• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holčiny,
jdu Vás všechny pozdravit a popřát pěkný den. Já jsem až do zítřka u našich, užívám si pohodičky a zatím i sluníčka (ale asi se nám tu brzy zatáhne).

Pajula: tak jsem moc zvědavá, jak to s tebou dopadne...napínavé jak kšandy.

A jak tak koukám, tak jsem tu asi v menšině, pokud jde o tu postavu...vysoká já nejsem ani náhodou (162cm) a velikost 34?? Cha....to nehrozí... :frowning2:, oblékám vel. 38, ale vzhledem k výšce to není nic moc. Já jsem spíš ten typ, který je za co chytit...prsa a zadek (přítel říká, že se mu to moc líbí) a já se trošku děsím, aby se mi hlavně ty prsa po mimisovi moc nezvětšily, bo to bych už opravdu nechtěla. A snažím se každý den trošku (zlehka) cvičit, abych se udržela ve formě, když na powerjógu, squash ani tenis (to jsem provozovala doteď) teď nesmím :frowning2:

Vecernice - čert vem růžovou, hlavně, že je to Váš domeček :wink: . My máme sice už taky svůj domek (dvougenerační), ale bydlí tam s námi zatím v druhém bytě babička a to taky není žádná výhra. Já, která jsme vždycky hlásala, že s rodinou nikdy bydlet nebudu, teď bydlím takto. Pod neustálou kontrolou a s připomínkami babičky, což mě někdy neskutečně štve :angry: . Na druhou stranu bydlíme ve svém a budeme relativně bez dluhů...protžoe tu rekonstrukci snad utáhneme bez půjček.
Nicméně kolikrát bych brala růžovej barák s dluhy do důchodu než rodinu celý den za zadkem... :unamused: :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
me se taky libí oranžova,mame oranžovej domek.před rokem jsme zateplovali.
Tento měsíc mam asi anovulaci,pořad se mi drži teplota na 36,5 C.Delala jsem i ovu testy, ale kontrolní byla tmavší,takže negativní :angry: :angry:
28. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Daee: Nepatřím mezi vyzáblice,velikost 32,34... jde mimo mě :slight_smile:mám velikost 42-44,ikdyž někdy bych to brala mít vel.menší :slight_smile: ,ale můj manžílek (jak říká má boubelky rád),jsem pořádná ženská krev a mlíko(celá naše rodina,je taková),v mládí jsem měla z toho mindráky,ale to mi pak vynahradila velikost prsou,teď mám 4 a obávám se,že s těhotenstvím mi pěkně narostou,pokud budu po mamince,ta po prvním těhu měla 7 a to jí zůstalo do teď :slight_smile:.
28. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit.

Vítám mezi námi elcu01.

Já mám ten svátek dnes takový divoký :slight_smile: Včera jsem to trošku přehnala v kombinaci slivovice - bílé víno...a není to úplně ideální stav...naopak... :confused: :zipper_mouth:

Přeju vám hezký den!
28. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak jsem tu našla další způsob jak to oznámit prarodičům :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fandelka&vImageID=3369373#navigator

daschiki - doufám, že ti není moc blbě :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsme doma......
dneska je takový super den, ale pořád mám pocit, že je neděle.....takže zítra budu mít asi pondělí......už se těším na úterý, to jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, co mi doktor řekne.......a taky jestli mám ovulku.....už mi to tak připadá že se blíží, tak se poctivě snažilkujeme........ale to by ještě stejně nebylo vidět......

a takový technický dotaz, proč některé z vás, když přijdete, vkládáte tabulku? jen dneska tady máme tři a všechny stejné bez jakékoli změny - jen si myslím, že by bylo lepší, že by ji sem dala vždy ráno jen ta, která sem přijde první a pak by si to každá aktualizovala, pouze, když by měla nějakou změnu - ale teď mi přijde, že ashlee a myslím pajula ji sem vložily jen tak.
jestli chcete, tak to tak dělejte, jen mi to přijde pak zbytečné....

