• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki - já vím, že to tak asi bude a i mi některé kámošky říkají, že budu dobrá máma (ještě před těhu, o kterém kromě vás a jedné moc dobré kamarádky nikdo neví a dlouho vědět nebude), ale prostě mě popadnul takový hnusný pocit, že to nezvládnu. Fakt hnus.
23. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
laurinka: děkuji za vysvětlení, ale i tak bych byla ráda, kdyby ses mi podívala, jak to vychází u mě. Napíši Ti do IP.
sven: z toho si nic nedělej, já cítím úplně to stejné, co jsi tu psala. Už roky jsem se těšila na mimi, věděla jsem, že prckovi dám vše, co bude potřebovat a teď mě občas přepadne taková úzkost, jestli to všechno zvládnu. Pravidelné prohlídky u Dr., případné nemoci atd. Ale taky doufám, že je to normální a že až ho budu mít u sebe, tak se to všechno srovná.
23. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jééé, didi21 Ty jsi z Olomouce?
23. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky nebojte všechno zvládnete, ono to tak nějak naskočí samo. Ještě v porodnici jsem si říkala, že nevím, co a jak budu dělat, ale přišlo to samo. Pravidelné prohlídky hlída Dr. a nemoci se taky musí zvládnout(my jsme teda kromě rýmy naštěstí nic neměli).
23. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky, určitě se to srovná! Teď máte strach, protože to miminko ještě neznáte...Ale až se stane součástí Vašeho života, najendou budete prostě mámy od přírody...Najendou si uvědomíte, že to všechno zvládáte prostě proto, že jste takovéa že je to vaše přirozenost. Když vidím, jak mladé holky kolikrát dokázaly vychovat mimčo (i když často asi s pomocí rodičů, které doufám máte ale i vy k dispozici), tak enpochybuju, že to nezvládnou takový skvělý holky, jako jste vy...vždyť se na to připravujete, cíleně jste se o miminko snažily, jako my všechny tady...a už to svědčí, že musíte cítit, že jste připravené. teď je to pro vás neznámý a samozřejmě hormony jsou totálně zbouřený, ale já vím, že to je jen pocit...a právě ten pocit z Vás dělá už teď skvělé mámy...Navíc na to nikdy nebudete samy...Máte milující partnery, rodiče, přátele...nikdo Vás nenechá se v tom máchat samotné...takže...konec přemýšlení, jestli to zvládnete, protože já vám garantuju, že to zvládnete! :slight_smile: Užívejte si těhotenství a zbytečně prcka nezatěžujte starostmi....:slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
didi, ty jsi z Olmiku? :slight_smile: Tak to ti budu zítra mávat...jedeme si s miláčkem udělat výlet na Bouzov, aby jsme přišli na jiné myšlenky...:slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
daschiki - užijte si krásný výlet. Na Bouzově se mi vdávaly 2 kamarádky a podle fotek je to tam moc hezké :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
jj, jsem z Olomouce. No nebo spíše teď už tam mám jen rodiče. My teď bydlíme asi 15km od OL.
Snad máte holky pravdu a miminku nebude nic chybět.
daschiki: na Bouzově je krásně, tak si výlet hezky užijte.
No já už dnes končím, tak se mějte a přeji všem krásný víkend. Pá
23. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já jsem právě na Bouzově nikdy nebyla, ale vím, že se mi hrozně líbil v pohádce O princezně Jasněnce :slight_smile: :grinning:, tak se těším :slight_smile: Má být zas trošku hezky, tak si to snad užijeme :slight_smile:

Taky jdu holky už do hajan... Mějte se krásně a zítra ahojky

Dobrou noc!
23. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.........28let..............1 snažení /17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 48DC
janai85..........24 let............7 snažení / 42DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 40DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 38DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 34DC (posl.cyklus 35 dní)
nathali..........21let................5snažení / 31DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 29DC (poslední cyklus - HA)
charlott..........24 let............1 snazeni / 29DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 25DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/23DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.......27 let.............3 snazeni /20DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/18DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik...............27 let...........1 snažení 17DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 15DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111........27let...............6snažení / 14DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............24let............2snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............22 let...........1snažení/12DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22......22 let............1snažení/12DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............29 let............2 snažení/ 12DC (posl.cyklus 27dní)
jinjin..............26let.............2snažení /8DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry........23let.............1snažení /7DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice.......30 let............2 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní
katulline.........23 let............2 snažení / 4DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka........28 let............1 snažení / 4DC (poseldní cyklus 35 dní)
dujinka..........24let............1.snažení / 4DC (posl. cyklus - HA)
daschiki..........25 let.............2 snažení /2 DC (posl. cyklus 35 dní po samovolném potratu)
makinecka 26 let 2 snažení / 1 DC ( posl.cyklus 28 dní)
24. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.........28let..............1 snažení /17.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 48DC
janai85..........24 let............7 snažení / 42DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 40DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 38DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 34DC (posl.cyklus 35 dní)
nathali..........21let................5snažení / 31DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 29DC (poslední cyklus - HA)
charlott..........24 let............1 snazeni / 29DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 25DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/23DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.......27 let.............3 snazeni /20DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/18DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik...............27 let...........1 snažení 17DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 15DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111........27let...............6snažení / 14DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............24let............2snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............22 let...........1snažení/12DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22......22 let............1snažení/12DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............29 let............2 snažení/ 12DC (posl.cyklus 27dní)
jinjin..............26let.............2snažení /8DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry........23let.............1snažení /7DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice.......30 let............2 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní
katulline.........23 let............2 snažení / 4DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka........28 let............1 snažení / 4DC (poseldní cyklus 35 dní)
dujinka..........24let............1.snažení / 4DC (posl. cyklus - HA)
daschiki..........25 let.............2 snažení /2 DC (posl. cyklus 35 dní po samovolném potratu)
makinecka ......26 let............ 2 snažení / 1 DC ( posl.cyklus 28 dní)
24. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
Tak jsem aktualizovala tabulku, sice nadvakrát ale snad to bude dobře.
dnes se dostavila MS, jsem docela ráda protože je to první přirozená MS po HA,takže cykly budu mít asi pravidelný a můžeme začít :sunglasses:
jinak já bych asi chtěla holčičku,protože manžel je ze tří kluků a ze šesti našich synovců je jenom jedna holka,takže se musíme snažit aby to vyšlo
Gratuluju těhulkám a doufám že do Vánoc tam budeme všechny :grinning:
24. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Urcite to vyjde. Budete mit krasnou holcicku. A ja doufam, ze my taky. Jestli se nam podari vylecit tu silenou ureoplasmu...
24. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno všem, co nevýletují a jsou o víkendu doma :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
tady je hezký článek o oplodnění - vysvětleno jak funguje mechanismus cyklu a taky, že v našem věku je pravděpodobnost otěhotnění v 1 cyklu 16% !!! Takže to je informace pro všechny, které jsou zklamané, že to na poprvé ani podruhé nevyšlo - je to naprosto normální a není třeba smutnit!

http://www.forumzdravi.cz/clanek-44-rozmnozovaci-cyklus
24. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
a tady jsou taky moc zajímavé články:
http://www.forumzdravi.cz/kategorie-1-gynekologie
24. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko,tak konečně jsem dodělala tabulku,snad jsem na nikoho nevynechala a poku ano,tak se omlouvám. Dohledávat to v příspěvcích,není jednoduché.. :frowning2: :wink: .
Pokud bude chtít někdo z vás něco změnit,doplnit,opravit či cokoliv jiného,tak mi pište do IP.
Přes týden se moc na net nedostanu,tak IP je lepší :slight_smile:,děkuji

Sven: Jak se ti daří? Není Ti špatně?Zajímavé odkazy jsem vkládáš,moc mi ti pomáhá a hodně se dočtu :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tak včera večer jsem se za Vámi nedostala a dnes až teď. Zrovna dodělávám oběd, tak mám chvilku za Vámi mrknout. :slight_smile:

Sven: jak jsem dočítala Vaše včerejší povídání, tak Tvoje příspěvky mi mluvily úplně z duše. Přesně to mě napadá, jesli to všechno zvládnu, postarat se o něj, dát mu všechno co potřebuje a tak. K tomu ta rekonstrukce domu přes prázdniny př.rok...kdy bude mimi úplně malinký. To se budu muset asi normálně na měsíc odstěhovat k našim, protože náš domek bude neobyvatelný. A taky ještě všechny ty přípravy před rekonstrukcí, co musíme zajistit...vybrat komplet novou kuchyň, vybavení koupelny....snad budu schopná tohle zvládnout a zároveň nachystat výbavičku.
Ještěže nás tady je víc těhu (a snad bude brzo ještě víc) a budeme chystat věci pro mimi současně, tak si můžeme vzájemně poradit.

Pajula, Sven: jakpak se dnes máte? Jaké máte plány na sobotu a neděli? + Sven, jak se cítíš? Ok?
24. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Pajula, pošlu ti do IP nějaké doplnění mých údajů do tabulky. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky...
sven: ten první odkaz je super, hned jsem to pročetla....
pajula: tabulka dobrá....
daee: s těma obavama se brzdi, je to zbytečné.....buď ráda, že jsi těhu a užívej si to, lepší než se užírat a každý měsíc oplakávat MS s tím, co když nemůžu otěhotnět a podobně....... :wink:
24. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojky, jsem ráda, že se odkazy líbily. Já mám flákací víkend (jsem doma - s přítelem nežijeme ve společné domácnosti, vídáme se jen o víkendech a tento zrovna ne).
Kromě pnavy (kterou mám tak nějak furt) se cítím naprosto netěhotně. Občas zabolí trochu břicho a když šáhnu na bradavky, tak jsou bolavé, jinak mi nic není. Na jednu stranu jsem ráda, na druhou stranu ve mě hlodá červík, jestli je vše jak má být ... já vím, jsem prdlá. Každopádně ve čtvrtek bude jasno, buď bude prcek tam kde má být a nebo mám zaděláno na průser. Zatím věřím té první, dobré variantě. Musím jít uklízet, mám tu děsivý bordel, není kam šlápnout. No a mezi tím tak porůznu brouzdám po netu a googlím a hledám - a když najdu něco pěkné, tak vám to sem šoupnu :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky,
daee: v tabulce máš vše doplněno,jinak se cítím velice dobře,nic mě nebolí......,MS se ještě nedostavila,tak uvidíme,ale nedávám si naděje,protože si myslím,že za to můžou ty antibiotika.....
Když se to nepovede teďka,tak se to povede příště :slight_smile:,ale byla bych ráda,kdyby se to povedlo napoprvé:grinning:
sven:to víš,že si prdlá,takové dálnice,co máš na TT,už memůže být žádný omyl.Neboj za pár týdnu si už těhotně připadat budeš,běhání na WC,otékání noh,špatné spaní aj...
Dávej na sebe pozor při tom úklidu,buď na sebe opatrná.

