• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ruzatko - já nesmutnim, jen dedukuju :wink: před Ms mě vždy bolí bříško a to už tu nějaký den je, takže vyvozuju že je MS příjde :wink:
2. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 40DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 31DC (poslední cyklus 30 dni)
majdalena....... 27 let.............. 3 snažení / 30DC (poslední cyklus 27dní)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 25DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 22DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 20DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 16DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 13DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 4DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let.............. 2 snažení / 2DC (poslední cyklus 36 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 55DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 49DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 47DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 42DC (poslední cyklus 35 dní)

Tak já to v neděli dostala, takže se nepovedlo. Měla jsem tak krásný ovu testík a i jsme se tulili, ale nic. Zase to ale byl první cyklus po vysazení, takže jsem ani nečekala, že by se to povedlo - no vlastně čekala, ale jen tak někde v hloubi duše :frowning2:
No tak hurá do dalšího cyklu
2. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile:

tedy jankabry, ty mas elanu :grinning: doufam, ze ti tedy vcera vse vyslo podle planu :wink:
no ja jsem zvedava, zda tento mesic budu mit ovulku ci ne .... no uvidime, ale stejne pro jistotu jiste aktivity smerujeme k tomuto obdobi :wink: na manzu to taky pusobi :grinning: i kdyz jak chce kluka, tak by nejradeji presne okolo ovulace :grinning: no uvidime, sance sice malicka, ale nadeje umira posledni,. a kdyz ne tento mesic, tak treba pristi :slight_smile: to uz se budu cpat vsim moznym, tak to by bylo aby se nezadarilo :wink:

jinak ja mela o vikendu nejakou bojovou naladu: nejdriv me vytocily ovocny knedliky, ktere jsem delala vcera k obedu, lepily se pouze na ruce, ale ovoce statecne odolavalo. tak jsem jeden chtela mrsknout do drezu, ale kus se mi odlepil a letel pres celou mistnost k obyvaci stene. no manzel se nestacil divit a mel ze me srandu :grinning: no a pak jsme si vecer zahrali spolecenskou hru, no a takovyho vzteklouna jakyho jsem predvedla jsem teda jeste nevidela :grinning: ale manzel je zlaticko :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
VEčernice - tak u tvýho příspěvku jsem se pobavila :grinning: :grinning: a společenské hry taky neustávám, jsem vzteklá,když se mi nedaří vyhrávat tak i naštvaná a všichni ostatní za to můžou :grinning: :grinning: :grinning: ale když vyhrávám tak je to paráda,to jsem zlatíčko.
2. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Krasne ranko holciny :slight_smile:

Vitam taky vvsechny nove prichozi a preji brzke // na TT

Tak my meli vikend pekne pohodovy, docela dost se lenosilo a samozrejme bylo i to tulenicko :slight_smile:A dneska zase pekne do reality a pracovat :frowning2:

Jankabry:ty jsi teda cislo :slight_smile: Tak snad se ti podarilo Pavla zdolat a neco z toho bude :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
zolik - tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama :grinning: no obcas to se mnou neni lehky, ale vcera jsem se tedy trumfla :grinning: apson ze ty knedliky nakonec dopadly dobre. ale chechtali jsme se tomu jeste dneska cestou do prace :wink:
no co, aspon se se mnou manel nenudi :wink:
2. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky,

můžu se k vám taky přidat?

S manželem jsme se dohodli, že už by jsme taky chtěli mimi. V září jsem měla poslední prášky a v říjnu jsme se poprvé snažili, ale nic :(. Ne, že by mě to překvapilo, ale nějak vnitřně jsem doufala (myslím, že víte jak to myslím :slight_smile: ).
2. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Bara5 určo se přidej a můžeme ty radosti i strasti proživat společně.
a chápeme tě všechny tu doufáme, smutníme a radujeme se s ostatníma, když to někomu vyjde :wink: Takže hlavu vzhůru do dalšího snažení a brzké 2 // na TT
2. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj baro :slight_smile: koukam ze z prahy :slight_smile:
vitej mezi nas :slight_smile: a chapu, ja myslim, ze vnitrne doufame vsechny kazdy mesic, i kdyz treba tusime, ze ta pravdepodobnost se blizi nule :wink:
tak s chuti do dalsiho mesice, to uz treba vyjde :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Děkuju moc za přivítaní. A všem přeji to samé. Teď už je to lepší a příště to určitě výjde :slight_smile: .
2. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj ahoj holky,
zdravím po víkendu a hlavně vítám nové příchozí a všem přeju co nejdřív // (nejlíp na rvní pokus)

Já měla docela standardní víkend, bylo mi pěkně zle, hlavně každé odpoledne. Včera nejvíc - fuj, ale zachránil mě suchej rohlík (zázvorový lízátko nepomohlo....málem jsem se z něho po... :confounded: ). Mám takový pocit, že jsem tady jediná těhule, které je šoufl :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky zítra jdu na kontrolu - flíček včera oslavil dva měsíce...tak jsem zvědavá, jak povyrostl a snad je v pořádku.
Držte mi palce....ať je všechno ok....pořád mě trošku straší ty zarděnky v kanceláři....potřebovala bych potvrzení s deseti razítky od nejlepších doktorů, že přes ty protilátkym, co v sobě mám se k flíčkovi žádné viry nedostanou.... :unamused:
2. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
bara5: hlavu vzhůru, druhý pokus to jistí :wink: budem držet palečky!!
2. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj vecernice,

