• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
taggy: myslím si, že kdybych teď narazila na ty věcičky, co jsem viděla tenkrát, už bych měla plný košík... :slight_smile:. Já to vidím taky tak, že pokud objevím něco za super cenu, už začnu nakupovat. Přesně jak píšeš, pak by to stálo o dva tisíce víc...
19. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
holciny, ja jsem asi poveriva. ja bych pred tim, nez budu vedet, ze cekame, asi nic nekoupila. a pak si budu rvat vlasy, kolik to vsechno bude stat ... :grinning:
19. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
ahooj holkyyy! Jee, vy jste toho zase nakecaly, co jsem tady nebyla... :grinning:

Mooc, moc gratuluju Sven a Katulline:slight_smile: to jste holky sikulky, ze vam to tak hezky brzy vyslo. Myslim, ze to nam ostatnim dodava super nadeji, aspon mne teda jo...

Ja mam dojem (podle ovu testu), ze jsme to tento mesic asi propasli. Ovu asi probehla minulou stredu nebo ve CT a pritel se vratil az v patek vecer ze sluzebky, tak nepocitam, ze bychom meli tolik stesti, aby to nejak vyslo, ale samo ze by to bylo moc fajn:slight_smile: Spis se ted zaciname tesit na stehovani a vybirame nabytecek do noveho bytecku :grinning: Je to asi zatim to nejhezci, co ted spolu muzeme resit, zarizovat si nase hnizdecko :sunglasses: Jee, ja se tam tak tesim! :grinning:
19. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
vecernice. no jo.....tak já s tím počítám, že až budu těhu a mimi přijde, tak to bude stát moc penízků - ale zase chci kupovat jen kvalitní věci, od oblečení, přes jídlo, postýlku, kočárek a tak všechno - samozřejmě to nepřehánět, ale ne zbytečně šetřit - např. na autosedačce a tak......ale prostě mám vždy radost, když můžu na něčem takto ušetřit - koupit kvalitu ale za lepší cenu....
19. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj majdi, to je super! To musí být paráda si takhel vybavovat byteček...taky se na to těším, až to příjde, snad brzy...

Didi: Tak coooo??? Jsem napjatá, jak to dopadlo u doktora!
19. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 43DC
dujinka..........24let............1.snažení / 40DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 37DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 35DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 33DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 29DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 28DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 26 DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 24DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /24DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 24DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 30DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/18DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /15DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/13DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 10DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 7DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/7DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 7DC (posl.cyklus 27dní)
19. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
taky čekám na didi, jak dopadla u doktora.
19. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Tak jsem přidala do alba ty svoje duchy, tak mrkněte :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
sven: Už jsou moc hezky vidět na obou testících :slight_smile: Je to super!!! :slight_smile: Koukám, že ve čtvrtek jdeš k doktorovi, tak snad to půjde už vidět tak, že Ti to rovnou potvrdí :slight_smile:.
19. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
daschiki -taky jsem zvědavá, co za černý flek tam uvidí :slight_smile: Normálně bych se k němu tak brzo nehrnula, počkala bych až tak do srdíčka, ale mám nějaký ten nález v moči a ve stěrech, tak to potřebuji přeléčit, aby to příp. prckovi nějak neuškodilo.
A ty sis dělala ještě jiný testík než ten, co máš v albu? (sorry, jestli jsi to tu psala, ale docela se tu občas ztrácím, kdo co psal). K doktorovi jdeš kdy?
19. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
sven: Nene, já jsem od soboty vydržela. Chtěla bych vidět, jestli ta čárečka sílí. V sobotu to byl 14 DPO a zároveň den očekávané MS. Ta čárka byla slabá,ale nebyla z ranní moči (ale někdy v 1 ráno) a já jsem šla spát po 9 večer, ale dost jsem pila a před spaním ještě šla na záchod, takže myslím, že toho hcg se nemohlo asi moc nahromadit. Ale byla tlustá oproti těm předtím. Jen pořád byla dost světlá. Tak jsem se toho lekla a řekla si, že se nebudu stresovat zbytečně a nebudu testovat každej den, ale vydržím...Asi testnu zítra nebo ve středu. Zítra už budu 17 DPO, snad by mohla být tlustší. K doktorce jdu ve čtvrtek. Objednali mě brzo asi i kvůli tomu, že pokud je to mimis, tak musím hned na tu endokrinologii. Tak uvidím. Jsem docela nervózní, ale snad to dopadne dobře a opravdu je to miminko. Nějak tomu pořád nemůžu uvěřit...
19. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Jo jasně, už vím, dík za připomenutí :slight_smile:
Já testovala sobota, neděle. V tu sobotu to byl fakt duch, ale jelikož mě ten můj močák "prohání", tak jsem v noci chodila na záchod, takže moč určo nebyla tak koncentrovaná. Proto jsem to zkusila i v neděli (to jsem nebyla v noci 6 hodin čůrat) - a je vidět, že je ta čárka silnější.
Mít problémy se štítkou, tak taky klušu k doktorovi brzo, aby se to kdyžtak podchytilo a upravily ti dávky léků. Takže ve čtvrek jdem k MUDrovi obě :slight_smile: Na kolikátou jsi objednaná?
19. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
A je super, žes vydržela netestovat - aspoň uvidíš ten rozdíl mezi čárkama. Já zkusím asi testnou jen tak ze zvědavosti zítra a pak ráno ve čtvrtek. Mám doma test, tak co s ním, že? :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
sven: Já jdu v 8:30 :slight_smile: Jako už teď drkotám zubama strachy...Ale pořád se chodím na ty testíky koukat...ta čárečka je růžová...je světlá, ale je...pak se podívám do grafíku, kde teplotky nahoře, 7DPO a 8DPO bylo špinění, pak ani ťuk a menzes nikde, prsa velký jak balóny a všude samá modrá žilka...to by v tom byl čert, aby to nebylo :grinning: Ale už bych to opravdu chtěla slyšet s jistotou. Manžel se mi smál, protože jsem mu dneska říkala, že vůbec nejlepší by bylo, kdyby už po oplodnění se ten malej prcek (několikamilimetrovej) aspoň mohl nějak dostatečně mrvit, abychom to spolehlivě poznaly :grinning: Tohle pozorování a nejistota mě totiž fakt ubíjí.
19. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Daee: A co ty? Bylas dneska u toho doktora?

