• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
laurinka....snad jo, nikdy jsem v krvi nic v nepořádku neměla, tak doufám, že ani teď ne.
Já mám normálně strach, abych to nezakřikla, tím, že si to do toho profilu napíšu (cvok, no :slight_smile: ), je to ještě tak brzo...ale jestli se bude mít flíček příští týden na kontrole k světu a třeba už dostaneme průkajdu, tak to tam napíšu... :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holčiny, krásné ránko :slight_smile:
sven - držím palce!!!! asi už si po vyšetření, tak věřím, že vše ok, a flíček roste :slight_smile:

jinak my teď ráno byli na předpřejímce baráčku - no je pěknej, až na tu lososovou fasádu :frowning2: ale co, ještě budeme bojovat :wink: jinak tedy už jsem si ani nepamatovala jaké jsme to vybrali zárubně, tak jsem zvědavá, jak se k tomu ten nábytek bude hodit :grinning:

jankabry - to máte super! já bych taky brala samostatně stojící baráček s rozumným pozemkem, ale to je tu cenově nedostupný :frowning2: tak aspoň řadovka s menším výběhem :wink: už se těším, až se nám tam budou batolit nějaká malá stvoření :slight_smile:

pajula - tedy tomu říkám pevná vůle! ale super, když to vydržíš ... tak ať tam nejpozději v sobotu najdeš pořádné dvě čáry!
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak jsem zpět. Sice nervy mi tekly, když jsem čekala 1,5 hodiny v čekárně (a to jsem byla objednaná! :rolling_eyes: , ale vše zapomenuto :slight_smile:
Takže gestační váček 8 mm, prcek v něm, cca 2 mm a už tam něco na pana doktora blikalo - takže asi fakt už srdeční akce! :slight_smile:
Zítra jdu na odběry krve (kdbych kretén nesnídala, tak jsem to mohla sfouknout vše dnes - ale kdo to mohl tušit, že?). A za 14 dní na kontrolu - když tam bude vše dobré, tak snad už dostanu průkajdu, alias řidičák na mimi :slight_smile: .
Děkuji všem za držení palců.
Jsem z toho tak "rozvrkočená", že jsem neměla čas se ještě radovat - spíš jsem z toho pěkně hotová - nějak už to nabývá konkrétních podob a mě to jaksi nedochází, že svůj dosavadní život bude od základu překopán. Ale samozřejmě jsem ráda, že je vše v pořádku. Vůbec mi nejde do hlavy, že minulý týden nic a teď takový pokrok! :slight_smile:
Doufám, že i dál dnes se budou šířit samé dobré zprávy.
29. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Sven - super, já už byla nervozní, že nic nepíšeš :wink: no tak gratuluju maminko, samé pozitivní zprávičky. a všechny ty informace se budou hodit pro nás budoucí :wink: (jakože nesnídat apod.)
tak ještě držím palce, ať zítra vše ok, ať brzy dostaneš ten svůj "řidičák" :grinning:
a začni se radovat,uteče to jako voda a budeš mít mrňouska doma :slight_smile:
paráda, dnes je den dobrých zpráv :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
holky....tak co jsem zjistila teď mě totáln dostalo...onemocněla mi kolegyně (sedí u stolu vedle mě) a disgnostikovali jí zarděnky....
Panebože....co když jsem to od ní chytla?
29. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Sven, moc gratuluju, ale pomalu nemůžu ani psát, jak se mi třepou ruce....zarděnky jsou pro mimi rozsudek smrti (ve většině případů)
29. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Sven, tak to je úžasný!!!! Moc moc gratuluju!!! Moc Ti to přeju!

Večernice, držím moc pěstičky, abys dopadla taky tak fantasticky a podala dobré zprávy!

Jankabry, to zní vážně moc dobře...hlavně ty koně!! Jůůů já vždycky chtěla jezdit na koni, jen prostě nebyla příležitost...Člověk k tomu asi spíš nějak dospěje, když koně chová někdo v okolí...což se v Brně dá těžko...Takže jsem neměla nikdy příležitost :frowning2: Škoda.

