• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jinak přeju dneska hodně štěstíčka na kontrolách - anie nenervuj se, NT je spolehlivější než tripply, takže já to beru tak, že je mi jedno, jak tripply dopadnou, prootže NT je spolehlivé a to dopadlo dobře :slight_smile:

Bibi třeba příjde už s tipem na pohlaví :slight_smile:

Maci - myslím, že Medakote tu byla nedávno....
17. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
Dobré ranko* Ode dneška je venku jaro. A přes to nejede vlak :grinning:

Annie: jak píše Daschi, když NT bylo v poho, hlavu z tripplů si nedělej, bude mimísek určitě v pořádku. Ale hezky ho okoukni a prohlídni :wink:
Bibi: Tobě Bibiš hlavně samé dobré zprávičky odpolko, a také krásné zážitky. Jde s Tebou manža? Moc si to užij(te) a přijď nám popovídat. A opravdu třeba i prozradit, koho v bříšku nosíš :o)

Jess: vůbec se v grafíkách nevyznám, takže neporadím :frowning2:

Zoličkovi taky ne, čechy začnem objevovat až teď s prckem...
17. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
dash - v druhe pulce cyklu jsem na testech nebyla, nic neříkala :unamused: tak nevím.... nikdy před MS ani mezi jednotlivýma MS nešpiním, s tím jsem nikdy nemívala problém. prostě jen teploty jsou nízko....

bibi- hodně štěstí :wink:
17. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Jess - já jsem jí pak nosila i grafíky...a na základě grafíků i paní doktorka viděla, co a jak se děje..tak jí je zkus na příští kontrolu vzít..Ale nejdůležitější je, že je ovulka :slight_smile:, protože ty grafíky ne vždycky bývaj úplně spolehlivý..stačí u někoho jen málo a už jsou teploty jinak...
17. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Žoli - my jedeme v dubnu na týden do Adršpachu, jsou tam dvě skalní městečka, chceme se jet podívat do Wroclawi, to už je odtud jen kousíček. Dělat výlet, odpočívat, užívat si jeden druhého. My na rozdíl od Dash jezdíme na dovolenou skoro vždycky jen ve dvou a musím souhlasit, že tyhle dovolené jsou prostě nejlepší!!!!
Bydlet budeme tady: http://dita-pension.hotel.cz/?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=kralovehradecky_kraj
17. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Já jsem tripply vůbec neprožívala, nějak jsem byla po NT tak klidná, že jsem je totálně hodila za hlavu. Doktor mi je původně nechtěl ani nabírat, když NT vyšel v pořádku, ale sestřička byla rychlejší :slight_smile:.

Co se týče dovolené, tak souhlas s daschiki - Český ráj je opravdu ráj - mám to tam moc ráda, byla jsem tam několikrát.
Ještě je moc pěkné prý Českosaské Švýcarsko, ale tam jsem nebyla.

Bibi, držím palce, ať NT dopadne na jedničku - určitě dopadne :slight_smile:.
17. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Krásné ráno holky!!

Bibi - užij(te) si NT...a přijď nám pak popovídat zážitky. A třeba budeš mít štěstí a prcek rozhodí nožky :grinning:.Nebo vlastně sakriš, ty to vědět nechceš, že? :slight_smile:

Anie: taky pěknou kontrolu. U Tebe taky ještě nevíme, co se ti v bříšku chovává, že? Triplů se neboj, NT je opravdu mnohem spolehlivější..určitě vyjdou dobře!!! :wink:

Zolik: podepsala bych doporučení Dashi na výlet do Českého Ráje (Hruboskalsko)...přesně ty místa jsme prolezli (a projezdili na kolech) taky...a je to tam nááádhera!!!
17. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Sven - jojo, to je taky pravda - Českosaské Švýcarsko je taky nádherné. Já jsem tam byla na školním výletě a přesto, že mě tehdy spíš zajímali kluci, než nějaký krajinky, tak si vybavuju, že to tam bylo nádherný! :wink:

