• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Laurinka: to jsem taky slyšela, ale já to mám asi nějaké obrácené :grinning:, je mi špatně spíš odpoledne. Ráno nemívám větší problém.

Katulline: tak vzhůru na druhý pokus. Nakonec je moc dobře, že nemáš ty cykly po HA zas tam moc rozhozené....30dní to je úplně OK.

Pajula: já už ale nevím, jaké kolonky jsi tam měla a co všechno mám doplnit :frowning2:
22. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
katuline: to je rozumné, když ti to doktor zkontroluje.....a budeš hlídat i ovulku?
daee: tak na druhou stranu je to lepší odpoledne, já bych teda brala radši odpolední nevolnosti...ráno je lepší se v klidu probrat a začít den......a odpo odpočívat.....
daee: k té katuline - teď se to ještě nepozná, jestli má cykly rozhozené nebo ne.....první MS většinou nic neznamená, spíš až ty další....některým holkám se to pak víc a víc prodlužuje - tím ale nechci říct, že je to její případ, přeju jí jen ať je vše ok....
22. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Daschiki: Držím palečky úplně všechny :slight_smile: ,ať to dobře dopadne :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Laurinka: pravda, já se v tom, jak chodí cykly po vysazení HA moc nevyznám, protože já když jsem vysadila HA, tak kromě silnější MS jsem žádnou změnu neměla....cyklus pořád 28dní. Ale tady zjišťuju, že jsem za to měla být vděčná, protože spoustě holek se cyklus srovnává pěkně dlouho.
22. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holčiny, krásné ránko :slight_smile:

sven - čárečka je nádherná! držím palce odpoledne u doktora! a máš super, že ti nic není, takhle by si to asi přála každá z nás ....

jiank daschiki - myslím na tebe, držím palce, ať jsou zprávy, ať už jakékoliv, ale hlavně kladné.

Katulline - správný přístup, hlavní je, že tělo funguje, pak už to půjde samo :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
daee: to jo teda....já to dřív taky měla rozhozený, ale užívám kapky na to a už se to zkracuje...
ahoj vecernice....jak se dneska máš?
22. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
laurinka22:teda ted jsi me celkem vydesila s tema nepravidelnyma cyklama. No snad to tak nebude, budu verit, ze to bude vzdy max tech 30 dni. Ovulku hlidat nebudu, s pritelem se tulime fakt skoro denne a i tak vstavam nepravidelne kvuli praci, takze s merenim bych se nechytala. Ovulku bych zacala asi resit,az kdyby se nam dlouho nedarilo. Zatim to necham jeste tak. Ta moje kamoska, co je tehotna, tak ji dr rekl, ze otehotnela tyden po ovulaci, takze zase az tak na to neverim, ze lze otehotnet jen behem ovulace :slight_smile:.
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj lauri - no vecer jsem nemohla spat a rano jsem od sesti koukala do stropu :wink: takze prekypuji energii, a to me cekaji dnes dve hodiny spinningu :grinning:

jinak marne dumam, jak rozlisit zacinajici MS od spineni ..... ma to rizeny prasky, ale nejak jsem 7 dni spinila, pak to preslo do trosku slabe MS a uz zas nic :frowning2: tak nevim, co zapsat do sveho kalendare ... a hlavne co jsem vcera studovala net, slaba MS muze znamenat, ze se netvori sliznice, takze misto toho, ze dostanu zelenou ke snazeni myslim, ze mi doktor spis snazeni zakaze :frowning2:
22. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
holky, co ja bych dala za to, kdyby si telo ty cylky, pravidelny ci nepravidelny zvladlo po vysazeni nahodit samo ... :sweat_smile:

takze katulline - bud v pohode, hlavni je, ze se telo rozhybalo, pravidelnost se urcite ustali :slight_smile:

co ty lauri - jak se dneska vede? taky se tak tesite na vikend? me nejak posledni dobou prace vubec nebavi ... tomu odpovidaji vykony a cas straveny tady. jen cekam, kdy mi na to prijdou a pristup zablokuji .... :wink:
22. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko všetkým, tak som to dnes ráno ešte raz testla a boli tam v plnej kráse // :dizzy_face: Zajtra sa teda objednávam k doktorke a snáď mi už len potvrdí, čo už aj tak cítim a viem :wink: Len dúfam, že to pojde hladko aj naďalej. Inak, ráno mi tiež nebýva vobec zle, skor odpo a hrozná únava :pensive:
22. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
holky, jsem tu. Nejprve chci strašně moc moc moc poděkovat Vám všem. Jste vážně úžasné a děkuju moc za podporu.