Holky, to bylo jen stručně, musím zas běžet...mám dneska tak rozlítanej den, že nevím, kam dřív - a to mám dovolenou! Byli jsme na prohlídce bytíku, tak proto ten spěch. Zítra jdeme asi na dalších 5 prohlídek. Bylo by to fajn už být ve svým...

Tak zatím všem přeji hezký den!
29. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Daee, uf :confounded: Nechceš pro jistotu skočit k lékaři, aby to u Tebe vyloučili? Samozřejmě si myslím, že snad jsi to nechytla. Pro jistotu bych ale někam zaběhla. Třeba by to mohli pak rychle léčit, než by se to u Tebe rozjelo. Určitě bych někam zašla. Budu držet pěstičky, ať je všechno v pořádku !!!
29. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
daschiki- díky, jsi zlatíčko. tak držím palce, ať nějaký byteček padne do oka :slight_smile:

daee - držím palce, ať se k tobě žádný bacil nedostal. ani nevím, jak se takové zaděnky přenášejí .... hlavně se uklidni, všechno bude dobré, uividíš!
29. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
já byla na krvi dnes ráno....imunita proti zarděnkám se testuje v raném těhu automaticky....podle mamky jsem je prodělala v roce1983 jako malá, ale prostě ta imunita nemusí být celoživotní.
Teď se s tím prostě dělat nic nedá....jen čekat na výsledky z krve, jestli imunitu mám a nebo ne....jeslti ne, tak pokud je dostanu, tak je to konec.
29. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
daee - to je v pr.. :angry: Zrovna teď, když to nejmíň potřebuješ se objeví kolem tebe něco takového! Ale věřím, že pokud jsi je prodělala, tak že to bude dobré. Předpokládám, že kolegyně už do práce nechodí, takže teď už od ní nic nehrozí a nezbývá ti nic jiného, než čekat. Já mám takový dojem, že jsme byli i jako holky někdy kolem 13.roku očkovaný? (ale nejsem si tím jistá). Vím, že na základce na druhém stupni proběhlo jedno očkování, na které chodily jen holky.
Myslím na tebe a věřím, že bude vše o.k.
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
No tak jsem si volala na infekční, kde mi řekli, že pokud jsem zarděnky měla, tak bych měla mít s největší pravděpodobností imunitu. Ale na 100% to říct nechtěli. Prý musíme počkat na zítřejší výsledky z krve...takže se budu třepat do zítřka.
HOlky existuje vůbec blbější náhoda? Je to vůbec možný.....jak to, že je ta kolegyně v 26letech dostala?

Omlouvám se, že Vám kazím den, ale jsem z toho úplně mimo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
daee: no já myslím, že je to jako příušnice nebo neštovice - pokud je máš jako dítě, už je nedostaneš.......
29. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
laurinka....snad to tak je...
29. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
daee: a nemáš náhodou tu mamku doktorku nebo si to teď pletu? jestli jo, tak ta to musí stoprocentně vědět.....
29. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
jojo, mamka je Dr....v kartě mám, že zarděnky jsem prodělala (a mamka si to i pamatuje), nicméně prostě není vyloučeno, že je dostaneš znova - to říkala ona i někdo z infekčního, kam si volala. Pravděpodobnost je teda malá, ale je. KOneckonců se strašně divili, že je má ta kolegyně, která měla být očkovaná a imunní. Prý že zarděnky skoro už nejsou...