Jinak já se ovíkendu chystám k rodičům-v neděli na oběd-na kachničku s br.knedlíkem a zelím,dneska bbudu dělat kuchyň,přivezli nám spotřebiče,tak je musíme nechat nainstalovat,ať můžu vařit :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
pajula - díky za tabulku, je moc pěkná a doufám, že se bude pěkně plnit :slight_smile:
Jo, vím, že jsem prdlá :slight_smile: - vím, že se něco děje, hcg v krvi to potvrdilo, teď jen aby to stoupalo a hlavně aby prcek byl uchycený tam, kde má. Ale jsem holt od přírody katastrofik. Tady aspoň snažilky vidí, že // to opravdu nekončí - to pravé "psycho" teprve nastane :slight_smile: - a to je zatím prd, bude hůř :grinning:
S úklidem to přehánět nebudu, jsem od přírody bordelář, takže to vezmu jen letmo :slight_smile: (a jak se zdá, stejně budu sedět spíš u netu :slight_smile:

Co říkáte tomu, kdybych napsala IP holkám, co jsou v tabulce nahoře a už překračují cyklus, aby si aktualizovaly údaje?
24. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jojo,to by si mohla písnout,ať dají vědět,co a jak :slight_smile:,už to překračují docela o dost,než je normální,třeba už taky budou těhu a ještě to nedali vědět.To by se nám to tady pěkně rozrůstalo :slight_smile:.

Chci se jen zeptat:
Já když beru silnější prášky než je paralen,tak se mi MS opzdí,tak o 2-3dny,stává/lo se někomu taky?
Dr.jsem to říkala, a ta mi řekla,že u některých žen,to tak je. :frowning2:
24. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Sven, já bych určitě souhlasila, ať jim písneš do IP. Jsem docela zvědavá, jak dopadly... :wink:

My jsme jinak zpátky z výletu, bylo to fajn...ale nevím, kde meteorologové vzali, že víkend bude slunečný...Nám trochu pršelo. Ale nenechali jsme si to pokazit...Byl to hezký výlet. Jen nás mrzí, že jsme nešli s průvodkyní až nahoru na věž. Prý se tam normálně chodívá. Asi jen v sezóně. :frowning2:
24. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Pajulo - tak to mně se nikdy nestávalo, ani při anitbiotikách...Spíš myslím, jestli to fakt není mimis :slight_smile:
24. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
tak jsem napsala: berucka31, janai85, maxi.smile, vanilkaa, nathali. Tak uvidíme, co na to holky -třeba na nás v záplavě témat zapomněla :slight_smile:
Pajulo - já mám cyklus pravidelný, léky na to nemají vliv, tak nevím. Vydrž jestě pár dní a pak zkus testík :slight_smile:

Daschiki - to je fajn, že na výletu bylo fajn :slight_smile:. Tady i svítilo dopoledne sluníčko. Hlavně, že jste nezmokli a v pořádku dorazili domů.
24. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak to jsi udělala dobře :slight_smile:
daschiki: už jsem zkoušela 2 testy a pořád tam je jedna /,tak uvidím,jestli MS dorazí,pokud příští týden nedorazí,tak si udělám TT:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
24. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
sven: buď ráda, že ti nic není a užívej si to....některé ženské trápí pořád něco, štve je to a závidí těm, které jsou ok - a tvrdí jim na svou obranu, že mají aspoň jistotu, že jsou těhu.
ale nevolnosti bezproblémové těhotenství nezaručují , je to blbost, takže buď v klídečku a dávej na sebe pozor, ale zakaž si takové myšlenky....
a čistě ze zvědavosti - vy s přítelem nebydlíte? a budete? když čekáte prcka.......a jakto, že spolu nebydlíte? promiň, jestli se ptám nevhodně, jen mě to překvapilo.
pajula: taky myslím, že to bude spíš mimisek.....a nebo se ti protáhne cyklus. minulý jsi měla 35, teď jsi 34, takže není nic divného, že na testíku zatím nic není.....
24. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
rada bych se pridala. je mi 34let :frowning2: a snazime se pul roku. Menzes mam pravidelne po 29 dnech. A na testech porad jen / :frowning2:
24. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.