• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit a dočíst, co jste napovídaly, předtím než zalehnu.
Přiznám se, že je mi všelijak...žaludek na vodě...fujfujfuj, zkusím to zaspat a modlím se, ať to už není horší. Jinak špinění dnes minimální, tak mám radost.

Didi: moooooooc gratuluju!!! Já jsem 6+1tt, mám dva týdny náskok, ale myslím holky (teď vč. Sven, Dashiki i Katulline), že to máme vlastně skoro nastejno a jsme moc zvědavá, jak nám později napočítají termíny porodu :wink:

Dashiki: já dnes k doktorovi nemohla, protože ordinuje jen út+čt+pá....zítra mu zavolám a domluvíme se spolu.

Všem u Dr. budu moc držet palce!!!

Dobrou noc všem těhulkám i snažilkám :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
holky, já taky utíkám, jsem hrozně utahaná, ale všem přeji krásné sny a snad zase budou tak hezky přibývat dobré zprávičky, jako dnes :wink:
19. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 44DC
dujinka..........24let............1.snažení / 41DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 38DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 36DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 34DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 30DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 29DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 27DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 25DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /25DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 25DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 31DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/19DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /16DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/14DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 11DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/8DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 8DC (posl.cyklus 27dní)
20. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
autor
dobre rano holky :sunglasses:
20. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

bibiska1........30 let.............4 snažení/ 21DC(posl.cyklus 30 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
20. říj 2009 v 06:32  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, hlásím, že čárečka sílí (a nebo šílí?) :grinning:
20. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
ahoj holky,

já hlásím, že se asi brzy vyřadím z tabulky. Obávám se, že u mně se mimískovi nelíbí :frowning2: Dnes ráno najednou trochu špinění a na testíku nemůžu vykoukat už ani tu slabou čárku. Hrozně mě bolí tříslo napravo...nevím, co to má znamenat...Uvidíme, co mi řekne doktorka, ale obávám se, že u mě to dopadne špatně...:frowning2:
20. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
daschiki - uf, to mě mrzí, že máš trápení. Ale nevěš hlavu, třeba to bude v pořádku. Nezbývá, než držet palce.
A děláš test stejné značky a citlivosti? Kdyby se ti něco nezdálo, bolesti podbřišku se nějak stupňovali, tak mazej k doktorce, ať na tebe mrkne. Myslím na tebe.
20. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
sven, děkuju. Už jsem to obrečela, počkám do čtvrtka...a uvidím...jen doufá, že to není mimoděložní a že to odejde samo při menstruaci, kterou mi asi budou muset vyvolat. Dělala jsem si pokaždé jen mamatest. Ještě v sobotu čárečka byla a dneska se mi zdá, že ani ťuk...:frowning2: Vím, že naděje umírá asi poslední...a musím říct, že mě to teď hrozně bolí...ale asi to nedopadne dobře ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Věřím, že tvoje situace není vůbec příjemná, ale nezoufej. Teď je hlavně důležité, aby to nebylo mimoděložní - takže kdyby tě břicho bolelo nějak víc, tak neváhej a rychle k doktorovi, i kdyby to měla být pohotovost v noci. Věřím ale, že to nebude. Je možné, že ta slábnoucí čárka může souviset s tvoji štítnou žlázou. Určitě to s doktorkou ve čtvrtek pořádně proberte. Je to smutné, ale může se to stát každé z nás, žádná, která tu máme // nemá absolutně vůbec vyhráno. Těch rizik je tolik, že se to prostě stává poměrně často (a zvlášť u prvního otěhu). Ale věř, že příroda ví co a proč dělá. Akorát my to jaksi nyní nechápeme a "docvakne" nám to třeba až zpětně. Holka drž se a nepanikař, ve čtvrtek budeš vědět víc.
20. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
sven, děkuju. Seš moc hodná. Budu se snažit.
20. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:,

sven: ta čárka je krásná, pěkně sílí :dizzy_face:

didi21: moc moc gratuluji, to jsou skvělé zprávy :slight_smile:

daschiki: moc držím palce, ať vše dobře dopadne...
20. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Krasne rano holky :slight_smile:

daschiki:nesmutni, vsechno snad dobre dopadne. Jak rikas, nadeje umira posledni a treba opravdu bude vsechno v pohode!!

Jinak ja dneska zkousela delat zase testik hned z ranni moci. Carka, teda spis duch se mi zda stejny jako vcera, takze tedka momentalne s testovanim koncim a zkusim to treba az v patek, jinak se z toho zblaznim. Testa jsem chtela vyfotit, ale na te fotce nejde vubec nic videt. takze to sem davat ani nebudu a pockam, jak se to bude vyvijet dale. Kazdopadne MS nedorazila a ani nejsou zadne priznaky, ze by dorazit mela.
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno,

sven: jedna čásrka hezčí než druhá :slight_smile: :wink:

