• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Nebo ty ho máš teď asi nasazený první cyklus, že? Kvůli té sliznici...
22. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
zolik - papa a pěkně si užijte vychajdu :wink:
22. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
my jsme se včera bavili co by jsme chteli,jestli kluka nebo holku.oba by jsme chteli vic holku,ale ono je to jedno,hlavne když to bude zdravy že?
22. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
jinka chlapy chcou vždycky syna.
22. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
já bych třeba chtěla holku a kluka...a staršího kluka...a to samý by chtěl i můj. Chtěla bych mít zkušenost s obojím. A pro sebe na vaření a takový to babský plkání bych chtěla dceru a manža ať může zase se synem běhat někde po lese a fotit a dělat kraviny...nebo náš taťka se už těší, jak bude vnuka brát na ryby...:grinning: Samozřejmě ale především ať je to zdravý...:slight_smile:
22. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Já bych chtěla holčičku....přesně jak to píše Dashiki - pro sebe jako parťačku na vaření, povídání, nakupování, sportování atd. A pro přítele malého fotbalistu ve druhé várce.
Samozřejmě, že bych chlapečka milovala úplně stejně (a zdraví je nejdůležitější - to je jasné), ale mám trošku obavy, kdyby to vyšlo tak, že budu mít doma tři chlapy....žádná roztomilá holčička, jen tuny jídla a špinavého prádla :slight_smile:.
Takže bych radši napřed holčičku, abych byla klidná a pak toho chlapečka.
Přítel moc chce prvního syna a podle toho lunárního kalendáře nám kluk taky vychází.... :confounded:
22. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Oni (přítelova část rodiny) jsou v rodině samí chlapi...přítel má bratra, tatínek má bratra...žádná holčička. HOlky myslíte, že toto je nějak dědičné?
U nás jsou samé holčičky, ale na mě zas tak nezáleží že :unamused:
22. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
dasch - ja už to mám čtvrtý měsíc (Utros spolu s s Estrofem), to mi vubec vyvolalo nejakou MS .....
jinak pockam co bude na baleni a budu se ridit instrukcemi ..... ted mi cyklus zacal, tak cekat do dalsiho je za 3 tydny :grinning:
22. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
jinak bych asi chtela kluka a holku, kazdy bude mit svoje specifikum. ale zatim si myslim, ze si to pak jednou ani nenecham rict, a ze se pak nechame prekvapit .... :wink:
22. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
večernice...já Utroš půl roku...v dávce 1-0-1 a moc teda nepomáhal...

To obdivuju, že se chceš nechat překvapit! Já si to nechám určitě říct...:slight_smile:

Daee - to mě nikdy nenapadlo takto fikaně nad tím uvažovat. Tak že bych nejdřív taky brala tu holčičku? :grinning: Jinak, když ne od každýho jedno, tak aspoň teda dvě holky... dva kluky bych asi nezvládla. U nás v rodině je to tak, že taťka má bráchu, ale pak i taťka i strejda měli jen samý holky. Těžko říct, jestli je to dědičný. Já myslím, že ne...
22. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
moje kamaradka mela mít podle toho kalendaře holku a ma kluka
22. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
večernice - taky bych to nevydržela...budu překvapená i na tom UTZ, kde nám to řeknou....a navíc nechci nakupovat všechny věci v neutrálních barvách
...ale musí to být opravdu zážitek dozvědět se toto až na porodním sále

Dashi: ale když se ti dva klučíci zadaří - nenaděláš nic :slight_smile:....jedině to zkusit do třetice. Znám rodinu, kde takto zkoušeli holčičku tak dlouho, až dnes mají pět synů (pěkně jako schůdky po sobě :grinning: )
22. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
muj tatka ma 4 bratry ani jednu sestru.
22. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Daee: taky takovou rodinu znám :grinning: Nebydlí v Líšni? Jinak, já se taky těším, že když se třeba dozvím, že by to byla holčička, tak začnu kupovat i šatičky a tak...nechtěla bych kupovat jen neutrální věci...:wink:

Pokud jde o to pohlaví, tak spíš věřím tvrzení, že spermijky s mužským chromozomem jsou rychlé ale ne tak odolné a vychází tak spíš teda při sexu směrovanému na den ovulace...a holčičí spermijky jsou větší a tím pádem pomalejší, ale zas odolnější, a proto spíš bývají, když plození není směřovaný přímo na den ovu
22. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Dashiki jo, toto je prověřený výzkumem, že spermie s X je "trvanlivá" a spermie s Y "rychlejší". Jenže se to těžko odhaduje...protože u početí jde o hodiny a na hodinu přesně já tu OVU nevím, takže těžko říct. My se tulili dva dny před i v den OVU a i pak. A teď babo raď jestli ty spermijky před OVU tam na vajíčko číhaly a bo byly starší, tak zbyly samé holčičí. Nebo je předběhly ty svěží klučičí spermijky ze dne OVU....musím se nechat překvapit :grinning:
22. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
no ja muzu mit predstavy, jak to vydrzim, a treba vubec ne ... ale prijde mi, ze by to melo takove kouzlo .... jen zatim nemame na toto doma stejny nazor :grinning: takze uvidime.
a neutralnich barev je spousta, stejne do toho zacatku je to jedno .... ja nejsem vubec na ruzovou, takze to nebude tak vyhraneny ....

ted kamaradka rodila, nenechali si to rict, vsichni ji tipovali na kluka a ma krasnou holcicku .... ale vydrzeli to, a nechali se prekvapit :wink:
22. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
:grinning: To už je vážně podloženo výzkumem? Tak to je super! Věřím tomu, že naše děti už budou moct opravdu plodtit jen pohlaví, jaké chcou....Právě s mamkou rozebíráme, jak se ona cítila při těhotenství. Prej to bývá dědičný. Říká mi, že u mně zvracela pořád :grinning: ha ha...to se mám na co těšit
22. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak jsem zpět :slight_smile:
tak předně - daschiki - je mi to sice líto, ale na druhou stranu si myslím, že je to tak lepší. Stresovala by ses, že ten rozjezd nebyl takový jaký má být a bála by ses pak o mimčo. Takhle si z toho vezmi ta pozitiva - podařilo se vám otěhu na 1. pokus! Máš krásnou sliznici, cysta v háji a mamatesty ukazují dobře. Takže teď pěkně klídeček, odmenstruovat, a pak hurá na to :slight_smile:

No a teď ke mě - no nechci říkat, že jsem na tom jako daschiki, ale mám podobné pocity - tzn., že vlastně nevím, na čem jsem.
Šla jsem tam hlavně kvůli tomu nálezu ve stěrech, protože mi bylo jasné, že takhle brzo nebude nic vidět. A taky nebylo :frowning2: . Říkal, že možná tam něco vidí malého, takový flíček (ale těch flíčků jsem tam na té obrazovce viděla stovky :slight_smile:. Že ale těhu je poznatelné v děloze od asi 6 mm, kdežto ten flek, co on tam našel, má tak 4 mm. Ale říkal, že si fakt není jistý, jestli je to to, co si myslíme. Počítal to, tak bych měla být 5+5, (což jsem si spočítala předtím taky, jelikož přesně vím, kdy k tomu došlo :slight_smile:. Testíky se mu moc líbily, zvlášť ten poslední. Prý není co řešit a hcg tam určo je. Krev je zatím prý zbytečná. Kontrola za týden s tím, že mám nakázáno, že příště už tam něco chce vidět! No budu se snažit :slight_smile: Na ty moje nálezy ze stěrů mi nic nedal, že teď rozhodně žádná antibiotika ne. A čím mě teda zarazil, že na své močové problémy si mám vzít urol. čaj! (no jenže na něm je přímo napsáno, že v těhu neee a mám to potvrzené i od kamarádky magistry v lékárně :unamused: . Takže nevím, co si někdy o těch doktorech mám myslet :frowning2:
Jak jsem doteď byla klidná, tak mě to celkem rozhodilo a celý týden se budu klepat, jestli je vše jak má být. Hlavně mě vyděsil mimoděložním těhu, že kdyby nic nebylo v děloze, že pak by musel hledat jinde a že to by byl průser atp. Nebýt toho nálezu těch bestií v moči a ve stěru, tak bych tam tak brzo nikdy nešla, protože mi bylo jasný, že tam nic neuvidí, akorát jsem teď nervózní :frowning2: . Jsem moc ráda, že jsem to neřekla ještě doma, protože přijít s takovými zprávami domů, tak za ten týden máma ohlodá futra, jaký by měla strach.
Tak se zatím mějte, pak zas nakouknu.
22. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Sven, děkuju, myslím si to samé, takže příští cyklus zapracuju a to by nebylo, aby nebylo! :grinning:

Pokud jde o Tebe, tak já věřím tomu, že to bude absolutně v pořádku. V případě mimoděložního by to hcg stoupalo hodně hodně pomalu, což podle Tvých testů rozhodně nemůže být pravda, takže tohle bych určitě vyloučila. Navíc rostoucí hcg taky svědčí o tom, že vše funguje jak má a Tobě se ty testíky barví ukázkově. Moje kamarádka měla taky podle doktora embryjko menší, než by mělo být a hrozil zamlklým těhotenstvím, ale nakonec ji zbytečně jen vyděsil, protože to dopadlo úplně v pohodě. Některý mimčo roste prostě jen pomaleji a pak to dožene.Já věřím, že Tobě to určitě dobře dopadne, i dkyž je mi jasný, že teď ten týden to bdue stres. Takže zkus si pořád dokola opakovat, co ti tu píšu. Jednak je to logický a jednak je to pravdivý...Ty máš důkazy, které o všem svědčí. Bral Ti krev?

No a pokud jde o ten urologický časj...pokud je to na něm napsaný, tak bych ho asi nebrala...ať ještě něco tím nepokazíš...

Bude to dobré, uvidíš!!!
22. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
daschiki - díky za milá slova. Taky se uklidňuju tím, že ta čárka sílí, což v případě mimoděložního by asi nebylo tak patrné (mám kamarádku po mimoděložním a ta právě měla hrozně teňounké čárky a doktor dlouho nic neviděl). Měla teda to štěstí, že ten embrouš se přestal vyvíjet, takže jí ten vejcovod neprdnul a nezačala krvácet dovnitř. Prostě když nic dlouho v děloze nenašli a hcg prakticky nestoupalo, tak pak šla na sál s tím, že se podívají dovnitř a musí to tam někde najít.
Ten urologický už nepiju, vím, že byliny jsou kolikárt silnější jak léky. Naštěstí se mám kde zeptat, takže budu brát jen to, co mi kamárádka farmaceutka schválí :slight_smile:.
Krev mi nebral. Já se ho na to ptala a on říkal, že prozatím to nemá smysl, že až kdyžtak ten příští týden, když by se mu to nezdálo.
Vím, že je možné někam si skočit nechat odebrat krev na hcg jako samoplátce (nestojí to myslím moc), tak přemýšlím, jeslti to neudělám. Ještě uvidím, jak to budu zvládat.
22. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Sven, jojo aspoň vím, že v Brně za to chcou 207 Kč :grinning: Dneska jsem ty penízky dávala. Samozřejmě všude to je ale jinak. Možná, pokud seš si jistá, že budeš vědět, co ty výsledky znamenají, tak by tě to mohlo uklidnit... Ale aby ses pak třeba zbytečně neděsila...Já bych se bála, že si to sama nebudu umět moc interpretovat a nevím, do jaké míry v té laboratoři člověka informují...

