
15. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
bibi: asi jo, já to tak beru, a mně to osobně zase až tak nevadí, si říkám, že ještě budu ráda...............ale spíš mi pořád někdo říká, jakto, že nemáš břicho, když už jsi ve čtvrtém a budeš brzo v pátém měsíci.....atd.......no pořád něco.....
a jinak letíme 21. dubna.......už se nemůžu dočkat,.....hlavně toho teplíčka.......a taky se těšíme na focení a na zážitky.....
15. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky,
zápis do školky dopadl ráno na jedničku, Tomášek si s paní ředitelkou moc pěkně povídal, ta z něho byla strašně nadšená a říkala, že v přijetí nevidí problém, to jsem teda zvědavá. Nepřiznala jsem těhu, to bude asi problém, ale nějak to dopadne.

Janka Tvůj příspěvek je smutný. Moc mě mrzí co prožíváš a přeji Ti, aby homeopatika pomohla a Ty jsi se dala brzo dohromady. Cysty jsou potvory, taky jsem jednu měla která mi praskla a šlo o život. Potom se mi tři roky po sobě opakovala a tak to pokaždé skončilo laparkou. Doktorka mi doporučila jedině otěhotnět, to se prý všechno v bříšku spraví a je to tak, už tři roky jsem neměla žádný problém.

Mona máš moc pěkný pupík, já už chci taky, aspoň trošku.
15. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
maci: a proč bys musela těhu přiznávat, pokud nemají nával, a vezmou ti ho, tak proč by měl být problém, já to nechápu...............
15. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Laurinko problém je v tom, že na přihlášce musíš napsat, kdy nastupuješ zpátky do práce. Napsala jsem tam od 1.9.2010, což je samozřejmě nesmysl. V podmínkách mají napsané, že přijmou jenom děti, které mají oba zaměstnané rodiče. Nejsem ale jediná, která čeká druhé dítě a k zápisu šla.
15. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
maci: aha, tak to jo...............tak to je blbé......................no a kdy to chceš přiznat?
já vím, že já jsem nechodila do školky vůbec, protože mamka byla na mateřské s bráchou, a tak jsem měla smůlu......ale je to dvacet let, tak jsem si myslela, že dneska už maminy tak nediskriminují............... :unamused:
15. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Lauri, pokud mi ho přijmou, tak to nepřiznám vůbec. V září budu doufat, že mi ho kvůli tomu nevyřadí. I když tady v Olomouci bych se nedivila ničemu, pár takových případů už tady bylo.
15. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
A kde je vlastně Zolik? Ta myslím šla taky s malou k zápisu, pokud si to dobře pamatuji.

Moni a vy ještě na zápis nejdete?
15. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
maci: aha.......tak docela risk, ale vlastně tobě kdyžtak o nic nejde ne.............maximálně ho budeš mít doma.....
15. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Lauri je to docela risk, ale jak píšeš, maximálně ho budu mít doma. Mě by jako doma nevadil, ale vím, že bych se mu nemohla 100% věnovat a on už teď chce malovat vodovkama, modelovat z plastelíny, vystřihovat a to musím sedět u něj. S miminkem na to nebudu mít tolik času. Ve školce bych aspoň měla jistotu, že se tam dětem věnují a rozvíjí je dál.
15. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
maci: no to je jasné.......ale myslím, že na něj budeš mít čas i tak................spíš by mě štvalo to, že to dítě se třeba na to připravuje, těší a pak nic................
15. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Lauri to máš pravdu, ale ono to jinak udělat nejde. Kdybych hned přiznala, že jsem těhotná, tak mi přihlášku do školky ani nedají. Byla to jediná možnost.
15. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
ahojínky holky, byla sem na tom srazu tady s koníkovkama, tady od nás, ždarackama :slight_smile: :slight_smile: :wink: tak to bylo super paráda :slight_smile: :wink:

maciol, jojo jdeme k zápisu, ale těhotný mají asi 40% že ti vemu dítko do školky právě :cry: :cry: je to na prd, mají maminky přednost který jodu pracovat právě, ale k zápisu jdeme určitě abudu doufat že moc maminek tam nepřijde aby jsme se vešli .-)
15. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Moni a Ty to přiznáš, že jsi těhu?
15. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
maciolko, no jaksi je to na mě vidět už ted dost...a za měsíc je teprve zápis, a za měsíc to bduu mít pupek už mnohem větší právě:-/ takže těžce budu skrývat..to nejde už no,,nic jinýho mi nezbývá právě.. :unamused:
15. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky, tak nevím. My se sice teď taky až tolik nenažíme, kvůli té mé práci si dáme pauzu, ale i tak měřím teplotu a testuju - abych věděla, jak funguju a po kontrolním spermiogramu bysme třeba mohli zase začít. Tento cyklus jsem měla ovulaci, ukázal mi jí test, ale ty teploty jsou divné, co myslíte? Hormonální profil doadl dobře, takže tady by problém být neměl..
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
15. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Moni aha, tak to asi neschováš. No budu Ti držet palečky, aby malou přijali.
15. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
maci- no děkuji, já doufám že mi jí vemou když ne tak holod rok budeme muset počkat a zkusit znovu..:frowning2:

jess- ahojky, holky určitě posoudí já jak nemerila vubec nevim co ty teploty znamenají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Holky koukáte některá na Primu?
15. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.