• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dashiki - mysli pozitivně holka, opravdu ještě není nic ztraceno. a tady ti všechny držíme pěstičky - a víš jak se s těma zatnutýma pěstma blbě píše? :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
zolik - já vlastně nejsem vůůůbec snažilka-říjnovka...my se snažili už od června...vyšel nám čtvrtý pokus...takže u nás to napoprvé nevyšlo.
Ale sleduju, že tady se opravdu daří...těhu se tu pěkně šíří - v téhle diskuzi je třeba se držet, je plná těhu bacilů :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
jo daschiki - jen se mezi nas dole tak nehrn :grinning: vsak uvidis, treba zustanes krasne nahore!!!!!

jo jo zolik, nakonec se tam vyhoupneme vsechny :wink:jen ma vsechno svuj cas, treba proste budeme mit vanocni decko :grinning: (to byl nejaky horor ze jo? :astonished:)
22. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
:grinning: tak jo holky, do 14 hodin jsem ještě nahoře, pak se uvidí...:grinning:
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Daee - tak tak prskej nám tu těhubacilky, at jsou z nás brzo těhulinky jako ty :dizzy_face: :dizzy_face: a najít 2 // pod stromkem by bylo přece bájo :dizzy_face: :dizzy_face: to by byl nááááádhernej dáreček :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
vecernice, koukám na Tvoji fotečku! Je suprová! Myslím jako profilovou s námořnickou čepkou :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
daschiki - byli jsme na bajecny dovoleny ted v zari v Burgunsku - pul tydne se plavis na lodi, sam si ji ridis, a delas male vylety na kole, druhou pulku jsi v hotelu a delas velke vylety na kole :wink: pohodicka, k tomu vinecko a syry :- vrele doporucuju (i kdyz asi si na to vsechny pockame, protoze pristi rok s malym prckem nebo velkym briskem by to zrovna neslo ....)
22. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
jj zoli, taky by se mi takovy darek libil. anebo manzel ma jeste pred vanocema svatek (tyden pred), tak k tomu by to bylo taky prima :grinning:
22. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
to zni bajecne!!! Kolik jste za to zaplatili, jestli se smim zeptat?
22. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
jasne, my vychytali last minute, nebot porad jsme resili kvuli domecku, jestli to je rozumny .... takze jsme to meli za deset a pul bez jidla (cesta busem). normalni cesta je dvanact a pul a je to na osm dni (plus dva cesta)
22. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
tak to je v pohodě! Hmmm, to musela být krásná dovča.
22. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, teda ja sem vubec nestiham psat a moc me to mrzi, ale mame v praci celkem frmol... :(

daschiki: moc na tebe myslim a drzim palecky, je to teda opravdu napinave, to teda jo...

Sven: paradni //:slight_smile: moc ti to preju:slight_smile:

Je to fajn, ze se to tady tak ve velkem rozjizdi s tehulkovanim a ze se vam tak dari. Snad se k vam taky brzy pridam.
O vikendu se chystam na thajskou masaz a premyslela jsem, jestli je to dobry, kdybych nahodou byla tehu. Jenze uz mam delsi dobu velkou chut to vyzkouset a moje zada to jednoznacne potrebujou, tak jsem rozhodla, ze proste pujdu a uziju si to. Rikala jsem si, ze by asi taky nebylo na ty moje bedra od veci zacit cvicit Mojzisovku, ze by to ulevilo zadum, protoze mam sedave zamestnani a navic by to bylo pozitivni pri snazeni o mimi. Mate s tim nekdo zkusenosti? vim, ze je tady diskuze primo na tohle tema, ale ja jsem ted mela na mysli primo nekoho tady mezi nama "rijnovkama":slight_smile:
22. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
tak jsem uložila, dítko, ufff, je to teda už pěknej dráček, nevím kdo z nás je utahanej víc :grinning: :grinning: :grinning:

Večernice - taky mám svátek v prosinci 2 týdny před - tak bych si taky nadělila krásný dárek už před svátkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dovolená musela být úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: já cestování taky miluju, my byli v září na Rhodosu, krásnej ostrov :dizzy_face:

Majdaleno - bohužel zkušenosti s Mojžíšovou nemám
22. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Simi :wink: A omlouvám se, že ruším :grinning:
22. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Iri - poslala jsem ti IP :wink: :grinning:
22. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
holky, taky zbožňuju cestování. My jsme s manželem byli na jaře v Irsku, tam to bylo nádherný! Plánujeme Španělsko, ale když nebudeme moct jet, taks e zlobit nebudu :wink:
22. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Děvčátka moje říjnová,
děkuji všem za "ódy" na mé koleje :slight_smile: a za držení palečků. Tak za 20 minut razím na autobus k doktorovi. Problém číslo 1 - vyřešit s panem doktorem nálezy v moči a ve stěru a jako bonusový "problém" č. 2 - sdělit mu to sladké tajemství a doufám, že jestli bude dělat utz, tak že tam "vykouká" nějaký flek. Dnes mám nějakou dobrou náladu, tak doufám, že mi jí nepokazí. :slight_smile: Právě jsem se totálně přežrala, takže doufám, že těhu nevolnosti mi nezačnou zrovna v busu :slight_smile:

Dashiki - bohužel kolem druhé hodiny už budu sedět v čekárně u doktora, ale hned jak se vzpamatuju z toho, co mi řekne a dorazím domů, tak zapínám net a jdu šmírovat, jak ti dopadla ta krev.

Majdaleno - osobní zkušenost s mojžíškou nemám, ale dost jí věřím (zvlášť když mám sedavé zaměstnání a jsem křivá jak §). Vím, že je to trochu běh na dlouhou trať, nemá cenu cvičit měsíc, vím, že nemá cenu cvičit dle knížky, protože jsou nutné konsultace , aby ti cviky spárvně fyzioterapeutka ukázala, opravila, co děláš špatně a hlavně - nejdůležitější jsou tam mobilizace! Bez těch je to naprd. Zkus se poptat na gyndě, třeba ti někoho doporučí. Někde to, když máš doporučení od gynekologa, hradí pojišťovně, někde ne (záleží asi na gynekologovi jak to napíše) a jestli má fyzioter. smlouvu s pojišťovnou. Jinak ve svém okolí jsem znala holčinu, která nemohla otěhu, zkoušeli IVF - nevyšlo, pak se vrhla na cvičení a do pár měsíců byla těhu. No a teď je znovu na mateřské s druhým broučkem :slight_smile:.
22. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
sven:drzim palecky, at mas jen same dobre zpravicky a treba dostanes uz i prvni fotku :slight_smile:

Jinak k tomu cestovani, ja ho taky miluju, porad bych nekde litala, kdyby bylo za co. Delam v CK, takze moznosti je celkem dost. Ale me by zase treba lakal strasne sever-norsko, finsko, svedsko...
22. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
sven - držím palečky co to jde, a těšíme se po Daee na krásné pozitivní zprávičky a třeba i fotečku s tím nejkrásnějším flíčkem :dizzy_face: :dizzy_face:

Katulline, ty musíš mít nádhernou práci, tohle mě by hrozně bavilo :dizzy_face: :dizzy_face: a možnosti cestování z první ruky :dizzy_face: :dizzy_face:
já teda cestovala i když jsem byla těhu a i letos s malou jsme byli 2 x a šlo to, ale Terka je zvyklá od mala cestovat, jsme taková mobilní rodina :sweat_smile: :slight_smile: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
zolik:no prace je to krasna, ale nekdy hodne narocna, ono pracovat s lidma neni nic moc jednoduche... :frowning2: Ale cestovala bych porad a v budoucnu bych chtela od malicka i s mimcem, pokud by nebyl nekde nejaky problem
22. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Sven, držím moc moc pěstičky! Určitě už dojdeš i s nějakou tou fotečkou :slight_smile:

Katulline, tak to teda taky závidím! Já bych takovou práci asi taky měla ráda. Severské země mě taky lákají, ale mým snem je Nový Zéland + Austrálie a Brazílie, Mexiko, USA a Kanada. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Katt - to jo práce s lidma je hodně náročná, to znám, dělala jsem v bance a tam byla komunikace každodenním chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s úsměvem jde všechno líp,i když překousnout některé jízlivé protivné nebo namyšlené sobce byl nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky - máte teda daleké sny o cestování, já si musím zatím vystačit z fin. důvodů z Evropou, ale i ta je krásná :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
presne juak rika zolik, komunikace je kazdodennim chlebem. Nekdy clovek narazi na super lidi a jindy je to naopak a nejhorsi je, ze si hodne tedkom lidi zvykli na zamestnance stezovat, takze ten usmev musi byt opravdu porad, jinak je pruser :slight_smile:. Ja mam zase zivotni sen Maledivy, ale moc neverim tomu, ze se uskutecni, bych musela vyhrat ve sportce. A jinak je moji srdecni zaezitosti jednoznacne recko... Nejakou dobu jsem tam pracovala a na dovolene jezdim prevazne tam :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
ahoj holky
22. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky, tak tohle je tada mazec: http://www.ordinace.cz/rubrika/poceti-online/ :confused:
no, teda minimalne zajimave tema do placu...
Co vy na to?
22. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahoj ashlee, jak se máš?

katulline - já se taky do Řecka zamilovala, letos jsme byli aspoň v Athénách. dokonce i pomýšlím na to naučit se trochu řecky, ale nejdřív budu muset trochu uolnit diář :grinning:

jinak praci s lidmi znam taky, jsem taky z banky, a obcas je to na vrazdu. ale zas vim, je jsem clovek komunikativni, a nejak back off pozice mi sededí :wink: ale cestovka musí býát prima, aspoň člověk cestuej virutálně :wink:

jinak Daschi - moc moc držím pěsti!!!!! pak dej vědět, jinak myslím, že si tady všechny okoušeme nervozitou nehty.

a Sven - čekáme na samé pozitivní zprávičky :slight_smile: a nějaký snímeček!!!
22. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Daschi - držím pěstičky co to jde, tfuj tfuj ať to dopadne dobře :wink:

Já si taky zamilovala Řecko a Španělsko, hrozně se mi líbilo na Tenerife, tam bych se chtěla jednou vrátit :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
vecernice,mam se docela dobře.
22. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky moje zlatý,

tak jsem měla pravdu...bohužel. Vlastně možná bohudík, protože se mi to celý nezdálo a kdyby z toho bylo těhotenství, stejně bych byla nervózní, že mi to může kdykoliv odejít, když to probíhalo už od začátku "nestandardně".

V krvi jsem měla 0,38 HCG, což znamená, že těhu jsem byla, ale embryjko to neustálo a už se nevyvíjí. Už je to negativní hodnota. Takže si počkám na menzes a začneme od znova.

Chtěla jsem se vás zeptat, jestli náhodou některá z Vás neví něco o bylinném koncentrátu Femigard? Říkala jsem si, že když mi doky vysadila Utroš, tak mám strach, aby se to příště nemohlo zase pokazit...Tak bych možná zkusila aspoň ty bylinky...
22. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
daschi - asi to tak vsechno melo byt. takze ted hezky vzhuru do dalsiho cyklu, ktery uz ti urcite vyjde!
o Femigardu jsem už taky uvažovala, ale tady v lékarně ho nemají ani neznají, tak jsem ho pak pustila z hlavy ....
ale učitě o něm tady toho najdeš spoustu v dalších diskuzích .....

a strašně chválím tvůj pozitivní přístup!
22. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.