Ale orpavdu si myslím, že u tebe bude všechno v naprostém pořádku...Ty testy ti fakt sílí úplně předpisově...
22. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojky dievčatká, tak konečne sa mi podarilo nafotiť testíky (kuk do alba - teda, zatiaľ obsahuje len jedno foto :grinning: ) Dnes ma sestrička objednala na 6.11., to by som mala byť 6 tt + 5 dní. Myslite potom na mňa, prosííííím :wink:
22. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
berucka - krásně ti to sílí. Budu na tebe myslet - je dobře, že jdeš až za nějakou dobu, to by mělo být totiž už něco vidět.
22. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Ďakujem za pochvalu :sweat_smile: No práve sestrička povedala, že teraz by to nemalo význam, lebo by nič nevideli, tak mi neostáva iné ako čakať a dúfať :confounded:
22. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
berucka - furt lepší čekat, když jsi předtím nic neviděla, zda tam je či ne a radovat se z testíků. Já teď vím, že tam nic moc neviděl a musím týden čekat do dalšího utz, jestli tam něco uvidí :frowning2: - to je myslím horší varianta. Tak buď ráda, že tě takhle objednala na později. Já nemít nález ve stěrech a nebýt kvůli tomu objednaná, tak by mě tam taky neviděli. Ale bála jsem se, abych něco nezanedbala, kdybych si vzala nějaké léky či naopak ne.
22. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky, je to šílený...příjde mi, že snad neexistuje žádná, která by nezažila ve svém těhotenství nějaký strach...Daee měla problém s těmi kvasinkami, Didi se bála, že nesílí testík, mně doopravdy nesílil, Sven postrašil doktor....Prostě každá něco...Ve většině případů to ale dopadlo šťastně...neberte si teď příklad ze mě...

Takže nevěšmě hlavu, bude vše v pořádku...poslední, co mimis potřebuje, je smutná máma...Musíte si věřit a logicky si vše zdůvodňovat. Každá z nás vždycky pozná, jak na tom je... I já jsem to věděla...už v sobotu, když mi přišel ten testík slabší, začala jsem mít podezření...a ve středu, když se objevil negativní, tak jsem prostě měla jasno...i dneska jsem měla jasno, když jsem šla k doktorce...Každá z nás cítíme, že je to buď v pořádku, nebo ne...A Sveny, tobě ty čárky svítí snad i v noci :slight_smile:, takže neměj obavy...mimis je tam jak vyšitej :wink: Bude to dobré!
22. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky holky, dlouho jsem nepřispívala, ale čtu vás poctivě.

Všem novým těhulkám moc gratuluji a přeji hodně štestíčka a ostatním co nejdříve ty vytoužené dvě čárečky.

Prosím o změnu v tabulce u věku na 29 let :frowning2: , udělala bych to sama, ale nechci to tu přetabulkovat. Proto poprosím o změnu až ráno, kdy budete některá tabulku aktualizovat. Díky moc.
22. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
tak jsem ještě na minutku přilítla, dítko uložené, tak mám 20 minutek než přijede manžel :grinning:

Sven - vše je v pořádku, neboj!!!!! já měla miminko také o týden menší, než podle MS, nedělej si starosti, jak jsem psala výše, švagrová měla dokonce i 2 týdny negativní těhu test, než něco doktor v krvi a pak v děloze objevil, takže se neboj, je to vše jen hrozně brzo a čerstvé, mimoděložní to určo nebude, na to ti ty čárky na testu,opravdu moc rychle a krásně sílí :dizzy_face: takže se taky hoď do klidu a pověz radši prckovi něco pěkného, ať se mu u Tebe dál líbí.

Berucko - nádherné testíky - gratuluju a v 6+5 bude i srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Konečně se mi sem podařilo prodrat...byla jsem moc zvědavá, jak dopadla Sven...a asi už napíšu, co tu několikrát řekly holky, ale musím i za sebe....Sven neboj, já taky myslím, že to bude všechno v pořádku. Testíky máš nádherný, tak pěknou dálnici já vůbec neměla :slight_smile: , jen je holt mimísek ještě hooodně malinkej a schovává se Vám. Uvidíš, že za týden budeš mít taky svů černej flíček a za dva tři týdny i se srdíčkem!! Ale možná bych pro klid duše zašla na tu krev kvůli hcg. ale na druhou stranu má pravdu Dashiki, že bez interperetace někoho, kdo tomu opravdu rozumí (jen ne neověřené řeči z netu), by ses mohla ještě zbytečně vyděsit.
Takže snad možná raději vydržet ten týden a věřit, že příště už na Vás na UTZ vykoukne :slight_smile: - já tomu věřím rozhodně
:slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Berucko: testíky jsou výstavní...my jsme měli srdíčko v 6+2tt tak já myslím, že bys ho už taky mohla vidět :wink:
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.