• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki: no ja se ted jen modlim, pokud tam je, aby vydrzel..ale mam takove spatne tuseni :frowning2:
21. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 45DC
dujinka..........24let............1.snažení / 42DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 39DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 37DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 35DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 31DC (posl.cyklus 35 dní)
nathali..........21let................5snažení / 28DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 26DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /26DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 26DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 22DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/20DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.......27 let.............3 snazeni /17DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/15DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik...............27 let...........1 snažení 14 DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 12DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111........27let...............6snažení / 11DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............24let............1 mesíc pauza ve snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............22 let...........1snažení/9DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22......22 let............1snažení/9DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............28 let............2 snažení/ 9DC (posl.cyklus 27dní)
vecernice.......30 let............2 snažení / 2DC (poslední cyklus 26 dní
katulline.........23 let............2 snažení / 1DC (poslední cyklus 30 dní)
21. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
charlott: Budu na Tebe moc myslet a držet pěsti!
21. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
charlott,taky ti budu držet pesti
21. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj hočiny, tak jsem vas konecne docetla:slight_smile:
berucka: gratuluju, ze se zadarilo tak rychle :sunglasses:
Ja jsem moc zveda, jak my dopadneme tento mesic. Myslim, ze to asi spis tentokrat nevyjde, protoze jsme asi propasli ovu. Ale mne to az tak neva:slight_smile: Zijeme ted jen stehovanim a zarizovanim noveho bytecku, moc se tesime, ze budeme konecne ve vlastnim. K bytu mame i zahradu a jelikoz budeme bydlet ve zvysenem prizemi, tak to bude na zahradku jedny schody... sice tam uz letos asi moc nsetihneme udelat nebo si toho uzit, ale i tak se tam tesime jak mali:slight_smile: Porad jen premyslime, co si poridime noveho a zatim to vypada na postel a sedacku. Na jaro nas ceka vetsi rekonstrukce, tak to bude pak presne podle nasich predstav... :grinning:
21. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky holky,omlouvám se za absenci...mám hodně práce,nevím kam dřív skočit a na net jsem neměla čas,tak jdu jen zdělil,co a jak....
MS ještě nedorazila,ale zkoušela jsem TT a nic :frowning2: :frowning2: ,tak jsem zvědavá,jestli dorazí nebo né,protože jsem na začátku října měla angínu a brala antibiotika a na silné prášky mají ovlivňují moji MStak podle mě dorazí,ikdyž zatím nemám žádné příznaky jako bolení bříška,ale za se u mě objevil narůžovělý jakoby výtok nebo co!!!! Tak jsem jak na trní :frowning2: :unamused: .
21. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
sven: velká gratulace k mimískovi :grinning:
21. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
pajula ahoj...já jsem ti chtěla nahlásit údaje do tabulky, co jsi tak krásně udělala, ale nemůžu ji u tebe v albíčku najít...copak? Ty jsi ji dala pryč?
21. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
pajula - mě se taky tabulka nezobrazuje :frowning2:
21. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
pajula. držím pěsti, aby MS už nepřišla.....
a tu tabulku mohli smazat admini........ :unamused:
holky, my jsme se teď s manžílkem napapali, ještě jsem natlačila po večeři puding, tak jsem úplně hotová.......jdeme odpočívat k telce a pak možná vyrábět nový život..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo aspoň trénovat, ovu ještě nebyla.....
tak se mějte hezky do zítřka.....a pak sem pište samé krásné zprávy....
21. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj děvčata, uf to byl dneska den! Jsem uhnaná jak kdybych běžela maraton. Chtěla jsem Vám jen pozdravit a poprosit, ať zítra držíte pěstičky. Doufám, že Sven u doktora vše dobré!!!

