• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki: to bylo tak: můj bývalý dr. stál fakt za prd, měla jsem cyklus okolo 40 dnů a píchal mi akorát agolutin a krmil mě planýma nadějema. Tak jsem pak sehnala jednoho primaře z okresního města a ten povidal: "Vždyť vy neovulujete! Nejsou viditelná žádná vajíčka", tak mi to nasadil stejně jako tobě, jenže do toho přišla ta cysta. Při léčbě tý cysty mi Utrogestan vysadili, tak ho teď zas beru. Když jsem s tím v červnu začala, bylo mi po něm docela šoufl, ale už lepší. Ta cysta mi prý zamezila odchodu vajíček (ty už byly i na UZ vidět - hurá), tak už jsme se zase snažili v pravděpodobném termínu. Jenže - asi jsem fakt trubka - nepoznám ovulaci - po těch letech s HA :sweat_smile: Tak jsme to prostě zpočítali a bylo. To je tak když se sejdou záchranář se sociální pracovnicí :grinning:
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
zuzka111: Zuzi, tak názor Tvého doktora zní dobře :slight_smile: Jinak s těma pejsanama (nebo jejich páníčkama) máš pravdu. Někteří lidi jsou hrozní. Já mám šarpeje a ten se u nás doma (nebo spíš u mých rodičů) má jak v bavlnce :slight_smile: Vždycky jsem si říkala, že bych chtěla být jak náš pes...spát, papat, chodit si na vycházky, hrát si, mazlit se... Tomu je nejlíp - nemusí nad ničím přemýšlet.
4. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
janai85: :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrý. Já si ale upřímně myslím, že teď už to bude v pořádku. To bývá častý problém, že po vysazení HA holky mívají ty cykly dlouhé a anovulační. Myslím, že teď, když už jsou ty ovulace potvrzené, tak to určitě dopadne // :wink: :slight_smile: . Ta cysta je jen takový zádrhel. Navíc není na obou vaječnících, pořád máme ještě ten druhý, ne? :wink: :slight_smile: Já si třeba už asi 5 měsíců měřím bazální teplotu, takže už docela poznám, kdy to přijde. Tenhle měsíc jsem si dělala i OVU testík a předevčírem byl pozitivní, takže doufám, že se fakt povede, i dkyž napooprvý bych toho chtěla asi moc :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
zuzka111: Jižní Čechy jsou krásný! Sice kolem Písku to moc neznám, ale celkově to tam mám ráda :slight_smile: Já taky chodím na aerobic, ale na aqua...jdu poprvý ve středu, tak už se taky hrozně těším :wink:
4. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj všem...už pomalu nestíhám vítat nové příchozí :slight_smile:

janai85 - my máme zase výmarského ohaře...je to takovej náš velikej šedej miláček...a jak říkáš - výborný tréning na mimčo, protože vyžaduje spooooustu pozornosti, pohybu atd.

sven - s tou tabulkou...myslím, že snažilkám v diskuzi srpen 2009, kam občas kouknu, se docela daří tabulku udržet aktuální. Dělají to myslím jak říkala Majda...+ když některá z holek má změnu, jako že dostane MS nebo naopak slaví //, tak se zmíní a upraví se to.
4. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
daschiki: no to jo, jenže víš jak to je - už se to tahne od loňského listopadu, tak jsem vyplašená z každé prkotiny - protože jsem hrozně moc trpěla na záněty střídavě levý pravý vaječník. Ještě že teď mám dr úžasňáka, kterej je důslednej a krásně vysvětluje.
Joj se máte holky, tady na periferii nic kloudnýho není - anebo tam jsou zástupy, že mám pocit, že se vrátila spartakiáda. Takže raděj využíváme krásný přírody - adršpašsko-teplických skal, hvězdeckého pohoří, kde je spousta příležitostí popolézt (teda v mém případě - rozhodně se nedá mluvit o lezení v pravém smyslu slova). Když chcem do bazénu tak musíme do Polska - to je nejblíž. :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
daee: jojoj - výmar - no to máme kamaráda pejska výmara a to máš vidět ty mety!!! Máte ho doma nebo venku? naši jsou domácí :grinning:
4. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
sven: myslim, ze s tou tabulkou to nejak zvladnem. Rikala jsem si, ze kdyz sem budeme chodit denne, tak je to fajn mit prehled.