K tomu, co bylo u doktora. Nevím, jestli je to dobře, ale paní doktorka mě rozhodně nevzala za ztracený případ. Naopak! Jenže já stejně nedoufám.

Na ultrazvuku se dívala, že v děloze nic vidět nebylo, ale prý je na to ještě docela brzo. Jsem teprve 4 dny po vynechané MS. Říkala ale, že sliznice je hodně prokrvená a že je dost vysoká. Což chápu, že je dobře a svědčí to pro případné těhotenství. Nejvíc mě asi ale potěšila tím, že mi oznámila, že po cystách ani známka. Takže jsem úplně zdravá a na tom vaječníku už cystu nemám! To je určitě pozitivní po této prohlídce.

Pokud jde o ten negativní test, tak mi říkala, že testy moči nebývají vždycky spolehlivý a nejlíp a nejpravdivěji to určí krev. Takže mi řekla, že by doporučovala odběr krve. Dnes po 14 hod si mám zavolat na výsledky. Pokud to bude negativní, tak se zřejmě opravdu embryjko neuchytilo. A půjdu na vyvolávačku Agolutinu. Taky mi řekla, že vidí, že ten Agolutin mi nádherně pomohl srovnat cyklus, takže bychom ho mohly takhle každý měsíc aplikovat 24 DC. Což souhlasím. Vážně jsem ještě tak hezkou křivku neměla jak teď, potom co mi píchli v nemocnici ten Agolutin. No a pokud by byl test z krve pozitivní, mám se dostavit za týden na kontrolu.

Holky, takže v podstatě zas nevím, na čem jsem. I když, jak říkám, spíš tomu moc nevěřím. Bylo taky pro mě těžký, že jsme tam potkali zrovna kamarádku, která nám řekla, že je těhotná. Moc jí to samozřejmě přeju, ale v tu chvíli mě hrozně zamrzelo, že já asi ne :frowning2: a mohla jsem být. Víte jak to myslím, že? Strašně jí to přeju, je to úžasná holka a bude skvělá mamča. Jen v tu chvíli mě to zabolelo :frowning2:
22. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
katuline: ono spousta doktorů to bere tak, že ovulace je v půlce cyklu - ale není to vždy pravda, různě se posunuje. takže ta tvoje kámoška spíš otěhotněla tak, že se jí ovu posunula ke konci cyklu - ale bez ovulky otěhotnět nejde - jinak by nedozrávaly vajíčka a prostě by nebylo co oplodnit....
vecernice: a kdy jsi vysadila, že s tím máš takový problém? já to neznám, nešpiním vůbec - před MS ani den a po MS - jedině ten poslední nejslabší den lze nazvat takovým špiněním.
na víkendík se těším.....budeme odpočívat, tulit se a asi nic nedělat.....na mě nějak doléhá podzimní únava, že se mi ani nic nechce a už se dokonce těším na vánoce - vymýšlím dárečky a těším se na pečení cukroví a tak..... asi mi hrabe....
berucka: už jsem ti sice gratulovala včera ale musím i dnes - závidím - v dobrém, samozřejmě.....taky bych si přála, kdyby nám to klaplo napoprvé.....no uvidíme no.....
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Dashiki - dobré ránko, to co ti doktorka říkala, je přece hrozně pozitivní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srovnaný cyklus, ovuluješ a ještě opravdu není vše ztraceno. Držím pěstičky ať se to mimčo s Tebou jen hraje a je někde tam schované. Mojí švagrové vyšel těhu test pozitivní až 14 dní po vynechané MS. A já když byla na kontrole 8 dní po vynechané MS tak tam byla také jen prokrvená sliznice. CCa 13 mm a dr mi udělal krev. A bylo tam pouhých430 jednotek miu, takže málo :wink: :wink: držím pěstičky co to jde, doufej, naděje umírá poslední a kdyby to náhodou opravdu nevyšlo, tak příští měsíc už určo budeš nahoře s holkama uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Jo a holky, ještě bych zapomněla. K tomu špinění mi říkala, že to dělá i placentace (když vzniká placenta)....což by vysvětlovalo i zvýšení teploty, protože placenta začíná produkovat progesteron
22. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Ale jak říkám, nebudu si dělat plané naděje a počkám, co mi dneska řeknou! Každopádně moc Vám děkuji.
22. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Dashiki: tak jsem ten tvůj příspěvek úplně zhltla....a řekla bych, že ti Dr. řekla prakticky samé pozitivní zprávy - žádná cysta, srovnaný cyklus...krása!.
A jak píše zolik...třeba opravdu ještě to těhu není ztracené, uvidíš, co ty výsledky krve. Takže já palce držím dál....až do odpoledne (to už bude zároveň i pro Sven a její kontrolu)!!! :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
dashiki - sice zatím nevíš na čem jsi, ale je to pozitivní zpráva - cysty sviňuchy jsou pryč, sliznice krásně narostlá, křivka perfektní. No a odpoledne budeš vědět co ta krev, takže hurá, raduj se.
S tou kamarádkou to chápu - taky to znám - moc jim to přeju, ale tak v duchu to trošku zabolelo (to bylo v době, kdyj jsme ještě o dítěti ani nemluvili, ale přesto jsem tak nějak vnitřně chtěla). Takže teď to muselo zabolet ještě víc. Ale nevěš hlavu, vše je před tebou a bude to brzo :slight_smile:

katulline - nelze otěhotnět mimo ovulaci (+= den před a po). Doktor se spíš vyjádřil v tom smyslu, že ovu byla později než obvykle a kamarádka si to blbě vyložila. Prostě bez vajíčka a spermií to nejde :slight_smile:. To nepomůže ani Duch svatý :grinning:.
Jo a je dobrý, že tomu necháváš volný průběh. Pokud se često milujete, tak není důvod od začátku sledovat ovu, měřit atd. Mohlo by tě to akorát stresovat. Takže pěkně pomaloučku v klídku a třeba to přijde dřív, než se naděješ :slight_smile:

berucka - gratuluji k // :slight_smile: Jestli máš možnost, tak je vyfoť a hoď si k sobě do alba, jsme zvědavá opice :slight_smile:
daschiki - vim, ze jsi chtela vysledek, a vedet, jak co je. ale aspon vis, ze nic neni spatne, doktorka spoustu veci pochvalila, takze ted ti preju hodne trpelivosti do 14:00, budeme na tebe myslet a drzet palecky. koukala jsem na tvoji krivku, vypada dosti jednoznacne ... anebo se v tom uz vubec nevyznam :astonished:

to ze te prepadl smutek pote co ti kamaradka sdelila svoji radostnou zpravu, ze te to zamrzelo. je to uplne normalni a neni na tom nic spatneho, vsechny bychom si tu praly, aby se nam to podarilo. takze si vubec netrap hlavicku, a ver, ze i ty brzy kamosce obdobnou krasnou zpravu sdelis :slight_smile:
Jééé Dashiki, já bych ti moc přála, aby to bylo OK :slight_smile:
daschiki:
hlavně, že jsi v pořádku! Vím, co je to trápení s cystama - měla jsem jich dost, zmizely a pak jedna o které jsem ani nevěděla praskla a já skončila na operačním stole za 5 minut 12 :unamused: Moc držím palečky, ať si s Tebou mimísek jenom hraje a schovává se před paní doktorkou ;) !!!

laurinka:
s těšením na Vánoce a lenošivým víkendem jsme na tom stejně :slight_smile: Já přemýšlím, jak u nás přežije stromeček - máme dva kocourky (koťe a velkého) a ti jsou jak komando :grinning: No nějak to vymyslet musíme - na Vánoce bez stromečku, tuny cukroví, koled a výzdoby nehraju :slight_smile:

