• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
taggy,
zatim mame pauzu.mam jit taky na endokrinologii,doktorka řikala že mě tam pošle.Snad se tam nebudu muset objednavat.by me snad mohli vzit už zitra.
20. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Ashlee, nechvi Tě strašit, ale jestli je to s endokrinology v Hodoníně stejné jako s endokrinology v Brně, tak mě vzali až po 2 měsících. Navíc je jich tady fakt málo, asi 5 (pokud nekecám, číslo nevím přesně) a ta moje je jedna z nejlepších. Vzala mě jen díky tomu, že spadám bydlištěm pod její působnost. Teď si mě už objednává půl roku předem při každé návštěvě. Třeba Tě ale vezmou hned.
20. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
ja nevim jestli pujdu do kyjova nebo do hodonína na endokrinologii
20. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
ashlee: takže máš něco se štítnou žlázou? já s ní něco měla kdysi v jedenácti a od té doby mě hlídali - ale léky neberu a řekli mi, že až budu těhu, že mám přijít na vyšetření, byla jsem tam před půl rokem a dobrý - jen pro klid duše.....tak ať ti nic vážného nezjistí.....
daschiki: já bych to s tím vyšetřením a čekáním neviděla tak černě... a jak ty se cítíš těhulko?
20. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
mam nizke hodnoty.delali mi test z krve
20. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
laurinko: Já nevím, jak to je v Hodoníně, kde bydlí Ashlee, ale v Brně je to dost známá věc, že endokrinologů je zoufale málo (a prý to platí po celé ČR). Když se objednávám po své kontrole u doktorky, tak už mají opravdu na 4 měsíce dopředu plno. Samozřejmě ale akutní případy brát musí - i těhulky.

Jinak já jsem se z bolesti hlavy vyspala, MS se ještě nerozjela...ale nedávám si naději, že by se to "vsáklo". Myslím, že dneska nebo zítra se to rozjede. Ale už jsme smířená s tím, že to tak asi osud chtěl a nejsem opravdu ani první ani poslední, které se to stalo. A snad se zadaří příště. Doufám jen, že se mi nějak zas nerozhodí hormony nebo cyklus...z toho jedinýho mám teď už strach. A taky se bojím, abych nemusela narevizi dělohy. Když se to má stát, tak ať aspoň odejde embryjko s krví při menstruaci...
20. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
vic budu vedet zítra
20. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
daschiki: držím palečky, ať rychle uteče čas do čtvrtka, kdy máš jít k doktorovi a dozvíš se víc.....
20. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
daschiki - neboj, to na revizi určitě nebude. Prostě to odejde s MS, co jsem tak koukala na netu, tak v těch začátcích je to fakt velké tak do 1,5 mm. Mohla by být možná trošku silnější MS, ale bude to v pohodě. Vydrž, ještě 2 dny a budeš vědět na čem jsi.
20. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
laurinko, děkuju. :wink:
autor
daschiki,proč nejdeš k dr. zítra?
autor
ja jsem taky mela na testu // ,testovaci byla hodne slaba,pak jsem dostala ms.nevim jestli to mam řict dr.gyn.
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
ashlee, má doktorka úterky a středy ordinuje bohužel mimo Brno. Zrovna mi to tak blbě vyšlo. A do nemocnice nechci...Myslím, že tohle není na pohotovost...Stává se to. Nechci zbytečně jančit...
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Možná jsi taky prožila to, co já - biochemické těhotenství...odejde tak brzy, že si ho normálně nevšimneš...pokud nejsi zrovna snažilka, která s nadšením očekává //. Jako my dvě :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
budu ti držet pesti
20. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
holky - zajímavá těhotenská kalkulačka - vypočítává to zajímavý věci :slight_smile:
http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-tehotenstvi/
20. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
:slight_smile: to je zajímavý! :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
a ještě jsem něco našla a věřím, že se to bude líbit jak těhulkám, tak snažilkám :slight_smile:
http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/1mesic-tehotenstvi
20. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
20. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma od doktora....takže:
- dnes si byl doktor jistý, že špiním z jizvy na čípku, že mimi je ok
- podle testů lehce zvýšené kvasinky, dostala jsem zaváděcí tablety na tři dny a další tři na př.týden. Kontrola za 14dní
- musím na testy moči a krve k obvodní Dr., aby se vyloučila infekce z moči aj.

Ale jinak holky....MÁME SRDÍČKO A KRÁSNĚ NÁM TLOUKLO!!! Nádhera, slzela jsem jak želva :slight_smile: , hrozně moc ten zážitek přeju Vám všem co nejdřív, je to opravdu úžasné.
Vyškemrala jsem i obrázek toho našeho flíčku, pan doktor byl hrozně milej, vůbec mu to nevadilo mi ho dát.

Možná jste slyšely ten balvan co mi na chvíli spadl ze srdce... :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Jééééé, daee to je super zpráva! Moc blahopřeji!!! Teď už budeš trošku klidnější, ne? Když jsem to četla, tak mi ukápla slzička. Nemůžeš dát tu fotečku do ablíčka? Fakt SUPER.
20. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
daee: A těhotenskou průkazku Ti ještě nedal?
20. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Daee - moooc gratuluji!!! První krok v těhu máš za sebou, jen tak dál. A kolikátý tt a den jsi, že už máte srdíčko?
20. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
didi děkuju moc...já jsem byla naměkko celou cestu domů i teď. Ulevilo se mi strašně moc, že mě Dr. zkontroloval, že mimiskovi se daří snad dobře. Myslím, že chvilku klidná budu, ale ono přijde něco dalšího, co mě bude nervovat, já se znám....ještě pořád není vyhráno...ale budu se snažit myslet pozitivně (a když mi to nepůjde, přečtu si příspěvky od Sven....ona to vždycky tak pěkně a rozumě vysvětlí :grinning: )

Didi moc ti přeju, abys srdíčko viděla co nejdřív a všechno aby klapalo bez problémů celých 9měsíců.
A nejen tobě, všem ostatním těhulkám a snažilkám tady. Dneska jsme tu měly smutný den, tak teď nás všechny snad čekají zase dny veselejší...

Já tu fotku zkusím vyfotit, uvidíme, jestli se to podaří...je to opravdu jen flek (ale daří se mu prý dobře, je větší než minule :wink: )
20. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Sven - díííky...jsem 6+2tt....ještě nemáme vyhráno, ale jak říkáš...je to první krůček :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Holky, tak flíček je v albu...
20. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
daeee - vidíš, jsem říkala, že budeš za pár měsíců maminkou, mocinky gratuluju ke kontrole a krásně bijícímu srdíčku- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera, krásná tečka na závěr toho smutného dne.

Musím letět nakoukla jsem sem kvůli tomu abych věděla jak jsi dopadla.

A tu ránu jak ten kámen spadl ze srdíčka byla slyšet až sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
daee - úžasný :slight_smile: a pro tebe jistě ten nejkrásnější flíček na světě :slight_smile: .
20. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
daee: moc pěkný, teď už bude jen pěkně růst :slight_smile: No tak já jdu kouknout na ordinaci.
20. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
zolik - děkuju moc, jdi hodná :slight_smile:

sven: no jistě - nejkrásnější to se ví :grinning: ....a teď jsem moc zvědavá, jak krásné flíčky budete mít Ty, didi a katulline... :wink:

didi: o průkazce zatím ještě ani slovo, je asi ještě brzo, myslím, že prostě ještě není vyhráno. Nedává se až tak ve 12.týdnu? Nevím, uvidíme..
20. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.