daee a janai85: my mame, dvouleteho hladkosrsteho foxteriera, je to nase zlaticko, ale taky poradny zivel, ktery potrebuje denn hodne pohybu a vyziti. Takze nehrozi, ze bychom si denne nestrihli aspon hodinovou prochazku, budto rano nebo vecer. Kdyz nevyjde zrovna zadny sport, tak pejsek to dycky jisti :grinning: :sunglasses:
4. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
majdalena: jj, oni to jistí stoprocentně. Teď jsme mu miminovi (má jeden a půl roku a je furt takový mimino) létající talíř a je to strašně moc efektivní na vyběhání - to jak mi nebylo ok, tak jsme vymýšleli, jak to vyřešit - tak si vždycky ukradne hračku a musíme (naštěstí jen) za barák na louku a házíme - stačí mu pak ta 45 minutovka a je od něj na pár hodin klid. :sunglasses:
4. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
janai85: Já vím, taky bych byla vyplašená. Já budu vyplašená i pokud se to nepovede napoprvý. Ale myslím, že teď se už určitě dočkáš, když už víš, že tam ty vajíčka dozrávají. :wink: Zřejmě se už ty hormony daly dopořádku a bude vše fungovat tak, jak má. :slight_smile: :wink: Já jsem si třeba nikdy nemyslela, že vysazení HA může nadělat tolik paseky. Já jsem byla zase ten druhý případ, že jsem měla MS v podstatě tři týdny z měsíce. Měla jsem ji dlouho a než jsem se stačila vzpamatovat, už jsem zase špinila. No a pak právě mám kamarádku, která vysadila a už to půl roku nedostala. Takže to je ten druhý případ a co tak pozoruju, tak i častější. To tělo se zas musí rozběhnout a musí začít zase správně fungovat. Teď se to už určitě začne dařit... :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
JAK SE DIVAM TAK NAS TADY JE ČIM DAL VICE.MATE NĚKDO SKUŠENOSTI S TESTOVANIM CITL.10?A JESTLI JO,TAK KDY NEJDŘIV MAM TESTOVAT
4. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jani - máme ho doma (v rod.domku s menší zahrádkou), naštěstí taky bydlíme na periferii Brna, takže pár metrů za domem jsou pole a les, kdy se může vyvášnit. Je naprosto neúnavný (pokud nejedem na kole, nemáme šanci ho zdolat a odpadáme první my :grinning: ), a naprosto závislý na všem kulatém, aportoval by, než padne vyčerpáním :slight_smile: . Je maďar taky takový nebo je to míň náročný pes?

Majda: foxteriér bude asi taky pekelně náročný a hlavně paličák, že?

