• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahoj holky.....
daschiki. teplotu máš vysoko jak blázen, já bych to ještě nezatracovala, mohl to být jen špatný testík......zkus testnout ještě zítra ráno nebo uvidíš, co ti řekne mudr. jdeš tam zítra ne?
21. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
berucka - myslim, ze ti palce drzime tady uplne vsechny. tak at to vyje!!!!!!

dasch - no manzel taky nejdriv baracek nechtel, chtel zustat v byte. ale pote, co jsme objevili tuhle radovku a spocitali si, zda to zvladnem, tak se rozhodl rychle. no a po dnesku to vypada, ze uz vanoce budeme travit u krbu. takze pokud ne do te doby, tak uz v novym se urcite zadarit musi ...

ja ted resim, jak jsem se objednala na kotnrolu k dr., jestli to neni moc brzy .... jenze v pa neordinuje a pak je vikend. mel by zkontrolovat, zda zacala dorustat sliznice, nebot pred ctyrmi mesici jsem ji mela asi 2mm :frowning2: na kontrolu jdu 10DC, ovulka bude 15DC. nevite nekdo, zda uz muze videt dost?
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
berucko, tak to strašně moc gratuluju!!! Jakmile to sílí,l tak je to správně! Budu držet pěsti, ať to výjde!

laurinko: Taky jsem z toho překvapená, ale jak říká Sven, někdy to mají holky tak, že tepolota klesá a ž s přicházející MS. Mně teda vždycky už klesla několik dní předtím...ale co není, to může být, že? :frowning2: Takže nevím...
Zítra tam jdu v 8:30, tak mi držte pěsti, ať to nějak psychicky zvládám. Už jsem s tím srovnaná, ale když to pak člověk uslyší, je to horší. Takhle se jen domýšlím, jak to může být, ale nevím jistě.
21. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
berucka: tak to moc moc gratuluju, to je nádhera, když to tak hned vyšlo.....
vecernice: tak to je parádička, když budete mít ten domeček....
vidět určitě může, že bude čípek otevřený, měkký a vysoko......je to ideální....a snažte se už od toho 11DC, spermijky tam počkají na vajíčko......držím palce.....
21. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Z celého srdca vám ďakujem :zipper_mouth: Je to neuveriteľné, že sa to podarilo takto rýchlo, som nesmierne šťastná a držím prsty všetkým, aby sa tiež zadarilo :wink: Chce to pohodu a milovať sa každý druhý deň :grinning: Schválne píšem "milovať sa" a nie sex, lebo tú lásku tam musí byť cítiť, inak by to nebolo dobré, keby ste boli len ako stroje na "výrobu" :confounded:
21. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
berucka. tak to je úžasné a věřím, že jsi hrozně šťastná.....my se chceme tento měsíc taky pokusit o miminečko, tak uvidíme.......a jak píšeš, milovat je důležité......a taky ta pohodička a klídek.....
a už to máš potvrzené od doktora?
daschiki: pokud ti vždy klesla několik dní před a teď ne, tak to není normální...mně třeba klesla vždy až den před MS a nebo v den, kdy MS přišla....toto většinou zůstává u každé stejné, jak to má...takže pokud ti ještě neklesla, něco to znamená, ale MS to asi nebude...
21. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj, jen v krátkosti, mám frmol.
Zítra jsem objednaná na 14:15 hod., ale jak znám doktora, tak tam ještě tak hodinu budu trčet v čekárně - nějak si neumí naobjednat lidi a pak tam má hrozný fronty.
Večer dám určitě vědět.
Daschiki - jediné, co mě napadlo (kromě toho, že ještě není nic ztraceno), tak důvod, proč MS nepřišla mě napadá, jestli ti jí nemůže držet Utroš (jestli se nemýlím, tak ho bereš, že?).
