• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky můžu se k vám přidat?
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
ahoj ruzatko,jasne že se mužeš přidat,zapiš se do tabulky jestli chceš. :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee................ 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven................ 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 39DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka......... 23 let.............. 1 snažení / 37DC (poslední cyklus - HA)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 30DC (poslední cyklus 30 dni)
majdalena....... 27 let.............. 3 snažení / 29DC (poslední cyklus 27dní)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 24DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 21DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 19DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 15DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 12DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 3DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 3DC (poslední cyklus 32 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 54DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 48DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............. 27 let.............. 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 35 dní)
1. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Konečně jsme se s manželem domluvili že už snad máme dost rozumu abychom mohli vychovávat dítě.
Tak jsem v srpnu dobrala HA, v září si manžel ještě dával pozor, ale teď už ho to asi přestalo bavit a začli jsem se snažit "naostro" :wink:
Ale jinak tomu zatím nechávám volný průběh, neměřím teplotu, ovulaci atd. jen si prostě nedáváme pozor.
1. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Ale stejně mi to nedá a sleduju v kalendáři, kdy bychom se měli snažit víc :wink:
1. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj ruzatko, vitej mezi nas :slight_smile:
drzim palce at vam to vyjde co nejdrive :slight_smile: a vlastne nam vsem tady :grinning:

my byli o vikendu na navsteve okouknout drobotinu - jednou petitydenni mimco a jednou petimesicni :slight_smile: takze takovy pohodovy inspirativni vikend :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Díky za přivítání
To my se byli inspirovat minulý víkend u švagrové a nejsem si jistá jestli to byla inspirace :wink: , synovec měl nějakej špatnej den, takže návštěva se zkrátila na nutné minimum :frowning2:
1. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
ahojky Ruzatko - vitej mezi náma. Ať se ti tu líbí a brzo se dočkáte prďolky. :wink:
1. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Děkuji. Chtěli bychom holčičku, manža říkal že kluci jsou samej průs.. :grinning:
1. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
ahoj holky, vítám všechny nově příchozí !

My jdem na nejmenší rodinné příslušníky mrknout příští víkend :slight_smile:. Dneska jsme jezdili zapalovat svíčky na hroby a pak jsme šli na obídek do pizzerky a tam bylo tak strašně roztomilé dítko! Tak to na mě ještě intenzivněji dolehlo. Každopádně se snažíme znovu a doufán přicházejí plodné dny, tak držte pěstičky, ať se to zase povede a tentokrát se mnou to mimi chce i zůstat.
1. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
To já jsem si v sobotu udělala "pyžamový den", byla jsem úplně mrtvá. A dneska mě segra vytáhla na 4 kilometrovou "procházku", byla zima , ale jinak krásně. Krásně jsem si vyčistila hlavu.
1. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
:slight_smile: To je důležitý vyčistit si hlavu! Kolem Brna byly šílený mlhy, takže to bylo dneska takový ponurejší. My jsme měli hezky včera :slight_smile: Tak jsme taky s manžou šli na procházku :slight_smile:

Ruzatko, nevím, jestlis to tu už nezmiňovala, ale jak dlouho jsi brala HA?
1. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
mmt počítám ...10 let s roční pauzou
1. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Taggy- určo někdy zavítej a přijď nám sdělit o radosti ze 2//,klidně piš i do IP :wink:

já mám dneska spíš den pracovní, dopoledne vaření a úklid v kuchyni a odpolko kuuuuuuuuuuuuupa žehlení, ale zvládla jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
taky jsem dneska chtěla pracovat, ale když mě se tak zoufale nechtělo ... no co ono to prádlo nikam neuteče :wink:
1. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
já se snažím dělat úkoly do jazykovky, ale jde mi to jak psovi pastva ... :pensive: :grinning:
1. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
to já je radši píšu hned jak přijdu z AJ, jinak bych se k tomu nedokopala :wink:
1. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
:slight_smile: jako lektorka angličtiny Vás obě chválím :grinning:
1. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
ale je to boj, takhle na stará kolena do sebe nacpat nějaké vědomosti, naštěstí máme dobrou učitelku tak si tam nepřipadáme jak idioti
1. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
:wink: to je důležitý - já osobně si myslím, že přátelský přístup učitele nejvíc motivuje :wink: I když, já bývám teda na své studenty někdy až moc hodná :grinning: a to taky není dobře :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
samozřejmě jsem chtěla napsat "přátelský přístup učitele studenty nejvíc motivuje"
1. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
jj ta naše je taky v poho, hlavně z ní člověk nemá trému... a nebojí se plácnout i nesmysl .... opravuje nás tak nějak citlivě
je to rozdíl když tam člověk chodí z vlastní vůle než když to měl ve škole povinně
1. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
tak to naše je drak, ale aspoň mě to donutí se na to připravovat :grinning: a i jsem si s ní domluvila soukromé hodiny (teď tedy dělám němčinu). tak snad se to do te hlavy nejak podari narvat, ale v tomto veku uz je to tedy boj :grinning:
1. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Krásný večer holky!