Mějte se krásně a dobrou noc!!!
21. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
ajo, teď mi došlo, že Sven jde vlastně se mnou zítra!!! Tak držím pěsťule :grinning: Já sjem už zmatkař
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem Vás konečně dočetla...
daschiki a sven: zítra budu držet pěsti a jsem strašně zvědavá, jak dopadnete. Přeji Vám jen samé dobré zprávy. Tak já jdu zítra taky k Dr., ale jen na krev (jestli rostou hodnoty, tak jak mají) a v pátek na kontrolu i s UTZ. Tak se moc těším, ale mám i trošku strach.
Vítám nově příchozí a všem přeji, ať už se MS neukáže!!!
21. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dobré ráno, aktualizuji tabulku:

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 46DC
dujinka..........24let............1.snažení / 43DC (posl. cyklus - HA)
janai85..........24 let............7 snažení / 40DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 38DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 36DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 32DC (posl.cyklus 35 dní)
nathali..........21let................5snažení / 29DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 27DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /27DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 27DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 223C(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/21DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.......27 let.............3 snazeni /18DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/16DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik...............27 let...........1 snažení 15 DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 13DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111........27let...............6snažení / 12DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............24let............1 mesíc pauza ve snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............22 let...........1snažení/10DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22......22 let............1snažení/10DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............28 let............2 snažení/ 10DC (posl.cyklus 27dní)
vecernice.......30 let............2 snažení / 3DC (poslední cyklus 26 dní
katulline.........23 let............2 snažení / 2DC (poslední cyklus 30 dní)
22. říj 2009 v 06:28  • Odpověz
Dnes jsem si dělala ještě jeden testík a potěšil mě, protože čárečka vylezla hodně brzo a je skoro stejně tak silná jako ta kontrolní, takže duch už se tomu říkat nedá :slight_smile: Nedalo mi to a ještě ráno jsem to vyfotila a hodila do alba, ať se taky pokocháte :slight_smile: . Dnes jdu odpoledne k panu doktorovi, tak jsem zvědavá, co mi řekne a jestli vůbec něco uvidí. Určitě Vám dám večer vědět.

didi21 - ať ti upír alias sestřička vezme dobře krev a hlavně ať hcg stoupá,

daschiki - moc na tebe myslím, tfuj tfuj, ať kontrola dobře dopadne. Asi sama cítíš jak ti je. Zázraky se občas dějí a je třeba jim věřit, ale podléhat jim a upínat se k nim asi není moc dobré. Však asi sama dobře cítíš jak jsi na tom. Nechci ti tu dávat falešné naděje jen proto, že je blbé říkat špatné domněnky a zároveň nechci být tak tvrdá a rovnou tvůj výsledek testu "odepsat". Snad chápeš, jak to myslím (ono v psaném projevu to nelze tak dobře vyjádřit). Budu moc ráda, kdyby se v tvém případě zázrak stal. Ale pokud ne, tak nevěš hlavu. Hlavní je, že se něco dělo a teď s panem doktorem zjistíte co a jak, trošku něco "poštelujete" a hurá na další snažení. Určitě dej vědět, jak to u pana doktora dopadlo - ať už přijdeš s takovými či opačnými zprávami, jistě to bude pro tebe úleva, protože nejistota je v tomto případě asi to nejhorší. Moc na tebe myslím a držím palce a věřím, že můžu mluvit i za ostatní holky, když řeknu, že jsme s tebou. :slight_smile:
22. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
dobré ráno holky