Jess - přesně, taky jsem zjistila, že tyhle dovolený jsou asi nejlepší..nebo rozhodně by měly být součástí každého páru..my hodně jezdívali s kamarády - taky super, ale občas to chce jet i sami :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
My teda na delší dovolené jezdíme nejraději ve větší skupině....loni jsme takto strávili 10dní v Chorvatsku a byla to paráda!! Už se moc těším, až to zopakujeme i s prckem :slight_smile:.
Často zamlouváme taky chalupu někde v rámci ČR, kde je v okolí něco k vidění (Karlštejn, Český Ráj, Šumava atd.).
Ve dvou podnikáme spíš jednodenní výlety
17. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
dobré ránko děvčata,

děkuju všem za typy na výlety, už se moc těším až budeme moct někam vyrazit. Mě to počasí tak strašně ubíjí, jsem jeden den v poho a druhej den to na mě všechno padne a nejradši bych vypadla okamžitě. to Hruboskalsko a Český Ráj jsou nádherná místa. S manžou dost cestujeme, takže to tam projduté máme, ale neznamená to, že si to nezopáknem. A cestujeme i s malou, jen teď je ta pauza nějaká dlouhá :confounded: :confounded:

držím palečky holkám na kontrolu a těším se na nové krásné zprávičky o mimískách :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holčiny, jen krátce nakukuju :slight_smile: příliš práce :wink:

jess - bojím se, že ovu nebyla. pokud jsem projížděla grafy na ff, tak i v anovulačních cyklech bývají zaznamenány pozitivní ovulační testy, bohužel i víckrát za měsíc. někde jsem se to snažila pochopit, LH sice stoupne, takž ho ovu test zachytí, ale z nějakého důvodu nedojde k prasknutí folikulu. já prostě teplotám věřím, pokud se tedy měří pravidelně a za neměnných podmínek. takže být tebou naklušu za doktorkou i s grafíkem, ať má všechny podklady. a taky by nebylo od věci, kdyby ovu zkusila hlídat vnitřním utz. držím palce.

a všem přeji krásný den. já mám nějaký mizerný týden, ale věřím, že konec si vynahradím na horách a dobiju se tam sluníččkem :wink:

papa
17. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
holky, dobre ranko,

ja jsem z toho sediveho pocasi uz na fakt unavena... Navic se tak nejak snazim s pomoci homeopatik nepoddat se chripce. Dneska v noci se mi zdalo o moji vedouci DP, tak mam i celkem spatnou naladu... ani v noci nemam klid.

Ja uz chci slunickooo!! Ted a HNED! :unamused:
17. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
orchi - no to jsme 2 kdo se tomu snaží nepoddat, ale nějak to prostě nejde, kdyby aspoň o víkendu, když už bude teplo bylo i hezky, mohli jsme jet do ZOO do Dvora králové, ale takhle to nedopadne a zase to vypadá, že budeme tvrdnout doma, protože, co v dešti, že :frowning2:
17. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Orchi, Zoli: je jaro! Ode dneška je jaro a prostě už bude jen lépe a lépe :slight_smile: Nesmutnit, věřit. Žádný sníh, žádný mráz a i když pod zataženou oblohou, bude už jenom jarní vzduch!
17. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Já dělám velký úklid a našla jsem jeden gym balón, stříbrný, velikost nevím, nějáký střed. Je cca 3 roky starý, ale snad funkční, klidně daruji... myslím, že Daschi nebo někdo jste se nedávno ptala?
17. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Jess - ja si taky myslim, ze ovu nebyla....
z me vlastni zkusenosti ovu testum moc neverim, protoze me ukazovali skoro porad pozitivni. Treba testovaci 2. carka byla hodne silna, pak silnejsi nez kontrolni, pak slabla... Myslela jsem tedy, ze k ovu doslo... Po par dnech 2-3 jsem testla znovu, abych mela jistotu, ze uz tam neni carka zadna nebo ze slabne a svete div se, zase mega tlusta 2. cara...
17. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, tak jsem zjistila, že od pátku s Váma asi nejmíň na dva týdny ztratím veškerý kontakt....:frowning2: Nebudeme mít ještě internet, to mě asi zabije..a nebo opravdu napíšu za tu dobu diplomku :grinning: (doufám, že zrovna nebudu potřebovat k diplomce řešit nic na netu). Jen občas se za Vámi stavím třeba když zrovna budu u našich nebo u kamarádů, ale to vzhledem k četnosti a rozsahu vycházek nebude moc často...:frowning2: ) Že mě budete informovat o novinkách? Mně se po vás bude stýskat :frowning2: Manža se smál, že mu dám heslo a bude mi předčítat koníka z práce a pak Vám odepíše :grinning: Tak až se do diskuze dostane trochu testosteronu, tak se nedivte :grinning:
17. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Jess - jestli ty ovu testy mohou být takto nespolehlivý, jak psaly holky, tak to asi opravdu vypadá na anovulák...ale ještě je šance, ta včerejší teplota šla dost dolů, tak třeba to vyletí nahoru...