dashiki: budu ti držet palce, aby se mimisek udržel. Jinak krásně to napsala Sven, já to líp asi nedovedu, ale nevěš hlavu, všechno ještě může dobře dopadnout.
Moc mě to mrzí, všem bych tu přála, aby rychle otěhotněly a úplně bez problémů si prošly těhu a měly nejlíp bezbolestně krásná zdravá miminka. Ale příroda si to holt udělá po svém a vyhráno nemáme vůbec žádná tady. Proto se nijak přehnaně neraduju, všechno je to zpočátku strašně křehké a nejisté.
Tak na tebe moc myslím, aby se špinění nehoršilo, aby ti Dr. řekla ve čtvrtek dobré zprávy.
20. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
holky, děkuju. Kdyby šlo jen o to špinění, tak budu ještě třeba klidná...Jenže mě děsí, že jsem si udělala dva testy a oba absolutně negativní...V sobotu tam byla ta čárka. Sice slabá, ale byla. Moc nevěřím tomu, že by to mohlo být v pořádku. :frowning2: Aspoň teď ale vím že i slabé čárky něco znamenají, protože teď mám úplně negativní. Ani náznak ducha... Uvidíme, jak to dopadne u doktorky...a kdyžtak se pustíme do dalšího snažení. Ještě mě zaráží, že dneska BT 37,3.... Já se v tom vážně nevyznám. Ani mě nebolí břicho jak před MS. Prsa mám pořád žilkovatý. Ale ten test asi mluví za vše. Je přece kravina, aby v sobotu byl pozitivní a najednou negativní. Něco je špatně.
20. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Dashiki a nevzala by tě Dr. už dnes, abys byla klidná? Abys nad tím nemusela dva dny přemýšlet a trápit se nejistotou? Co zkusit zavolat a domluvit se?
20. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju pěkné ráno.

daschiki - moc ti držím palce, moc na tebe myslím, ať to dobře dopadne. je možné, že se zárodek neudržel, uvidíš ještě, co ukážou teploty. nechceš jít k doktorovi dřív, aby ses netrápila všemi možnými variantami? třeba je možné ještě ho nějak udržet. Držím palečky!!!!!

jinak aktualizuju tabulku, jdu na konc hejna :wink: ale doufám, že třeba příští měsíc už vylezu až nahoru :wink:

didi: velká gratulace, super, že u doktora vše v pohodě, tak teď už si naplno užívej všechno to těšení. Sven to včera moc krásně popsala!!!
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

vecernice.......30 let............2 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní)
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
daschiki - teď hoooodně předbíhám a budu moc ráda, když se budu mýlit, ale kdyby náhodou to opravdu nedopadlo dobře, tak jde o to, že alespoň víš, že se tam prostě něco dělo a něco tam začínalo - což je pozitivní zpráva. No ale prostě někde byla nějaká chyba a příroda je natolik chytrá, že to raději ukončuje dřív, než aby udělala něco blbě. Myslím, že to klidně může souviset s tvojí štítkou (i když věcem kolem štítky vůbec nerozumím, ale už to, že tě na to Mudra upozorňovala, že je třeba to řešit a upravovat dávky atd), tak tam vidím možnou souvislost. Nebo to může být taky něco úplně jiného, co může potkat taky každou z nás.
Na jednu stranu nejsem zastáncem testovat třeba před MS právě z těchto důvodů, že člověk je zklamaný zbytečně (zlatá nevědomost a pak to přičítat jen zpožděné MS), na druhou stranu 13.DC není na testování příliš brzo (já testovala 14.DC) – ono ale záleží jak dlouhou máš obvykle luteální fázi (moje je obvykle tak 11 dní).
Na druhou stranu je dobré, že víš, že se tam něco dělo a tudíž byl někde možná nějaký „problém“ – a v tom případě je to vlastně pozitivní, protože o tom víš a můžete ho s paní doktorkou začít řešit.
S BT nevím jak je to v těhu (resp. vím, že se drží nahoře), ale když to vezmu třeba u sebe, tak v normálních netěhu cyklech se mi teplota držela nahoře a až teprve s příchodem MS mi začala klesat – tak možná proto se ti pořád drží nahoře. Některým holčinám klesá teplota ještě před MS, takže už dopředu vědí, že MS přijde.

Jak říkám, toto jsou všechno jen mé spekulace a předbíhání událostem a ve čtvrtek třeba doktorka pro tebe bude mít dobré zprávy, ale myslím, že je (alespoň já to tak mám) dobré, vědět i o rizicích toho, že to nevyjde a trošku s tím počítat. (i když je mi jasné, že na špatné zprávy se nelze dopředu připravit a bolí to moc).
Myslím na tebe a jak říkají holky - jestli ti to trošku pomůže od tvého trápení v nejistotě, tak zkus doktorce zavolat a domluvit se s ní třeba na dnes.
20. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno holky,
daschiki: co to tady čtu? To mě strašně mrzíííí, ani nevíš jak. Ale já bych asi věřila až do poslední chvíle. ty // tam nebyly jen tak...je samozřejmě možné, že se mimi neudrželo, ale dokud nepřijde pravá MS, tak ještě nezoufej, tím si jen uškodíš. A i kdyby, tak přesně jak píše sven, je hlavní, že víš, že to jde. Velké riziko potratu je do cca 8. týdne, někdy až do 12. a ani potom nemáme vyhráno a těch případů je bohužel dost! Takže přihodit se to může (bohužel) každé z nás :frowning2: Ale já si říkám, co se má stát, to se stane a my to neovlivníme. Nezbývá jen doufat....
Určitě bych ale zavolala doktorce a ještě dnes tam naběhla. Jsou i případy, že kdyby se tam mimimu nelíbilo a chtělo jít prxč, tak Dr. ho tam dokází ještě udržet. Proto těhulky musí při špinění nebo krvácení ihned k doktorovi. Takže opravdu nezoufej, ale zkus pro to udělat maximum a i kdyby to náhodou teď nevyšlo, vyjde to příště!!!!
20. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky,