sven: to je hezké ta poukázka.....
daschiki: z toho je asi nejlepší se vyspat a dát si silný vývar nebo tak něco
28. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Sven - teď už mi konečně poprvé za dnešní den není zle a můžu dokonce vstát z postele :grinning: Holky, já normálně slivku nepiju, jenže se slavilo, že kamarádi si zrekonstruovali byt, tak byla kolaudace...no...a já jsem dopadla teda suverénně nejhůř :grinning: Já asi neumím pít :slight_smile: Ještěže mám takovýho obětavýho miláčka doma, kterému hned bylo jasný, že není dobrý nápad mě nechat spát u stěny a vyměnil si se mnou místo a ještě automaticky k posteli přistavil lavor :slight_smile: a pak už jen celou noc hladil po vláskách :grinning:...akorát si ze mě dnes celý den střílí, že prý bych mohla dabovat nějakou příšerku z Jurskýho parku :grinning:
28. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj holciny, vsem preju krasny svatecni podvecer :slight_smile:

dasch - tak super, a ted se koukej najist a uz bude hej :wink: jednou za cas se proste "zadari" ja to mela minulou sobotu :wink: a manzel byl taky zlaticko. a navic jsem mu to zduvodnila, ze musim vyuzit jeste toho, ze muzu :grinning:

my se byli podivat na naseho lososa (baracek) - jak to uschlo, tak uz je to opravdu spis lososova. no nadseni stale nejsme, ale uz se s tim zaciname pomalu smirovat ....
a ja vim, jsem stastna, ze mame za chvili stehovani a ze tam bude dost mista jednou i pro ctyrclennou rodinu. jen clovek by to chtel co nej ... :wink:

sven - kdy jde zitra? budu ti drzet palce, at uvidi poradny flicek!!!
28. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky, zítra jsem objednaná na 8:30 hod., tak na mě myslete. Dle menstruace zítra budu 6+5, ale měla jsem o 6 dní ovu opožděnou oproti "standardu - ovu v půli cyklu", takže de facto budu 5+6 a prckovi bude 3+6. Tak doufám, že něco bude vidět. Kromě bolavých bradavek a občasného dloubání břicha a bolestech podobných jako před MS mi nic není a cítím se netěhotně.
Jen co budu moct dát vědět, tak vám napíšu. Budu mít už kolegyni zpět po dovolené, tak musím vychytat dobu, až nebude "na dohled" :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
laurinka.22,ja jsem tabulku upravila,protože byla špatne zkopirovana
28. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
nevím, zda jsem sem dávala tento odkaz, ale jsou tam pěkné obrázky a povídání :slight_smile:
http://www.babyweb.cz/Clanky/a259-Popis-vyvoje-plodu-a-matky-tyden-7.aspx
28. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
krásný sváteční večer,

holky už jsem začala chytat mindrák, když jsem tu začala vidět ty velikosti 34 a ještě že jsou velké :grinning: :grinning: tohle jde taky opravdu mimo mě. Vždycky jsem byla holka krev a mlíko a když mi po prvním porodu ještě zbylo pár kil navíc a při 162 cm jsem visela na 75 kg tak mě málem šlehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem po novém roce začala hubnout a dostala se na nynějších průměrných 63 kg, sice žádnej zázrak ale pro mě spokojenost. Asi 50 kg nikdy nedosáhnu s prsama vel D a nohama né zrovna modelky :sweat_smile:

Večernice - je škoda, že nemáte možnost to nějak reklamovat, ale důležitější než fasáda je, aby se Vám tam dobře bydlelo a krásně snažilkovalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sven - zítra budem držet s TErkou všechny 4 palce co máme :wink: ať to dobře dopadne a pak se budem těšit na fotečku bublinky :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
holky, myslete zítra i na mě, sice až odpo, ale už fakt potřebuju slyšet, že je vše ok :wink:
28. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
vecernice - budu na tebe myslet a dej určitě vědět - věřím, že vše bude ok.
28. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Večernice - taky budu držet palce - určo bude vše v poho :wink:
28. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
sven - to bych si mo prala. ale v pozitivni zpravu jsem doufala uz minule, a misto toho jsemse mela obrnit trpelivosti ....
ale zitra to vyjde :slight_smile: verim tomu
28. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
sven, večernice, budu Vám oběma moc moc držet pěsti, ale věřím, že vše bude v pořádku...!!! Těším se na dobré zprávy!
28. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, místo toho, abych se v klidu a dlouze vyspala, když nemusím hned ráno do práce, tak tu už čumákuju od šesti :frowning2:.
Přeji všem krásný den.

