• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschki- moc děkuji :slight_smile: ale ta cesta ta stála za vše jako..děs :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holčinky moje :slight_smile:

Právě jsme se s pupíkem vrátili z obídku, dali jsme si francouzský brambory, mňamka :slight_smile: A nevím, jestli to má s prckem nějakou sovislost, ale už cca týden vždycky po obědě škytám. Tak nevím, jesli mi prcek dává najevo, ať pošlu ještě něco, nebo jestli to s ním vůbec nesouvisí.
Jináč, když to Jin nakousla - včera večer v posteli se mi zdálo, jako bych v břiše cítila něco, co se tam ještě nidy nedělo. Jako kdyby tam praskla bublinka. Dohromady za cca deset minut asi pětkrát. Ale nevím, jestli jsem si spíš něco nevsugerovala, a nebyla to jen střeva. Ale opravdu mi přišlo, že takhle mi střeva ještě nikdy nepracovala..
16. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
mona - gratuluju ke kontrole, a nějaký podrobnější info o mimiskovi? :dizzy_face: :dizzy_face:

jin a anie gratuluju k bublinkám :dizzy_face: :dizzy_face: to už bude mimísek

Daschi - teda klobouk dolů - fuj angličtina byla vždycky moje slabá stránka a ty v ní píšeš DP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak my jsme si s Matýskem uvařili doma bramboračku...mňammňam...už si jdu pro druhej talíř :grinning:

Mony - gratulace ke krásné kontrole....!!! :slight_smile:

Anie, Jin a Dashi: já myslím, že Pupíkové a Davulka se Vám začínají ozývat, akorát si ještě nejste 100% jisté, že jsou to oni...ale já myslím, že jo, možné to je. Ono se to bude zvýrazňovat a za dva/tři týdny si zpětně řeknete, že to bylo ONO :grinning:

Dashi: jéé, super téma...takový zajímavý. To by mě i lákalo si přečíst tu DP!
Jen pro zajímavost, já psala DP na téma "Jak řešení osobních dilemat ovlivňuje přístup pracovníků manželských poraden ke klientům" (tři roky jsem v poradně dělala jako dobrovolník) :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Daee - to zní taky zajímavě!!! To bych si i přečetla...K čemu dospělas? :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jo a Bakalářku jsem psala na téma The Role of Women in British Society during the Second World War and its After-Effects a bylo to vlastně o tom, jak před válkou I. i II. světovou byly ženy převážně v domácnosti, ale potom co byli chlapi povoláni na frontu, tak ženy musely zastat jejich funkce a začaly dělat práci, která je naplňovala. Některé dokonce pilotovaly letadla a byly špionky a takový věci..ale třeba zajímavý bylo, že mohly zaměřovat radarem letadla, alekohoutek musel zmáčknout chlap. Psala jsem tam o tom, jak na Londýn byly nálety a jak před těmi nálety měli taková opatření (jako blackout například, kdy musely být všeude zatažený okna, aby nebylo poznat v noci, kde je město) - to způsobilo spoustu úmrtí tím, jak lidi měli třeba zakrytý i světla aut a prostě různě popadali do rybníků, nebo rlzně posráželi chodce...taky třeba vymlátili v zoo všechny jedovatý hady, aby při náletu, dkyby tam prdla bomba někde poblíž, tak aby se ty jedovatý potvory někde nerozlezly...no a taky třeba o Američanech, kteří měli v Británii základnu a vylétali do boje odtud - jak bláznili Britkám hlavy a nosili jim silonky a žvýkačky a voňavá jídla..tak spousta rozvodů po válce...No a nakonec když se chlapi vrátili domů a pokud na ně vůbec ženy čekaly, tak prostě už to byly emancipované schopné ženy, které chtěly dál pracovat a muži je chtěli opět narvat ke sporákům...takže opět další významný nárůst rozvodovosti :grinning:...a taky trošku počátek druhé vlny feminismu...:slight_smile: to mě taky bavilo tohle všechno si dohledávat...akorát fakt je to náročný během dvou let psát dvě takový práce...:frowning2: Bakalářka měla rozsah asi 60 000 znaků :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
teda ne voňavá jídla, ale mýdla :grinning::grinning::grinning: sakryš :grinning: To Davídek...pořád by jen jedl
16. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
zolik , ahoky no nic podrobnějšího, jen že jsme v pořádku :slight_smile: a dala mi termín porodu podle UZ :slight_smile:

