• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
add průkazka - každý doktor to má jinak - některý ji dává už při srdíčku, ale spíš co vím, tak se dostává později.
Jdu nafotit ještě dnešní testík a šoupnu Vám ho sem :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
testík jsem vrazila do alba, mám v plánu ještě udělat jeden ve čtvrtek, než půjdu k doktorovi.
20. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Daee, tak teď bulím jak želva já....moc moc Ti to přeju a mimísek je nádhernej!!!!
20. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
sven...krása, myslím, že sílí úplně ukázkově

dashiki...děkuju moc! Budu moc a moc držet palce, aby u tebe dopadlo všechno co nejlíp a pokud nebudeš těhu teď, tak aby ses radovala znovu co nejdřív (abysme pak třeba spolu mohly...když se nám oběma všechno zadaří, vyrazit s kočárkama na procházku do Mariánského... :wink: )
20. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Daee, děkuju! A s procházkou Tě beru za slovo! Můžem vzít i hafany! I když toho mýho nemají pejsci moc rádi :frowning2: Někde jsem četla, že prej šarpej jako jediný psí plemeno se potí celým tělem a snad ten pach nebo co ty ostatní pejsky provokuje. A taky prý údajně že jim připomíná lišku :slight_smile: Jestli zbarvením? (já myslela, že pejsi jsou barvoslepí). Někde jsem to ale četla...Ale oni toho nakecají... Snad se taky brzy dočkám mimíska...

Moc Vám to holky přeju...
20. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
daschiki - jasně že se brzo dočkáš miminka - o tom není pochyb!
20. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dashiki, to víš, že se dočkáš...všechny tady se dočkají...třeba už příští cyklus :wink:

A o pejsky nemám strach, ten náš je kamarád s každým...je do náš velkej šedej dobrák. Vždycky když došlo na rvačku, tak ten náš truhlík dostal nakládačku a sám se ani nebránil. Teď co je starší, občas zavrčí, třeba na mladýho psa, co kolem něj skáče, ale jinak nic....ališky ho nezajímají, honí akorát balonky :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
:slight_smile: tak to potom jo :slight_smile: Náš právě dostal dvakrát pořádnou nakládačku jako štěně. A tím, jak mají tak volnou kůži, tak si musel strašně moc protrpět na veterině. Museli mu to různě čistit, drénovat, sešívat...Dělaly se mu různý hematomy a tak. Tams tačilo, aby o něj jen někdo zubama zavadil a hned mu roztrhl kůži. Takže náš pejsan si to asi moc dobře pamatuje a pak jako mladej pes dost provokoval i on. Troufal si na větší psy... On to má teda i v povaze, protože šarpejové se využívali v Číně k bojovým zápasům mezi sebou... Teď, jak už je to starej "pán pes", tak má zájem akorát očůrávat patníky a když ho otravuje nějakej pejsek, tak ho jen spraží pohledem a jde dál :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo a děkuju holky Vám oběma...tak já Vám věřím :slight_smile: Příští cyklus to bude mimis jak vyšitej...
20. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobrou noc holky, zítra zas nakouknu co nového :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
taky už půjdu spát. Dnes to byl dost náročnej den...:slight_smile: Dobrou noc holky! Ať mimískové pěkně rostou a srdíčka buší jak o život
20. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
daschiki - byl to pro tebe náročný den, ale neboj, zítra bude už líp. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobrou noc holky...taky jdu spááát :pensive:
20. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
daee: moc gratuluju:slight_smile: mam velkou radost, ze se tady zatim tak dari a komu treba jeste ne uplne (daschiki) tak se jiste zadari brzy znovu:slight_smile: Jsem holky moc rada, ze jsme se tady tak fajnove sesly... :grinning:
20. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 45DC
dujinka..........24let............1.snažení / 42DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 39DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 37DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 35DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 31DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 30DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 28DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 28DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 26DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /26DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 26DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 22DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/20DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /17DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/15DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik.............27 let...........1 snažení 14 DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 12DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 11DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/9DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22.....22 let............1snažení/9DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 9DC (posl.cyklus 27dní)
vecernice.......30 let............2 snažení / 2DC (poslední cyklus 26 dní
21. říj 2009 v 06:22  • Odpověz
autor
dobre rano holky. :slight_smile:
21. říj 2009 v 06:23  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Přeji, ať ten dnešní den je lepší jak ten včerejší, i když díky daee se to večer zlepšilo :slight_smile:
Já jdu na kontrolu zítra, tak jsem zvědavá, jestli náladu tady zlepším či zhorším.
21. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno holky,
také Vás po ránu také zdravím. Dnes budu na netu až večer, tak doufám, že Vás zvládnu dočíst :wink:
daschiki: tak co? Jak to vypadá? Rozjela se MS naplno, nebo si Tvůj mimouš z nás dělá jen legraci?
Sven: tak to budu na Tebe zítra myslet, ať je vše v pořádku. Ještě nám musíš napsat v kolik. Já jdu v pátek, tak jsem také zvědavá.
21. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojte holky, preji vam krasne ranko :slight_smile:

Daee:moc ti blahopreju, fotecka je uzasna a snad ti to spineni brzo zkonci a zacnes si toho tehotenstvi poradne uzivat :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:,

Sven: určitě napiš ještě v kolik hodin jdeš, ať víme, kdy na tebe myslet
Dashiki: jak to s tebou dnes vypadá?

