• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jo ashlee, to je bohuzel dalsi riziko. ale clovek musi verit, ze vse dobre dopadne, a ne se desit vsech moznych komplikaci .... :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
holky díky za pěkné přijetí :wink:

Daee, moje těhotenství bylo krásné. ale které není. Špinění mě teda nepotkalo vůbec, ale je to dost častý jev hlavně při pozdější ovu, takže myslím, že jsi žhavá maminka čekatelka. nedělej si s tím těžkosti, dala ti na to mudra něco Ascorutin nebo něco takového? nebo nemáš cystu? také dost častý jev?
a nevolnosti mě potkaly ale ne nějaké strašné, musela jsem jíst ale cokoliv jsem snědla mi nesedlo, měla jsem spíš nechutenství. Za celé těhu jsem zvracela asi 3 x takže nic strašnýho ale nechutenství trvalo do 19 tt. A pak jsem musela na plodovku kvůli špatným výsledkům z tripllů. A porod už byl jen krásným vyvrcholením dlouhého čekání.
20. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj zolikl, vitej mezi nami. Koukala jsem na tvoje alba a mas nadhernou holcicku. takovy smisek, to je parada.

No ja o tom testovani priteli ani nerekla, pokud by mi to potvrdil doktor, tak bych to az pak rekla jemu a az by byla prukajda, tak pak i rodicum. bylo by ale moc fajn, kdybychom jim to mohli dat jako darek k vanocum...
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
charlott: děkuji, kéž by tomu tak bylo...
daee: jj, manžel to ví a pořád se mě ptá, komu by to už mohl říct? :slight_smile: Tak mu to zakazuji. Já jsem to taky řekla jen mamce a to hlavně kvůli těm bolestem bříška, co mám (měla jsem strach, že to na mě pozná sama) a tak by to nebylo žádné překvápko. Sice jsem ji zakázala, že to nesmí nikomu říct, ale já ji znám...nemůže to vydržet, tak se bojím, aby to za chvíli nevěděli všichni. Ale říká, že ne, tak nevím...pořád mě přemlouvá, ať to řeknu aspoň bráchovi. Ale ne ne, ten si musí počkat. Přeci jen to někomu vykecala a to taťkovi. Včera jsme přišly k nim domů a ona na něho: ahoj dědo! On řekl, že si děláme prdel a šel si lehnout k TV :grinning: Takže to mi vlastně vůbec nevadí.
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
teda zoliik, ta mala je kouzelna !!!! super fotecky.
ahoj Katulline, copak ty už máš taky 2 // na testu? :dizzy_face: :dizzy_face: teda holky vy jedete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a děkuju za pochvalu malé. Je to moje milované sluníčko, ale taky je to pěkná vzteklinka, ale celkem je to dítko do nepohody
autor
až budu těhotna tak to manželovi řeknu až bude mít mimčo srdíčko.
20. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
o překvápku k vánocům jsem taky přemýšlela, ale obávám se, že do té doby to asi neututlám (ne, že bych to nevydržela, to ne, ale spíš se to proflákne nějak bokem - bude mi blbě, budu tloustnout atd.). Tak v nejhorším dostanou vánoční dárek trošku dopředu.
Jsem zvědavá co mi řekne doktor, jestli bude dělat utz, zajímá mě, kolikátý tt a den vlastně jsem. Teď jsem si to tady tak počítala, ale u mě to bude o týden nepřesné (pokud se to bude brát podle MS), protože já mám ovu o týden šoupnutou než bývá obvykle, nebyla uprostřed cyklu, ale až 21.DC. TAk jsem zvědavá, jak to bude počítat.
Zolik - vítej. Super, máme tu už zasloužilou mamku, tak aspoň v lecčems nám začátečnicím můžeš poradit :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holky,

tak se hlásím do diskuze :slight_smile:

S přítelem se začneme snažit tento měsíc hned potom co absolvuju preventivku u gynekologa - příští týden. Do teď jsme tomu nechávali volný průběh - asi dva měsíce a nijak to nehrotili, ale teď bych to ráda začala sledovat, takže nakoupím teploměr a začnu měřit ovu, papat vitamíny a snažit se cíleně :slight_smile: a snad to brzy výjde :sunglasses:
Jsem po několika cystách na vaječníku, jedna mi praskla, až jsem skončila na operačním stole :-/ pak po nezhoubném nádoru na prsu .. tak snad bude všechno už jenom dobré! Bude a basta fidli! :slight_smile:

hodně štěstí všem ostatním snažilkám!
Janka
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
zolik:no spise jen takove duchy, druha carka je strasne slabounka. Mam uz dva dny zpozdeni, takze uvidime. ted jsem si testovani na nejakou dobu zakazala, protoze neni videt zaden rozdil, kdyz je to kazdy den :slight_smile: Takze do patku cekam a pak se uvidi.
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
zolik: také Tě tady vítám :slight_smile:
jj, holčička je krásná :slight_smile:
Didi - já taky čekala až do 12 TT a neřekla jsem to nikomu krom manžela. Naštěstí vše dopadlo dobře. A píchání nebo tahání v bříškiu jsem měla do nějakého 4 měsíce těhotenství a teď mám švagrovou těhotnou a taky si na to dost stěžuje, že jí to dost bolí jak při MS. VYdrž mimísek si dělá místo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
no myslím, že u nás to neprojde, manžel to na mě pozná. hlavně vím, že měřím Bt, a že z té to jde vyčíst .... :wink:

holky zkusím se zeptat, budete chtít vědět pohlaví děcka, až to půjde, nebo ne? my na to měli nedávno docela vášnivou diskuzi :grinning: není nad to řešit věci, které přijdou jednou někdy v budoucnu ... :wink:
20. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
aschlee: tak to jsem zvědavá, jestli to vydržíš.... To já bych tedy nevydržela ani náhodou!!! Každej večer spolu usínat a já mít takové překvapení a neříct mu to. Ani představit si to neumím. Je pravda, že rodině jsem to taky chtěla dát jako dáreček pod stromeček, ale ani to nejsem schopna vydržet! Už se nemůžu dočkat, až uslyším srdíčko miminka, pak to bude vědět asi celej svět :grinning:
20. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
sven: jak se vlastne pocita,jak dlouho jsi tehotna? To prvni cislo jsou tydny, to je mi celkem jasne, ale co znamena to cislo za +? To je jako kolik tydnu a dnu?
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
no ja taky rikam, ze bych to chtela az k vanocum, ale podle toho, jak se znam, si myslim, ze bych to taky dlouho nevydrzela a jak rika sven, kdovi, jestli to nepujde poznat, pokud zacneme nabirat... :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj janka! drzim palce s kontrolou, at je vse ok, a muzete se do toho pustit naplno!
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Zolik: díky za informace.
Já už u Dr. byla minulý týden a těhu mi potvrdil. Bohužel taky kvasinky (moje prokletí) a ty mi prý dráždí čípek, resp. jizvičku co na něm mám po zákroku kvůli HPV (prostě jsem tam měla nějaké změny na tkání, tak mi ten kousek odstranili). Díky překrvení podbřišku a těm kvasinkám teď z té jizvy malinko špiním (už cca týden...někdy skoro ne, někdy šmouha, někdy několik kapek...světlounce hnědý výtok). Dr. mě kvůli tomu objednal na kontrolu už za 14dní, ale protože to nepřestává, zavolám mu dnes - po týdnu. Jednak bude mít výsledky stěrů a jednak se domluvím, jestli nemám přijít dřív na kontrolu než příští úterý.
Jsem z toho nervózní, moc doufám, že tohle mimiska neohrozí, že se mu jinak daří dobře.
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Katulline to za plus jsou dny tzn. 6+3 je šest týdnů plus 3 dny těhotenství. :wink: a já bych si taky moc přála třeba 2// pod stromek. Ale u nás je to trošku složitější, manžel je přes týden pryč, takže v momentě kdy je ovulka v týdnu můžu si měsíc počkat. NO uvidíme, nechci předbíhat. A holky nepoddávejte se tomu, psychika dělá moc. Já jsem si při Terince řekla, že chci do Vánoc otěhotnět, to jsem pronesla v lednu a malou jsme ukuchtili před odjezdem na dovču, kdy má člověk myšlenky u kufrů a na pláži. A když jsme přijeli domů bylo to to nejhezčí překvapení :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Katulline, sice se ptáš Sven, ale možná to taky zvládnu vysvětlit. Těhotenství se počítá od prvního dne poslední MS....první číslo je dokončený týden a druhé dny navíc. Já například v neděli dokončila 6.týden, takže dnes jsem 6+2tt...
20. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Daee - vidíš, doktor Ti to vysvětlil a věř, že miminečku se u tebe líbí, mysli pozitivně, malý to teď potřebuje. Za 8 měsíců z tebe bude maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj Jankabry, vítám Tě mezi námi.
zolik: no zkouším vydržet, ale ty bolesti jsou fakt občas děsný :frowning2: V noci se několikrát budím a nevím co dělat, aby ustoupily. Jsou fakt dost hnusný.... :frowning2: Jestli si tak mimi bude chtít dělat místo celých 9 měsíců, tak asi zešílím...
večernice: my si určitě pohlaví necháme říct. Já totiž nechci nakupovat neutrální věci.
katulline a sven: já bych řekla, že ty týdny a dny se poítají podle prvního dne MS a ovulka v tom teď nehraje žádnou roli. Přesný termín se pak určuje až UTZ, ten pozná, zda byla ovulka dříve či později, ne? Teď bych řekla, že si můžete jen spočítat kolik jste týdnů a dnů od 1.dne poslední MS.
holky diky moc za vysvetleni, ja sic elkem lamala hlavu, co znamena tu druhe cislo a odkdy se to vlastne pocita :slight_smile: Ach jo, si nekdy pripadam jak nejaky nevzdelanec :slight_smile:

Ja to zatim nijak nehrotim, jde teprve o prvni snazeni :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
vecernice: my rozhodně budeme chtít vědět, co se nám narodí...prostě nechceme překvapení až na porodním sále (to budeme myslím vedle už tak dost), necháme se překvapit o něco dřív...hned jak to půjde určit :slight_smile:)

didi21: já jsem úplně stejná, plány s dárečkem-miminkem pod stromeček rozhodně padnou, tak dlouho to nevydržíme ani jedeń. Rozhodně ne :grinning:
20. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
didi - nene neboj celý těhu to netrvá, ale neboj tohle zmizí a příjde něco jiného, je to hold jinej stav :grinning: :grinning:

a nejpřesnější datum k porodu určí doktor ve 12 tt. A souhlasím s tím, že je to pravda. Můj dr. se sekl o 2 dny. :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
zolik.............jééééé to jsi krásně řekla, díky, to já si skoro snad ani nepřipustila zatím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to zní hezky
20. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
katuline - z toho si nic nedelej, ja se nestacila divit, co vlastne vsechno ve svym veku vubec nevim :grinning: jeste ze existuji takove stranky jako konik :wink:

no nasi znami si to rict nenechali, a pak se narodila holcicka (vsichni jsem tipovali kluka). prislo mi, ze to ma takove kouzlo, nechat se prekvapit, kdezto manzel trva na tom, ze to bude chtit hned vedet .... vsak uvidime az ta situace nastane :wink:
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
naši známí si první mimi nechali říct (holčička) a teď čekají druhé v únoru a říct si to nenechali...
20. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
zolik: no doufám, že aspoň chvilku si to těhotenství budu užívat :wink: nerada bych, kdyby mě nonstop něco trápilo.
20. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
no ja si myslim, ze bychom asi taky chteli vedet co to bude, ja jsem takova bez vule a vim, ze nic nevydrzim a ta zvedavost bude silena :slight_smile:
Kamaradka, ktera rodila v lete, tak taky rikala, ze to nechteji vedet a pak se ji doktor ptal, jestli chce vedet co to bude a ona rika, ze to proste neslo odolat :slight_smile:
Ja bych si prala strasne holcicku, pritel zase chlapecka :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.