Sven, moc děkuju. Vím, jak to myslíš. Cítím to stejně. Nedávám si velké naděje, nebo teda...do včerejška jsem to měla za úplně jasně odepsaný případ. Jenže dnes mě zarazila jedna věc. Holky, mně stoupla BT na 37,5. Nachlazená nejsem, spala jsem celou noc klidně (protože jsem byla "smířená s výsledkem"). Vůbec tomu nerozumím. Přece i když beru Utroš, ten dodává tělu jen určitou hladinu....takže logicky, když by ten progesteron, který produkuje embryo nebo tělo nebo co to vlastně, klesal, tak logicky přece musí klesat i ta BT nebo aspoň zůstat stejná a ne jít o tolik nahoru. Jsem úplně zmatená. To by znamenalo, že se to tělo vůbec nechystá na MS, ale že produkuje víc progesteronu...ale to možná může, i když je embryjko už zamlklý....Ach jo...Nechci si vůbec dávat naděje, takže stejně myslím, že to dopadne jak píšu...Ale tohle mě fakt zarazilo. N2kdy je to tělo fakt hnusně nespravedlivý. Proč mi dává takový falešný naděje? :frowning2:
22. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
22. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
daschiki - tomu též nerozumím. Ale neboj, za prá hodin budeš mít jasno. Ona ta teplota může být zvýšená z mnoha příčit - třeba na tebe něco leze a ty ještě o tom subj. nevíš nebo to může být reakce na ten stres, co jsi ty měla - opravdu těch důvodů může být spousta. Věřím, že teď už budeš ráda za jakýkoli výsledek, protože bude definitivní a nebudeš se muset plácat v nejistotě. Holka vydrž! A určitě pak dej vědět. Ty jdeš k doktorovi nějak hned po ránu, že?
22. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
Sven, máš pravdu. Teď mi jde o jediné - o jakýkoliv výsledek. Abych věděla, že budˇuž teda mi vyvolají MS, "minipotratím" a můžem se snažit dál, nebo že teda opravdu můžu být stále těhotná. Jo a ještě další věc...já jsem zapomněla napsat, že vždycky teplotu měřím první a pak až zavádím Utrogestan, takže to znamená, že poslední dávku Utrogestanu mám vždycky den předtím v 20hod večer. Tím pádem si myslím, že když je tam 7mi hodinová pauza, tak ten Utroš ten výsledek nemůže až tak zkreslit. Ale jak říkáš, možná na mě něco třeba leze nebo tak...nebo třeba dodatečně stres. Nechci věřit, že to bude ok, abych nebyla zklamaná. Jenže pak stačí taková blbost a člověka to nakopne. Já jsem totiž zrovna nedávno četla, že vlastně ten hcg hormon způsobuje, že nezaniká žluté tělísko a tím pádem, že nedochází k MS, protože se zvyšuje i produkce progesteronu a dalších hormonů. Takže teď jsem si to hned s tím spojila. Ale nebudu dělat závěry, prostě uvidím. Spíš očekávám to negativní a třeba budu mile překvapená, nebo aspoň nebudu už tak moc zklamaná. Jdu tam dnes v 8:30. Už se zrovna chystám. Naštěstí jde manžel se mnou.
22. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
daschiki - tfuj ftuj, budu na tebe myslet. Je super, že máš tak úžasného manžela co tě podrží. Ono máš za sebou sice ošklivý zážitek, ale to poznání, že je manžel takový skvělý i v zátěžových situacích je velmi pozitivní poznání a dá se říci k nezaplacení. Takže i kdyby nic, tak toto je nesmírné pozitivum, které z toho získáš. Nehledě na to, že ty máš ještě všechno před sebou, vždyť se vám to zadařilo hned napoprvé! Jsou tu holčiny, co "ducha" nevidí ani po pár letech snažení. Takže hlavu vzhůru a určitě pak napiš, budu napnutá jak strunka a mačkám ti tu za hodinu palce.
22. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Krásné ránko všem,

už tu asi nezastihnu Dashiki, abych jí popřála samé dobré zprávy.....každopádně aspoň si to přečte zpětně: Dashiki, myslím na tebe a netrpělivě tu budu čekat na informace od Dr.!!! Drž se ! :slight_smile:
22. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Sven: ty poslední // jsou ukázkové :grinning: , krása. A jak se cítíš? Příznaky žádné?

Mě je poslední týden občas sem tam špatně :frowning2: . Včera skoro ne, dnes ráno v autobuse zlehka, jak kdy. Otestovala jsem na sobě, že musím jíst po troškách a hodně často. Jak se nacpu, je zle. A koupila jsem protinevolnostní lízátka, ale zatím jsem je nepoužila, protože mi bývá nejčastěji špatně v práci odpoledne a nemůžu si je vzít před kolegyněmi (zasloužilé matky) - byla bych jasná, došlo by jim to. Nikdy lízátka nejím, prakticky jsem měla možná za život tak dvě :grinning:.
22. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
daee - díky za pochvalu, uvidíme, co z těch // na utz vyleze :grinning: Musím říct, že mě čárečka potěšila - je to asi největší skok mezi dvěma.
Jinak se cítím naprosto netěhotně (zaplaťpámbu! a doufám, že to tak dlouho vydrží :slight_smile: Nevolnosti mě nechytají zatím - huráá. Jsem občas unavená, ale to jsem měla i předtím, mám teď vcelku v práci záhul (kolegyně je na dovče, takže dělám za dvě). Bříško občas zabolí, jako by měla přijít MS, ale za chvíli to přejde (a to je přesně ten okamžik, kdy si uvědomím, že se tam asi něco děje a že tam nějaký ten pidižvík asi bude :grinning:. Jinak v průběhu dne na to zapomínám. Stále mi totiž nedochází co se děje a že jsem asi těhulína :slight_smile: (jsem zvědavá, kdy mi to dojde - že by při porodu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
jo a na nevolnosti je ještě třeba kandovaný zázvor (ale někomu může být blivno z toho zázvoru, protože mu nechutná :slight_smile: ), takže si nevybereš. Jinak takové ty osvědčené rady - jíst po malých dávkách, víc porcí, nevyhladovět, případně když už je fakt zle, tak na to zabírá prý ledová coca-cola po lžičkách (a nebo zmrazit kostičky a cucat).
A co ta lízátka zbavit té tyčky (nějak je rozbít) a cumlat to nenápadně jako bombon? :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Sven: jo u porodu nejpozději...toho si určitě všimneš :wink: :grinning: :grinning:

A s těma lízátkama...to je bezva nápad, do toho jdu, hned večer jedno roztluču doma a nachystám na ráno :grinning: . Jsme zvědavá, jak mi budou chutnat :confounded: . Teď mi hodně dělá dobře pomerančový Tic Tac...pomalinku cumlat a je to hned lepší. Naopak žvýkačky - fuj, ty teda nemůžu.
Rozhodně přeju, ať jsi ta šťastná, které se ty nevolnosti vyhnou obloukem. Na druhou stranu, nechci si přehnaně stěžovat. četla jsem tu o holkách, které strávily půlku těhotenství s hlavou v záchodě. Já jsem na tom myslím ještě velmi dobře. Tak ťuk, ťuk, ťuk, ať už se to nehorší.
22. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Krasne ranko holciny :slight_smile:

Sven:carecka je krasne videt, super!!! Jsem zvedava, co ti rekne dr

Daschiki:preju moc moc stesti u doktora,drzim palecky a budeme tady cekat na nejake zpryvy (doufam, ze dobre...)
22. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky holky, hezké ráno....
tak dneska budu myslet na daschiki, co jí řekne mudr....hlavně pak hned napiš jo....a tfuj tfuj tfuj...
katuline: tak co ty - MS se nakonec rozjela?
daee: a ještě radí dát si k posteli sušenky a ráno než vstaneš z postele aspoň kousek sníst - prý taky osvědčené.....
sven: ty jdeš taky dneska k mudr. co......?
22. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno,za tabulku se omlouvám,ale vkládala jsem do ní npvé údaje a když jsem jí uložila do alba,tak tam nebyla ,tak to zkusím ještě jednou a uvidím,jinak mi nové údaje piště do IP,je to pro přehlednější,když to mám v poště. Děkuji a jdu na tu tabulku :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
laurinka22:jj, MS se rozjela naplno. K memu uzasu, ale zadne bolesti bricha, proste vubec nic. Na jednu stranu jsem fakt rada, ze dorazila, aspon vim, ze telo funguje dobre po vysazeni HA. V polovine cyklu bych si chtela zajit k dr na utz, jestli mi dozravaji vajicka
22. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,
daschiki si to už bohužel nepřečte, ale i tak: myslím na Tebe!!! Sama jsem zvědavá, co Ti Dr. řekne. Doufám, že budeš s tou zprávou ty sama spokojená, ať už to bude mimi, nebo se začnete snažit znovu.
sven: // už jsou fakt krásné, takový byl můj poslední test a od té doby už netestuji :slight_smile: Asi se k Dr. těšíš, že? Taky přeji hodně štěstíčka.
jinak k těm těhotenským příznakům: já mám snad všechny, co mít můžu a nejhorší je to v noci. Dnes jsem zase skoro vůbec nespala, bolí mě pořád to břicho (dle Dr. se roztahuje děloha), do toho mi dnes v noci začaly šíleně bolet záda v kříži, že jsem musela pochodovat po bytě, nemohla jsem ani ležet. Přes den bývám tedy hrozně unavená a když se nenajím, nebo naopak přejím, tak mi je zle. No není to nic příjemného, jen si říkám, že jestli se toho mimouše dočkám, tak bude opravdu zasloužilý :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.