• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki - žádná knížka či nákup věcí tohle neovlivní, tak huš,pryč takovéhle myšlenky. (to já bych ty // nemohla najít tak 100 let, protože literatury mám doma spousty!)
A ono se to snad ani potratem v takhle ranném stádiu nazývat nedá. Ber to tak - kdyby neexistovaly testy, tak o tom ani nevíš a přičítala bys to jen trošku zpožděné MS. (kolik dní máš vlastně dnes jakoby zpoždění?)
Ber to jako zkoušku - zkouška partnerství (manžel obstál na jedničku - a tohle zjištění není vůbec marné! :slight_smile: , zkouška toho, že jsi v pořádku ty i manžel, že se vajíčko se spermií spojilo a něco se tam uvnitř začalo vytvářet. To, že to možná nevyšlo je sice blbé, ale končí takhle spousta spojení vajíčka a spermií, o některých se ani nedozvíme, protože to zvládnou vzdát ještě před termínem MS. Příroda je natolik chytrá, že prostě nepustí ve vývoji dál to, co by bylo odsouzeno k zániku dřív nebo později. A co si budeme říkat - čím dřív to embryo vzdá, tím lépe, protože představa zjištění neslučitelné vady a následného potratu v době, kdy prcek je už velký a třeba kope, musí být naprosto děsivá.
Nezoufej, jsi (stejně jako my všechny tady) na začátku snažení a není důvod k panice.
I když naprosto chápu, že to u srdíčka bolí. Ale věř, že je vše tak, jak má být a třeba si pod stromeček ještě stihnete nadělit dáreček :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
daschiki: moc me to mrzi:/ Ale muzu ti rict, ze jsem neco podobneho zazila na VS, kdyz jsme mimi jeste vubec neplanovali a nechteli... Mela jsem vsechny testy pozitivni, hodnoty HCG v krvi stoupaly, ale na UTZ nebylo jeste nic videt. MS mi meskala 3tydny, ale porad nic nebylo videt. Je fakt, ze jsem tenkrat byla ve stresu a mimi jsme si neprali... planovali jsme, ze pujdu na potrat:( Ted se za to zpetne stydim, ale byla jsem v 1.rocniku na VS a mela jsem strach ze vseho, navic nam to tenkrat moc s tehdejsim pritelem neklapalo... Jednou jsem stala vecer ve sprse a najednou jsem zacala opravdu velmi silne krvacet. Stala jsem tam a byla tenkrat rada, ze se to vyresilo a tenkrat jsem opravdu na 100% zacala verit tomu, ze tehotenstvi velmi zalezi na psychice, ale bohuzel nekdy je to proste tak dano, ze ackoliv jsou testy pozitivni (a treba i z krve) priroda to proste zaridi jinak. Od te doby jsem zacala opravdove touzit po rodine a detatku a uz me to nepreslo... Vsechno ma nejaky smysl a je to tak, jak to ma byt. Tim nemyslim, ze bys mimi chtela malo. Ale proste kdyby se urdzelo, treba by bylo nemocne a nebo bys o nej mohla priijit jeste pozdeji, coz by bolelo jeste mnohem vic... Ja tomu verim, ze veci jsou presne tak, jak se maji stat... Myslim na tebe :pensive:
20. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky, ještě mi kamarádka taky vykládala fakt děsivej příběh. Také se snažili o mimi, až se jim to konečně po cca roku "povedlo". Tak měla pořád nějaké problémy, nakonec skončila v nemocnici a musela ležet. Teď už si přesně nevzpomenu, v kolikátém měsíci byla, ale zdá se mi, že ve 4. Ležela v nemocnici a měla strašné bolesti, sestru to prej vůůůbec nezajímalo, tak si řekla, že zkusí jít na záchod. Chvíli tam seděla, a najednou ucítila takovej zvláštní teplej pocit, stoupla a v záchodě viděla malinkaté miminko (prej třeba poznala ručičky, hlavičku...), tak tam dřepěla a brečela a brečela a pořád dokola se mu omlouvala, že to nezvládla a potom spláchla. Řekla to sestře a ta ji strašně seřvala, že není normální, že ji měla zavolat, ale ona říkala, že v ten moment byla prostě mimo. Druhý den ráno ji vzali na revizi dělohy a mimi tam nebylo :frowning2: Když mi to vykládala, tak mi z toho mrazilo, fakt strašný.... Teď už má roční holčičku a snaží se o druhé mimi.
20. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
ty bláho, to je strašlivý!!!! Chudák!!! To muselo být vážně hrozný!!! :frowning2::frowning2:

já vím, že máte pravdu holky a děkuju...asi tak mluvím, protože je to ještě čerstvý a jsem z toho smutná. Na druhou stranu jsem dost četla, že se většinou hned další měsíc zadaří...tak budu věřit, že jo...:slight_smile: Prostě příště už to miminko nenechám utéct :slight_smile: A jdu si vyzvednout knížku, protože to jediný mě teď potěší a budu číst a číst a číst...a spát...:slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jo a ještě abych nezapomněla odpovědět...