Jin - a ty ten balon nechceš? Já na něm chci právě hopsat v těhu a pak taky...:slight_smile:

Orchi - neboj, mně se taky zdává o diplomce...dokonce se mi mísí ještě i do toho práce ( i když už jsem na neschopence), ale ve snech prostě mým vedoucím diplomky je můj šéf z práce...a řešíme a řešíme a já jsem na nervy, že nestíhám a pak se budím v 6ráno a už neusnu..a do postele lezu taky s hlavou plnou myšlenek a šrotuju, jak postupovat dál a jestli je osonova dobrá a jestli mi to neproškrtá moje vedoucí :frowning2: No, zítra za ní jdu,l tak uvidíme...:slight_smile:
17. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Dashi: já Ti klidně budu posílat SMS s novinkami, když si řekneš :wink: .
Jen abys na nás za ty dva týdny nezapomněla :frowning2:.

Jinak holky vím, že jsme se viděly nedávno, ale za sebe bych klidně v dubnu dala zase nějaký srazík, kdyby se Vám chtělo :grinning:. Bude už snad krásně na procházku :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Daee - no to rozhodně nezapomenu..spíš budu doma trpět jak pes...jsem asi na vás závislá :grinning: Tak mě rozhodně informujte ohledně všech novinek..vždycky nějaký shrnutí :grinning:

Pro srazík jsem všema dvaceti :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Tak teď jen nějaký termín nahodit, co se bude všem hodit :slight_smile:. 10.04. se nám vdává Orchid, 24.4. hlásím že nemůžu, protože jdeme na svatbu a zároveň mám hlášený třídní sraz z gymplu po deseti (hrůůůza) letech....
17. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
holky, a kde je vas umysl prijet do Prahy? :grinning:
17. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
ahoj holky.
me se dneska zdal sen že už jsem porodila. :grinning: .
17. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak hurrrrrrrrrá, uloženo, napapáno a domácnost konečně zase v pořádku, uff, ale celé dopoledne práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daschi - neboj my nezapomeneme a info budeme podávat rádi, stačí říct :wink: a jestli se nevyjádříš někomu konkrétnímu, tak i možná stejné info bude chodit několikrát za den :grinning: :grinning: a zamakáš na diplomce a pak tu s námi můžeš vysedávat a než se nadějem, budem číhat na Daee, jestli už nám nerodí. To bude teprve napínák až se to rození mimišků spustí. To tu budem nalepený furt a číhat na sms :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a pro srazík jsem, jestli se zase můžu vetřít. Manžel slíbil, že klidně v pátek pohlídá ať můžu vyrazit. Nebo vezmu malou s sebou, když by to bylo někde po venku :slight_smile: Okolo toho 24 taky nemůžu, jdeme na svatbu :grinning: :grinning: ale jinak jsem myslím zatím OK :wink:

a do Prahy to mám taky "jen " 2 hoďky ale přijedu ráda :dizzy_face: :dizzy_face: stačí napsat kdy a udělám si volno a přidám se k ostatním :dizzy_face: :dizzy_face: at můžu poznat i ostatní :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Zolik: ááááááááááááááááá nech toho....zase už mi tu věštíte brzký porod :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:. Já ještě nemůžu...ještě musíme vybrat a obejdnat kuchyň,zateplit strop, vyměnit okna, pak mám domluveno půl rodiny na generální úklid (bo já už budu velryba, co se neohne), pak teprve načinčáme postýlku a všechno potřebný a Matýsek se může vylíhnout....nejdřív v půlce května!!!! Jinak teda nevím :unamused:

Zolicku a ostatní mamči mám dva dotazy:
Jak je to s registrací mimi k pediatrovi? Už bych měla nebo kdy nejlíp?
A kdy si mám sbalit tašku do porodnice?
17. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Daee - neboj , vůbec Ti nepřeju brzký porod, to ani náhodou, jen at se Matýsek v bříšku pěkně dopeče. To je to nejlepší pro oba, ať je na ten velkej svět tady dobře připravenej. No a práce máš teda habaděj, nezávidím, ale nějak mi furt připomínáš mě samotnou. my v 34 tt doma bourali umakartové jádro, dělali zděné, novou koupelnu a kuchyń zároveň a skončilo to v 37 týdnu a rodina se seběhla na úklid :grinning: :grinning: ještě že jsem rodila v 42 tt. to už tu bylo opravdu vše OK, nové čisté a nachytané :dizzy_face: :dizzy_face: pro miminko

no a s registrací k pediatrovi. Nějakého si vyhlídni,poptej známých atd. Nevím jak to chodí v Brně, přece jen větší město, ale tady stačilo zavolat vybrané doktorce po porodu. Pak přišla domů na návštěvu domů a ostatní návštěvy už byly v poradně. Ale být Tebou poptala bych se a domluvila ještě před porodem.... :wink:

a zabaleno jsem měla od začátku 38 tt a taška byla dloooooooooouho jen zabalená :grinning:
17. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Zolik: tak my budeme mít snad do konce dubna hotovo (jen první etapu teda...největší vnitří bourání začne v srpnu,ale to se s Matýskem přesunem na prázdniny k babičce a dědovi)...tj. měsíc před termínem cca. Oknaři přijdou 20.04....pak jen uklidit.

A děkuju za info....jednu Dr. už mám vyhlídnutou, tak jí zkusím zavolat a uvidíme :wink:.

Tašku do porodnice zabalím řekněme v půlce dubna....teď ještě seznam, co do ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ještě dotázek Zolicku: všechno mimi-oblečení i plínky osušky, povlečení atd. předem vyprat? Asi jo že?
17. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Večerko - u mě Praha padla v momentě, kdy jsem dostala vycházky, jak pro vězně...:frowning2: Takže já do Prahy určo nebudu moct co budu na nemocenské..to bych si asi nelajzla...:frowning2:

Pokud jde o Brno, tak co některej den o víkendu 17.-18.4.? Já můžu od 14-18 hod :grinning:

Děkuju, že mě budete informovat :slight_smile: Těším se na zprávičky už teď..klidně i víc denně :grinning:
17. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Daee - jj. určitě vše vyprat v dětském prášku - mě se osvědčila do 1 roku věku Lovela sensitiv. byla opravdu jemňounká a Terka po ní neměla jediný pupínek :wink: ale zase to neper moc brzo, ať to všechno nevyvětrá, myslím, že pár týdnů před porodem stačí. :wink:

17 nemůžu,Terinka jde kamarádům na svatbu za družičku, k jejich malýmu. :dizzy_face: ale pátek i neděle by šla takže buď 16tého nebo 18.4 :wink:
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Zolik: ok, Lovela už je doma (byla v Tescu v akci)....a tak měsíc před temínem se na to praní vrhnu :wink:

Hlasuju pro neděli 18.04....i když teda 19.4. přijdou dělníci na okna, tak budem asi chystat a zakrývat...ale aspoň na chviku bych určitě mohla..
17. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.