• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné sluníčkové podzimní ráno holky,

já počkám s opravou ještě na další holky, ať tady nemáme přetabulkováno :wink: Jsem 9DC

Ještě jsem se chtěla zeptat ke sledování hlenu - když jsem 4den po MS a hlen je prostě jenom mokrý, ale vím, že to není ten před ovu, to poznám i když jsem nic o hlenu nevěděla :slight_smile: mám si do tabulky psát co? pracuju s fertilityfriend.com
Co se sledování čípku týče, to jsem teda fakt zvědavá, jestli alespoň za dva cykly poznám, co znamená vysoko, nízko, otevřený a tak :slight_smile: Nicméně doufám, že to druhý cyklus už nebudu potřebovat :slight_smile: ale zajímalo by mě, jak to funguje..
26. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem dneska 14 DC.
26. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak já jsem se za Vámi během víkendu skoro nedostala a teď Vás musím pracně dočítat.

Sven: ty nepříznaky těhu ti trošku závidím. Mě je teď docela často nevolno, prostě žaludek na vodě, na nic nemám chuť, když se najím víc, je to úplně nejhorší....ale zatím to zvládám, i ranní cesty do práce autobusem MHD. Bývá mi hůř spíš odpoledne a navečer. Snad už se to nebude horšit a zvracení se nedostaví, jsem dnes 7+1tt....to by se teoreticky ještě zhoršit mohlo, že?
:unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Avally: odpovídám se skluzem, ale gratuluji k tlusticím na OVU testu!! :slight_smile:. Každopádně po pozitivním OVU testu by měla OVU proběhnout cca za 24-48hodin. Takže jak tu někdo psal - je nejlepší na to hned skočit :grinning: , po zjištění pozitivního testu. Spermijky tak na vajíčko nějakou dobu počkají. Ale určitě bych si to pojistila tulením ještě den po a nebála bych se ani den následující (takovou frekvenci jsme měli my, když se zadařilo).....prostě tři dny po sobě...Nevím jak na vás, ale na mě s přítelem ten pozitivní OVU test působil jako skvělé afrodiziakum :grinning:
26. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
sven ............ 31 let ........... volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.........28let..............1 snažení /17.10. našla //

beruska31.....30 let.............1 snazeni / 50DC
janai85..........24 let............7 snažení / 44DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 42DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 40DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 36DC (posl.cyklus 35 dní)
nathali..........21let................5snažení / 33DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 31DC (poslední cyklus - HA)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 27DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let.............1 snazeni/25DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.......27 let...........3 snazeni /22DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let...........2 snažení/20DC(posl.cyklus 30 dní)
zolik...............27 let...........1 snažení 19DC (každá MS 28 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 17DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111........27let...............6snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............24let............2snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............22 let...........1snažení/14DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22......22 let............1snažení/14DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............29 let............2 snažení/ 14DC (posl.cyklus 27dní)
jinjin..............26let.............2snažení /10DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry........23let.............1snažení /9DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice.......30 let............2 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní
katulline.........23 let............2 snažení / 6DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka........28 let............1 snažení / 6DC (poseldní cyklus 35 dní)
dujinka..........24let............2.snažení / 6DC (posl. cyklus 41 dní )
daschiki..........25 let.............2 snažení /5DC (posl. cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott..........24 let............2 snažení / 4DC (posl. cyklus 28 dní)
makinecka ......26 let............ 2 snažení / 3DC ( posl.cyklus 28 dní)

Tak snad už je to dobře.
26. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
ahojky holky.....
jankabry: já jsem na wunschkinder a píšu si v tomto případě - žádný nebo málo....taky ho mám tak den nebo dva po ms......pak přijde takový tvarohový, krémový tak tři dny, pak dva tři dny sucho a pak nastoupí ten tažný bílkový - ovulační.....
a co holky - beruska31, janai85, maxi.smile, vanilkaa, pořád nic?
a co pajula?
26. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