Vím o holčině, co měla zmlklé těhu a ačkoli emryo to už mělo dávno za sebou, tak Utroš jí to podržel a nemenstruovala ještě dlouho poté. Až pak na UTZ, kam šla, zda bude srdíčko, se dozvěděla, že už to embrouš vzdal (ale nevím, je to jen domněnka - ono záleží určo i na množství a jak to kdo snáší - tahle holčina byla po IVF a prala do sebe koňské dávky).
21. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
berucka,gratuluju.
Daschiki, me teplota klesa dva dny před ms.
21. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Sven, já si to myslím taky. Přesně jak píšeš. Sice vím z vlastní zkušenosti, že mi dochází Ms, i když Utroš beru...Ale jestliže jsem byla těhotná, tak Utroš změnil funkci a měl za úkol plod udržet. Sice beru "jen" 1-1-1, což není zdaleka nejvyšší dávka. Nejvyšší bývá 2-2-2. Ale osobně si to myslím taky. Proto tomu moc nevěřím. Myslím, že embrouš už to vzdal, proto negativní test. Ale MS nikde, protože mi to tam drží Utroš. Nechci ale cokoliv pokazit, kdyby náhodou fakt třeba jen byl vadnej test, nebo třeba z nějakýho důvodu naředěná moč...nebo cokoliv a mimo bylo ještě živý. Takže jsem se rozhodla dneska ještě Utroš brát a zítra mi doktorka aspoň prohlídne vše vnitřním ultrazvukem a může mi říct, jestli můžu vysadit a tím pádem vše nechat odejít s MS. Tohle si myslím, že je přesně ono. Uvidíme, jestli nám to zítra doktorka potvrdí. Ačkoliv vím, že když se přestane vyvíjet embryo, tak vlastně neprodukuje hcg a tím pádem zaniká žluté tělísko a to je signál pro spuštění MS. Takže ona by stejně dřív nebo později dojít musela...Uvidíme, co se zítra dozvím. Dnes zrovna jak naschvál mi došly z Aukra tři nádherný miminkovský Disney bodýčka! :frowning2: Ale co...dostane je mimčo, které se povede příští cyklus....Ach jo, holky, ani nevíte, jak strašně moc si to přeju už příště...Bohužel je to o to silnější a umocněnější tím, co se stalo. Jestli to nepůjde, tak to bude pro mě tisíckrát horší :frowning2:
21. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
tím "jestli námt o doktorka potvrdí" jsem myslela sebe a manžela! :grinning: Ježíš, aby to nevyznělo, že i Tebe!!! Když jdeš zítra na prohlídku! To by bylo mega nedorozumnění !!! Tobě přeju, ať vše dopadne v pořádku! A určitě jo, když čárečka sílí.
21. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
laurinka.22: ešte nie :-/, objednám sa tam až po zajtrajšom testíku, za predpokladu, že bude pozitívny. Volala som tam v pondelok, aby som ich upozornila na zmenu priezviska po svadbe a pri tej prilezitosti som povedala, ze som cez vikend testila a ze to vyzera pozitivne. Sestricka povedala, ze ked to tak bude aj na konci tyzdna, tak nech cinknem a objednaju ma na koniec nasledujúceho týždňa (lebo vraj až dva týždne po očakávanej MS sú schopný to vidieť na sono). Mám z toho zajtrajšieho testíku trochu strach, ale zároveň si od toho veľa sľubujem :confounded:
21. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
berucka: tak to je paráda.....držím pěstičky......
daschiki: tak uvidíš zítra.....těžko teď něco odhadovat.....pak dej vědět, budu na tebe myslet....
21. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
lauri - jakmile mi doktor rekne, ze se smime snazit naplno, tak nevynecham prilezitost :wink: manezl by uz malicke taky chtel ..... jen si porad mysli, ze to pujde hned :wink: ale je zlatej, ja po tech prvnich vysetrenich byla hodne spatna, prisla jsem si, ze vubec nefunguju, a je proste pohodar.....
21. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
holky,díky! Nebojte, určitě dám vědět!
21. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
vecernice: to je od neho velmi spravny pristup. i keby to tak nebolo, je dolezite, ze nedava obavy najavo. zaklad je, aby ste boli obaja v pohode a on ako chlap Ta musi podrzat a je super, ze si to uvedomuje.
21. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
vecernice: to je dobře, je potřeba, aby byl manžel opora......můj to taky nehrotí a taky si myslí, že to půjde hned.....ale těšíme se oba....
21. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
jo to jo, vsak ja na nej nedam dopustit :wink: (i kdyz jinak ja to strasnej palicak :grinning:) dokonce mi az skoro prislo, ze on to decko by klidne bral za rok za dva, ale pak jsem pochopila, ze to jen nerozebira, ono by to nepomohlo ....
ted jsem v pohode, mame toho porad spoustu na praci, ja jsem takovy skritek neposeda, takze volneho casu minimum ... ale to je dobre. jen se zacinam bat te kontroly, ze by nedopadla vubec dobre. nejhorsi je, ze clovek do sebe vubec nevidi .... aspon vim, ze chodi ovulka, ale taky jen diky lekum.....
21. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak holky, me nejspise dorazila MS. Ja to nechapu, bez jakychkoliv priznaku, bez boleni bricha a kreci. Nevim, jestli to neni jen spineni, musim chvilku pockat. Pak mi ale nejde do hlavy, ze byly "pozitivní"ty testy, ikdyz moc nesilily... No kazdopadne jsem ńa jednu stranu, ze to orazilo, protoze jsem cekala, ze po vysazeni HA to bude vsechno rozhazene a tak je to jen 2 dny zpozdeni :slight_smile: Takze pockam do vecera, jestli se to rozjede na plno...
21. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
katuline: tak uvidíš, jestli opravdu dorazí.....ale když to tady čtu, tak vidím, že je opravdu lepší testovat až několik dní po meškání MS.....katuline, ty jsi doteď brala HA, takže nemůžeš vědět, jak dlouhé budeš mít cykly.......
21. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
lauri, teď jsi mi to vzala přímo z pusy...opravdu, příště testuju až několik dní po MS!!! Jenže u mě je to těžký! :frowning2: Já se musím hlídat kvůli endokrinologii...a musím tam naklusat co nejdřív. Navíc beru na podporu proti špinění před MS Utrogestan a takhle bych ho vysadila a bála se, že třeba tím tomu embryjku uškodím. Já nevím, no. Zítra to rozeberu s doktorkou...
21. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
no jo, ono se to rekne, testovat pozdeji, ale samy si priznejte, ze to nekdy nemuzete vydrzet a ja mam proste slabou vuli a chtela jsem to jen tak zkusit :slight_smile:. A tyky jsem doufala, ze by se treba mohlo zadarit, s pritelem se tulime skoro denne. Ale jak rikam, jsem rada, ze to asi dorazilo, aspon vim, ze telo zatim funguje da se rict bez problemu
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 45DC
dujinka..........24let............1.snažení / 42DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 39DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 37DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 35DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 31DC (posl.cyklus 35 dní)
vecernice.......30 let............1 snažení / 28DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 28DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 26DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /26DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 26DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 22DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/20DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.......27 let.............3 snazeni /17DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/15DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik...............27 let...........1 snažení 14 DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 12DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111........27let...............6snažení / 11DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............24let............1 mesíc pauza ve snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............22 let...........1snažení/9DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22......22 let............1snažení/9DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............28 let............2 snažení/ 9DC (posl.cyklus 27dní)
vecernice.......30 let............2 snažení / 2DC (poslední cyklus 26 dní
katulline.........23 let............2 snažení / 1DC (poslední cyklus 30 dní)
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
katu - jen by me matly ty dve carky. taky si rikam, radsi netestovat moc brzy :wink:
jenze na druhou stranu, radsi clovek by rad hned zpusobil zivot, pokud by se zadarilo (hlavne alkohol, sporty, apod.)