Na infekčním říkali, že počkáme do zítřka na výsledky krve a když protilátky mít nebudu, tak se musí počkat, jestli je dostanu (tzn. zůstat doma, v izolaci, protože bůhví, kolik kolegů se tím nakazí, že). Paráda na tom je to, že když to takto dostaneš podruhé, tak o tom nemusíš ani vědět....pozná se to zase jen z krve, že virus člověk znovu má....
Můžu se jen modlit, abych zítra ty protilátky ve výsledcích měla....a samozřejmě si maluju ty nejčernější scénáře a mám pocit jako bych tady v té kanceláři seděla v hromadě bacilů zarděnek. Fuj
29. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
daee - věř, že to bude dobrý. pokud si je měla, určitě máš dost protilátek. jen vydržet do zítřka, až ti to potvrdí.... ale neměla bys lepší jít dnes už domů? kdyby to třeba náhodou chytil někdo z kolegů......
29. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
nevím, možná by to pro případ, že protilátky nemám bylo lepší....jenže v práci nikdo neví, že jsem těhu, nechci to takto brzo říkat, takže nevím, jak si to případně domluvit.... :unamused: , to bych musela s pravdou ven.
29. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
nebo řekni, že tě začala silně bolet halva. to ti nikdo nedokáže ....
29. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
dnes půjdu místo v pět domů ve čtyři a zítra se uvidí podle výsledků krve....případně nepůjdu do kanceláře vůbec a zůstanu doma :frowning2:. To je opravdu skvělý den dneska....
29. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Díky za tip večernice....migréna je dobrá výmluva....ale nakonec jsem šla před jedním z šéfů z pravdou ven. A byl naprosto v pohodě....
29. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky,
Daee: mazej domu a dej si teplej čajík, hned bude lépe. Doml z práce se dá přeci utéct i z jiných důvodů: manža má problém, babička si zlomila nohu, vytopili jste barák/byt.... Něco si vymyslíš! Držím palečky ať je vše ok, je to pech.
29. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
daee: teda ty zažíváš situace, to je něco.....zítra písni, jak budou ty výsledky.....myslím na tebe a nestresuj se....to nepomůže tobě ani miminku.....
kde je ta druhá snažilka, která byla dneska u doktora - jakpak to dopadlo?
29. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
daee: ahojky, myslim na tebe. Nesmis si vubec nejake negativni myslenky pripoustet! Vsechno bude dobry, uvidis. A byt tebou zustanu pekne doma v klidku...
29. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Holky díky za podporu - jste zlaté!!!
Já jdu pomalu domů. Musela jsem tu ještě něco dodělat, kdybych zítra nepřišla, nemá mě prakticky kdo zastoupit - vypadá to ,že na celou firmu zůstane zítra v provozu jen jeden zaměstnanec chudáček.
Ale já si moc přeju, abych za ním dopoledne přiběhla s tím, že jsem obrněná protilátkama a nic mi nehrozí!!!
29. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak jsem si dala pidižvíka do alba - je to teda jen jeden flek a v něm pidi flek na pravoboku, ve kterém se schovává pidižvík :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem tu jen na skok, rychle jsem Vás dočetla...nějak nestíhám...
sven: gratuluji k pidižvíčkovi :dizzy_face:, máš krásné albíčko :dizzy_face:
daee: moc moc na Tebe myslím a věř, že to bude dobrý...
29. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
sven - pidižvík je krásnej :slight_smile:

Daee - neboj, určitě to bude v pohodě, kdyžs už zarděnky prodělala. Já si vzpomínám, že já jsem byla na ně určo očkovaná. Takže snad i ty a všechny holky. Bude to dobrý, uvidíš!!! To je jen zase další strašák, co těhotné ženy musí přečkat, ale bude to vše v pohodě, uvidíš! Budu na Tebe myslet a hned sem musíš napsat.