ashlee............25let............2snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
daschiki..........25 let.............2 snažení /5DC (posl. cyklus 35 dní po samovolném potratu)
26. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
laurinka.22 - holkám jsem psala do IP (beruska31, janai85, maxi.smile, vanilkaa), ať přijdou a zaktualizují tabulku. Tak třeba nebyly o víkendu na netu a mrknou dnes.
Na pajulu jsem zvědavá - ona se určitě ozve.
26. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky myslím, že vanilkaa tu byla a psala, že nemá ani // ani MS a že bude muset asi k Dr., aby se poradila co dál.
A co byste řekly tomu, pokud se ostatní holky neozvou tabulku třeba rozdělit na těhulky, snažilky a dole dát snažilky u kterých nevíme, jak na tom jsou....tak by se nám to nepletlo?
26. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ránko,

holky nevíte jak je to když 2// na ovu testu jsou dva dny po sobě? :confused: téměř stejně silné? né že by to teď nebylo jedno, když je manžel pryč :grinning: ale jen tak pro info, třeba do dalších měsíců.

Avally, taky jsem měla tlustice o víkendu, tak když nedorazí MS, můžem tu spolu testit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nebo se podporovat, vydržet to netestovat brzo

Daee - mě teprve v 8 tt, začalo být špatně, ve 12 tt, když ostatním nevolnosti povolovaly, mě se stupňovaly, bylo mi divně celej den a teprve v 19tt to ustalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaký máš chutě? až budeš mít po krizovém období, můžem s holkama začít tipovačku na pohlaví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Zolik: já měla taky jednou pozitivní OVU test dva dny po sobě (přesně takto sobota ráno-negativní, sobota odpoledne-pozitivní, neděle ráno-pozitivní a neděle kolem poledne-už zase negativní)...a pořád jsem to brala, že OVU bude do 48hodin od toho prvního pozitivního...

A ještě k těm nevolnostem.....takže to mě čekají pěkné věci.... :unamused: :unamused: :unamused:......je mi divně celej den už teď, ach jo. Ale snad alespoň zvracet nebudu, protože to je mi teda hrozně protivný (no, ono komu by to asi bylo příjemný, že vlastně :grinning: ). A chutě? Momentálně bych řekla, že nemám chuť vůbec na nic :frowning2: , včera jsem večer jedla jen omáčku a knedlík, hovězí maso jsem nemohla dát do pusy. Dnes ráno jen piškoty a k snídani chleba se sýrem, to mi docela chutnalo. Obecně myslím, že najednou mi absolutně nechutná maso a uzeniny.
26. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
daee: žeby byl mimísek vegetarián? :slight_smile: jinak tedy samozřejmě přeji co nejpohodovější těhu! :wink:
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju všem dobré ráno!!! tedy dočíst vás je docela náročné :wink: a náš seznam už taky pěkně dlouhý to bude miminek v příštím roce :wink:
26. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
jankabry: tak to nevím po kom :wink: - já masíčko ráda a přítel by taky myslím bez klobásek a řízků být nemohl. Ne že bychom byli živi jen o uzeninách a steacích, ale vegetariáni určo nejsme :grinning:
Jinak díky za přání...snad bude jinak pohodové :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
DAeee - tak to gratuluju bude to Vaše vysněná holčička - já nesnesla maso skoro celé těhu, za to po 20 tt jsem se mohla ujíst pomerančů a mandarinek až jsem to potom musela utnout, pálela mě z toho žáha :grinning: :grinning: :grinning:

a ten ovu test, předevčírem testovací čárka neznatelně slabší jak kontrolní a včera kontrolní slabší než testovací, no je to jedno, tulinkovali jsme se stejně kdy jsme na to měli náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o to je to hezčí