Didi: Nenapínej, copak nového?
19. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak to já jdu až odpoledne.
Neboj, ještě se 3x vyspíš a je to :slight_smile: Já jsem celkem v klidu, až se divím, protože jinak jsem starej nerv :slight_smile: ,mám pocit, že jsem si ještě dostatečně neuvědomila, co se děje, že mi ještě jaksi nedošlo, že v břiše se děje a že pár měsíců možná budu v kočárku vozit vlastního prcka! Jsem zvědavá, kdy mi to dojde :slight_smile: - no, možná si to uvědomím při kontra po 2 minutách :grinning: Možná, že po potvrzení doktora a až uvidím tu černou šmouhu, tak mi to trošku začne docházet. Ale zatím na to moc nemyslím, nehledě na to, že vím, co všechno se může stát, takže si i zakazuju moc na to myslet. Až to bude potvrzené od doktora, tak snad. A pak si řeknu, že až bude srdíčko, pak zas až budou krevní testy, ultrazvku, tripple, až začne kopat... no prostě odteď už je to jen a jen čekání k další metě, o které si myslíme, že nás uklidní, ale když se k ní dohrabeme, tak zjistíme, že to bylo jen "dílčí vítězství" a že za ním stojí další meta... No a tak furt dokola až k porodu. No a pak to zas začne nanovo s prckem - odběry, míry, váhy, kyčle, zuby, nemoci, školka, škola, maturita ... Prostě až do rakve se budem furt něčím uklidňovat, že až... :slight_smile: Takže prd, že stresy // končí, ba právě naopak, teď to teprve začíná :grinning:
19. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
:grinning: a mně to právě došlo :grinning::grinning: :grinning: Zkus si po sobě ještě jednou přečíst ten příspěvek :grinning: a třeba Ti to taky takhle dojde :grinning: Jestli jsme těhule, tak je to na jednu stranu strašně krááááásný a úžasnýýýý, ale opravdu je to taky úplná životní změna...už to nebdueš jen ty a manžel/přítel...už to bude i mimčo...nový člen domácnosti, co má bolístky, plače, je nemocný, ale taky přináší radost, první úsměvy, první slůvka, první krůčky...A představa, že mi nějaká zmenšenina mě a mého manžílka bude říkat "ma-ma"....to je prostě nádhera a stojí to asi zjevně za veškeré stresy, co příjdou...:slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se konečně hlásím, dříve jsem se na net nedostala :angry:
Takže opravdu to vyšlo na poprvé.... :slight_smile: Dnes mi Dr. z krve potvrdila těhotenství. Je to opravdu nááádhernej pocit a věřím, že dřív nebo později to zažijete všechny! V pátek mám přijít znovu na krev, aby Dr. věděla, že hodnoty rostou, tak jak mají a že je vše v pohodě. Tak už se zase těším.... Jo a ty mé bolesti jsou prej úplně normální, tak musím trpět :frowning2: Ale co bych pro mimi neudělala.
sven: testík je krásnej
daschiki: vůbec se nestrachuj, já také měla obavy a nakonec jsem odcházela s krásným pocitem....teď si jen moc přeji, aby začalo prckovi tlouci srdíčko a budu zase o něco klidnější. Uvidíš, dopadne to na výbornou :wink:
19. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
didi: Tak to je nádhernýýýý !!!! Strašně moc gratuluju !!!! Mamčo ! :slight_smile: Určitě vše bude tak jak má :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky, dočetla jsem Vás a že jste toho napovídaly přes víkend. :slight_smile:
Sven moc gratuluji a přeji hodně štěstí, muselo to být nádherný tam objevit dvě čárky.
Jinak se omlouvám, že jsem vám sem nedala update ohledně mého pátečního testování, nějak mě z toho bylo smutno, ale život jde dál a budeme se pokoušet příště o to víc :grinning: Test byl negativní, ale ms pořád nikde.
Včera mě dost bolelo břicho, tak to asi brzy dorazí.
19. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Didi, gratuluji! Přeji, ať hcg roste mílovými kroky a srdíčko ať brzo buší o 106:slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Didi moc gratuluji a přeji hodně štěstí :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
vanilkaa - škoda, moc jsem na tebe myslela, ale nevadí, život jde dál a brzo se zadaří.