dae- dekuji :slight_smile:

no holky anie a jin vypadáte na pohyby:slight_smile: co nejosu to náhodou pohyby??co??:slight_smile:už by jste klidně je mohli začít cejtit :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jé, já taky chtěla dělat francouzký brambory. Ale potřebovala jsem se zbavit jablek, tak jsem se pustila do štrůdlu a musim už do práce, tak jsem do jednoho nacpala šunku a sýr a brambůrky budou zítra. Mňmka.

Daschi: ty jsi ďáblík s těma tématama! Ale to o té válce by mohlo být fakt moc moc zajímavý. Jak jsi ty svoje doměnky a zjištění dokládala? Já si zvolila na Bc. taky téma, který mě hodně zajímalo - fyziologické adaptace savců při potápění - a docela si naběhla, protože v češtině není vůbec nic a v anj je toho málo (všechno jsou pokusy hodně jen na delfínech a ještě v zajetí - já potřebovala volná zvířata a i jiné druhy), takže jsem pročítala tisíce stránek studií :angry: No, nezávidím...
16. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Dashi: jedno téma zajímavější než druhé.... :wink:

Mno já jsem tu svou psala už před skoro 4roky...už si prdlajs z toho výzkumu pamatuju. Ale šlo ve zkratce o to prověřit, jestli jedna teorie (že sociální pracovníci obecně při práci s klienty v určitých situacích jednají do určité míry stereotypně a tudíž nesprávně) sedí i na prostředí manželských poraden.
Zjistila jsem, že asi v pěti ze sedmi situací jednají manželští poradci s klienty špatně (ve smyslu ovlivnění stereotypy, předsudky atd.)....o tom byla moje bakalářka. V magisterce jsem se pak zaměřila na to, co tím...
16. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holčiny....zdravím ze zasněžený Vysočiny....od neděle u nás napadlo asi tak 40 cm sněhu,tak mám zase po náladě...už ať je jaro,tohle už je na mrtvicu :frowning2:

Maci - až budeš něco opravovat v tabulce, napiš mi tam prosím 23.března první kontrolu....dneska mě protekčně objednávala ségra a takovou rychlost jsem teda nečekala...ale vzhledem k tomu,že mě občas ještě to špinění trápí,tak mě objednali už za týden...
Jinak žádné těhu příznaky nepociťuji,..jen břicho a záda mě pobolívají a je mi vždycky večer zima na prsa,tak chodím spát s andílkem....chutě žádný,nevolnosti taky ne,prsa se mi nezvětšují (ještě to tak...normálně mám pětky až šestky,natož ještě zvětšený,to bude něco :angry: :angry: )
Moni - super právičky z kontroly...hned je člověku líp,když zčerstva ví,že je vše ok,že ? :wink:

My k obědu dneska měli zalitačku s houbama, pangáska na másle a na kmíně s bramborovou kaší a salát z čínského zelí...mňamka,taky jsem se naprala....

Včera tu byla řeč o školkách - mám štěstí,že bydlím v takový díře,kde jsou ve školce vděčný za každý dítě...zapisují už od dvou let....a moje děti chodily od dvou let na zvykání,s Terezkou jsem tam bývala,Adámek už to pak zvládl se starší ségrou sám....od tří let chodí na celý den i se spaním...a je to super...jednak tam chodí rády,mají tam spoustu kamarádů,učí se nový věci a rozvíjí se....a já mám čas na domácnost,nákupy (jít totiž do obchodu s Adámkem,to se rovná sebevraždě....kdo nezažil,neuvěří...minule jsme se stavili v Kaufu a bylo nás tam 6 dospělých a měli jsme co dělat,abysme ho zvládli), holčičí záležitosti (pedikůra,kadeřnice,nehtíky...) atd.

