• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki: to je těžké, zase mně už pár lidí řeklo, že budu mít problém otěhotnět - ale víš, to jsou takové názory lidí naprosto nepodložené - mám ve svém okolí holky, takové vyhubliny a otěhotněly neplánovaně hned......a naopak některé tlusté kámošky měly problém a trvalo to delší dobu nebo se ještě nepovedlo....takže já bych to nechala na přírodě a uvidí se. já když měla těch 52kg, tak jsem se snažila zhubnout a neměla jsem šanci......pohyb pro mě moc není, nebaví mě to, maximálně občas s manžou jezdíme na kolečkových bruslích a to je vše......a jídlem to u mě taky nebude - to miluju a jedla bych pořád......
27. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
laurinka to ano....obcas mi to vadi, ze som taka drobna...hlavne ak si chcem nieco na seba kupit velkosti XS alebo 34 nie je az taka bezna velkost. To som ale zvedava ako budeme vyzerat s bruskami :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
holky, tedy to jsou vahy :astonished: vy jste vsichni takovi drobecci :wink: to se budou ta briska pekne vyjimat .....
27. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
vitaminka. já už objevila i velikost 32, ta se dá.....mně je totiž někdy i ta 34 velká - a taky se mi dobře nakupuje v dětském - bude to znít asi směšně, ale v dnešní době vyrábí na děti stejné oblečení, jako na dospělé, takže není problém tam občas něco ulovit - a nikdo jiný to nemá. třeba džíny mám velikost 146 a jsou mi akorát - břicho jsem měla vždy plochý, i s těma 52 kilama, ale třeba stehna mi připadaly, že mám tlustá.....a teď je mám hezké, ale velikost 36 už je fakt velká, takže jediná možnost je hledat ..... a trička, nátělníky a svetříky kupuju v normálních obchodech.....
a naopak si myslím, že nám budou bříška moc slušet - řekla bych, že budou brzo vidět a krásně se kulatit - už se na to moc těším......
já bych se tím moc netrápila - do mě si párkrát někdo rýpnul kvůli drobné postavě, ale nic si z toho nedělám a říkám si, že to bylo spíš ze závisti. důležité je, aby byl člověk sám se sebou spokojený, ať už je štíhlý nebo pevnější, má modré nebo hnědé oči a rovné či vlnité vlasy - to jsou takové zásadní rozpory a jak psala daschiki - spousta lidí chce to, co nemá - platí to i o pohlaví dětí - kdo má chlapečka, říká si, že by chtěl holčičku a naopak.....tak to prostě v životě chodí :wink:
27. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
holciny, ja myslim, ze briska budou sluset nam vsem :slight_smile: u vas asi budou driv videt :wink:

jinak jsem tak nejak rozladena .... nas domecek zacina mit finalni podobu, takze natery fasady, no a je cerveno (cerveno-oranzova) - lososovy, neboli ruzovy. podle puvodnich vizualizaci mel vypadat dosti jinak. a ja proste ruzovou nemam rada. nic ruzoveho nenosim, a ani jednou moje holka nebude ruzovka. tak a my se zadluzime na tricet let, abychom bydleli v ruzovem domku .... tak si tady nad tim porad lamu hlavu, ze to prece neni tak zly ...
tak, jen jsem si potrebovala postezovat :wink:
27. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
vecernice: to je pravda, bříška budeme mít určitě hezká všechny - a doufám, že brzo.....
a s tím domkem - to nemůžete reklamovat tu barvu????
27. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
laurinka tak to si mozeme podat ruky...aj ja obcas nieco donesiem domov aj z detskeho...akurat musim povedat, ked som bola pubertacka mala som vzdy problemy s menzesom nemavala som ho pravidelne a vzdy mi doktor prizvukoval, ze to moze byt aj tym ze som taka drobna a chuda tak asi od 17 rokov som uzivala HA s malymi prestavkami az do teraz. Teraz ked som vysadila HA prisla po 35 dnoch.Tak dufam, ze mi to funguje vsetko ako ma :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
vitaminka: já měla někdy v šestnácti MS i jednou za dva měsíce, ale v té době mi to nevadilo.......a ani jsem nějaká vychrtlinka nebyla, prostě mi odpovídala váha k výšce - ale teď mám BMI trošku nižší, než by mělo být....no uvidíme no.....já HA vysadila po šesti letech......ale teď jsem měla třeba 28dní cyklus, ale užívala jsem jeřáb.....ale po vysazení přišla MS normálně, ale pak zase až skoro po dvou měsících.....mám to divné, příští týden jdu k doktorovi, tak uvidíme, co mi řekne.....
nechci tě strašit, ale první MS po vysazení HA bohužel nic neznamená - zvlášť, když jsi to měla před HA taky rozházené.....spíš se to vrací k tomu původnímu.....ale držím ti palce, aby se ti to vyhnulo.....
27. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Laurinka ja s tym aj pocitam, ze to s tym cyklom nepojde tak lahko tak som sa pripoistila kupila som si pripravok s rastlinnymi extraktmi a ten jerab co si pisala je tiez jedna zlozka z tych bylin co sa tam nachadza. Tak uvidime
27. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
lauri - bohuzel neda. uz se s nimi hadame. ale asi nic nezmuzeme :frowning2: to je zakon schvalnosti. a to jsem se tesila, jak si tam pekne zadelame mimco, pokud se nepovoede drive ...... zatim jsme oba bez nalady :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj,patřím taky mezi snažilky.Snažme se tento rok už 3 měsíce a nedaří se a nedaří.Mám 9ti letého syna a mezi tím samý neúspěch... :angry:
27. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Tak jsem zpět z prohlídky - hlasím, že všechno v POHODĚ :grinning: a pan doktor mi popřál hodně štěstí ve snažení s tím, že jak se tak na mě dívá, určitě to výjde rychle - vtipálek :grinning: za 14dní jenom zavolat na výsledky stěrů a jsem klidná nejklidnější.. Juchůůů :sunglasses:

vecernice:
Lososová ale není růžová :grinning: můžeš se tím uklidňovat :grinning: vím, že to je asi prd platné, ale takhle mě poučoval můj kamarád - strašně mužný muž, oblíkal si košili a já mu říkám "to si bereš RŮŽOVOU??? :-O" a on "Proboha! Ne! to je LOSOSOVÁ!" :grinning: :grinning: :grinning:
Já růžovou třeba taky nesnášela, ale když jsem v anglii hlídala holčičku, takovou tu typicky holčičí holčičku, což já nikdy nebyla :slight_smile: a ona milovala růžovou, měla celý pokoj do růžova a všechno oblečení - bylo jí 9 :wink: tak mě nějak donutila změnit názor a teď mám docela dost růžových věcí i když ani mi se nelíbí růžové kočárky, výbavičky a tak .. ani modré .. mi ty barvy příjdou takové nevím.. tradiční? :slight_smile: a hlavně takové studené ..

laurinka.22
To znám. U nás v rodině jsou taky všichni vyhublí a navíc k tomu vysocí jak čáry - viz. já :slight_smile: Já taky mohla jíst všechno a nepřibrala jsem .. tak do 21ti a pak to najednou začalo jít vidět :slight_smile: takže teď jsme povinně zavedli posilovnu :sunglasses:
27. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
jankabry - super! To je dobře, že je vše v pohodě a že máte od pana doktora zelenou :slight_smile:. Přeji hodně štěstí. :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
jankabry - tak super, že prohlídka dopadla. teď se jen poctivě snažit a určitě se vám brzy zadaří :slight_smile: mě prohlídka čeká ve čtvrtek, tak asi budu dost nervozní
no s barvou asi nic nenaděláme. jen ja jsem fanda do oranžové (zas moje slabina), ale růžovou prostě nemusím. hlavně když nám ještě minulý týden tvrdili, že garáže budou žlutavý, tak je to docela šok. no co, nějak se s tím popereme ....
27. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
jo ale vlastne jsem vam chtela poslat toto:
http://www.blesk.cz/clanek/servis-auto/125876/cesky-objev-nafukovaci-autosedacka-pro-deti.html
to jsou veci, jen jak je to asi bezepcny ...
27. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
vecernice - ta sedačka je až pro větší děti a tam jde si myslím hlavně o to, aby bylo dítě výš a to tohle splňuje (a určitě to muselo projít nějakými atesty) takže bych se toho asi nebála a nebo je to super mít do druhého auta (třeba u prarodičů atd.). Ono někde jsem viděla korpus nějaké autosedačky a to byl normálně klasický polystyren, takže taky nic moc :slight_smile: .
27. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
jankabry - gratulka ke kontrole :wink:

večernice - taky miluju oranžovou, máme v té kombinaci i kočárek :grinning: a i na děti je to dobrá barvička, veselá a pro obě pohlaví slušivá :dizzy_face:

JInak my byly s Terkou v Mateřském centru - máme to přes ulici a malá si to moc užila, vyřádila se s dětma. Jsem ráda, že dobře přijímá kolektiv :dizzy_face: :dizzy_face: snad potom bude snadný i přechod do školky
27. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky všem,

"tiše" sleduji Vaši diskuzi a říkám si, jestli taky někdo pochybujete o svém rozhodnutí stát se maminkou. Nu, já se trošku spoléhám, že jestli se podaří, snad to zařídí hormony a budu prcka milovat a všechno ostatní bude malicherný. Vybrat kočárek mi přijde jako dobrá zábava, ale třeba ty problémy s bydlením... Taky jsme loni kupovali starý domeček - měl být po rekonstrukci a nebyl - nakonec se soudíme kvůli spoustě skrytých vad :( Každopádně díky za prodětičkovský optimismus, dodáváte mi odvahy, když vidím, že také řešíte a přesto se na mimíska těšíte. Já se jen trošku bojím, aby jsme všechno zvládli. Manža to bere jaksi samozřejmě - moc se o tom nebavíme. Prý až bude zaděláno, můžem plánovat, taď je to předčasný, podle něj. Asi má pravdu.

A přidávám se k 180cm klubu :slight_smile: Vaše problémy známe z opačné perspektivy, prodloužený délky se také moc často nevyskytují a lodičky č. 43 vůbec ne :sweat_smile: Trošku Vám závidím ty Vaše postavičky, já už jsem teď obrovská a s bříškem budu jak slonice. Vždycky si vzpomenu na mamutici z Doby ledové :grinning:

Přeji všem pěkný svátek!
27. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
ahoj jin,
myslim, ze ted vsechny citime, ze mimco chceme. ostatni prijde samo, jakmile zjistime, ze jsme tehotne, asi se dostavi pochyby, zda vsechno zvladneme, a decko bude stastny, pozname vsechny jeho chmury, dokazeme ho vychovat, pripravit do zivota, nesnazit se na nej prenest vsechny nase nesplnene sny, apod. ale kdyby clovek nemel pochybnosti, bylo by to zvlastni. vzdyt se tu skoro vsechny vydavame na pout neznamou cestou, kterou dopredu nikdo nemuzeme odhadnout. ale na druhou stranu vime, ze udelame vse, co v nas je, a nase drahe polovicky taky. takze se to vse podari :wink:

zolik- no aspon me chapes. ja fanda oranrzove barvy a ruzovy barak. zakon schvalnosti. no ve ctvrtek rano jdeme na predjimku a odpo pak lekar ... no to bude narocny den :grinning:
27. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee................ 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven................ 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

pajula............. 27 let.............. 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 35DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka......... 23 let.............. 1 snažení / 33DC (poslední cyklus - HA)
bibiska1.......... 30 let.............. 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 30 dní)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 27DC (poslední cyklus 30 dni)
majdalena....... 27 let.............. 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 27dní)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 21DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 18DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............. 25 let............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............. 22 let.............. 1 snažení /16DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 27dní)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let.............. 1 snažení / 11DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 9 DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 8 DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 8 DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 8 DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let.............. 2 snažení / 6 DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 5 DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let............... 2 snažení / 5 DC (poslední cyklus 28 dní)