A jinak co ostatní snažilky ze špičky tabulky....to už jsou nějaká podezřele vysoká čísla, že by na nás holky zapomněly a nedaly nám vědět? :frowning2:
21. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Katulline...co ty (přiznám se, že v tom mám holky trochu guláš, jak to která máme :slight_smile:). Ty jsi přece našla na testíku //....testovala jsi znova? A co MS, vypadá to, že by měla přijít?
(Já jsem po ránu nějaká zvědavá :slight_smile: )
21. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
daee: ja testovala jeste dneska rano a to fakt tedka uz naposledy a naznak te carky tam je, ale je to jenom takovy duch, to nejde ani vyfootit. Takze tedka to uz kaslu a nejdrive si udelam test pristi pondeli. Takhle bych se z toho zblaznila a nechci se na to upinat. MS nedorazila a nejsou ani zadne priznaky, ze by dorazit mela. Vcera mi bylo v buse celkem dost nevolno, ale cerstvy vzduch to zpravil a taky me semtam pichne v podbrisku, ale jinak fakt zaden priznak. Nikomu jsem ani nic nerekla a ani pritel nevi, ze jsem testovala :slight_smile:. Po pravde nevim, co si ma o tom myslet. Sedim porad tedkom v praci a nemam kde si zajit koupit nejaky lepsi test. Tady jsem koupila od pepina, pisou tam, ze se to da zjistit uz 3 dny pred MS a ja jsem uz 30 DC a nemuzu z toho poradne nic vycist :slight_smile: Takze nejlepsi asi bude na to tedka trosinku pozapomenout. A taky me celkem ted trapi vytok, nevim jestli je to nejaky zanet a nebo co je to, ale mam to uz asi tak 2 tydny a ne a ne se toho zbavit :frowning2:
21. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holčiny, přeji krásné ráno :_)
my se byli podívat na baráčku, co nám staví, už prý bude tak do měsíce k převzetí. holt mimčo chce až do novýho :grinning:

jinak daee -super zprávy, a krásný flíček. ani jsem netušila, že už teď mohou slyšet srdíčko !!!! ale jen tak dál, vše se krásně vyvíjí :slight_smile:

katulline - tedy obdivuju, žes doma nic neřekla, na mě by asi poznal tu nervozitu. tak ať ti to uteče do pondělka, a pak ať se objeví pořádně silné čáry!!!
21. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, já nemám ani // ani MS :angry:
Jsem právě na svatební cestě už dlouho a ještě týden budu, tak se obávám, že budu muset na vyvolávací injekci hned jak přiletím :unamused: ach jo
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
didi: No, já nevím, co si myslet...MS se ještě nerozjela, jen slabě, ale opravdu slabě špiním...Jenže i kdyby...ten test byl negativní...Takže to stejnak znamená, že to embryjko umřelo. Ale na druhou stranu je pozitivní, že pokud mrcha nedorazí do zítřka, bude mě moc doktorka prohlídnout i zevnitř...a říct mi víc...
21. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoj holky ja jsem byla u dr. prakticky ta mi řekla že mam moc nizky hodnoty,řekla mi že by to mohlo mít vliv na vyvoj miminka,poslala me k endokrinologovi.Tam mi řekli že jsou hodnoty dobry,že mužeme se snažit o mimčo,ale že se mama stavit na ultrazvuk a na odběry krve že mi budou delat znova testy.Byla jsem i u gyn.dr. ta byla hodne nepřijemna.musím zmenit dr. gyn.
21. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
večernice: Ty se máš, že stavíte baráček! Jůůůů hned bych si dala říct...manža chce jen do bytu, bohužel :frowning2: Ale třeba ho časem donutím :grinning:. Já bych totiž chtěla minimálně dva psy...A jelikož miluju velký psy a nejvíc bernský salašnický, kteří potřebujou prostor, tak do bytíku je asi nenacpu :frowning2:
21. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
ashlee, tak vidíš! Tak se to začne řešit !!! To je fajn!
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj dievcata, ja viem, ze sa k vam pridavam len velmi sporadicky, nemam moc casu :-/ Ale zda sa, ze to vyslo na prvykrat :wink: Cez vikend som si robila dva testy, oba pozitvne (v sobotu slabsie s Rapi Clear, v nedelu silnejsie s Mamatestom). Prave cez vikend som to mala dostat a nic a neprislo to doteraz. Zajtra rano sa chystam urobit si dalsi test, tak mi drzte prsty, prosiiiiim :wink:
21. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
jo a holky, koukněte na grafík..já tomu prostě absolutně nerozumím :frowning2: Ale myslím, že se moje nejhorší obavy potvrdí...Takže si už nechci dávat naděje. zíta se dozvím víc.

http://www.fertilityfriend.com/home/2719bc
21. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.