Lauri - seš šikulka,obdivuju tě,že si umíš udělat sama nehtíky...já chodím ke kámošce,má to jako koníček,takže platím 250,chodím jednou za 3 týdny....ale dávaT 500 by se mi teda nechtělo...mám svoje nehty slabý,lámavý,třepivý,tak sem před dvěma lety začla s gelovkama a su maximálně spokojená...občas teda nějakej hnusně zlomím a bolí to jak čert,ale naštěstí to není tak často...

Annie - ten bílej Camarello vypadá fakt super...a pokud je to i snadno omyvatelný,nebála bych se toho...mně osobně se líbí černobílá kombinace,tak uvidím,co pak někdy vybereme...i když ta se teda líbí i ségře,bude mít mimčo v srpnu,tak abysme neměli stejný kočáry...zatím času dost,tak můžu aspoň od vás sbírat info a nechat se třeba inspirovat...
16. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Mona: krásný zprávičky. Tak to je dobře, že je tam jen jeden brouček :wink:

jj, já to tipuju na první lehoulinké pohyby :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jin - jéé to mohlo být taky zajímavý!!! Delfínky já ráda! Máš pravdu, trochu jsem si naběhla...objednávala jsem knížky z Anglie...na internetu taky něco bylo, ale teda hledala jsem zdroje pěkně dlouho. Pak jsem narazila na nějakou databázi, kde psali lidi své zážitky a bylo tam spoustu příběhů, kdy matkám odvedli děti...tím, že na Londýn hrozily nálety, tak prostě hromadně evakuovali děti (budoucí pracovní sílu) na venkov k neznámým lidem..ale byl v tom chaos a některé matky své děti už do smrti neviděly, protože prostě buď nebyly na té adrese, nebo se to nějak zkomplikovalo, nebo zahynuli rodiče, dítě je už nikdy nevypátralo apod. :frowning2: Tyhle hrůzy krom toho všeho, co jsem už věděla samozřejmě o Židech a koncentračních táborech atd., jsem vůbec netušila a když jsem to pročítala, tak jsem každej den bulela jak želva...a to jsem ani nebyla ještě těhotná...:slight_smile: Bylo to hrozný :frowning2:

Daee - hmmm, tak to bych si ráda taky někdy přečetla!
16. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Dashi: mno nevím...mě ty Vaše (myslím i Jin) témata znějí zajímavěji.

Zítra mám speciální přednášku ve Větrníku o kojení, původně jsem přihlásila i MIchala, ale nakonec nepůjde...toto by mu asi moc nedalo a ještě by mi do toho kecal.. :grinning:
16. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Daee: nene, Ty jsi měla taky dobrý téma! Ono cokoli co zavání trošku realitou, nebo je úplně reálný (což Vaše témata jsou) je super. My měli teda na výběr dost děsný témata, myslím ty navrhovaná školou :unamused:

Na ty přednášky jsem koukala jak jsme tam byly platit zálohy... ale to se všechno asi připlácí zvlášť, ne? To nevím...
16. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Jin: Mno my to máme v rámci kurzu zdarma a partner doplácí....
16. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Tak to jooo, to je fajn :slight_smile: Oni tam měli vypsaný další teoretický kurzíky, třeba jen pár hodin nebo celej den, ale to si myslím je placené extra... nějak jsem pochopila, že je to jeden z nich.
16. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Holky, pomoc... Co jsem těhu, jsem jak jeden velký beďar... Černý tečky se mi dělají i na čele, bradě, prostě všude... Beďáky mám i na zádech. A to se poctivě patlám protizánětlivým gelem a denně používám peeling a gel proti černým tečkám... Už jsem z toho zoufalej.. :frowning2:
16. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Annie. já jsem taky poďobaná, nějak to neřeším, nevím jak. Zamaskovat to nejde a nic nepomáhá :angry:

Já si teď početla něco o epilepsii, jak jsem psala, že známej má roční mimčo, že mělo záchvat..tak pro info... a musela jsem toho nechat. To je děs, hrůza :frowning2:

Tak jsem prošla další spoustu kočárků a nic moc jsem nenašla. Jen Espiro Gt - má natáčecí přední kola, stejně velká jako zadní, ale obecně na Espiro jsou dost špatné reference... Takže asi zůstává Mutsík a nové Janéčko. Asi Mtsík fakt vyhrá. Já už bych šla kouknout :sweat_smile: Jsem na kočárek nějáká natěšená :grinning:
16. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Moni gratuluji ke krásné kontrole. Do tabulky Ti nové údaje samozřejmě doplním a ještě, když tak krásně prosíš :slight_smile: . Musím s Tebou souhlasit, Daschiki má moc pěkné příspěvky, vždycky všechno pěkně vysvětlí a hlavně podpoří. I osobně je to moc sympatická holčina, budoucí maminka.
16. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček...................Matyášek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010........holčička...............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim,Aron
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........20.9.2010........holčička.................???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???
materad........29 let.........8.3.2010................................nevíme................???/???
robiee...........30 let........12.3.2010...............................nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 47DC (poslední cyklus 38 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 36DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 30DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 20DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 19DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let....pauza - bez snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
bluemchen......26 let.................5 snažení / 3DC (poslední cyklus 34 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 3DC (poslední cyklus 33 dní) - tento cyklus zamerne nesnazilka

KONTROLY:

BŘEZEN:
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
23. - Materad - první kontrola
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
29. - Katulline - kontrola
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
6. - Monaberuska - kontrola + krev
8. - Daschiki - poradna
9. - Daee - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

KVĚTEN:
3. - Maciol - kontrola
24. - Maciol - kontrola
16. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Jééé Maci, ty jsi zlatíčko...:slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já se budu stydět :slight_smile: jsem červená jak rajče...děkuju, vždyť vy jste taky strašné sympaťačky (ty co znám osobně, tak na 100%) a ostatní holky podle všeho taky :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Dachi to máš pravdu, sešly jsme se tu fakt dobrá parta.
16. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
to musím souhlasit, parta je tu fajn.

holky, já bych tak někam vyrazila, už to tu na mě nějak padá. Už dlouho jsme s manžou někde nebyli na odpočinkovém víkendu, nevíte o nějakém pěkném místečku, penzionku nebo hotýlku? :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky. Máte pravdu, parta je tu fajn :slight_smile: I když teď momentálně nejsem aktivní snažilka, tak se stejně každý večer zaskočím :slight_smile:

A teď mi řekněte: byla ta ovalka nebo ne?
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
16. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
jessika - zatím to vypadá, že nebyla, ale počkej pár dní, třeba se to ještě vyšphá nahoru :slight_smile:.
16. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
jenže já měla pozitivní test. vím, že graf na ovu nevypadá, test ale říká něco jiného....
16. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dobré ranko.

Tak to se mi ještě nestalo, abych se probudila půl hodiny před budékem a už nespala. Asi nervozitou, že dneska uvidíme malého miláčka. Koukala jsem do těch papírů, co mám z Gyncentra, a ty triply mi dneska dlat budou, tak možná i z toho že jsem nesvá. Což je divný, čekání na výsledky NT mi hlavu vůbec nedělalo.. Dnešek mám celý den volno, tak jsem si chtěla zajít i ke kadeřnici a na kosmetiku, ale nevyšlo mi ani jedno, nikde neměli dneska volno.. Takže zase nic. Tak alespoň koupím tchýni dárek k narozezeninám, a pak dospím tenhle úlet :grinning:

Bibi, držím palečky na NT :wink:
17. bře 2010 v 05:32  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček...................Matyášek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010........holčička...............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim,Aron
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........20.9.2010........holčička.................???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???
materad........29 let.........8.3.2010................................nevíme................???/???
robiee...........30 let........12.3.2010...............................nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 48DC (poslední cyklus 38 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 31DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 21DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 20DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let....pauza - bez snažení / 18DC (poslední cyklus 28 dní)
bluemchen......26 let.................5 snažení / 4DC (poslední cyklus 34 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 4DC (poslední cyklus 33 dní) - tento cyklus zamerne nesnazilka

KONTROLY:

BŘEZEN:
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
18. - Laurinka - kontrola 11 hod.
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
22. - Sven - kontrola
23. - Zolik - ultrazvuk ve 20.tt
23. - Materad - první kontrola
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
29. - Zolik - poradna
29. - Katulline - kontrola
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
6. - Monaberuska - kontrola + krev
8. - Daschiki - poradna
9. - Daee - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
19. - Laurinka - ultrazvuk ve 20.tt 14,45 hod.
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

KVĚTEN:
3. - Maciol - kontrola
24. - Maciol - kontrola

Pěkné ránko,
teda Anie Ty jsi nedočkavka :slight_smile: . Přeji Ti aby kontrola i ultrazvuk dopadl na jedničku, budeme se těšit na zprávičky.
Bibi Tobě taky hodně štěstíčka na NT, hlavně ať je prcek v pořádku a třeba nám odhalíš i pohlaví. Taky se budeme těšit na zprávičky.

Tak a ještě k tabulce:
K těhulkám nemám nic, Ty sem chodí skoro všechny, některé sice míň, ale nevadí. Jenom pokud máte někdo jména nebo něco na doplnění, klidně pisněte.
A snažilky to je horší, co Rowennka, Dujinka, Medakote(tady si nejsem jistá) a Mmaxička - chodí sem? Odpoldne jim zkusím napsat do IP a kdyžtak holky smažu, pokud o některé víte, dejte taky vědět.
17. bře 2010 v 06:39  • Odpověz
Dobré ranko,

Jess - to je fakt divný...ovulku mělas potvrzenou, ale teploty kolísají dole...špiníváš někdy před MS? Normálně bych řekla, že máš málo progesteronu (podle teplot to tak vypadá, pokud ovulka opravdu byla - což potvrdil test, tak zřejmě byla), ale když profil dělali a vše bylo ok...Bylas na krvi i v druhé půlce cyklu?

Zoli - my jsme byli v říjnu v Prachovských skalách. Tím, že to bylo mimo sezónu, tak tamn ebylo tolik lidí a byla to naprostá nádhera. Byli jsme tam na 4 dny přímo v chatě Prachov (není to žádnej luxus, ale aspoň jsou ceny normální a je to přímo při vstupu do skal). Byla to asi nejkrásnější dovolená, protože byla naše úplně první, kde jsme byli úplně sami...a hrozně jsme si to užili. Pak jsme vyrazili i na Trosky a taky do Hruboskalska (tam se natáčel pronc Bajaja a Jak dostat tatínka do polepšovny), na Valdštejn, na Kost, do údolí Plakánek (kde se nachází chalupa doroty Máchalové z Čerty nejsou žerty :slight_smile:, pak k rybníku Věžák,kde se natáčelo Jak dostat tatínka do polepšovny, do Jičína :slight_smile:...no prostě nádhera...:slight_smile: Škoda, že nemáš Facebook, mám tam fotky, tak ses mohla mrknout...:slight_smile:

Anie - taky nemůžu usnout. Manža vstává do práce před 6 a teď, jak je světlo, tak je nějakej hlučnější..z mé tiché myšky se stal děsnej slon a já pak už neusnu...:frowning2:
17. bře 2010 v 06:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.