Doufám, že je aktualizace v pořádku
28. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojte holky, tak vas po delsi dobe zdravim :slight_smile: Jak se vsechny mate? No videm, ze jste toho za tech par dnu, co jsem tady nebyla hoooodne napovidaly, tak vas jdu pekne docitat :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj děvčata, dnes mi přijede kamarádka s 6 měsíčnm prckem, tak už se těším :slight_smile:
No a zítra ráno mažu na kontrolu k doktorovi s tím, že už musí být něco vidět - tak doufám, že bude, protože jinak by byl problém. Jelikož mám ovu později, tak vlastně prcek je o 6 dní mladší, než by se obecně myslelo (když bych brala, že průměrně je ovu 14DC). Takže zítra budu 6+5, ale vlastně když odečtu těch 6 dní, tak jsem teprve 5+6. Tak mi držte palce, ať je vše v pořádku. Včera jsem dělala test a čárka je furt stejně silná,mám ji v albu.
Přeji všem klidný sváteční den.
28. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci
Jen jsem si opravila dny.

Jinak všem krásné sváteční volníčko :slight_smile:

sven................ 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

pajula............. 27 let.............. 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 35DC (poslední cyklus 19 dní)
bibiska1.......... 30 let.............. 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 30 dní)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 27DC (poslední cyklus 30 dni)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 18DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee............. 25 let............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy.............. 22 let.............. 1 snažení /16DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 27dní)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let.............. 1 snažení / 11DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 8 DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 8 DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 8 DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let.............. 2 snažení / 6 DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 5 DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let............... 2 snažení / 5 DC (poslední cyklus 28 dní)
28. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
28. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky holky,
jdu vás jenom pozdravit a popřát pěkný svátek......my jedeme k mojí mamce dneska, a budem si užívat odpočinkový den.....
28. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
dobré ránko, krásný sváteční den přeju.

Pajulo tabulka krásně přehledná, paráda :wink: připiš mi tam prosím 1 snažení, jména - děvčátko Lucie, chlapeček ?

a co už dorazila MS nebo stále nic? a zkusila jsi znova testit? nás teda napínáš
28. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré ránko zolik,
do tabulky ti napíšu.
Jinak jsem ještě netestovala,dneska jsem 37DC a 16DPO.
Mámto podobně jako vanilkaa,že se jí na testíku ukázala jen jedna / a pak to zkoušela za týden a měla //.
Tak ještě počkám na víkend nebo až příští týden,pokud nepřijde MS :unamused: ,což by nemusela :slight_smile:
Jinak mám pořád hlad,bříško bolí,jak kdybych měla dostat MS,vždy mě bolí tak 3 dny před očekáváním MS.Žádné jiné příznaky nemám.
koukala jsem na tyto stránky:http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi

Testila jsem v pondělí 26.10. a byla tam jen jedna /.Tak uvidím :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak nás napínáš :grinning: ale budem držet palce, ať to je to stejné jako u Vanillky a ty se dočkáš 2 // na testíku :dizzy_face: :dizzy_face: a bolesti jsou normální já to měla dlouho. :wink: jako kdyby MS měla dojít a ono nic :dizzy_face:
jdu omrknout odkaz
28. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Děkuji zolik za podporu :slight_smile: :wink:
Máš hezkou profilovou fotečku :slight_smile:-
28. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

pajula............. 27 let.............. 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 19 DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 18 DC (poslední cyklus 31 dní)
taggy.............. 22 let.............. 1 snažení / 16DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22..... 22 let.............. 1 snažení / 16 DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 16 DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 15 DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 12 DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let.............. 1 snažení / 11 DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
katulline......... 23 let.............. 2 snažení / 8 DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let.............. 1 snažení / 8 DC (poslední cyklus 35 dní)
makinecka...... 26 let.............. 2 snažení / 5 DC (poslední cyklus 28 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31....... 30 let.............. 1 snažení / 52DC
janai85........... 24 let.............. 7 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile..... 25let............... 1 snažení / 44DC (poslední cyklus 28 dní)
28. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.