Holky koukám, že společných zájmu kromě miminek tu máme víc - je to tu samá pejskařka :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
janai85: my to resime tenisakama. Je schopna litat sem a tam klidne i hodinu, ale obcas mame pocit, ze nema zaklopku a litala by az do odpadnuti. To nase strevo ma taky 1,5roku, ted jsme zacali vic dbat na vycvik za odmeny a celkem to jde, ale bez odmen jsme ji uplne burt :sunglasses:
4. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
daschiki: naštěstí mám doma báječnou podporu v chlapovi a dva chlupatý canisterapeuty tak to prostě musí být dobrý! Taky jsem nikdy nevěřila, jaký s tím bude problém. S tím špiněním jsem to měla přesně než jsem HA začla brát - takže to vlastně byla taková nutnost, jak to vyřešit. Vždycky jsem si myslela, jak pěkně vysadim a otěhotnim - jsme na to už nachystaný a natěšení a tak prostě čekáme... :confounded:
4. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
:slight_smile: Tak aktivního psa Vám holky závidím :slight_smile: :wink: Ten náš je sice teď už starší (bude mu 11), ale on byl tak trochu lenoch odjakživa :grinning: Takže tam to nebylo na nějaký lítání a běhání. Na druhou stranu je to ale ideální pes do paneláku.
4. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Aho jBeru - ty jsi to dnes měla taky dostat, že? A MS nepřišla? A žádné příznaky, že by měla?
4. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
daee: paličák je to teda velky, musime ji hodne motivovat, aby se soustredila treba na vycvik :grinning: Jinak si dela, co chce. Ale chce to trpelivost... snad to tak nebude na veky.
4. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
stran psích balonků....nám se osvědčil míček na šňůrce...s tím i já dohodím dááááleko a pes se vylítá :grinning:
4. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
daschiki: labrador a maďar je taky ideální do paneláku :grinning: :grinning: Ale milujou děti, jsou k nezaplacení, nikdy bych je nevyměnila. Aspoň ti ten tvůj bafik neujede jednou s kočárkem :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Majda- jo vy máte psí slečnu :slight_smile:. Foxteriéři bývají prý velké osobnosti a chtějí pevnou ruku, na druhou stranu jsou ale moooc chytří a učenliví. To ten náš dobrák by pro nás udělal všechno, poslouchá jak hodinky, problémový není vůbec - jen té energie by mohl mít míň :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
janai85: To je nejdůležitější mít podporu v partnerovi. Já mám toho nejúžasnějšího manžela na světě a když je mi smutno a on není poblíž, tak je poblíž jeden plyšový kožíšek na vyplakání a v tom je to největší štěstí. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
daee: je naprosto nezkrotitelný - když mu chceš dát odměnu, tak ti předvede všechno co umí a vůbec vlastně nevnímá co velíš. Jsem z něj někdy hrozně unavená - než jsme měli v bytě nové dveře, tak prošacoval všechno co mohl - sežral palačinky, štrůdl, ovládání na televizi, mobil, kolíčky, no prostě úplně všechno co našel. Ideální na trénování trpělivosti a výchovných metod :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
daschiki: máš pravdu, taky mám super chlapa - chceme se vzít, ale nějako po celkové rekonstrukci bytu nezbyly penízky :angry: , no ale to asi na jaře napravíme. Je hlavně fajn o tom mluvit a nedržet to v sobě. I internet je prostě báječná věc - můžem se tu všechny podělit jak o radosti, tak o starosti :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
janai85: To jo! Hlavně člověk vidí, že v tom není sám...Že všechny máme podobný problémy a že mnoho s těma stejnýma problémama to mimčo má...
4. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
janai85 a daee: holky, dala jsem jeji fotecku do alba:slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
beruska31 - s testy moc zkušeností osobně nemám, ale co tak čtu, tak ty moc citlivé testy jsou naprd. Nejlepší test mi asi přijde Mamatest, ten je snad 20 (tím si nejsem jistá). Je za pár kaček (cca 35Kč za dva testy) a je vcelku spolehlivý. Ale ono obecně to brzké testování nepřináší moc pozitiv, spíš zklamání. Držím palce, ať za pár dní najdeš //.
4. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Aha...tak to máte doma pěkně veselo :grinning: . Možná je to ale věkem, jestli je mladej (už nevím, jestli jsi tu psala, kolik mu je), třeba se postupně zklidní. Argo má 4roky a myslím, že tak poslední rok už tolik nedivočí....Už se dost naučil a ví, že jedině ze mě padá veškeré jídlo, že ho máme uložené v té velké bílé věci (takže vždycky číhá pod dvířkama, když něco hledám, jeslti něco nevypadne :grinning:) a nebo ve spíži...a systematicky mě všude sleduje :grinning: , protože co kdyby ze mě zrovna nějaký ten pamlsek vypadnul.
daschiki: je to tak - kamarádka už je těhu a taky nemohla do toho přijít, pak byla na shiatsu a bylo to hotovo, ale nevim zatim jsem to nezkoušela, ale prý je to super na rozproudění čakrové energie nebo kýho šlaka - nerozumim tomu.... :confused:
vim, ze je to smesne a mozna si z toho obcas lidi delaji srandu, ale nam to pomohlo, ze jsme si poridili pejska. Ja uz jsem chtela deti driv a dost casto to prichazelo na pretres, ale proste to jeste neslo, nemela jsem praci, dodelanou skolu, nemeli jsme bydleni. Tak jsme sli aspon do toho pejska, moc nas to obohatilo a upevnilo to nas vztah a muzu na 100%, ze je to trenink na dite jak nic jineho - odpovednost, dalsi clen v domacnosti, uz si clovek nemuze dovolit vsechny aktivity a cas se taky musi planovat jinak...
4. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Majda - pěknej pejsek ....tahle rasa - to je vlastně Dášenka od Čapka, ne? Nebo ta byla možná kudrnatější...
Jdu vyvenčit před spaním toho našeho koně a ještě se za Vámi vrátím..a zkusím dát taky nějakou fotku do alba
4. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.