• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné ráno,

dneska je u nás v domě boží dopuštění, protože Michal s kamarádama začali připravovat strop na zateplení a buší mi tu nad hlavou to toho stropu tak, že si říkám, jestli nám ten barák nespadne na hlavu, případně mi někdo z nich propadne stropem do obýváku :confounded: :confounded: :grinning:

Já jsem včera večer ty uzavřené skupiny zkoumala a klidně jsem taky pro.... :slight_smile:
Název skupiny? Co takhle těhulky a snažilky z října 2009 nebo tak nějak?
20. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Jess: tak gratulace k nové práci a hlavně ať jsi tam spokojená a míň ve stresu než v té staré.... :wink: :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Daee to by byl dobrý název tématu, ale co tam ještě přidat i maminky, to už bude za pár týdnu aktuální, že?????
20. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Nebo třeba:
* Říjen 2009 - maminky, těhulky a snažilky*
20. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Maci: mno jo...pravda zrovna na sebe jsem zapomněla (že už brzo nebudu ani snažilka a ni těhulka :grinning: ), tak co takhle Snažilky/těhulky a maminky z října 2009?

Zkusíš tu skupinu založit? Jakožto naše nejšikovnější tabulkářka..... :wink:
20. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
nebo tak...to je jedno...to je skoro stejný ten název :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,
:grinning:
20. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jess: tak to je super zpráva!!! Pěkně se dáte s manžílkem do pohody a potom přijde mimi ani nebudete vědět jak. Tak to gratuluji!!!
daschiki: přeji vše nej k Tvým dnešním narozeninám, hodně štěstí zdraví a ať se Tobě i Davulce daří. Hlavně už nikde nepadej :frowning2:
Jo a včera mi přišly ty trika (jak tu dávala odkaz daschi) a jsou perfektní!!! Daschi, moc děkuji za tip. Jsem z nich nadšená a každej mi je včera chválil :wink: Manžel mi už zase odjel pracovat, ale večer se v nich vyfotím, tak se pak můžete mrknout.
20. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Didi: jsem zvědavá na fotečky a jak Filípek zase v bříšku povyrostl :wink:

A co to slyším?? Dashi má narozeniny? Tak hooodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví!!! :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Klidně ji založím a můžu tu moji?
*Říjen 2009 - maminky, těhulky a snažilky*

Holky ostatní napište taky názor!!!!! Ať v tom s Daee nejsme samotné.
20. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Taky přeji Daschi všechno nejlepší k narozeninkám, užijte si oslavu.
20. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Čau holčiny....super nová verze Koníka...ale to byly dva dny...jsem chodila několikrát denně zkoumat,jestli už jede...

Pro uzamvřenou skupinu jsem taky....a líbí se mi Maci ten tvůj název,tak do toho myslím běž...nebo ještě počkat na další názory??

Já už netrpělivě odpočítávám dny do úterka,až půjdu na tu první kontrolu...snad bude vše v pořádku....těhotně si zatím teda nepřipadám,žádné průvodní jevy mě nepostihly...tak buď to ještě přijde nebo to poznám,až mi začne růst břuch...

Jess - gratulace k nové prácičce,je to super...kor když je to tvůj vysněný obor,tak je to fajn...a dáte se s manžou do pohody a mimi pak bude raz dva...

Annie - fotečky pěkný...ale ač mám dvě děti,toho pindíka na UTZ nějak nepoznávám :frowning2: ....sice tam je nějakej flíček,ale to bych si řekla,že to může bejt cokoli....
20. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Našla jsem, kde založit nové téma, ale nevím jak ho uzamknout. Daee pošli mi na to prosím odkaz, kde jsi to vyčetla.
20. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Už jsem to našla, jdu na to.
20. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Už je tam nové téma, snažila jsem se tam opsat všechny z tabulky, které sem pravidelně chodí, snad nebude mít nikdo problém. Kdyžtak pište sem nebo do IP.

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/rijen-09-maminky-tehulky-a-snazilky/

Akorát je jediný problém v tom, že se musí první rozkliknout skupina a pak téma, ale jinak to nešlo.
20. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Jo a název tématu je zkrácený, protože mohl mít jen 40 znaků.
20. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
maci: a bylo nutné zakládat novou skupinu? já právě chtěla uzamknout tady tu stávající, abysme nemusely nikam přecházet a nenechávat tady tu opuštěnou........................no ale jak chcete holky, já už si to zjištovala od adminů...........
daschiki: taky přeju vše nej nej nej k narozeninám.......
maki: my máme v obýváku jednu vínovou zed, ostatní bílé. v kuchyni máme červenou linku a stříbrno šedé zdi budou, ložnice bude čokoládovo-bílá kává a pokojíček mám vymyšlený tak, že když to bude holčička, bude to fialovo-růžové.......a když chlapeček, tak oranžovo-zelené, to si myslím, že je takové neutrální a obojetné a mohlo by být pro oba...... :wink:
20. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Lauri tak pokud by šla uzamknout tato, tak by jsme tu mohly zůstat a ta nová by se časem zrušila.
20. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Daee: a ty jsi nakonec nic neobjednávala ještě? A ještě jsem se Tě chtěla zeptat: taky už budeš chodit na prohlídky co cca 14 dní? Dívala jsem se do průkazky a už mám ty termíny blíž u sebe. To je hrozné, jak to utíká, že? Ale už se těším na Filípka :grinning:
Doufám, že jsem ty narozeniny nepopletla, ale pokud si ještě něco pamatuji, tak snad ne :wink:
20. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
didi: už nepiš sem, pojd za náma do nové skupiny...... :wink:
a ty narozky daschiki dneska má určitě, je to na FB..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Pozor všem, od dnešního dne nás už najdete jenom tady:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/rijen-09-maminky-tehulky-a-snazilky/

Je to uzavřená skupinka, pokud se do ní nepůjde někomu dostat, pisněte mi do IP.

Těšíme se na vás.
20. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
čusík holčinky :slight_smile: :wink:
nezlobte se za to že sem tu dlouho nebla, v pátek nám začala zabijačka...takže v pátek no už od čtvrtka přípravy .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: takže sem se semka nějak nedostala, až dneska. :slight_smile:
ale za tak dlouho vás nemám šanci teda dočíst :frowning2: tak ve zkratce je tu něco nového????? :sweat_smile: :sweat_smile: nové těhulky, odhalené další pohlaví .co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
maciolko, uz sem psal, tak pocka az me tam pridas :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Moni pojď za náma.
21. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Tak nic, ovulace nikde, byl to jen planý poplach. Před den mě překvapil ukázkový hlen, ale na testíku nebylo nic :unamused: Plus doktorka ve čtvrtek říkala, že ovulaci mám čekat tak za 4-5 dní. A to je teď a ona nikde. Ja se na to.... :frowning2: Včera byl taky negativní (tzn., že čárka byla sotva znatelná), ale před třemi dny byla pěkně tlustá, ale ne tolik, jako ta kontrolní. Co si o tom mám myslet? Proč je to někdy tlustší a někdy tenčí? Já myslela, že je buď tlustá jako pozitivní a nebo není a ne že ta hladina hormonu kolísá.... Neporadíte? :frowning2:
10. led 2011 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.