Já jsem dneska taková smutná. Jedna z mých nejlepších kamarádek mi začala promlouvat do duše, jestli bychom neměli s mimčem počkat - bydlíme zatím v podnájmu, manža to má blbý v práci a zatím je na nemocenské... jenže manžel je ode mě o 6 let starší a má taky doživotní zdravotní problém (není naštěstí dědičný), ale prostě by už miminko chtěl. A já ani nemluvím o sobě. Strašně už chceme mimčo, těšíme se na něj. Byt si chceme koupit v nejbližší době, hned jak manža nastoupí zpět do práce (kéž by ta krize už chtěla povolit) nebo jakmile odevzdám první daňové přiznání (aby se mohly počítat i moje penízky). Já vím, že ta kámoška to myslí dobře. Ona je moc hodná, ale oni s přítelem mají na tohle jiný názor. Nikam se s dětmi neženou. Jen nechápu, proč se mi ten názor snaží vnutit. Potřebuji od přátel podporu, protože to nemám lehké ani v rodině (mamča je vážně nemocná a tak)...Chceme mimi i kvůli nim, taky se na něj moc těší !! Jsem z toho teď taková zdrblá a pořád přemýšlím, jetsli nemají pravdu. Jenže kdybychom měli pořád na něco čekat, v životě bychom miminko neměli. No a řekla mi, že třeba jsem potratila proto, že s emimčo nechce narodit do podnájmu. Přitom my ten byt opravdu chcem koupit nejpozději do února...:frowning2: Uf...jsem se Vám tady zase rozespala...jen to enchci s nikým z kamarádů řešit, aptrně o nic nejde...ale muselo to ze mě ven :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, mne vcera chytla desna depka... Fakt jsem mela pocit, ze je proste vsechno spatne. V praci byl cely tento tyden dost frmol a vopruz a navic jsem si vcer vsimla, ze zase blizi MS a ze se nam tedy tento mesic asi opravdu nezadarilo:( no, sice jsem s tim tak nejak pocitala, ale za ten mesic zase v mem okoli pribyly dalsi dve tehule a tak to cloveka trochu mrzi, ze my jeste nic.
Minuly mesic jsem tady srsela optimismem a ted tohle:( Tak jsem si chtela ted jen vylit srdicko, at s tim neprudim pritele. Tim jsem chtela rozehnat vsechny obavy, ktere obcas probehnou u tech, co uz nasly // a pripadne maji tehu potvrzeno i od dr. Samozrejme, clovek se boji porad a nikdy neni vyhrano, dokud prdolka neni v poradku venku v mamincine naruci, ale vy mate holky asponjiste to, ze uz se vam podarilo otehotnet. Ja si nekdy pripadam jako uplne prastena, protoze me obcas prepadne pocit, ze si to vlastne nedokazu predstavit, ze otehotnim, kdyz uz ted mimi chceme, ze zrovna nam to urcite jeste nejakou dobu trvat bude a ze me to bude s kazdym mesicem vic a vic trapit. No, tak to jsou moje chmury ze vcerejska. Ja vim, ze si zbytecne lamu hlavu, ale nejak se mi za ten posledni mesic rozhasily zada a ja si rikam, ze to neni dobre a ze bych s tim rada neco udelala. Zacala jsem zase trochu vic cvicit a rada bych si nejak zaridila cviceni Mojzisovky, protoze moje zada to jiste oceni.
Jee, to jsem se zas rozepsala....
daee: uvidis, ze vsechno dobre dopadne. Bud rada, ze mas mimiska v brisku a hezky si ho hyckej
29. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
sven: krasny flicek:slight_smile: mam radost za tebe :dizzy_face:

daschiki: tak na tohle opravdu nema tvoje kamaradka pravo. Je fakt, ze koupe bydleni je zahul, ale spis jen kvuli tomu papirovani a vyberu toho, co se vam opravdu bude libit. Pokud se na miminko uz citite, tak urcite neberte ohled na to, co rikaji "chytre hlavy" z okoli, ackoliv to treba jsou blizci kamaradi. V tomhle by mel clovek dat nejvic na vlastni pocit a na nejaky ten "hlas srdce"... Kamaradka at si to zaridi jak chce... treba bude jeste jednou litovat, ze otaleli a cekali "az bude tadyto a tamto...". Neboj se, s mimi se da urcite bydlet i v pronajmu, navic male miminko spis potrebuje lasku a peci rodicu a ne supr bejvak. Taky jsme si rikali, ze by nam nevadilo, kdybychom nenasli to, co jsme si predstavovali, ze bychom jeste na nejaky cas zustali v pronajmu. Hlavne jsme nechteli slevovat s nasich pozadavku na bydleni jen proto, ze uz bychom chteli mimi.
Neboj se a nenech se od kamaradky takhle lamat... Ale chapu, ze to cloveka rozesmutni. Stuj si za tim, co chcete a jak to citite vy :wink:
29. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.