holky můžu se k Vám přidat? Min. týden mi skončila MS a s manželem jsme se dohodli, že by jsme chtěli zkusit štěstí o druhé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: Doma už máme jednu 20 měsíční cácorku.
20. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky Zolik, vítám Tě mezi námi.
Jestli chceš, připiš se do tabulky.
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
didi - díky za přijetí. A do tabulky se přidám, jdu na to :wink:

Ale co jsem tak dočítala, ty už jsi žhavou čekatelkou na potvrzení těhu, že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju a všem holkám od D a Sven, přeju ať jsou miminka v bříšku v pořádku, ať krásně rostou a jsou zdravoučká :dizzy_face: :dizzy_face:

zolik.............27 let...........1 snažení 13 DC (každá MS 28 dní)
vecernice.......30 let............2 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní
20. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ještě to tu dočítám Dashiki -držím palečky ať to u doktorky dopadne dobře a mimísek si zatím jen třeba hraje na schovávanou.
Ale jestli můžu přispět svou pravdou do mlýna měsíc než jsem otěhotněla s Terinkou jsem měla také několik dní slabě pozitivní testík. A nakonec se MS dostavila, tak nevím dodnes proč to tak bylo. Ale hned za dalších 28 dní jsem čárky našla znova a dneska ty 2// mají 11 kg a nááááádhernej úsměv, takže nevěšte hlavu :wink:
20. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
dachiki - ještě mě napadlo, dělal ti předtím doktor kompletní vyšetření? například i na děložní sliznici? pokud dostatečně nedorůstá, zárodek se neudrží ....... což všechno jde samozřejmě srovnat. ale přidám se ke sven, dobrý, že víš, že to lze, když by to nedopadlo, doktor už aspoň bude vědět, co ještě trochu poštelovat, aby příště rost a sílil ....
20. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
zolik: no já už vlastně mám potvrzené těhu z krve, jen mám strašně hodnou a zodpovědnou Dr. a tak v pátek mám přijít znovu. Vezme mi opět krev, jestli hodnoty rostou tak jak mají a udělá UTZ. Tak se těším :slight_smile:
A jaké jsi ty měla první těhotenství? Nějaké bolesti, nechutenství, nebo tak něco Tě potkalo?
daschiki: kde jsi ??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dej nám pak vědět, jestli jsi volala té Dr. ,jo? a hlavně, jak jsi dopadla. Myslím na Tebe, snad bude nakonec vše v pořádku.
daee: tak mě teď napadlo...komu jste to už s přítelem řekli? Zatím to ví jen ta Tvá mamka? A kdy to chcete říct ostatním?
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Zolik ahoj - vítej....:slight_smile:
Hned se tě jako jedné z mála maminek mezi námi (možná dokonce vůbec jediné - teď si nejsem jistá) zeptám.
Jak ti bylo na začátku těhu? Nevolnosti, únava, bolest bříška...byly? A co třeba špinění zpočátku?
U mě jsou teď tyhle dotazy hodně aktuální, tak sbírám zkušenosti :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky..
dasch: ja byt tebou tak taky jdu k doktorce co nejdrive, abych vedela na cem jsem. Drzim ti palce, aby to dobre dopadlo..

didi: moc blahopreju a preju aby za 9 mesicu byla ta radost jeste vetsi :wink:
sven: testiky uplne nadherny :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
didi21: zatím jsme to dál neřekli nikomu. Já se přiznám, že mám pořád ještě strach stran toho mého prokletého pošpiňování, aby bylo vše OK i když mě doktor opakovaně uklidňuje, že je to z čípku, ne z dělohy, že špinění na počátku obecně je normální atd.
Nikdy bych do sebe neřekla, že budu pověrčivá, ale zatím to určitě neřekneme nikomu, až bude průkajda, tak potom snad. Teď je ten náš mýválek (náš pracovní název pro mimi) ještě strašně malinkej a křehkej...

A co vy, jak a kdy to plánujete říct ostatním (manža/přítel to předpokládám ví, že?)?
20. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
ahoj holky.me kamaradce se před rokem stalo že když byla tehotna tak se miminku nevyvinulo srdíčko.ale už je zase těhotna,mimčo srdičko ma.
20. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.