Jo a didi - dělala ti ultrazvuk? Kolikáty tt+den jsi?
19. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky, děkuji moc. Na jednu stranu jsem strašně moc šťastná, na stranu druhou mám pořád obavy, aby bylo vše v pořádku. Ale to budu mít obavy asi celé těhu, tak se snažím na to nemyslet a užívat si toho náááádherného pocitu :slight_smile:
daschiki: ještě k té cystě...asi ty pozitivní TT moc nedělá, protože když jsem se na to zeptala, tak se Dr. jen usmála a řekla mi, že se nemusím bát, že test určitě není pozitivní díky cystě.
Takže se holky k doktorům těšte.....dozvíte se jen samé dobré zprávy!
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
děvčata, loučím se, přeji dobrou noc. Zítra zas nakouknu co nového :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
didi: děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: Moc jsi mě tím potěšila :slight_smile: To ti řeekla ještě předtím, než na Tebe vůbec koukla? Tak to je senzačníííííííííí !!! Konečně to slyšíme i z úst doktora :slight_smile: Tak snad to opravdu vše bude tak, jak má. Jo a kdy Ti vlastně řekli výsledky krve? Já vůbec nevím, co mám čekat. Jsem objednaná ve čtvrtek na 8:30. Automaticky mám počítat, že mi budou brát krev?
19. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
vanilkaa: dokud MS nedorazí, tak je tu stále nějaká pravděpodobnst těhu. A když ne, tak neboj, určitě se brzy zadaří.
sven: UTZ mi ještě nedělala, říkala, že by tam nemuselo být nic vidět a že by mě mohla znepokojit, tak jsme se domluvily na ten pátek. Tak už se těšíííím :slight_smile: Dnes jsem 4 tt+1
19. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
daschiki: to mám radost, že jsem Tě potěšila. Hned v ordinaci, jak mi to řekla, tak jsem si vzpomněla na Tebe, že Ti to musím napsat. Já tam přišla dopoledne, v cca 10 hod. Přišla jsem tam kvůli těm bolestem (bála jsem se té cysty), tak jsem ani nečekala, že bych třeba mimouše už viděla. Řekla jsem ji, co mě trápí (i o té cystě) a aniž by se chtěla třeba přesvědčit, že cystu fakt nemám, tak se jen usmála a hned to vyloučila, že pozitivní test kvůli cystě opravdu nemám. Vzala mi tedy krev a řekla, ať si ve 14 hod zavolám a že se domluvíme na dalším postupu. Když jsem zavolala, tak mi řekla, že je vše OK (hodnoty zapadají do tabulek) a že mám přijít v pátek, že se na mimíska podíváme :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
didi: jééééééééé ty seš hodnáááá !!! Fakt mám z toho hroznou radost !!! Sice samozřejmě se nebudu radovat předem....nemám rozhodně vyhraný, ale jsem ráda, že Ti hned vyloučila, že by cysta dělala opzitivní testy. Asi jí tam takhle s tímto chodí budoucí maminy často. Tak maj aspoň na ten test napsat, že to bývá vzácně! To je fakt šílený! :slight_smile:

Jestli seš dneska 4tt+1, tak jsme na tom dost podobně, protože já bych měla být dneska podle ovulky 4tt+2. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
daschiki: jj, přesně tak jak píšeš. Zbytečně pak máme strach! A už se klidně raduj....vyhrané nemáme nikdo, do té doby, dokud se nám mimča nenarodí zdravá. Už se těším, až ve čtvrtek napíšeš, co Ti Dr. řekl, ale uvidíš, že budeš spokojená a strašně šťastná.
Jééé, tak to jsme na tom tedy skoro stejně :slight_smile:
Já dnes končím, jsem strašně unavená, tak zase zítra... Přeji všem dobrou noc!
19. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.