Sven, dneska je to 4 dny od opožděné Ms
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
moje mamka ma 6 sourozencu. Moje babička byla 11krat těhotna a 4krat potratila.
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
11krat těhotná?!??! Páni !!!!!!!!!
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
deda chtel syna.
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
jj, přesně tak. Bohužel je to časté.
daschiki: takovej přístup se mi líbí :wink: Určitě nejsi první ani poslední....teď musíš věřit v lepší budoucnost!
mě teď rozbolela hlava.... mě fakt bude bolet asi všechno co může :angry:
20. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
ja jsem pořad unavena,tak to by mohlo byt asi kvuli te štitne žlaze.
20. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? chceme se s manželem začít snažit tento měsíc.......
můžu se přidat i do vaší tabulky?
20. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahoj laurinko, vítej mezi námi :slight_smile: samozřejmě se zapiš :slight_smile:

Ashlee...to bude z té štítky...Já jsem to tak měla taky, než jsem začala brát léky
20. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
nebo moje teta když byla mlada tak potratila,zrovna byla v praci(delala servírku) nechteli ji pustit k dr. a krvacela,mela bolesti. a má 4 děti
20. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 44DC
dujinka..........24let............1.snažení / 41DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 38DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 36DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 34DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 30DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 29DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 27DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 25DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /25DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 25DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 21DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/19DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /16DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/14DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik.............27 let...........1 snažení 13 DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 11DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/8DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22.....22 let............1snažení/8DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 8DC (posl.cyklus 27dní)
vecernice.......30 let............2 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní
20. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
laurinko vítej mezi náma :slight_smile:

jinak jsem se právě objednala na kontrolu na gyndu, příští čtvrtek, tak budu nervozní .... :frowning2: ale je to před ovulkou, tak budu doufat, že mi potvrdí, že na to můžem vlítnout :wink:
20. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj vecernice....děkuju za přijetí.
jdeš na gyndu? tak snad to dobře dopadne, já mám mít ovu příští týden a jdu taky na gyndu nějak kolem, tak uvidíme, ale jdu na normální prohlídku....
20. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
já jdu na kotrolu, co mé tělo na čtyřměsíční léčbu ..... tak věřím, že to bude dobrý ..... hlavně, snad jsem vybrala i dobrý termín, aby něco viděl.
jestli to bude ok, tak ten víkend potom asi nevylezem z pelechu :wink:
20. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
ja bych mela mit ovulaci 26.10. ,to budu mit narozeniny.
20. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
vecernice: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ashlee: to je taky dobrý na narozky....tak třeba se dáreček povede.
já ani nevím, kdy ovu mám, ještě jsem se nesledovala.....ale chci začít
20. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
laurinka.22, ja jsem si delala ovulační testy v zaří a říjnu a ovulaci mivam 14 dc.a taky mě bolíva břicho.my tento měsíc mame pauzu ve snažení
20. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
i když ... uvidíme co mi řekne zítra doktorka gyn.
20. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
tfuj tfuj tfuj ashlee drzim palecky at same dobre zpravy!!!!

ja si merim BT, mam to nakazane od DR., takze vim, ze mam ovu 15DC....
20. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
ja si taky měřím bt
20. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
dik .ja měřím bt už 4 měsíc
20. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
musim se usmat, kdyz si vezmu, ze pred par mesici jsem temito zalezitostmi byla uplne neposkvrnena, ze jsem vlastne vubec netusila, jak to telo funguje ... :wink:
20. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
ahojky holky,....jak se máte?
ashlee: jakto, že máte pauzu ve snažení tento měsíc? to jsem nějak přehlídla.....
vecernice: to je pravda, je to jako epidemie, mně přijde, že najednou myslím jen a jen na mimčo......
20. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
jo, obcas je to na palici. snazim se vsemozne zamestnat, ale v praci to nejak nejde.... nejak me to tu asi nebavi ... :grinning: ale chodim na olejomalbu, a tam vzdy zapomenu na cely svet (a vetsinou treba i snist, co jsem si prinesla ... :wink:
spis nez myslet, tak clovek zkouma, co vsechno by telo melo ci nemelo .... kdyby mi doktor nezjistil nejake problemy, tak bych tomu asi zpocatku nechala volny prubeh, a jen se divila, co jsou to za pojmy BT, DC, a tak podobne. i kdyz v mym veku ..... uz by to chtelo nejakyho potomka :grinning:
20. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
vecernice: tak uvidíš, kdy se usměje štěstí.....já jsem taky zvědavá, co mi doktor řekne. ale byla jsem tam po vysazení HA a vše v poho......před půl rokem.
20. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
no tak to by melo byt vse v poho i nadale:slight_smile: ne melo byt, ale bude!
u me prave po vysazeni prisly problemy .... ale uz s nimi par mesicu statecne bojuju :wink: tak verim, ze mi potvrdi, ze uz muzeme .... :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
vecernice. tak to držím pěstičky, ať vám dr. snaženíčko povolí......
20. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.