Jinak jsem dneska začala měřit BT i když teda až 5DC - chtěla jsem počkat než seženu teploměr, který měří na dvě desetinná místa - obešla jsem včera 5 lékáren a jedny zdravotnické potřeby a všude na mě koukali, jako bych mluvila čínsky :-/ :grinning: Takže měřím svým novým digitálem .. akorát jsem se v noci pořád převalovala - jsem teď doma a přes den jsem hodně unavená, takže hodně spím a pak v noci nemůžu spát .. vzbudila jsem se před čtvrtou a dlouho jsem nemohla usnout a měřila jsem v 6 tak snad to můžu počítat nějak orientačně aspoň :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
laurinka: ja vysdali nekdy v dubnu. pak sedesat dni nic, nechtela jsem plasit, rikala jsem si, ze to mam rozhazene ... zmenila jsem doktora a vypravila se na "vyvolavacku". on me prohlidl, a rekl, ze ani vyvolavacka by nepomohla. ze folikuly vubec nerostou a delozni sliznice se netvori ... tak od y doby zobam hormony, MS sice slaba, ale dostavuje se, dokonce i ovulka naskocila, ale te sliznice se bojim .....
no pristi ctvrtek budu moudrejsi.
jinak spineni jsem ted mivala par dni pred MS, ale tak dvoudenni. ted bylo asi tydenni a preslo do necoho, co vzdalene MS pripomina :grinning: kdo se v tom tele uz ma vyznat ....
22. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Sven - taky držíme palečky na kontrole, ale u tebe je to asi jednoznačné, tvoje dálnice na testu jsou opravdu nepřehlédnutelné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu malé pustit Dádu, ať si zatrsá :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
dashiki: nevešaj hlavu, pozitívne myslenie je prvým predpokladom úspechu. Ja chápem, že sa bojíš sklamania, ale trochu optimizmu ešte nikomu neuškodilo :wink: Tak Ti prajem slnko v duši (i keď vonku je dnes zase tak smutno)...

sven: testíky vyfotím večer po práci, snáď sa k tomu dostanem :wink: Ráno som si ich vyskládala krásne vedľa seba (teda sú len 3) a strašne sme sa s manželom vytešovali :dizzy_face:
Vstávala som ráno už o pol štvrtej, lebo som večer vypila veľa džúsu :grinning: a tak som to rovno odmerala. Potom som zobudila milovaného, aby som mu to oznámila a normálne som sa rozplakala šťastím :cry: ...je to tak nádherné!!!
Ešte daj Boh, aby to Dr. potvrdila!
22. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
holky, děkuju.

Já si říkám, že v obou případech je to "pozitivní".

V případě, že bych o embryjko přišla, tak aspoň vím, že jsme plodní, zdraví a vše je jak má být. Navíc díky prohlídce i vím, že ta cysta už je pryč :slight_smile:

A pokud by to vyšlo pozitivně, tak je myslím úplně jasný, co je na tom pozitivního :grinning:

Takže nejsem smutná. Ono to nějak dopadne. A pokud to opravdu tak mělo být, má to svůj důvod. Já jsem hlavně šťastná, že je se mnou vše v pořádku a že vím jisto jistě, že ty pozitivní testy nebyly způsobený cystou, ale tím, že jsem byla/jsem těhotná. I když jsem se pořád přesvědčovala, že cysta nemůže způsobit pozitivní test, tak jsem se bála, protože vždycky se našly případy holek, co psaly, že jo. Teď vím, že já cystu nemám, protože jsme ji tehdy s manžou praskli :zipper_mouth: :dizzy_face: Dnes mi to ejdině potvrdila doktorka. Tím pádem už vím, že ty testy byly pozitivní právem. Byla jsem těhotná. = Jsem zdravá a plodná! Juchůůůů!
22. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Berucka: zapomněla jsem pogratulovat!! Takže vééélká gratulace ke // a šupšup nahoru do tabulky :grinning:. Moc přeju, aby sis ten svůj černý flíček na kontrole u Dr. už brzy mohla prohlédnout. :slight_smile:

Dashiki: to je mi správný přístup :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
daschiki:tak držím palečky,ať výsledky z krve potvrdí,že jsi těhu. Dr. Ti poradila dobře a mě to taky pomohlo. Ať vím na čem sem.
U mě MS ještě nedorazila a TT jsem si od včerejška nedělala. Tak ještě vydržím nějaký ten den a pak si udělám TT,pokud do té doby nedorazí MS. :frowning2: :frowning2:
berucka: gratuluji k //
22. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Berucka - taky gratuluju ke 2// teda holky jestli to tu půjde takovým fofrem, že se budete přesouvat nahoru do tabulky za Daee, tak tam dole zůstanu sma :frowning2: nám se s manželem první těhu podařilo po 5 měsících snažení -i když ne zrovna nějak aktivního. :wink:
22. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
neboj, zol, ja se taky asi nejaky cas dole pozdrzim :grinning:
22. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
A já tam taky stejně sestoupím každým dnem...a třeba v příštím cyklu budem nahoře všechny
22. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Večernice - fajn, tak aspoň se mnou někdo bude dole držet partu mezi čekatelkama na 2 // :grinning: :grinning: budem se tam dole trumfovat jo? :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.