• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Tak jsem si objednala na MMB nějakou základní kosmetiku pro mimi a pro sebe od Weledy
17. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Daee - Weledou jsem mazala bříško i Terku -měla jsem olejíček na mimi a krém na obličej. Byla moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face:

tak a já setřela celej byt. Uff. to byl fofr za 12 minut :confused: ale měla jsem to předchystané :dizzy_face: :dizzy_face: tak teď už s Vámi můžu v klidu vykecávat :grinning:
17. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Zolik: za 12minut??? To jsi teda turborychlá....
u nás je to s úklidem horší....hafan dost nadělá (i když ho pečlivě utíráme, tak na packách nějakou špínu donese)...

Právě já na Weledu četla samý dobrý reference. Je sice dražší, ale ze začátku do ní půjdu a když bude Matýsek pašák a jen tak z něčeho se neosype, přejdu na levnější kosmetiku.
Objednala jsem si mj. i olej na masáž hráze....jsem zvědavá, jestli mi to k něčemu bude :unamused:
17. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Daee - taky jsem to tak udělala pak jsem přešla na levnější a bylo to OK :slight_smile: no a olejík na masáž hráze se určo hodit bude, nebo Ti snad hrozí ČR? :confused:

No a s tím úklidem, byla to jen kuchyň, malá jídelna, obývák a chodbička. To je za chvilku : :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
a malej prcek teda dneska v bříšku řádí. :dizzy_face: :dizzy_face: Měl ted skoro 2 dny pauzu už jsem měla strach jestli je vše OK, ale dneska mi to vynahrazuje krásně :dizzy_face: :dizzy_face: a to mi včera Terka skočila na břicho, jsem myslela, že mě klepne :frowning2:
17. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Zolik: asi myslíš CR :wink:, ten by mi hrozit neměl, spíš jsem to myslela jako tak, že i když budeme poctivě denně masírovat, tak mě třeba pak stejně fiknou :unamused:
17. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Daee - jo :grinning: :grinning: dobrej překlep ani jsem si nevšimla :sweat_smile:
No může to tak dopadnout u každé z nás, ale každá masáž, sežvejknuté lněné semínko a vypitý maliník za zkoušku stojí a třeba to i porod ulehčí a když nebude jiné zbytí, je lepší když se prcek narodí CR ale zdravý a v pořádku :wink:
17. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Já myslela fiknou, jako nastřihnou :confounded:. Kámoška masírovala o sto šest, rodila pidi-mimi (2200g) a stejně ji nastřihli. Na kurzu minulej týden nám pouštěli video porodu mimi přes 4kg a vyklouzlo jak po másle, bez nástřihu.
Ale udělám max. abych se mu taky vyhla....masírovat budem, maliník a lněný semínko taky bude...
A samo máš pravdu, když to prostě nepůjde, tak klidně CR, ale hlavně, aby byl prcek v pořádku.
17. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Nástřih - kapitola sama pro sebe. Mě nastřihli, malá byla velká. Ale i tak to byl pro mě nejhorší zážitek z porodu, doktor se netrefil do kontrakce, takže to byl nářez. :confounded: :frowning2: :frowning2: ale co přežila jsem. A je fakt, že já bych se nevyhla nástřihu ani tak, byl to rychlý porod a ten nástřih na Terčinu velkou hlavu jen usnadnil

A nepřemýšlela jsi o tom Epi - nu? když se tomu všemu chceš vyhnout?
17. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a trošku sdělit, co se mi stalo...už mám dva dny takové divné pocity v podbřišku, jen takové lehounké, žádná extra bolest, ale dneska jsem začala špinit...a to se mi opravdu ještě nikdy nestalo, abych špinila takhle mimo menzes...teda jen jednou kdysi dávno, když jsem si chtěla protáhnout kvůli dovči cyklus a neudělala jsem sedmidenní pauzu v braní antikoncepce, tak mi to pak trochu rozhasilo cyklus...ale jinak fakt nikdy...tak nevím :confused: Ale tím tu rozhodně nenaznačuju, že bych "zase" mohla být těhotná :grinning: Jen jsem zvědavá, co z toho vyleze...