večernice - dobré ránko - jak pak jsi si užívala víkend?
26. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
zolik: ono je to těžké, takto to určitě odhadnout nejde - kámoška nemůže maso ani cítit a čeká kluka.....tak si vyber......
26. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
jak to??? kluci jsou masáci většinou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jé zolik - kéž bys měla prevdu - já bych holčičku brala!!! Jenže mám strach, že přítelova rodina snad spermie s chrom.X nemá...tam jsou samí kluci :frowning2:.
Ále je to fuk - klidně chlapečka, hlavně zdravý mimi :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Daee - to jsem si říkala taky, že nemůžu mít holčičku a vnitřně od začátku těhu jsem byla smířena s chlapečkem - mám dva bratry a ti mají čtyři klučíky a můj manžel má 3 synovce jen jednu neteřinku. Taky jsem říkala, že holky neumíme a bác ho - mám doma vytouženou princezničku, co vydá za 4 kluky :grinning: :grinning: takže fááááákt je to jedno, záleží na zdraví :wink:
26. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj zolik, vikend pohodicka, budeme v listopadu prebirat baracek (doufam!), takze jsme behali dva dny po vsech prodejnach s nabytkem, a nakonec si objednali loznici, matrace, jidelni stul, a vyhlidli predsinovou stenu :wink: takze parada! doufam, ze to k sobe bude vsechno trochu ladit :grinning:
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
večernice - jé tak to jste měli krásné starosti, já tohle stěhování a vybírání a zařizování hnízda milovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak teď už jen popřát krásné bydleníčko a brzké miminečko do nového domečku.

A to jste stavěli nebo rekonstruovali? :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
budeme mít novostavbu řadovky s malým vyýběhem :wink: ale to víš, že se těším. doufám, že už tam oslavíme tyto vánoce. a mimčo už tam budem mít připravený pokojíček. tak doufám, že ho příští rok pěkně zabydlí :slight_smile:
co vy, jak jste se měli?
26. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
To musí být paráda, tak přeju krásné stěhování ať to jde jak po másle a Vánoce ať slavíte ve svém a třeba i s bublinkou v bříšku :wink:

My jsme měli pohodový rodinný víkend. Byli jsme včera když bylo tak nádherně na krásné procházce, uživali si jeden druhého, tulili no prostě paráda. Jsem vždycky mnohem víc spokojenější, když je manžel s námi doma :dizzy_face: :dizzy_face: naštěstí tenhle týden je pracovně pryč jen do zítřka a pak si ho užijeme až do neděle :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
zoli. já nevím, na tady ty povídačky moc nevěřím, taky se říká, že matka při klukovi zkrásní a mám kámošky, které tak jako zošklivěly....a naopak ty, co mají holky, mají být "škaredší" a znám taky spoustu těch, které naopak ještě vykvetly do krásy.....pak se vykládají kraviny o velikosti a tvaru břicha - já bych si asi radši počkala na vyšetření u doktora - tomu už bych věříla. :grinning:
26. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Lauri -jj. doktor má větší šanci říct to přesněji, ale on nehádá on se podívá :grinning: :grinning: :grinning:

a máš pravdu mě podle bříška každej tipoval klučíka, a v obličeji jsem se nezměnila, naopak mi lidi říkali, že mi těhotenství sluší a mám doma cácorku.....
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
zolik: asi tak..... :grinning: :grinning:
ale taky bych chtěla první holčičku, respektive, chceme dvě, možná tři děti a nechci samý kluky - tak možná proto chci první holku a pak už je to jedno.....ale nejdůležitější samozřejmě je otěhotnět, nepotratit a donosit zdravý dítě
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Krásné odpoledne holky,

tak jsem nevydržela a dneska ráno jsem testla.
Na TT pouze jedna /,MS nikdy,ale bolí mě břuch,takže to určitě dostanu :frowning2: :frowning2: .Holt se nám to nepovedlo,takže pokračujeme dále a opět nanovo.
26. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
pajula - tak to je škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: a víš kdy jsi měla ovu není jen třeba moc brzo?
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
pajula: ještě to nezatracuj, ještě to může vyjít......minulý cyklus jsi měla dost dlouhý, takže se čárky můžou ukázat pozdějc.....
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Podle jedné tabulky jsem měla OVU kolem 12.10.,takže dneska by to bylo +/- 14DPO,myslíte,že jsem testovala brzo?
Na tom záleží,když jsem měla minule dlouhý cyklus?
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Myslím ,že bychom mohli tu tabulku trošku upravit. :confounded: Vybrala jsem 4 první holky s vysokým cyklem a hodila je pod čáru. Pokud se k nám do diskuse kouknou ať se klidně zařadí kam budou potřebobat, co? :grinning:. A´t už je to mezi těhulky a nebo nás snažící se. :sunglasses:.

MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

ashlee............25let............2snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

Pokud se to takhle někomu nelíbí, nevadí. Klidně použijte pro další aktualizaci tabulku starší. :wink:
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.