ja jezdim pravidelne spinning, taky nevim, zda by to bylo idealni. clovek by si v tehotenstvi mel hlidat tepovku, aby nepresahla tusim nejakych 140-150 .....
no taky asi budu mit na doktora spoustu dotazu. jen nepusobi moc milym dojmem, ale zas verim, ez je dobrej. predtim jsem chodila asi 12 let k jinymu, a ted mi nebral ani krev, natoz ze by nekdy udelal ultrazvuk, vysazeni HA aby se overilo, zda telo funguje, mi taky nedoporucil ....
21. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
ja mam skveleho doktora, je mily a hlavne ochotny odpovidat na vsechny otazky. Jak jsem tam byla,naposledy, ze jsem vysadila HA tak na me kouknul, udelal mi vnitrni UTZ, doporucil nejake vitaminky a rikal, ze pokud budu chtit, tak at se pak v polovine cyklu stavim, ze se mi podiva, jestli dozravaji vajicka, takze ja si dikybohu stezovat nemuzu :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,
daee: gratuluju k prvnimu snimecku
beru:blahopreju ke // :wink:
a daschiki: držím palce aby bylo vse v poradku, mrzi me to..
Vitam nove snazilky:wink:

No a ja mam na vas prosbu, protoze mam problem a nevim si moc rady.. Vcera odpoledne jsem zacala trosku krvacet a pak uz jen malinko spinit. Byla jsem 25DC a 10 DPO. Menstruace je ocekavana az v patek a fakt to mivam presne. Testovat nechci, protoze je moc brzy. Myslite ze bych mohla byt tehotna?Dnes rano uz vlastne nic neni videt. Je normalni krvacet v tak rane fazi tehu? Mam trosku strach, prosim poradte mi pokud nektera vite co by to mohlo byt..
21. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
já si u tohoto taky nestezuju ... ale na prvni navsteve (zmenila jsem po vysazeni, kdyz mi asi 60 dni neprisla MS), tak me vyzpovidal, pak si povzdychnul, ze to zas bude se mnou prace .... a ze ja se mam obrnit trpelivosti .... no moc kuraze mi nedodal, ale jeho lecba zabira, a to je hlavni :wink:
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak já jsem taky zvědavá, co mi řekne můj gyndař, jdu tam na preventivku....ale snad bude v poho
charlot: může to být buď uhnizďování a nebo naopak neúspěšné uhnízdění a náznak MS...
21. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Charlott: Neboj, myslím pokud to bylo jen slaboučké zakrvácenía pak spíš špinění....že klidně může jít o uhnízďování...já to měla naprost stejně, zhruba v té době cyklu jako ty....2dny špinění a pak konec, MS nedorazila. Zvlášť pokud máš jinak cyklus jako hodiny a nepšiníváš před.
Na druhou stranu to ale může/mohl být i pokus o zahnízdění, který třeba nevyšel, jak píše Laurinka. To teď těžko zjistíš....musíš vyčkat do pátku. :unamused:
Pokud to vydržíš, netestovala bych dřív, i ze zkušeností holek tady je jasný, že ty // se můžou objěvit a těhu z toho nakonec není....nebo se naopak neobjeví a ty budeš zbytečně zklamaná....
Držím palce, za dva dny budeš chytřejší :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Charlott: 10 DPO klidně mohlo ještě být uhnizďování. Vajíčko se prý uhnizďuje od 6DPO tak do toho 10 DPO. Ale to by mělo být jen slabé špinění nebo narůžovělý výtok...s krvácením teda nevím nevím...Nechci Tě ale strašit, uvidíš v pátek...
21. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
laurinka.22:diky

daee: ja jsem ted hroznej cíťa na všechno :frowning2: , tak uvidím..ja prave testovat nechci zbytecne brzy tak musim vydrzat:wink: Dekuju, ozvu se az budu vedet vic :sunglasses:
21. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.