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee................ 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven................ 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

pajula............. 27 let.............. 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 36DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka......... 23 let.............. 1 snažení / 34DC (poslední cyklus - HA)
bibiska1.......... 30 let.............. 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 30 dní)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 27DC (poslední cyklus 30 dni)
majdalena....... 27 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 27dní)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 21DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení /19DC (poslední cyklus 31 dní)
taggy.............. 22 let..............1 snažení / 17DC (poslední cyklus 50dní)
laurinka.22..... 22 let.............. 1 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 16DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let.............. 1 snažení / 12DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let.............. 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let.............. 1 snažení / 9DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let.............. 2 snažení / 7DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let..............2 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let.............. 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31....... 30 let.............. 1 snažení / 52DC
janai85........... 24 let.............. 7 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile..... 25let............... 1 snažení / 44DC (poslední cyklus 28 dní)
29. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
pajula - jak jsi na tom?
29. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Sven, držím pěstičky!!! Ale myslím, že se není čeho bát, protože pokud je čárka takto silná, tak nemám pochyb, že je vše v pořádku! :slight_smile:

Hezký den vám všem holky!
29. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojky holky,
držím palečky sven a večernici. Určitě bude všechno v pořádku a vy nám donesete jen dobré zprávy.

Taky napjatě čekám, co Pajula. Nathali a Luucanka, už mají taky hodně vysoké číslo, chodí sem.

Jinak holky vy jste tu řešily kočárky, to je dobré téma. taky bych mohla hodně poradit, za rok a půl mého syna jsem si koupila 4, tři mám ještě doma, jeden šel z domu hned po dvou dnech.
Mám ale zkušenost jen s čtyřkolkama, trojkolka se mi nelíbí. Několikrát jsem měla možnost zkusit jet kouset s trojkolkou a nikdy bych ji nechctěla, sebemenší nerovnost a kočár se převracel. Úplně nemožné je třeba v jedné ruce držet deštník a řídit trojkolku, sjet z chodníku bez akarqambolu bych asi nezvládla. Několikrát jsme ve městě viděla jak maminy chytají převracející se kočár. Je to ale jenom můj názor, pokud má někdo jiný, tak si ho ráda vyslechnu. Nikoho nechci odrazovat od toho či onoho. Mě taky do výběru kočárku každý kecal a stejně jsem si nakonec vybrala podle sebe a spokojenost byla velká. Všem přeji šťastnou ruku při výběru.
29. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
AHoj holky, tak já jsem 34DC dneska a teoreticky 8DPO, břicho mě bolí pořád. Netuším, kdy bych to měla dostat, když jsem naposledy měla MS po vysazení. Takže ani nevím,kdy bych měla teoreticky testovat. Včera jsem i trochu špinila, tak nevím,jestli je to k MS :frowning2:
29. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,

Ještě sem se TT nedělala,naposledy v pondělí a to mi vyšel negativní :frowning2: ,chci ještě počkat,ta do soboty,ale asi to nevydržím.