A Daschiki - ty tvoje témata na diplomky mě nadchly, to o té válce mě hodně zaujalo, já ráda válečné dokumenty nejen z boje, ale i ze života za války...klobouk dolů, že jsi to dělala v angličtině...a s těma titulkama, to je teda fakt kapitola sama pro sebe...já docela často taky přemýšlím, že některé věci se snad nedají přeložit, jedině tedy otrocky a pak to ztrácí svůj význam...nečetla jsi někdy knihu od Leo Rostena Pan Kaplan má stále třídu rád? Do češtiny to přeložil Antonín Přidal, kterého tedy neskutečně obdivuju, je to kniha založená vyloženě na slovních hříčkách a překladatel to musel do základů překopat a zanechat jen kostru příběhu...já jsem se u té knihy smála od začátku až do konce...někdy bych si to ráda přečetla i v angličtině teda...
17. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tak teď jsem se totálně vyděsila :confused: :confused: To muselo bolet jak blázen - uf!...jenže pak mě napadlo....jak asi strašně moc bolí kontrakce, když proti tomu nástřih nejde cítit?! a jsem vyděšenááááááááá No nic..bude to jen několik hodin za celej život...pak se narodí mimušátko a bude všechno zapomenuto...
17. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Zolicku: Epi-no....to je na mě moc velká investice. Já se nástřihu ráda vyhnu (kdo ne, že), ale pokud to nepůjde jinak, tak ho prostě budu muset přežít. Udělám max., abych si to usnadnila (masáže, maliník a spol.), ale přece jen 2tis. za Epi-no se mi zdají moc...
Za mojí mamky se nastřihovalo jak na běžícím pásu a prý to ani necítila....a naopak jinde na diskuzích je to prospoustu holek "nejhorší moment z porodu". Další půlka byla buď bez a nebo je to nebolelo....
Asi to máme každá jinak...
17. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Luci - hmmm a kolikatej jsi DC?

Jo a jinak děkuju moc za pochvalu témat...Pan kaplan má stále třídu rád jsem četla v češtině už kdysi...a ve škole jsme to v jednom kurzu literárních překladů analyzovali angličtina versus překlad :slight_smile: Takže vím i jaké jsou Přidalovy překlady...:slight_smile: A to opravdu byl výkon nad výkony...slovní hříčky opravdu představují hodiny a hodiny práce...já myslím, že u toho Kolji si to docela užiju :grinning:
17. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Dasch - 22 DC...a musím říct, že teď je ten tlak v podbřišku o poznání větší :unamused:

Taky jsem Kaplana četla už dávno, ale teď jsem se k té knížce zase dostala a mám chuť si ho přečíst znovu...ale jak říkám, docela mě zajímá ten originál...fakt jsi dobrá, že ses dala na takové téma, bude to dřina...
17. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
22 DC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holka, ty jsi mi nějaká podezřelá!!!!! Sakra a já budu bez internetu, až napíšeš, že našlas // !!!!!!!!!!!!!! :frowning2:((((((
17. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
Dashi: myslíš, že by to u Luci mohlo být uhnizďování? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jé, kecám, dnes je 17...to už je 24 DC ... :slight_smile: takže příští týden uvidíme...a to jsem chtěla jít v pátek ke gynekologovi na preventivku, tak ještě počkám a půjdu kdyžtak až po MS...spíš čekám, že přijde, tentokrát jsme to nějak nehrotili s tím snažením :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Luci - u mně bylo dvakrát ze tří "těhotenství", jestli to tak mám nazvat příznakem špinění v době uhnizďování..takže já na tyhle věci prostě dost věřím..zvlášť pokud nikdy nešpiníváš..tak je to krajně podezřelý..ale smaozřejmě to může být třeba i kvůli nějaké hormonální nerovnováze, ale já jsem v těchto věcech optimista...u měn to tak bylo, takže proč by nemohlo být i u tebe? :slight_smile: Budu držet pěstičky, ať to výjde
17. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
:slight_smile: No tak to jsem zvědavá teda...třeba to fakt vyjde...
Akorát teda bohužel stále nemám tu práci, tamta tenkrát nevyšla :frowning2: Tak nevím, jak by to bylo, kdyby mi třeba napsal doktor neschopenku, tak budu dostávat peníze, když ještě do konce dubna jsem na podpoře? Nevíte holky? Já se ptám jako čistě hypoteticky, ať vím :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Děkuji za ty pěstičky Dasch...i za názor :slight_smile:

Maci - tebe bych chtěla ještě poprosit, v tabulce mám dnes 23 DC, ale jsem 24, předem děkuji za opravu :wink:
17. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Luci tabulku změním, díky za upozornění. Myslím si, že neschopenku by jsi dostávala, o nemoc se myslím doba proplácení dávek prodlužuje. Ale jistá si teda nejsem.
17. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Kde jsou ty naše holky z kontrol?
17. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
ahoj holky tak právě jsem vás dočetla. Moc díky za přáníčka a pěstičky :grinning: . Myslela jsem si, že půjdu na kontrolu v pohodičce, ale v autě už byly pochybnosti no a v čekárně se mi vlekla každá minuta....
Holky kontrola byla naprosto super....vyšetřoval nás MUDr. Vlašín (úžasný člověk na správném místě), naše škvrně je naprosto zdravé, kosti dorůstají jak mají, prý máme 2ruce, 2 nohy, 2 uši 1 nos atd. a jak konstatoval i pan doktor, naše dítě je teda naprostý hemžidlo, má z pupíku u maminky trampolínu ani chvilku nepoleželo, takže jsme je viděli ze všech stran. Na pohlaví jsme se neptali, asi si to opravdu nenecháme říct :slight_smile: . Manža konstatoval že to bude baletka, prý se nám hrozně předváděla a kluk by byl stydlivější, i obličejíček jsme krásně viděli no tak uvidíme co to nakonec bude :grinning: .
Nakonec se porďous na okamžik položil abychom měli pěknou fotečku (mám 2 v albu) a zamával nám.
Teď čekám na zprávy z krve, ptala jsem se kdy a prý je tam dneska 50 maminek tak to chce opravdu trpělivost. Holky to bude husté září/říjen :sweat_smile:
17. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Bibi moc gratuluji k super výsledkům. Fotečky jsou moc krásné.
17. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Holky tak mi přišly výsledky z krve. Jsme zdraví...riziko 1:11000 supeeeeerrrr, kdybych mohla dala bych si sklenku vína, takhle se se svojí radostí podělím alespoň s vámi těmihle řádky. Fuj a šutr je pryč :grinning:
17. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
No vidíš, to je krása.
17. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
bibi - gratulace ke krásnému výsledku. A fotečky miminka máš moc hezké :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Bibi taky strašně moc gratuluju!!! A fotečky nádherné!!!
17. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Teda tady se před chvílí otřásl bazén a tak běžím na koníka podívat se, co se děje a je to jasný - bibi má zdravé miminko :grinning: :grinning: :grinning: Moc moc gratuluji a těším se na konzultace ohledně Mutsíků :grinning:
17. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
všen díky za přáníčkan:

jin: prošmejdili jsme kus Brna a Mutsyna jsme nenašli nikde. Rozhodně je to můj velký favorit, ale teď přišla nabídka na I´COO, z roku 2007, vypadá asi takhle http://jikso.cz/shop/babyshop-zbozi-pro-deti/detske-kocarky/hluboke-kocarky/i-coo-peak-air-4--burgundy-set/i-coo-peak-4-air-tobacco-i-coo-peak-4-air-tobacco
od manželova šéfe, nechal by nám ho asi za 2000, Kč, jediné co bych chtěla a nemá je hluboká korba, ale prý se dá dokoupit. Připadne mi podobný MUTSYmu tak váhám a za ty 2000 ho asi vezmem i tak. :unamused:
17. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.