Vítám nově příchozí holky a přeju, ať se co nejdříve všem objeví // na TT :wink: ! Koukam, že se naše řady dnes rozšířily opravdu hodně :sunglasses:
Já mám totální frmol .. Koupili jsme včera skříně PAX v Ikea a dneska to montujeme ..ach je to krááásné! leč do jedné jsme namontovali police dříve než dveře a samozřejmě to musíme předělat :grinning: páč to máme přesně tam, kde příjdou zavrtat panty :grinning: ale já si úplně sama sestavuju velkou komodu, heč! :grinning: a taky věšák na zeď :grinning: nějak mě to chytlo .. Ale ten bugr tady... to je tady MASAKR!!! No ale utěšuju se tím, že budeme mít konečně ukládací prostor a až to všechno domotnujeme a usadíme, naplním to a bude tu už jenom uklizeno :slight_smile:

Já mám dneska pozitivní OVU test - testovací čárka mnohem silnější než kontrolní a objevila se hned. Bolí mě i břicho (nikdy jsem si vlastně neuvědomila, že mě pobolívá podbřišek takhle v půlce cyklu :slight_smile: ), mám jasně bílkový hlen, otevřený měkký čípek. Teplota dneska o 0,2°C nižší než obvykle. Ale je mi nějak nevolno, nemám chuť k jídlu, jen pořád žízeň ... no ale jsem zvědavá, zda se dneska budeme schopni snažit, když jsme celý den vrtali a je tu tak neútulno ... Tak jsem se aspoň vydrbala, natřela vonným olejem, přičísla a upravila, oblékla do pěkné sukénky na doma a tílečka a samozřejmě krásně uklidila ložnici :grinning: Teď tam jdu zapnout aromalampičku a snad Pavlyka nalákám :grinning: :grinning: :grinning: To by bylo aby ne .. i když já jsem taky unavená ... ale nedá mi to :wink: mě ta tlustice na OT fakt rajcuje :grinning:

pajula:
co jsem tak četla, tak mimoděložní těhu by se ukázat na těhu testu mělo taky. Produkuješ HCG tak i tak. Takže držím palečky, ať to dobře dopadne a určitě dej vědět!
1. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
teda ti závidím být celý den a ještě večer takhle akční ... i když chápu že čárka na OT je silné afrodiziakum :wink:
1. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
pro mě taky :slight_smile: Čekám ji každým dnem :grinning:
1. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky mě je blbě ... a furt se mi brká .. blééé :confounded: ale tak mě napadá - když se nám to s ashlee povede, budeme mít stejně staré děti, co se početí týče :grinning: páč máme stejný průběh i začátek OVU .. hehe :grinning: takže se nám to jistě povede, páč to musí být osud :sunglasses:
1. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 40DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka......... 23 let.............. 1 snažení / 38DC (poslední cyklus - HA)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 31DC (poslední cyklus 30 dni)
majdalena....... 27 let.............. 3 snažení / 30DC (poslední cyklus 27dní)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 25DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 22DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 20DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 16DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 13DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 4DC (poslední cyklus 32 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 55DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 49DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 47DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 42DC (poslední cyklus 35 dní)
2. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jankabry - tak doufám, že jsi včera na Pavla zapůsobila a něco z toho za 2 nebo 3 týdny vyleze na těhu testech. I když jste fakt akční, za to ale budete mít krásné úložné prostory :grinning: :grinning:

Já dneska odjíždím na 3 dny do Jeseníků za mým taťkou budeme tam takhle montovat kuchyňskou linku, jsem na to zvědavá, protože pracovat s TErinkou, to bude asi dílo, rozhází vše co najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže se tu ukážu až ve středu nebo ve čtvrtek a to už bude se mnou rozhodnuto co a jak, ale dávám si pramalou naději :frowning2:
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Přeji dobré ráno všem snažilkám.

Zolik: vždycky je nějaká naděje, aspoň malinká .... tak nesmutni předem :wink:
2. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.