Dneska jsem +/- 17 DPO.Tak jsem také zvědavá :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Krásné ráno holky,

Držím palečky sven a vecernici, ať Vám to holky dopadne dobře!!! :wink:

Já popíjím kontryhelovo, meduňkovo sporýšový čajík :slight_smile: Pak se obléknu a půjdu vyvenčit známým Keyrana - toho vlkodava, kterého hlídáme do neděle :slight_smile: Pak mám na programu jít nastříhat jalovce do parku a dělat celý den dušičkové věnce. Známí si jich objednali celkem šest, tak si máknu ... a ten bordel z toho .. uf :slight_smile:

Co se domečkování týče - my se rozhodli také postavit dům. Původně jsme chtěli nějaký starý baráček s velkým pozemkem někde u Ostravy, no ale Pavel má půlku obrovského pozemku jeho rodičů ve Vratimově, takže postavíme hnízdo tam. Sice budeme mít za sousedy jeho rodiče, ale co :slight_smile: Ušetříme minimálně milion za pozemek a to je výrazné .. Takže se s tím nějak smíříme, i když Pavel z toho nadšený nějak není :slight_smile:
Budeme to mít jako rekonsturkci stávajícícho stavení, ať se vyhneme delšímu papírování s novou stavbou. V sobotu jde Pavel rozebírat stávající chatrč po dědovi. Má to půdorys 17*8m takže krásně velké, navíc postavíme asi i obydlitelné podkroví s ložnicema a koupelnou, tak nám vznikne obrovský dům :slight_smile: Na jaře začneme stavět. Už se těším, co vám mám povídat :wink: hned jak jsem se to dozvěděla, nakreslila jsem 2 varianty půdorysu domu pomalu i s rozmístěním nábytku :grinning: Je fajn, že je to kousíček do Ostravy, jezdí tam dokonce i MHD, když nebudu mít zrovna auto. Navíc je to fakt už vesnička a máme tam obrovský pozemek - chceme koně a tak :slight_smile: Takže to tam bude pro naše potomstvo ideální a babičky a prababičky to nebudou mít tak daleko :sunglasses:
29. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky holky,
zdravím vás po svátku.....
myslím na sven i večernici, jak dopadnete u doktorů.....já tam jdu v úterý, tak pak na mě taky myslete.......
snad budem všechny v pořádku a všechny do vánoc maminky čekatelky........
mám dneska nějakou dobrou náladičku....ani nevím, čím to je.....
29. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
jankabry to znie super...tak drzim palceky, nech vam to vyjde podla vasich predstav...to sme aj my snivali z manzelom o domceku, ale mozno niekedy ked sa odstahujem z Bratislavy naspat domov sa nam to podari. :rolling_eyes: Pozemok v BA stoji tolko ako 3+1, to sme si radsej vybrali ten bytik, ktory sme zrekonstruovali...no a uz nam chyba uz len to mimi :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,

tak po jednom dni odpočinku zase sedím za PC v práci :angry: a je ošklivě, prší...a mně se vůůůbec nechce pracovat. V kanceláři je mrtvo (většina má dovolenou).

Jinak já si dnes ráno skočila k obvodní Dr. na krev a s ranní močí a když už jsem tam byla, řekla jsem si o to, aby mi vzali vzorky prostě na všechno, co je v těhu potřeba :grinning: ...takže mi vycucli asi šest zkumavek (krevní obraz, toxoplazmózu, zarděnky, krevní skupinu, HIV a já nevím , co všechno ještě....všechny názvy jsme nepochytila). Tak jsem zvědavá na výsledky, snad bude všechno ok!!

Myslím na sven a večernici ...a pajula...ty nás napííínááááš, ale jsi dobrá, že máš takovou silnou vůli, držím palce!!!
29. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
daee: ty jsi teda zodpovědná s těma vyšetřeníma....já jdu v úterý na gyndu a až budu těhu, tak jen pro kontrolu na endokrinologii........
29. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
laurinka...tak mě na tu krev a moč poslal gyn.Dr.....že prý chce, abych na příští kontrolu přišla s výsledky...Moč chtěl kvůli tomu špinění, co jsem měla (aby prý vyloučil infekci). Jinak si myslím, že mě pak bude čekat ještě vyšetření na kardiologii, protože mám od dětství malý šelest na srdci....ale to nevím, uvidíme, kam mě Dr. pošle.
29. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
daee: tak hlavně, ať jsou všechny výsledky v pořádku.......myslím, že určitě budou
a proč máš pořád v profilu snažíme se otěhotnět - si tam už napiš, že čekáte mimíse ne.... :wink:
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.