jojo jsem z Prahy a koukám, že ty taky :slight_smile: , teda spíš kousek za Prahou. No přesně tak jak to píšeš, doufala jsem, i kdyžta šance byla minimální. Ale příští měsíc to bude lepší :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
DAee - držím pěstičky na zítra ale je všechno v pořádku -neboj :wink: a pokud budeš mít novou fotečku flíčku - tak se n ám přijď pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
A já vám všem taky :slight_smile: , hurá na to! :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
zolik - snad už z flíčku bude pořádnej flek :grinning:
2. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
daee - neboj, vše bude ok:slight_smile: zbytečně se nestresuj. napsala bych užívej si to, ale když tak čtu, jak ti bývá, tak by to mohlo znít ironicky. tak jen držím pěsti, ať zítra vše na jedničku a hlavně ať je ti brzy líp. ale od 3. měsíce snad už nevolnosti mizí ne? :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
ahoj holky,tak už mi stoupla teplota na 36,8 C (včera jsem měla 36,5 C)
2. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
vecernice - jo, gratuluju si tedy, že nezvracím, ale šoufl je mi pěkně :confounded: . Od 12.týdne by to mohlo polevit...čekám na něj jak na smilování (prý že hladina HCG zase začíná klesat)...ale početla jsem si tu diskuzi o nevolnostech (holkám bylo zle i celé těhu), tak doufám, že toto mě ani žádnou z Vás nečeká....ať se všechny v těhu cítíte netěhu jako Sven - šťastná to žena :grinning: !!!
2. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jo a vecernice - ovocným knedlíkům zmar! :wink: (hezky jsem se po ránu nasmála....)
2. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
daee - mojí kolegyni z práce to přešlo kolem 5 měsíce a trpěla hlavně odpoledne, ale můžu tě uklidnit. Teď se už jen směje a je jí super :slight_smile:, jo a pomáhaly jí na to polívky, že jí to hezky zahřálo bříško :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
bara5 - v pátým měsíci? ááááááááááááááá.....hrozná představa :frowning2: , ale teď zrovna je mi celkem ok...snažím se jíst po troškách a v krátkých intervalech....mě pomáhají hlavně rohlíky, ty můžu pořád. Vím, že bych měla radši celozrnný pečivo, ale flíček chce prostě rohlíky, z celozrnného je mi zle, jen o tom píšu :grinning:
2. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
daee - no koukam, ze flicek ma svoji hlavu .-D
jinak kolegyne ceka dvojcatka, a bylo ji spatne jen do tretiho mesice, ted uz si to vesele uziva. tak verim, ze u tebe to bude v nejhorsim pripade max. do tretiho :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
vecernice - a jsou i případy, kterým nebylo špatně vůbec...je to hrozně individuální. Pravda je, že kdyby mi nebylo blbě tak ani nevím, že jsem těhu....Takže snad i ten žaludek na vodě brzy povolí.
...jo a ještě kam sednu/lehnu, tam spím :grinning:....teď o víkendu jsem usnula na psovi :grinning:...hráli jsme si, pak jsme se povalovali na koberci a nakonec jsem na něm dvě hodiny spala :grinning:
2. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
daee - jo to máš pravdu, moje druhá kolegyně byla úplně v pohodě, jen se ráno musela najíst a potom celý den nic. No a rohlíky, ty jsou přece super :slight_smile: , jen si dej :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
daee - tak ted si me pobavila, usnout na psovi :grinning: to na tebe musi manzel pekne davat pozor :wink:
2. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Náš pejsek je spíš takovej poník a je moc rád, když s ním (nejlíp na něm) takhle někdo leží :wink: . A je to můj největší hlídač...ten by mě nikomu nedal.
2. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky dámy.......
se přidávám do skupiny.....vypadá to, že mám ovu dneska....test nemám, ale teplota klesla z 36,7 (ta se mi držela pět dní v kuse) na 36,5, čípek je měkký a vzadu, pomalu ani nešel nahmatat, hleník je taky.......včera jsme se snažili, to by mohlo být na holčičku, tak to ještě dneska pojistíme na chlapečka........no uvidíme, co z toho bude.....ale mám výbornou náladu, měřím poprvé, a už jsem se bála, že ovu vůbec nebude......jsem sice už 21DC, ale asi mám jen delší cyklus zase....to bude v poho. a zítra jdu na gyndu, tak doktůrkovi řeknu, co si myslím.....
akorát teda dotaz - někde jsem kdysi slyšela, že den před návštěvou gyndaře by se lidi neměli milovat - aby nebylo sperma v ženě, když ji doktor vyšetřuje - nevíte, co je na tom pravdy? nechci si udělat trapas, ale taky nechci přijít o šanci na mimi - a jdu tam hned ráno a dneska to dřív jak večer navečer nepůjde.......poradíte????
2. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Daee, já jsem u Tomáška zvracela úplně celé těhu, vždycky pravidelně večer mezi osmou a devátou. Nepomáhalo vůbec nic, jíst, nejíst, nepít, pít, zázvorová lízátka to ještě zhoršovala. Naposledy jsem zvracela ještě asi dvě hodiny před porodem a po porodu taky, ale to asi bylo z narkózy po císaři. Ale i tak jsem přibrala ze svých předtěhulkovských 48 kg na krásných 58 kg. Po porodu jsem říkala, že už nechci druhé dítě kvůli tomu zvracení, ale už mě to dávno přešlo. Třeba to u druhého bude jiné.
Přeji, aby Tě to opravdu brzo přešlo.
Kamoškám bylo zle, tak do toho 14.týdne. Pak už výživu přebírá placenta a většinou se uleví.
2. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky, mojí mamce nebylo špatně ani jednou ani u jednoho těhu, tak já tajně doufám, že se to dědí a budu mít těhu jako sven.....chci ještě nějakou dobu pracovat, hodně jezdím i autem, tak by mi to dost bodlo......
ale zase si říkám, že když se prcek povede, tak přežiju všechno.....
2. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.